9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kill3r21
    #4814
    akkor 9800GT/GTX az kb advanceden fog jól menni :)
  • Sir Cryalot
    #4813
    2 millio dollárt fizetett az nvidia a crysis2 marketingjogokért, ennyi, az AMD meg nem fizetett.
  • gduck
    #4812
    "Six Popular GPUs Tested" cikkbe nem fér bele az ATI

    Nem véletlenül írtam hogy a forrás nem megbízható, mivel ez egyértelműen egy NVIDIA reklám ;)
  • Magiszter
    #4811
    És az ATI által ajánlott beállítások?

    Vagy ez megint olyan játék lesz hogy "Runs only in nVidia Cards. If you have an ATI(AMD) Card, do this: Buy an nVidia card, or jump out of the window (+fun: do not open it, before)"
    Bocs a nem nyelvhelyes angolért, még nem ébredtem fel :)

    "The way it's meant to be played"
  • KaBuTo666
    #4810
    Há és hol a GeForce 9800 GTX+ ?? Perelek most már, perelek.
  • gduck
    #4809
    EGY KIS TESZT, bár a forrás "nem megbízható" :D

    Az NVIDIA által ajánlott beállítások:
    GeForce 8800 GT: Gamer at 1680x1050 (Average FPS = 43.2)
    GeForce GTX 260: Advanced at 1920x1200 (Average FPS = 43)
    GeForce GTX 460: Gamer at 2560x1600 (Average FPS = 35.6) or Hardcore at 1680x1050 (Average FPS = 39.6)
    GeForce GTX 560Ti: Advanced at 2560x1600 (Average FPS = 38.3) or Hardcore at 1920x1200 (Average FPS = 42.6)
    GeForce GTX 570: Advanced at 2560x1600 (Average FPS = 38.3) or Hardcore at 1920x1200 (Average FPS = 42.6)
    GeForce GTX 580: Hardcore at any resolution


  • Bugi Misi
    #4808
    én most szedtem le és szét daráltak XD legjobbam 15/8 volt de eddig nem nyomtam ilyen multit és nagyon furcsa nem tudom mi hol van mi mit jelent és meg vagyok kavarodva mint a tojó galamb
  • MerlinW
    #4807
    A 130% az a fogyasztás:)
  • SaphireDraco
    #4806
    :)
    Amugy most én ezzel nem akartam megsérteni senkit az én 17 éves fejemmel meg nem általánosítok csak egy csomó fps tele van visító hangú kiskölökkel akik gengsztert játszanak :)
    Lehet elég durva példa de én nagyon szerettem a Battlefield Heroes-t :) a maga rajzfilmes stílusával nagyon elragadó volt és tényleg szórakoztató csak aztán eltelt egy félév és szépen lassan megtelt azokkal akik egyszerüen képtelenek feldolgozni az olyan sebességgel folyó játékokat mint pl ez is és agyonvásárolták magukat mindenféle fizetős fegyverrel amivel kb ülőkacsa lövöldözés folyt fizika nélkül... itt hagytam abba :P
  • kill3r21
    #4805
    majd csinálunk szervert aztán 12éves kissniperek=bann :D
  • SaphireDraco
    #4804
    SZiasztok!
    Ma szedtem le a demot és nagyon meg vagyok elégedve, eddig ilyen codokba meg bad company be olyan 2-1 es , 3-1 es átlagaim voltak de most alig halok :P.
    1 kérdésem azért lenne, csak nekem tűnik ugy hogy a gunner classal felesleges próbálkozni? nem nagyon érzem benne a nagyob sebzést viszont iszonyú pontatlan.
    2. hogy mit gondoltok arról hogy amikor kijön akkor mennyire fogják elönteni a 12 éves sniperek? hogy egy előttem szóló idézzek "megvevős" a játék csak attól félek hogy ez a láthatatlanság, hőérzékelő combo elég nagy veszélyt jelent a játékra főleg ugy hogy én nem nagyon szoktam snipereskedni de kb 2. próbálkozásra "sikerült" becampelni ugy hogy kb 10 ember vére ragadt a kezemhez mire kifogyott a lőszer...
  • arty
    #4803
    nem szebb

    dx9ben le van tiltva pár effekt, amit egy programmal elő tudsz hozni és akkor ugy néz ki a dx9 verzio is mint a dx10es - csak sokkal gyorsabb :)

    á-t-v-e-r-é-s
  • Smithwarden
    #4802
    Jatekmodok
  • Bence94
    #4801
    tudom persze nem is ezzel van igazából baj hanem az, hogy a crytekről van szó! Ennek ellenére még eléggé "megvevős" a játék.
  • TaRka0107
    #4800
    Aha! Nekem 4 magos van, igaz nem is akadozik, engem az idegesít hogy később tölti be az épületeket, meg antialising nagyon nincs rajta, és nagyon látni:D
  • grebber
    #4799
    Mert akadozik és emiatt elbukom a küldetéseket! 2 magos proci nagyon kevés hozzá ez van.
  • TaRka0107
    #4798
    A mostanin mért nem megy? Azt mondják hogy 1gb-os VGA-d van hozzá az már félsiker? Mondjuk nem ismerem az NVIDIA kártyákat.
  • grebber
    #4797
    Szeretném én is ha menne a gépemen!Megvettem eredetibe de játszani majd csak kb jövőre tudok vele gép upgrade után.
  • TaRka0107
    #4796
    pl. GTAIV amit sokan szeretnek ennek ellenére is.
  • grebber
    #4795
    LOL ilyet sem halottam még!Elég sok játékhoz jön a kiadás után patch sőt mostanában divat a 4-5 vagy több patch.
  • Bence94
    #4794
    nem azért fizetek, hogy utólag töltögessem le hozzá a tartalmat...
  • grebber
    #4793
    FPS számban mindenképpen!
  • TaRka0107
    #4792
    Biztos lehet rajta észrevenni majd változást. DX10-be sokkal szebb a crysis 1 mint dx9be. Szerintem itt is észrevehető lesz majd:D
  • grebber
    #4791
    Hülyeségeket beszélsz.Attól hogy patchben jön a DX11 miért szúrnak ki a vásárlókkal?
  • lolSL
    #4790
    azért mert a játékot már rég leadták gyártásra és még ez a rész az amin utólag finomítaniuk kell. steamen pl nem lesz patch hanem már azzal együtt tölti le, csak ugye a DVD nyomtatás beletellik pár hétbe. más játékoknál is megszokott a megjelenés napi patch, csak itt pont egy ilyen kiemelt részét érinti a játéknak.
  • Bence94
    #4789
    miért külön jön dx 11 ? látszik tojnak a pc-s verzióra.dlc-ben pedig a részletes grafikai beállítások opció mi ?
    ha warez ellen próbálkoznak akkor csak rábasznak mindenképpen feltörik... ÉS megint a vásárlóval szúrunk ki.
  • Fehercsoki
    #4788
    Rendeld elő,úgyis lesz elég BC 2,annyian azért nem vesznek eredeti játékot hogy elfogyjon.
  • bertino
    #4787
    akkor mi a kerdes ?
  • ZTM
    #4786
    Nektek mi a véleményetek az akcióról(576, CD Galaxis)?
    Elővételben kapsz egy ajándék Battlefield Bad Company 2 játékot(a készletek erejéig)...
    Nem tudom érdemes lenne-e megkockáztatni a pénzösszeget amit amúgy a Battlefiel Bad Company 2-re tartogatok, mert ennek is tetszik a multija és úgy az egész játék, így 2 legyet üthetnék 1 csapásra...
  • lolSL
    #4785
    dehogynem
  • Sir Cryalot
    #4784
    Aznap jön! Csak úgytűnik nem a kalózoknak
  • Sir Cryalot
    #4783
    "idáig mi a lószart kódoltak idáig? " ez jó
  • bertino
    #4782
    esetleg a jatekot ?
  • Bence94
    #4781
    ezt honnan veszitek, hogy patch-ben jön? Mert ha igen akkor idáig mi a lószart kódoltak idáig?
  • RYO21
    #4780
    CTF szerüség lesz, aminek az a neve, hogy: Capture the relay
    Pier 17-nél nagyobb térképek nem lesznek a végleges játékban.
  • Inquisitor
    #4779
    Nem lehet még tudni a véglegesben milyen játékmódok lesznek? A demoban lévő nem rossz, de jó lenne valamivel inkább CTF jellegübb, nagyobb terepen járgányokkal. Vagy UT Assault jellegű több pontos támadó/védő csapatos megoldás. Esetleg olyat lehetne, hogy régi Quake2 CTF-ben lévő Tech-ek felvételével lehetne upgradelni a nanosuitot, fegyvereket, stb. és akkor azokért is menne a fight.
  • argo001
    #4778
    Letöltöttem a demot, kipróbáltam, nem rossz. A multival jó sokáig el lehet majd lenni, a nanoruha miatt jó kis szerepe lesz a taktikának. Az optimalizáció sem sikerült olyan rosszul. Nem túl friss a gépem, ehhez képest hardcore beállításon 30-40 fps szerintem nem rossz eredmény.
  • arty
    #4777
    miután végigjátszottam és elfelejtettem, kijön egy szépitő patch

    értelemes :)))

    (a multisok meg a sok fpsért szarrábutitják dx7 szintig, nekik aztán nagyon kell megintcsak)
  • Cris99
    #4776
    Hát ha tényleg így lesz akkor tudjátok milyen dx11 lesz az, csak amolyan "dx11"
    vagy """DX11""", mert akkor annak sok értelme megint nem lesz, csak max mondhatják hogy ilyen is van bennt!
  • Fpocok
    #4775
    Egy két fegyver elég hülyén néz ki.
    A célkeresztet még mindig nem értem. Teljesen használhatatlan.