9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • DarkSector
    #4854
    Az egy videó amit mutattak semmiféle ingame nincs abban.
  • kozako
    #4853
    hali.valakinek van olyan problémája rajtam kívül hogy nemakar bejelentkezni a Demo-ba??mer írja hogy initalizing squad és utánna hogy Chek you net connection vagy ijesmi:S
  • Magiszter
    #4852
    Hát ebben semmi olyan nem volt ami a Crysis -ban ne lett volna.
  • arty
    #4851
    és min futott? elméleti hardveren?

    nem kell ám benyalni minden bullshitet ...
  • kill3r21
    #4850
    nah már a demóban is jönnek a csíterek... :(
    Elöbb játszottam, egy egész tárat engedtem hátulról a csávóba és 90%a talált is, és nem pusztult meg, erre beirom közösbe hogy fucking cheater , erre az illető ki is lép....a faxom..
  • Pretorian
    #4849
    Teljesen meghökkentem bazdmeg.
  • lolSL
    #4848
    hát ez ugyanaz az engine, majd eljutnak oda ha a hardverek is :D
  • DarkSector
    #4847
    Igen? hol?

    Az a videó már akkor egy nagy kamu volt...most is az.
    Mutattak igen, de nem ingame.
  • RYO21
    #4846
    Nekem ebben csak az a furcsa, hogy a CRYTEK kb 5 évvel ezelőtt sokkal durvább dolgokat mutatott a Cryengine 2 techdemókban .
  • lolSL
    #4845
    filmek készítéséhez lehet használni.
  • DarkSector
    #4844
    Hát asszem játék.

    Nézd meg a IV. részt a videóból, na ott a kis karakter mintha egy animációs film lenne bazz. :)
  • KaBuTo666
    #4843
    e most a valóság vagy játék ???
  • DarkSector
    #4842
    Cryengine 3 SANBOX ---> KATT
  • Smithwarden
    #4841
    2-es, 4-es pont kapasbol bukott, mert egy betabol meg kijohet szinte barmi a vegleges jatekhoz, viszont ha valamit DEMO neven adnak ki, akkor igenis az alapjan dont sok ember, hogy megveszi-e a jatekot.
    Ezert is irtam nemreg, hogy ezt a demot inkabb nyilt betanak kellett volna hivniuk a Crytek-eseknek, annyi hibat hagytak benne.

    Ja amugy meg ha mind a 8 pontot figyelembe vennenk, akkor mirol beszelgessunk?
    Es ha ennyire zavarnak ezek a dolgok, akkor nem ertem miert is olvasod ezt a forumot, amig nem jon ki a teljes jatek.
    Mivel addig szinte minden hozzaszolas csak idegesiteni fog teged sztem...
  • Magiszter
    #4840
    Bah... már megint a "Szar a C3, jó a C3, szar a béta, jó a béta, ez a játék szebb, az a játék csúnyább" vita megy? Nem unjátok már k*rvára nagyon? Mert én igen. Jó lenne egyszer úgy visszaolvasni 100 hsz-t hogy ez a téma nem röppen fel újra és újra.

    Megfogalmazok néhány alaptételt a megjelenési dátumig:

    1.) A ki béta alapján dönt az egy balf* (*tetszőleges befejezés)

    2.) Aki egy tesséklássék multidemó alapján dönt... lásd 1-es pont.

    3.) Aki fikázza a C3-at, az nézze meg a hivatalos oldalon lévő prezentációkat. De a lentebb linkelt videó is jól demonstrálja a motor erejét.

    4.) Aki meg nem jelent játékokhoz hasonlítgatja, pusztán néhány videó alapján az.... lásd 1-es pont vége.

    5.) Aki már megjelent játékokhoz viszonyítgatja, az kéretik képes összehasonlításokat linkelni, ami demonstrálja hogy a C3 illetve a Crysis 2 mennyivel rondább grafikát tud produkálni azonos hardveren/beállításokon.

    6.) Aki a Konzol vs PC vitát kelt a topikban az takarodjon a Konzol vs PC topikba és ott parasztkodjon!

    7.) Aki csak szimplán flém keltéssel üti el az unalmát, az játsszon azzal amit talál a két lába között* és húzzon innen a pékbe! (* ha nincs ott semmi akkor megértem a problémáit, bár inkább forduljon orvoshoz.)

    8.) Mi lenne ha egyszerűen csak megvárnák ennek a szutyoknak a megjelenését, majd utána döntenénk el hogy most Jobb vagy Rosszabb a játék mint a Pasziánsz 2011?


    Aki be akar ugatni nekem ezek után, annak egy hatalmas lófütyit a tetszőlegesen választott testnyílásába!

    És még kulturáltan fogalmaztam!

    Nah majd a következő 100 Hsz-re leszek kíváncsi :)
  • Smithwarden
    #4839
    Crysis 2-nel nem hinnem hogy a multihoz joval nagyob gep kellene, mert nagyon kicsik multis palyak.
  • DarkSector
    #4838
    Az nem beta, és az szar bughalmaz volt...ez a demo nem az.
  • JethroHUN
    #4837
    Szerintem nagyobb fun van a fejlesztő stúdióban mint amennyire mi fogunk fleshelni a játékkal otthon.

    A multis demot érdemes lenne leszedni? nekem az a béta féle fagyott párszor, nem is erőltettem nagyon. De gondolom a multihoz jóval nagyobb gép kell mint amin a singlepalyer rész fut. Minimumon nem volt akadás miatt gondom.
  • DarkSector
    #4836
    Hallod még megkockáztatom azt is, hogy a végén az az auto a Crysis 3-ban benne lesz majd. :)
  • kill3r21
    #4835
    persze igy gondolták mert láttad egy beta verziót dx9be :D
  • DarkSector
    #4834
    AZ xboxos demokhoz képest halnak hamar....
  • DarkSector
    #4833
    Hányan is irtátok hogy a Cryengine 3 szarabb mint a Cryengine 2?????
  • Bugi Misi
    #4832
    hát én pont fordítottját tapasztalom,nehezen halnak(persze én könnyen)
    általában mínuszos statot csinálok
    4 órát játszottam kb és lvl 9 vagyok
  • DarkSector
    #4831
    Battlefield 3 videó után egy újabb meghökkentő múví!

  • bertino
    #4830
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddddddd
  • arty
    #4829
    öreg vagyok, lassu reflexekkel. wsad+egérrel se tudnék az élen lenni :)
  • Fpocok
    #4828
    Ha gamepaddal nyomod FPSt, ajánlom a konzolt.
  • Smithwarden
    #4827
    Ezt most ugye nem komolyan irtad hogy a PCs demot nyomtad gamepaddal.
  • arty
    #4826
    én a pécés multi demoban az alsó harmadot erősítettem (gamepaddal)

    borzalmasan pörgős, codos (értsd: számomra szar) a játékmenet
  • DarkSector
    #4825
    Omg játszottam 5-6 meccset kb, és mindig első voltam, volt 15-2-es statom is, meg 22-3-as döbbenet mennyire easy, x-en nyomtam a demokkal, és ott ennél sokkal többet kellett lönöm egy emberre hogy meghaljon, vagy legalábbis az az érzésem volt mikor ott játszottam.
    Úgy 60-90perc alatt szerintem fel lehet menni 10-es szintre
  • Fehercsoki
    #4824
    A multi tényleg egész jó,bár egy idő után elég monoton,a nanoruha is csak az elején érdekes.
  • arty
    #4823
    mennyi most egy 9/10, tudja valaki?

    én se vettem volna EA helyében 10/10-et, mert azt vszeg már gyanusnak találták volna a rivjukban hívő, tájékozatlan játékosok ;)
  • DemonHunterW
    #4822
    Befutott az első értékelés!
  • arty
    #4821
    azok jobbak - elvégre a cry1 is jobban fut atin (azonos áru/kategoriáju gpukat összevetve)
  • Maxtreme
    #4820
    az tuti. Mondjuk én kb lexarom :D Dx9ben is remekül néz ki.
  • grebber
    #4819
    Majd jön a dx11 aztán lassabbá teszi nyugi!
  • Maxtreme
    #4818
    Szóval akkor kb ugyanúgy fog menni mint a beta. :) Az már pozitívum a mai világban hogy nem lesz lassabb.
  • lolSL
    #4817
    konzolon is lehet bukni, de gondolom le lesz zsírozva a sok 90% értékelés mint minden EA játékhoz idén :)
  • grebber
    #4816
    Multiplatform miatt már az első hónapban eladnak annyit mint a Crysisból a mai napig pc-re!Nekik mindenképpen nyereséges!
  • SötétBarom
    #4815
    Gyakorlatilag akkor az nvidianak köszönhetjük, hogy van pc-s verza :DDDD Ha már úgy is lewarezolja mindenki, legalább egy VGA gyártó fizet, hogy kijöjjön PC-re.

    NVIDIA