9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Sir Cryalot
    #5094
    Konzolos szemmel bittos jó!
  • kill3r21
    #5093
    nah ennyi volt a multi, nálam már csak pár szerver van és mind fullon, pedig akartam tolni eggyet, nah mind1
  • RYO21
    #5092
    Szerintetek a végleges verzióban benne lesz az a szar patch, amit a demóhoz adtak ki? Amitől az fps-em a felére csökkent.
  • Smithwarden
    #5091
    Multi infok:

    Jatekmodok:
    - Instant Action - This is the classic game mode and several 'Free For All'. The player with the most kills wins
    - Team Instant Action - Here, two teams against each other. The team, which provides first a certain number of kills, wins
    - Crash Site - Ceph shoot pods to New York. These must take, because only successful holding of pods, you can win, as this brings in the points
    - Extraction - A team watched two tanks, while the other team must steal the tank. It is however not normal vessels, because while one of the invisibility mode improves, strengthens the other for Armor mode of the team that owns the container
    - Assault - A team needs to obtain data terminals, while the other team must prevent this. The interesting thing is that the defending team has no Nanosuit, but equipped with heavy guns. The attacking team can draw on the other hand Nanosuit, is only in possession of light weapons
    - Capture the Relay - A classic 'Capture the Flag' is a variant on offer here. If not new, it is CTF is still a very popular game mode

    Mapok (12):
    City Hall
    Downed Bird
    Evac Zone
    Impact
    Liberty Iceland
    Light House
    Parking Deck
    Pier 17
    Sanctuary
    Skyline
    Terminal
    Wall Street
  • KranaZoli #5090
    Köszi! Érdekes.
  • Smithwarden
    #5089
    Mukodik a demo es a szerverek elnek meg most is.
  • Smithwarden
    #5088
    Megnezem.
  • KranaZoli #5087
    Hi!

    Már nincs fent a Krájzisz 2. Multi akkor már nem érhető el?!
  • DarkSector
    #5086
    Jól is teszik.
  • Gyuszopapa
    #5085
    Sajnos ma minden játék a Codot majmolja,nem azért mert jó hanem mert azt látják hogy mekkora eladásokat produkált.
  • lolSL
    #5084
    ha még a 4-re hasonlítana.. 6/7 inkább sajnos
  • stardate
    #5083
    Hát sztem igen, ami nem is baj mert a cod4-et imádtam (még mindig játszom vele néha).Csak hát aki játszott a crysis előző multijával annak nem biztos hogy befog jönni a 2. (pl jópár klántársam crysis-ozott és nekik nem tetszik).
  • Anthrax
    #5082
    Akkor igazuából a mostani crysis 2 multija inkább hasonlít a cod4re mint az elődjére a crysisra ?
  • stardate
    #5081
    Azért ez túlzás de van igazság abban amit mondasz, a craysis egy nagypályás, sok emberes, járműves multi játék volt.De most kis pályákon kevés emberrel jármű nélkül folyik a harc a cod-hoz hasonló játékmódokkal(és ez elég éles váltás ami válszeg a cod népszerűsége miatt történt).
    Hogy szarabb, azt nem mondanám.A cod7 egy rakás fos PC-n (a 6-ot meg inkább nem is említem).Még mindig tele van bug-okkal (fagyások, késes bug, stb.. ) pedig már 4 hónapja kijött a játék.Tele van csalóval (válszeg itt is lesz ill van hála x22-nek de nem hiszem hogy annyi mint cod-ban) és tele pakolták minden szarral(chopper gunner, nappalm, nyílpuska, kisautó meg a többi amivel tönkre vágták a cod-ot).
  • Muttley
    #5080
    megkérlek, hogy mondd el inkább :)
  • Anthrax
    #5079
    Most igazából az a baj vele,hogy olyan lett mint a cod ?
  • lolSL
    #5078
    rakd fel a demot, ha nem látod 5 perc után hogy codabb a codnál akkor még nem játszottál jó játékokkal :)
  • Muttley
    #5077
    EXPLAIN, plz
    neked nem tecccc, o.k.
    de miért is sz.rabb, mint a mostani CoDok?
  • Fehercsoki
    #5076
    Nekem a multi demo alapján sokkal jobban bejön mint a cod bármelyik része.
  • Muttley
    #5075
    ez azért így megnyugtatóbb
    köcce :)
  • Anthrax
    #5074
    Még a codnál is szarabb? Ez miben nyilvánul meg ? Csak mert akkor passzolom én is.
  • lolSL
    #5073
    én nem veszem meg mert szarabb mint a mostani codok, de ez egy megbízható oldal
  • Anthrax
    #5072
    te itt vetted ?
  • lolSL
    #5071
    Crysis 2 EA downloader key ~6300FT.
  • gameplusz
    #5070
    Jaj zsömi, virágbolt... xD
  • kill3r21
    #5069
    22 usa. nálunk 25....tehát ha megvetted akkor 25.én kapod, ha nem akkor 22-23 körül virágbolt...
  • Anthrax
    #5068
    Pontosan mikor is jelenik meg 22-én vagy 25én ?
  • kill3r21
    #5067
    én néztem a videókat, lassan taktikusan játszottam, élveztem, normal fokozaton....nekem 8és fél órám volt benne...:)
  • Sir Cryalot
    #5066
    "akitől kellett már megkapták a 9+ -t " .
  • Sir Cryalot
    #5065
    Akitől kellett ( xbix szennylap) mér megkapták a 9+, boldogan lehet dörgölőzni az EAhoz meg az MS-hez.
  • grebber
    #5064
    Nemtudom mondták-e,de elsőre normálon 5,5 óra volt aztán másodszorra easyn 3óra 50 perc.
    Legnehezebb szinten meg nem tudom mennyi volt mert közben ökörködtem pályákon,repkedtem nézelődtem és ezt is mérte!
  • Muttley
    #5063
    tényleg, singlep-ben mennyi a jósolt játékidő?
    vicc nélkül ;)
  • grebber
    #5062
    Ja azután aztán beindul a credist mert 5,5 órás a game!
  • Muttley
    #5061
    eszerint
    az első 5 óra történeti szempontból egy rakás erőltetett kaka
    és csak ezután indul be a dolog
    ha jól értettem :)
  • Prince23
    #5060
    Ajaj, pedig 9p felettieket várnak.
  • grebber
    #5059
    O jaj Crytek be fog pöccenni mi az hogy csak 8/10
  • kill3r21
    #5058
    még van most hagytam abba
  • Cris99
    #5057
    meddig lesz akkor multi??
  • Cris99
    #5056
    nekem már volt 30-7 is.. de széép :P
  • modelcar
    #5055