9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • modelcar
    #5054
    Nekem most ez a rekordom
  • adikakk
    #5053
    Ja még anyi hogy bocs az offért nyugotan törölhetitek a 5051 hozászolásom.
  • KaBuTo666
    #5052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem mondtam hogy teljes állásban dolgozom, de még azt se hogy dolgozom, persze ebből ne azt vegyed ki hogy nem dolgozom. De úgy tudom hogy az ünnep napokat alapból meg kellene adni szünnapnak, de nyilván valaki a + pénzért bevállalja stb, ebbe ne menjünk bele mert off már így is. #5051 Ne nekem köszönd én csak megerősítettem grebber információját, jó munkát holnapra, de csak pozitívan - legalább van munkád, elvégre tisztában vagy te is a munkanélküliség problémájával. (muszáj*)


  • adikakk
    #5051
    Kösz az infot ez szarul esett na mind1 túlélem..
    Igen holnap melo meg lehet 15én is ha muszály megcsinálni akkor muszály...
    Én se jó kedvből melozok..
  • grebber
    #5050
    Pff jó munkád lehet.Folyamatós műszakban nincs semmiféle ünnep ugyanugy dolgozni kell.
    Csak sajnos most kevesebb a melónk és visszaálltunk simába ,de látszik is a pénzen kb 50%-al kevesebb :(
  • grebber
    #5049
    EA küldte hírlevélbe nekem pl!
  • KaBuTo666
    #5048
    Holnap dolgozni? Jó hogy nem 15.-én mész be. :D
  • adikakk
    #5047
    Igen 9 óra van lehet csak hogy minyárt nyomom ki a gépet mert senki nem fog felkelni helyetem melozni....
    Amugy honan vettétek ezt a dolgot vmi forrást dobnátok..
  • janihunk
    #5046
    A fenébe. Nem lehet valahogy majd saját szerókat csinálni?
  • KaBuTo666
    #5045
    Jah, de nézd a pozitív oldalát...van még több mint 9 órád a multira!
  • adikakk
    #5044
    Ez igaz?
  • grebber
    #5043
    Igen reggel 9-ig!
  • janihunk
    #5042
    Meddig lesz multi? Én úgy hallottam holnapig. Igaz ez?
  • adikakk
    #5041
    Jó estét.
    Akit érdekel a crysis 2 multi az vegyen fel engem x re.
    Xfire=gixerrs
  • Gyuszopapa
    #5040
    A Bad company 2 is ilyen,kapok egy lővést és meghalok és közben mondja a klántársam hogy már vagy 10-et belémlőtt.
  • Fehercsoki
    #5039
    Hát nekem 3.2.2es fraps nem írta.
  • arty
    #5038
    de, fraps kiirja
  • modelcar
    #5037
    Xfire
  • Fehercsoki
    #5036
    Próbáltam,de fraps sem írja ki sajnos.
  • janihunk
    #5035
    Fraps nem jó fps jelzésnek?
  • Inquisitor
    #5034
    Meg mondjuk valaki rám lő bármivel és egyből megfekszem, én ugyan azzal a fegyverrel egész tárat belenyomom valakibe, ő nem fekszik meg. És visszajátszás alapján első verzióban nem ám fejlövést kapok, hanem térden, meg bokán lőnek és meghalok. Én meg kitárazok felsőtestre és fejre ... semmi.
    Mondjuk senki nem halt meg annyiszor ugrás közben levegőben mint én :D
  • Bugi Misi
    #5033
    kb hasonlókép vagyok én is
  • Fehercsoki
    #5032
    Én az fpst szeretném kiíratni,de nem tudom hova írjam a parancsot.(r_displayinfo 1)
  • Jaffa 2843
    #5031
    ez nekem is feltűnt. Van, hogy 4szer- 5ször X-el a találatjelző, én meghalok, és a visszajátszásban az van hogy egyszer találtam csak el.A másik pedig hogy én látszólag 1 golyótól halok, de a visszajátszásban állítólag már 5 golyót is bekaptam.
    Elég érdekes.

    Egyébként elő lehet varázyolni a konzol? esetleg valami cfg-t lehet írni? ami konkrétan érdekelne az ennek a kikapcsolása: "r_glow 0" Kva idegesítő...
  • lolSL
    #5030
    vaterán vigyél el vmi 1ft-os cuccot.
  • arty
    #5029
    gamepad! :DD
  • arty
    #5028
    másnak más hiba van :) (de már én is kezdek cheaterekre gyanakodni, ennyire nem lehet fos a netkód)
  • Inquisitor
    #5027
    Annyira nem vicces, valami olcsó és szar egérpad. De mivel jelenleg asztalom sincs(!), ezért két széken van a bill.+egér, még gázabb mint gondolod :)
    Persze jó lenne egy normálisabb egérpad, meg valami értelmes egér. De előbb egy asztal kéne.
  • vzajcev
    #5026
    "összegörbült egérpaddal"
  • Inquisitor
    #5025
    Kissé csalódott vagyok Crysis multi (demo) miatt. Az egy dolog, hogy öreg és lassú vagyok már hozzá, és az is, hogy gagyi egerem van egy összegörbült egérpaddal ...
    No de az olyan apróságok, hogy mondjuk Skyline pályán egy szinttel lejjebbről bokán lőnek sniperrel, és egyből meghalok, csak mert átlógott(!!!) a csizmasarkam a padlón(!), az gáz. Vagy az, hogy sokszor bármilyen fegyver egyetlen lövésétől (látszólag!) megfekszem, míg a visszajátszás szerint már egész sorozatot kaptam elvileg mire ez megtörtén, az is gáz. Hogy a fenébe lehet úgy multizni, hogy egyes playerek később látják vagy egyáltalán nem ami körülöttük történik? Olyasminek tűnik, mint állítólag anno létezett UT, UT2K3, UT2K4, UT3(!) rakéta hiba.
    És a vicc az, hogy 0 közeli ping mellett. Erősen hálózati kód hibának tűnik.

    Másnak ilyenek nem voltak?
  • Fehercsoki
    #5024
    Értem köszi,akkor maradok 576nál,nem kockáztatom meg hogy Shiftet küldjenek BC 2 helyett.
  • kill3r21
    #5023
    mert a cd galaxis tojik az eu megjelenésre....ök sztem már 22 tolják ki annak aki megrendelte..
  • lolSL
    #5022
    lehet hogy bevállalják a pár utólag elégedetlenkedő vásárló telefonhívásával hogy előbb kezdik árulni, mert sokan nem tudják hogy 25-e előtt használhatatlan, és megveszik inkább tőlük mint más boltban ahol még a raktárban áll.
  • Fehercsoki
    #5021
    Köszi,én is így tudom,csak nem értem cdgalaxis miért ír mást.
  • lolSL
    #5020
    22 amerikai+warez megjelenés
    25 eu
  • Fehercsoki
    #5019
    Cdgalaxis 22.-ét ír megjelenésnek,576 25.-ét,mikor fog megjelenni?
  • DarkSector
    #5018
    iszonyatjó. pörgős, ha megtanulod a képességeket használni nagyon durva dolgokat lehet. :)
  • Fehercsoki
    #5017
    Írta itt valaki,hogy a multit nem lehet modolni,mert nem adják ki a szerver fileokat,DE a "lopott" bétában benne vannak,lehet dedikált szervert is csinálni.Akkor most mi lesz?
  • KennyGTP
    #5016
    Én még nem toltam a Crysis War de mennyire különbözik a War multija a Crysis 2 (már kipróbáltam) multijától (a grafikát kívül:)??
  • TaRka0107
    #5015
    Xfire címet dobjatok már pls. Mindenki ha lehet, zúznék veletek én is.