9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • janihunk
    #4974
    Mivel szerencsére nincs szerverkorlát ami miatt tényleg fel kéne tenni az 1.2 patchet.
  • Fehercsoki
    #4973
    Nem lehet majd a multit moddolni?!
  • Sir Cryalot
    #4972
    De tényleg, miért megy patch nélkül ?
  • janihunk
    #4971
    Biztos jókat szórakoznak rajta hogy ezt csinálják a fizető emberekkel.
  • Sir Cryalot
    #4970
    Amúgy úgymegharagudtam a modolhatatlan mp miatt hogy letöröltem a gcibe és kb félévig nem lesz itt semmilyen krájsis.
  • Sir Cryalot
    #4969
    Az a durva hogy nem muszáj felrakni a patchet és megy, rakd újra ne indítsd el a launchert, ennyi!

    ... W T F ...
  • Sir Cryalot
    #4968
    Mod se lesz, és nyilván igazad lesz. Szerintem valami egészminimális erőforrás mehet el pc-re.
  • Csaka100
    #4967
    A Crysis 2 demó multiplayer azt írja ki amikor felmegyek egy szervere hogy "The connection to your session has been lost" mitől lehet ez lécci segítsetek pls
  • arty
    #4966
    egyelőre nem sok :D
  • arty
    #4965
    az 1.0 rendesen volt, az 1.2 már valoban direkt be van lassitve.

    túl jól ment ... :(((
  • torma1
    #4964
    Sziasztok!

    Az miért van hogy 2-3 percenként kidobál a szerverekről? Így nem lehet játszani.
  • Fehercsoki
    #4963
    Szerintetek Limited Editiont éri meg venni vagy inkább olyat ami normál kiadás,de adnak hozzá BC 2t?
  • Bugi Misi
    #4962
    Érdekes hogy nem ugyan azt az eredményt mutatja

  • gameplusz
    #4961
    Na jó, nem csak emiatt vettem :)
  • JaSoN HuNTeR #4960
    + még vedd hozzá hogy a Béta nincs is rendesen optimalizálva.
  • Magiszter
    #4959
    Nah teszteltem kicsit és a HD6870-el már egész tűrhetően megy a játék.
    FullHD-ban HardCore beállítással 30-40 FPS-t megy stabilan. 30 alá nem igazán ment. Bár nem a multit néztem hanem a bétát. De viszonyításnak: 8800Gt-vel Gamer-en ment ennyi FPS-t.
  • lolSL
    #4958
    hát 2 hét múlva ha már minden server üres lesz meg fogod bánni kb
    de a BF3-hoz jó lesz azért.
  • gameplusz
    #4957
    Megjött az 570-es a játék miatt, remélem megéri :)
  • Ironman2
    #4956
    Nekem is volt tegnap ilyen élményem.Van akit lehetetlen megölni.
  • Magiszter
    #4955
    Nekem ilyen 60-70%-os a sikereim aránya max. Igaz nem is veszem véresen komolyan az egészet.
    Ma majd megnézem az új VGA-mmal hogy megy, mert a legtöbb megdöglésem az akadás-lagg miatt szokott lenni. Mikor becélzom a csávót, meghúzom a ravaszt, beakad egy pillanatra és már 10 méterrel odébb van. Nah az káros az egészségre. Remélem ilyen már nem lesz HD6870-el.
  • koschwarz
    #4954
    simán. egyáltalán nem egy extrém eredmény, szerintem.
  • Magiszter
    #4953
    RPG-ből tuti :D
  • gduck
    #4952
    Engem valamelyik nap (lassítás szerint) lábon lőttek. Most egy láblövés tényleg kinyír?
  • Bugi Misi
    #4951
    rohadt érdekes volt 1 gyerek mindig 20 felett volt a ölései 1x 39 és halála 3-4-5-6 volt általában, ne mondja senki hogy ennyire pro
    egész tárakat lövök ki az emberekre de nem halnak meg akkor hogy a faszba tud ilyen statot csinálni?
  • Ironman2
    #4950

    Szeretem a zuzát!
  • DarkSector
    #4949
    Az a csirke zuzás....:)
  • grebber
    #4948
    Hehe ha csúcshardver akkor csakis a Crysist emlegetik

    "Így vagy úgy, a megjelenés időpontjának közeledtével remélhetőleg egyre több hiányzó információra derül majd fény. Érdekesség, hogy a március 22-ei dátum nem csak a GeForce GTX 590 megjelenése miatt különleges, hanem azért is, mert ekkor érkezik egy igen népszerű játék, a Crysis folytatása is, valószínűleg nem véletlen az időzítés."
  • Rage47
    #4947
    zúzás*
  • adikakk
    #4946
    Remélem leszünk páran.
    Persze a beszélgetést 5 előtt is elkezdhetjük de 5ig bevárunk mindenkit így gondoltam.


  • adikakk
    #4945
    Holnap délután szervezni kéne egy sg össznépi multit pl ts vagy xfiren vagy skype on beszélnénk keresnénk szerot vagy megpróbálnák csinálni és zúzhatnánk szerintem jó lenne...
  • Ironman2
    #4944
    Örülök hogy tetszett
  • adikakk
    #4943
    Na nyomtam egy kicsit a multit jó volt, a cryteckesek megint kiettek magukért az új játékkal és a cryengine 3 al.
    Ironmanal nyomtam de jó lenne ha lenne még pár sg egy össznépi multi akit érdekelne a dolog írjon rám.
    Közbe nyomtam pár pikcsört 1920 hardcore nagyon fasza a grafika.
    A képeket lekicsinyítettem 1440x900 mert így gyorsabban felment..






    További képek itt csekoljátok le...
  • Ironman2
    #4942
    Igy tök szar játszani,mert beleengedtem egy csomó tárat,és nem döglött meg az ellen.
  • Munszu
    #4941
    Visszatérve a 'Hack'-re, a láthatatlan embert is lehet észlelni, akkor is ha nem vagy nano vision-ben, mivel a levegő ott torzultabb ahol van, és ha mozog eléggé kivehető hogy ott van valaki. Én is öltem meg úgy embert aki invisible volt, és észleltem aztán lelőttem.( Nano vision nélkül...)
  • Ironman2
    #4940
    Nem tudom melyik szerveren játszom,amelyikbe épp belépek.
  • Ironman2
    #4939
    Elküldtem privátban
  • Bugi Misi
    #4938
    nem volt bekapcsolva neki
  • adikakk
    #4937
    Akkor megmondod a nicked pls.
  • Ironman2
    #4936
    Nem az a nickem
  • adikakk
    #4935
    Jó estét.
    Ironman2 figyelj van valami élérhetőséged,én szívesen mennék játszani veled elvileg fel is vettelek barátnak multin belül Ironman nickel.
    Írj pm vagy írj itt mond hogy melyik szeron vagy vagy melyikek a jók..
    A segítséget előre is köszönöm.