9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • lolSL
    #5134
    elfogyott
  • kill3r21
    #5133
    srácok hova tünt az iponról a crysis2 rendelés?? nemám nem kapok mikor 1 hónapja megrendeltem....vélemény?
  • Fehercsoki
    #5132
    Nem tudom mi bajotok a Crysis-os interjúval,semmi konzolos szarságot nem mondott.
  • arty
    #5131
    az enyém kib*szta a biztosítékot ;)
  • arty
    #5130
    LOL!

    üdv a valóságban

    senki nem "szarházi konzolfejlesztő", csak tudod ez kőkemény üzlet ám :)
  • arty
    #5129



    "szép" :(
  • Sir Cryalot
    #5128
    Kapcsold be a bullshit detektorodat , és figyeld a kilengést.
  • Fehercsoki
    #5127
    Köszönöm!
  • Sir Cryalot
    #5126
    C2

    TW2
  • Fehercsoki
    #5125
    Tudnád linkelni a 2 interjút?
  • lolSL
    #5124
    mert ők nem szarházi konzol fejlesztők
  • Fehercsoki
    #5123
    Tudnád linkelni őket?Miért néznénk nagyot?
  • Sir Cryalot
    #5122
    Nemtudom láttátok -e geforce.com websiteot , de ott újabban az megy hogy a lead designerekkel készítenek interjúkat.

    Érdemes összenézni a Crytek interjút a CD projekt ( Witcher) interjúval.

    Nagyot fogtok nézni.
  • Magiszter
    #5121
    " ha minden elcseszett fényforrás elvakitja"

    Hát igen. Este még megérteném, mert ott a valóságban is el tud vakítani akár egy zseblámpa is (főleg akinek jó az éjszakai látása). De hogy nappal is... egy pocsolyában tükröződő gyertya is kitakarja a fél képernyőt Lens Flare, Bloom meg apámfejeteteje effektekkel. A kedves készítők menjenek ki az utcára fényes nappal, vegyenek fel egy tesztvideót valami normális kamerával, majd készítsék el ugyanazt a területet az ő motorjukkal. Ha összehasonlítanák a kettőt akkor az ő videójuk széjjel vakítaná az embert, még a kopaszok fején megcsúszó fény is lyukat égetne a monitorba 32-féle effektjével, míg az eredetin, tökig tolt szűrőkkel sem jönne elő hasonló.

    Tisztelt Crytek. Oké hogy "erőforrás nélküli" effekteket is csináltatok, de ez nem azt jelenti hogy minden létező felületre rá kell tenni az összeset!
    Ha már a realitással reklámozzátok a játékot akkor legyen reális a látvány. Vagy mivel sci-fi lehet egy kicsit futurisztikus a képhatás, de ne zavaróan. A jelenlegi állapotában pedig ez a rengeteg, félképernyős fényhatás zavaró sokaknak.

    Amúgy szerintem a textúrarészletességen, az objektumok részletességén, az AA-n, valamint a különböző effektek ki-be kapcsolási lehetőségén kellene munkálkodniuk. Ugyanis akinek pl bántja a szemét ez a fényorgia, az csak kiveszi a pipát 1-2 helyről és kész is. Aki pedig oda van érte, az beteszi. Mindenki jól járt. :)
  • DarkSector
    #5120
    Természetesen szebb, ezt én például soha nem vitattam, részemről mielőtt valaki írna még1x elmondom én ccsak azért írtam hogy a boxos képek nem valósak, illetve a boxos mai állapota messze szebb mint a ps3-é, szóval a boxos közelebb áll pc-hez.
  • DarkSector
    #5119
    Én tudom azt a régi Alpha verzióból szedték....nem keveset játszottam vele, abban sok effect még nem volt benne, és a fényerő igen amivel fényképezték tv vagy faszomtudja nem volt ugyanúgy beállítva mint a másik 2-nél....

    de nem mintha számítana, csak röhögök az ilyeneken. :)
  • arty
    #5118
    Nálad.

    Nálam majd a szingli után fog :D
  • Sir Cryalot
    #5117
    A crytek reputációja gyakorlatilag megsemmisült.
  • arty
    #5116
    nem szebb, csak nem vitték annyira tulzásba, mint pécén (ez a ps3 verzára is igaz)

    nem is értem mirét gondolják, hogy a pécés játékos álla attól esik padlóra, ha minden elcseszett fényforrás elvakitja, beragyogja az egész képet :( szánalmas a crytek, parasztvakító mocsok lett a pc verzio (ami amugy tényleg szebb, mint a konzolosak, de ez a hdr-es bénaság keményen belerondít a képbe)
  • kifli
    #5115
    szerintem olyan, mintha xbox verzióban kurvára le lenne véve a fényerő, a telítettség pedig magasra, a ps és pc képekben, magas fényerősség, és fakóbb színek.

    De pl a második összehasonblító képsoron xboxosnál szebbnek tűnik emiatt a távolabb lévő fal.

    Sajna már sem a demo sem a beta nincs fen a gépen, így nem tudodm ugyanottmegnézni a pályát :(
  • Bokafix2
    #5114
    xboxon szebb a HDR... ennyi. A többi kicsit mosottabb. De mivel nem végleges verzió, mindegy.
  • DarkSector
    #5113
    Mivel én mind3 demo-val nyomtam ezért tudom hogy nem ilyen.
  • bertino
    #5112
    mint mindig.
  • Smithwarden
    #5111
    Teljesen jo lenne ez a grafika: kozepes + nagy palyakkal.
    De hat ugye csak CODos kis mapok lesznek...
  • The Protector
    #5110
    ezen jót nevettem:)
  • KaBuTo666
    #5109
    Elhittem. Elhiszem. Nem hiszek neked!
  • lolSL
    #5108
    2011-ben mind3 kevés
  • DarkSector
    #5107
    Xbox-os nem ilyen, szerintem valami ultra ALPHA verzióból van....szerintem a legelső demóból fényképezték....nehogy elhidd.

    A készítők is panaskodtak nemrég hogy ps3-ra nem tudták rendessen megoldani és ott lesz a legcsúnyább szóval ez kamu nehogy valaki elhidje ezeket a képeket!
  • Rage47
    #5106
    xboxon vmi borzalom :D
  • KaBuTo666
    #5105
    pc
  • Rage47
    #5104
    pc a legszebb sztem
  • Smithwarden
    #5103
    Crysis 2 pc/xbox/ps osszehasonlito kepek.











  • orichalcos
    #5102
    - Extraction - A team watched two tanks, while the other team must steal the tank. It is however not normal vessels, because while one of the invisibility mode improves, strengthens the other for Armor mode of the team that owns the container


    Ezt valaki le tudná fordítani? Mert a többit sikerült, csak ezzel nem boldogulok. :(
  • Gideon Wieth
    #5101
    Sziasztok!

    Csak azért írok, hogy aki esetleg még nem rendelte elő a játok, az figyelje péntektől vagy ha nem péntek, akkor hétfőtől a www.pcu.hu weboldalt, mivel ott 8 max 9000 ft-ért fogják árulni a játékot. Ismerősöm ott dolgozik, mondta hogy most kalkulálják az árakat, de 9000-nél nem lesz több. :-) Csak gondoltam szólok hátha valakit érint.
  • Atkamon
    #5100
    Ja jó, most olvasom, hogy vége a demo-nak, csodás... :D
  • Atkamon
    #5099
    Més sem tud csatlakozni egy szerverhez sem demoban? Még az olyanokhoz is azt írja, hogy full, amelyiknél azt írja a listában, hogy kevesebben vannak, mint 12...
  • grebber
    #5098
    Crytek plant CryEngine 3-SDK - einsteigerfreundlich und möglicherweise kostenlos

    Csinálja is,mert kellenek a fain modok feltéve ha valaha el is készülnek majd.
    Crysishoz is mióta várom a jó modokat azt semmi info róluk :(
  • arty
    #5097
    nem ugy volt, hogy most fél évig nem irsz ide? :D
  • janihunk
    #5096
    Nagyon remélem hogy nem. Bár a demó főleg a multi is a hibafeltárásra van és mivel itt már "javítottak hibát" tuti beleteszik a véglegesbe is.
  • orichalcos
    #5095
    Köszi! A leírásokat esetleg megkaphatnánk magyarul is?