9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Ironman2
    #4894
    Mi a bajotok a javitással?
  • janihunk
    #4893
    Nekem meg alapból frissített mikor indítottam. Ha újrateszem a demót valahogy letudom tiltani a frissítést?
  • Ironman2
    #4892
    Miért? Nekem még a demó se jött le rendesen.
  • RYO21
    #4891
    Nemszabad leszedni! Csak tönkrteszi játékot!
  • Ironman2
    #4890
    Crysis 2 Multiplayer demo patch 1.2
  • SötétBarom
    #4889
    Ez így is van. Azt akarják mondani, hogy ha azonos effekteket DX9 alatt oldanák meg, akkor sokkal lassabb lenne, mint dx11ben.

    Teccikérteni?

    Szerintem mondjuk így is csak parasztvakítás. :D
  • grebber
    #4888
    Eddigi "DX11-es" játékok nagy többsége pedig azt mutatja hogy lassabb lesz mint dx9-ben!
  • woy
    #4887
    ugyanezt mondták a crysis első részénél is a dx10-re
  • Smithwarden
    #4886
    Ujabb multi trailer (3.):
  • kifli
    #4885
    sokak nem képesek ezt az infót feldolgozni, hogy dx11 alapjában véve, gyorsulást hoz, nem effekteket, tesztelláció is gyorsít, márha dx9/dx10-be is ugyanolyan részletes egy objekt, mint tesztellációval, akkor a tesztelláció a gyorsabb :)
  • lolSL
    #4884
    egyáltalán nem is biztos hogy lesz dx11, csak az lett megerősítve az NVIDIA-tól, hogy megjelenéskor dx9, az a patch csak legenda egyelőre.
  • MerlinW
    #4883
    Folyamatosan ezt hajtogatod... DX11-nek van ~6 új effektje, ebből csupán 2 az ami terheli a rendszert (HBAO és a tesselation). Na mármost, tudtommal egyik sem lesz a játékban, ergo DX11-es kártyákkal gyorsabb (nem szebb, gyorsabb) lesz a játék DX11-es módban, mint bármi mással.
  • grebber
    #4882
    És hol van még a dx11
  • MerlinW
    #4881
    3 éve megfogadtam, soha többet zöld kártyát, és ez a fogadalom kezd még jobban megerősödni az NV munkásságát tekintve:)
  • RYO21
    #4880
    Nah most ba**ott fel a ge*i játék!! Pacth előtt 40-50 fps-em volt, most van 20-25!!!

    CRYTEK
  • janihunk
    #4879
    Én kinézem belőlük.
  • arty
    #4878
    hülyeségből irtam, az nvidia logója miatt :) nem a crysis miatt kell elkerülni a zöldeket... (sőt, nem kell elkerülni)
  • SaphireDraco
    #4877
    Sziasztok!
    Egy kérdésem lenne , a hologrammot hogy kell használni?
    Illetve lassan beigazolódik amitől előre féltem, 2 teljes játékot lejátszottam egy olyan ellenséges csapattal akik kb csak invisible közlekedek, ha elfogyott az energy akkor gyorsan becampeltek valhová addig+egy 2-3 rendkívül idegesítő sniperrel is találkoztam, illetve jelentem hogy már most találkoztam csalóval :P de sebaj akkor is jó a játék bár azért kiváncsi vagyok a teljes verziós multiplayerre mert azért látom lehetne járműveket is használni illetve a környezet rombolás kispisztolyal még macerás... :)

  • DarkSector
    #4876
    dx10
  • janihunk
    #4875
    Xd dx7 es.
  • DarkSector
    #4874
    nem drága..van 5ezerért is...
  • janihunk
    #4873
    Hát én megsz@ptatom őket. Akkor sem fogok nvidiát venni sokat esznek azok a kártyák meg amúgy is drágák.
  • kill3r21
    #4872
    nincs, legalábbis én nem találkoztam vele
  • RYO21
    #4871
    Az az erdős map nincs benne a betában, amivel a Cryengine 3-at mutogatták?
  • arty
    #4870
    nvidia rátelózott a crytekre, hogy kurvára nem lesz ez igy jó, nem ezért fizettek milliókat, hogy mindenki "régi" 460asán is simán elmenjen...

    ;)
  • janihunk
    #4869
    Nekem nincs ilyen bug. Vagyis barátot még nem vettem fel. De log in bugom se volt eddig se.
  • janihunk
    #4868
    Mi a fene volt ez a patch? 10FPS-embe került. Eddig volt 40 de 30 alá sose ment most meg van hogy lemegy 25 re is. Mi van ilyenkor?
  • Fehercsoki
    #4867
    Lehet,hogy megint csak szerencsém van,de én 1 buggal sem találkoztam még.
  • RYO21
    #4866
    Mondjuk semmi lényeges bugot nem javítottak ki vele. Gondolok én ilyesmire, hogy:

    - friendlistben nincs friend
    - minden indításkor 2x kell hogy beloginoljak
    stb.
  • TaRka0107
    #4865
    Már megtaláltam:D
  • TaRka0107
    #4864
    Ezt hol lehet letölteni?
  • Smithwarden
    #4863
    Ideje volt hogy kiadjak.
    Szep lassan demo-felesegnek lesz nevezheto ez a beta.
    Mondjuk a velemenyem az, hogy elegge ego dolog egy 2 hetig tarto "demo"-hoz patchet kiadni...

    Beleolvastam egy xbox-os Crysis 2 cikkbe es ott is azt irja a cikkiro, hogy boxon is eleg sok problema van a demoval, es azt "ajanlja" a Cryteknek, hogy inkabb halasszak el a jatek kiadasat minthogy hibas vegleges jatekot adjanak ki.
  • lolSL
    #4862
    kijött az első patch

    [quote]“Press Start to Begin” has been changed to “Press Enter to Begin” on the main menu
    Ping changes in server browser - no ping for anyone now (all 0)
    Fixed crash if getting force disconnected from a dedicated server (although the force disconnect issue has been resolved anyway)
    Account creation now works properly
    G35 headset fix now implemented
    People not able to sign in with certain characters such as “-“ or “numbers” in their username, now can
  • DarkSector
    #4861
    Oks akkor vegyél fel egy ilyen gameplay-t a gépeden ugyanilyen növényzetes erdős részen, és utána beszélhetünk tovább. :)
  • DarkSector
    #4860
    Crysis 3 nem?
  • arty
    #4859
    passz - szerinten nem vagy nem így
  • Sir Cryalot
    #4858
    lehet ezért állították le a szervereket majd bejelentik ma miért
  • RYO21
    #4857
    Miért? A GTK-s autó bennelesz a Crysis 2-ben?
  • arty
    #4856
    az utolsó lövöldözésen kívül semmi nem volt a végleges játékban benne
  • MerlinW
    #4855
    perszepersze:)