9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Bugi Misi
    #5014
    majd x-re is gyere fel és majd megkérdezem melyik szeron vagytok(este 6 után)
  • DarkSector
    #5013
    alap. :)

    "Do not play with death"
  • Fpocok
    #5012
    Te vagy az, Karthus? :D
  • DarkSector
    #5011
  • Fpocok
    #5010
    Ezt hogy értsem?
  • DarkSector
    #5009
    oks gyere, de szerintem egy oldalon legyünk vagy rossz statod lesz ha nem. :)
  • Fpocok
    #5008
    Hmm... darksector-t én is szívesen lelőném párszor!
  • DarkSector
    #5007
    Kemény volt...::) kivéve 1 csíter-t.
  • adikakk
    #5006
    Jó estét.
    Ma d.u meg tnap is zuztunk dark-al.
    Aki akar jönni velünk az írjon nekem.
    Mára enyi volt..
    Löttem pár pikcsöt....
    További képek itt...Crysis 2 vegyes képek..... nézézek meg!!!!!!




  • eugabesz
    #5005
    a nod-b tedd a kivételek közé,a tűzfalon meg engedd ki,be lehet állítani...te azt csak gondolod,hogy kikapcsoltad...
  • torma1
    #5004
    Szia!

    Kikapcsoltam mindent. Tűzfalat, eset nod32-tőt. Akkor is kidob.
  • eugabesz
    #5003
    tűzfal,vagy víruskereső...akkorra észleli,mint támadást...
  • arty
    #5002
    x3 720be, semmi ilyesmit nem tapasztaltam
  • torma1
    #5001
    Sziasztok!

    Nálam simán megy a játék ,de 2-3 perc után szétkapcsol a szerverről. Fent van a Patch. Olyan mintha mindig egy idő után dobna ki. Mitől lehet ez?

    Köszi előre is
  • eugabesz
    #5000
    Nekem szakasztott ilyen procim van Phenom X3as 8750,egy HD4670-esel,de semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
  • johneurope
    #4999
    a legfrissebb Catalyst van a gépen...
  • johneurope
    #4998
    Véleménykérés:

    X3as PhenomII 720as, illetve Phenom X3as 8750 AMDs processzorral szerelt asztali gépen tapasztalt valaki a Crysis 2 demo futása közben időszakosan error hibát? (fekete háttér közepén egy hibaüzivel lefagy hirtelen a játék, de amúgy megy 70-80FPS-sel) X4es procijaimmal szerelt gépeken semmi gond nem volt eddig e tekintetben... Ati4850es videókártya van a gép(ek)ben 2GB RAMmal
  • kifli
    #4997
    mád játékoknál is volt már ez így, korábban. stalker, f1 2010
  • Magiszter
    #4996
    Én azt szürtem le hogy nem a DX11-es effekteket rakják utólag bele a játékba hanem magát az egész DX11-es API-t. De lehet tévedek.
  • MerlinW
    #4995
    Nem trend, egyszerűen nincs rá igény. Sem fejlesztői, sem felhasználói oldalról. Mint már írtam volt DX11-nek van kb 6 új effekttechnológiája (amelyek teljesen másodlagos funkciói magának az interfésznek), amelyek jópofák, de egyrészt még nem tart ott a piac, hogy kihasználhassa, másrészt teljesen nélkülözhetők.

    Ugyanakkor DX11 effektek nélkül minden játék gyorsabb DX11-es kártyákkal. Tehát jobban jár mindenki, hogy nem erőszakolják ránk.
  • DarkSector
    #4994
    OMG ne idegesíts már az nem ua.
  • grebber
    #4993
    Csalók elleni védelem a Crysis 2 multiban!

    Lehet, hogy nem lesznek csalók a végleges Crysis 2 multiban?

    A Crysis 2 demo PC-s változatának kiadása után alig pár nappal (órával?) később már megjelentek a csalók. A Crytek viszont bekeményít!

    Azt nyilatkozták ugyanis, hogy a demóból ugyan kimaradt, de a végleges verzióban lesz csalásvédelem! A hivatalos weboldalon ezt tették közzé: "A pihenésnek köszönhetően - annak ellenére, hogy a demóban nem voltak benne ezek az alkalmazások - csapatunk egy ideje különböző csalás ellenes módszereken dolgozik, amik a kiskereskedelmi forgalomba kerülő példányokban fognak bemutatkozni." Ezeket még nem jelentették be pontosan (érthető, hiszen páran már most el kezdenének gondolkodni a feltörésén).

    A Crytek még hozzátette, hogy a fejlesztők "egy csalás-mentes közösségre törekszenek". Teljesen egyetértek velük, reméljük sikerül kivitelezniük a dolgot.

    Undorító és gyáva dolog, amikor valaki wall/speed-hackkel, vagy aimozik, esetleg mást mível játék közben. Mi értelme úgy játszani? Sem a saját, sem a mások képességei nem mérhetőek fel csalás mellett, így értelmét veszti a multiplayer: szórakozva versengés, versengve szórakozás.

    info: Gamestar
  • SötétBarom
    #4992
    Ki tolja ezt a jóféle new york feldolgozást????
  • Bugi Misi
    #4991
    Peer 17 eléggé lehet érezni a Sniper kempet
    kis pályán is lehet kempelni csak nem mindegy hogy szarul kempelsz vagy jól
    jó szórakozás = jó játékos a szarok meg nem hinném hogy annyira élveznék hogy elsőre ledarálják őket ahogy kinéznek valahonnan
    de ez az én véleményem meg tapasztalatom:)
  • Magiszter
    #4990
    Én meg most hagytam abba a Warhead-et egy 10 perce. FullHD, 4xAA mellett kb ugyanúgy megy mint a Crysis 2 Hardcore-on (30-40 fps). Annyi különbséggel, hogy a Warhead-ben nincsenek recék... remélem a C2 teljesében lesz lehetőség élsimítás bekapcsolására, mert tök szép meg minden, de a 2 méterre lévő asztal szélével fát lehetne vágni.

    grebber #4989: Miért mindig a hülyeséget kell eltanulni másoktól? Következő lépés: Megveszed a játék kódját, majd otthon külön kell letölteni hozzá a modelleket, textúrákat...stb. Kicsit idegesítő ötletei vannak egyes fejlesztőknek. Nem lehetett volna hogy várjanak a sokszorosítással és már egybe integrálják a két dolgot? Mennyit késtek volna vele? Kb 2 hetet. Hát kössz.

    Amúgy ha csak egy 30-40 megás pecs lenne semmi gond nem volna vele. De van egy olyan érzésem hogy ez egy 500-2000 Mb-os pecs lesz. Amit töltsön le az a 2 megás netjével aki kitalálta.
  • grebber
    #4989
    Na most olvastam hogy a Shogun 2 Total Warban sem lesz alapból DX11 ahhoz is patchben jön majd. Kezd trendivé vállni!
  • Ironman2
    #4988
    Hatalmasat üt a grafika..Én most játszottam a Warhead-al,de némelyik helyen úgy beakadt játékos beállításon mint az állat! Cryengine 3 jobban van optimalizálva mint a 2!
  • lolSL
    #4987
  • DarkSector
    #4986
    Ha tetszik ha nem arty-nak igaza van ebből a szempontból, kurvajó a multi, valaki szereti a nagy pályákat ahol fuszt kezdőről 3percig lelő egy kemper, respawn megint futsz 15 percet, durr 1 sniper...

    A népet kurvára nem érdekli a nagy pálya, a jó szórakozás a lényeg ahhoz ez BŐVEN jó.

    Amúgy mondod hogy nem ezt ígérték? Mutasd meg a linket hol ígértek ettől nagyobb pályákat? :)
  • Sir Cryalot
    #4985
    Nem ezt ígérték, és majd meglátjuk fél év múlva , crysis téma részemről addigis offolva.
  • arty
    #4984
    ugye nem gondolod, hogy a crysis2 valaha is nagy pályákkal, klasszikus multival akart volna sikert aratni?

    adok egy linket: http://news.teamxbox.com/xbox/23252/Call-of-Duty-Black-Ops-Sales-Top-360-Million/

    hátha leesik, miért olyan a crysis2 multi, amilyen

    (nemfog)
  • Sir Cryalot
    #4983
    Ugye nemgondolod hogy egy pécés pályának túl sok köze volna egy x-es pályához, mer még le találok fordulni a székrül.
  • arty
    #4982
    jahogy csak egy frusztrált pécés baromsága, ok, sejtettem
  • Sir Cryalot
    #4981
    6v6, alacsony draw distance , és még kitudja mi ...
  • arty
    #4980
    mi az az x360 pálya?
  • Sir Cryalot
    #4979
    Hja , szerintem jobb helyen van az a pénz gfx kártyában egyelőre. Majd ha kihúzzák a fejüket az EA seggéből akkor majd megveszem.
  • Sir Cryalot
    #4978
    Elvileg bérelni lehet, de hogy ez mit takar, franc tudja. Eleve azt ígérték hogy nem lesz 6v6 megkötés meg ilyenek és arról is qss van. Pályák meg borzasztó kicsik, én egy halom x360 pályáért nem adok pénzt a singli meg ráér.
  • KaBuTo666
    #4977
    sok infót a multiról mert az miatt dől el hogy megveszem e. :D az esélyek csökkennek mostanság :-(
  • Fehercsoki
    #4976
    Aha,és akkor még mapokat se lehet majd berakni?Egyáltalán semmit?Annak úgy nem sok értelme van.
  • Sir Cryalot
    #4975
    Amíg ki nem lopják a szerverfileokat hogy legyen privát szeró addig nem.