14374
Foci VB 2010
  • byzhouse
    #11087
    meccs végén lerágtam a körmöm szóval faxa volt :D
  • USAMEN POWER
    #11086
    Szerintem fölösleges ennek a sok berögzültagyúnak magyarázni, ők Ghanat akarták továbbjutónak látni, és most minden eszközt bevetnek hogy elhitessék velünk, és magukkal hogy márpedig ez csalás volt. Ennyi, definiálhatod nekik a csalás fogalmát is, de azért a szezont a fazonnal nem kéne összekeverni, mert ez szabálytalanság volt, nem pedig bunda. Az lett volna csalás ha Suarez nem kap lapot, és Ghana 11 -est.
  • WuFraZselic
    #11085
    figyelted a teljesítményét a klubcsapataiban? (tudod egyáltalán hol játszik?) tudom a választ, nem.
  • 5c0rp330n
    #11084
    jah, a kezezes nem csalas, hihetetlen nagy faszsagokat tudtok itt osszehordani. a kezezes ugyanugy lehet taktikai eszkoz lehet egy gol megallitasara (mint ahogy most lattuk), mint peldaul egy jol iranyzott, labrameno becsuszas, vagy lerantas a 16-oson belul. ezek mind benne lehetnek a jatekban, szo nincs csalasrol. csalas lehet peldaul ha valaki becsempesz megegy labdat a palyara, esetleg ha nem adnak meg egy golt vagy megadnak egy nemgolt vagy valami hasonlo agyament hulyeseget csinalnak.
  • Murder3
    #11083
    Igen csak h itt egy 100%-os gólt cserélnek egy 50-50-re amihez még ezernyi lelki dolog is társul nehezítésnek.
    Tehát a fair play szellemét az utolsó másodpercekbe megszégyenítették az uruk.
    Hiába h bárki megtette volna ez tény.
    másik meg h a végén az uruguayiak már szart se tudtam csinálni mert nem bírták, és ez a 2 dolog rohadtul igazságtalan ghánával szembe.
    Uriguay ezért nem érdemelt továbbjutást itt.
    Ghána a jobb mert ők bírták jobban, de nem ők jutottak tovább.
    ezért van itt sokmindneki kiakadva.
  • Tyler1
    #11082
    jó csatár, remélem ezután nagyobb csapathoz kerül, nekem is szimpatikus volt a játéka. és látod van aki a világ legjobbját látja benne, mint sok magyar Gerában xD
  • JYeti
    #11081
    Brazília : A jelenlegi "brazil" csapat egy olyan közepesen játszó csapat, amelyik ráül az 1-0ás vezetésére, ha meg netalántán fordítana a másik csapat, ahelyett, hogy jobban játszanának, elkezdik rugdósni a földön fekvőt meg kirugdossák a másik kezéből a labdát.

    Portugália : A spanyolok ellen mit csináltak ? SEMMIT. Beálltak védekezni, néha egy - egy elrontott kontra, ennyi.

    A fentiek közül a nyújtott teljesítménye alapján sztem egyik se igazán érdemes a 4 közé jutásra.

    Y
  • IXEMGabeo
    #11080
    pff:) uruguayra meg fűt fát hordanak...
  • chalezlopez
    #11079
    Erről van szó már a faszomat! Sok divatfocista idejön kockulni, meg csalózni. Kívül tágasabb.
  • AntiHero
    #11078
    Semmi csalás nem volt itt, szabálytalanság igen. De Ghána is ugyan így kivédte volna ha fordítva lett volna. Mint leírták ösztönös. Még mindig jobb 11-st kapni mint rögtön gólt és ezzel kiesni.
  • attiGT
    #11077
    figyelted a játékát a VB során, láttál felvételeket a selejtezőikről? olvastál róla dolgokat? ja nem kell kérdezzem mert tudom a választ, NEM
  • gercse
    #11076
  • WuFraZselic
    #11075
    teljes mértékben egyetértek

    csak tudnám hol rejtőztek eddig ezek a Ghána-szimpatizánsok. vélhetően a szlovák drukkerekkel együtt bujkáltak ezidáig
  • paj01
    #11074
    Ghána sztem inkabb erdemelne helyet a 4 kozott...sokkal pofasabb futbalt jatszanak. nagyon ott van a tamado jatekuk, szep kenyszeritok valtasok tempo passzok. Urugayt forlan klasszisa mentette ki, meg a ghanaiak megye 2es kapusa:)
    Szerencsetlen Gyan mehet az elmegyogyra:D Adiyah tol sem ezt vartam. De tenyleg mind1, hollandia erosebb mindket csapatnal, nem lesz ebbol erem se.
  • WuFraZselic
    #11073
    és mégis mi alapján a világ legjobb csatára?
  • Zenszkij
    #11072
    Kit érdekel ki érdemli meg a továbbjutást és ki nem. Suarez csodálatos epic mozdulatot mutatott be. Isten keze Maradona után. Ösztönösen belekapott, ízig vérig focista, aki mindent megtett, hogy Urugay ne kapjon gólt. Mikor már minden mindegy volt belekapott a labdába és kivédte azt. Ezt kellett tenni, és be is jött. Mit szidja itt a sok okostóni, ha ezt egy magyar játékos csinálja a 4 közé jutásért itt örömködnétek ti is. De sok ghánai lett itt hirtelen. LOOL Egyébként meg az a gól ami bemegy a kapuba. Suarez Rulezz!!!!! Élete mentése volt!!!! Sajnálom Ghánát, de megvolt az esélyük, elszúrták. Szép volt Urugay!
  • USAMEN POWER
    #11071
    A 11 -est meg hogy kihagyták + -ba qrwára nem Uruguayon múlt. Lehet hőbörögni, sarat dobálni, Ghananak minden lehetősége meg volt a továbbjutásra, de kicsit túlpörögtek amit meg is értek, és ez a kárukra ment. Ennyi.
  • 5c0rp330n
    #11070
    igy van. ellenben brazilia megerdemelte volna (annak ellenere mondom ezt hogy elsosorban holland drukker vagyok), illetve pl portugalia is sokkal inkabb megerdemelte volna, elegge elbaszottan alakult ez az elosztas..
  • sadi57
    #11069
    természetesen az sem mindegy mikor teszed ezt. nem mindegy hogy a 91. percben, vagy a 119. percben véded ki a gólt kézzel.
  • IXEMGabeo
    #11068
    Atti te mi a fenét képzelsz magadról? privátban beszólsz nekem? milyen jogon? primitív bunkó
  • JYeti
    #11067
    Nem teljesen mindegy neked ott a TV előtt, hogy csalás volt - e vagy szabálytalanság ?

    Y
  • chalezlopez
    #11066
    Csaljál sakkban. kizárnak. csaljál kártyában, kizárnak. csaljál mittomén bikarodeóban, hogy lezsírozod a bikával...kizárnak. a doppingolás a csalás, meg a bunda, de nem egy szándékos kezezés.
  • sadi57
    #11065
    így van
  • IXEMGabeo
    #11064
  • Narxis
    #11063
    Csalás előre megfontolt szándékkal történő szabálytalankodás, itt pedig Suarez improvizált, nem állt szándékában, ösztönösen tette. A profi focistáknak a VB a karrierjük csúcsa, ezért bármit megtesznek a győzelemért. Ghána megkaphatta volna a gólját ha belövi a tizenegyest, nem tették. Ez van.
  • Murder3
    #11062
    ha a szabályok ellen van az csalásnak számít, ha ezzel jut tovább akkor is az ha véletlen követik el
  • USAMEN POWER
    #11061
    Na de nem mindegy hogy olyan csalás (szabálytalanság) amiért a fociban büntetés jár, vagy éppen a bíró 3 -as csalja el a meccset. Suarez mint irták páran és én is megkapta a lapját, az hogy milyen helyzetben lépett szabálytalanul közbe szerintem qrwa mind1.
  • attiGT
    #11060
    Azért megy a nagy vita itt, mert megmondoménmiért

    a Ghánai csapat veszettül szimpatikus volt, ezek szerint nem csak nekem, köztük van a világ legjobb csatára és az én szememben a legjobb játékos is (Asamoah Gyan).
    Nem mellesleg nemtudom milyen kurva meccset néztek azok, akik az uruguayt látták végig támadni. Szarházi mocskos suarezt remélem felnyársalják amíg dél-afrikában van mert megérdemelné, hogy kínkeservesen jusson a pokolba!
  • IXEMGabeo
    #11059
    az biztos, de érdekes mindenki ghána seggét nyalta:) mindig kell egy meglepi csapat akit tolni kell (itt most nem a bíráskodásra, hanem a mézes mázas kijelentésekre gondolok, ettől függetlenül hatalmas grat nekik, Gyant külön ki kell emelni mekkora esze és lelke van a focihoz)
  • JYeti
    #11058
    Az elmeszelést úgy értettem, hogy a kezezésért kiállítanak + nem játszhatsz a köv. meccsen, nem a csapat részéről :P

    Én nem drukkoltam egyik csapatnak sem, de az ilyen dolgokat mindig tárgyilagosan kell megítélni, nem csípőből (gondolom ha pl. Ghánánál történt volna hasonló, homlok egyenes más vélemények születtek volna itt). A focit sosem angyalok játszották, mindig voltak és lesznek szabálytalanságok, amikre a megfelelő büntetések is vonatkoznak (ennyi erővel minden taktikai faulton kiakadhatsz, hogy jaj milyen undorító dolog ez a foci).

    Nyílván egy 100 % tiszta gól kikezezése nem ekvivalens - mint ahogy azt láthattuk - egy kiállítással és 11essel, dehát a foci az ilyen. Nem játszott Ghána annyival jobban (vagy egyáltalán nem jobban), hogy aggálytalanul elmondhassuk, megérdemelte volna a továbbjutást, mindazok ellenére, hogy szimpatikus csapatnak tartom.

    Y
  • Voyager5
    #11057
    Ja. Megkellett volna adni a golt ami nemvolt gol :DDDDDDDD
  • geo91
    #11056
    köszönöm, már közben "torrentboltban" beszereztem.
  • Pio
    #11055
    Az, hogy valami egy lehetőség legyen és az, hogy valami egy csalás nem zárják ki egymást.
    Ez egy olyan lehetőség volt, melynek során egy csalás segítségével továbbjuttathatta a csapatot, ennyi.
  • AntiHero
    #11054
    Egyik csapat se érdemelte volna meg, hogy bent legyen a "legjobb" 4-be...
  • chalezlopez
    #11053
    Csak a fogait védte szvsz...
  • WuFraZselic
    #11052
    ezt én se értem :D hirtelen megjelent a sok futballszakértő :D

    kezezés az csalás :DDDDD
  • chalezlopez
    #11051
    Értsétek már meg, hogy adott a lehetőség, hogy egy tizenyegyes, és egy kiállítás+eltiltás comboért még a pöcsét fogva is kiütheti a labdát ahogy akarja. Ez nem csalás, ez egy lehetőség, amivel lehet élni, de nyilvánvalóam megbüntetik.
  • kretyás
    #11050
    ááááá gyerekek ez milyen volt...:D történelemkönyvbe illő momentumok voltak a meccsen kb :D

    Egri Viktor meg kritikán aluli... annyira idegesítő, h sosem pártatlan, most is végig a ghánaiak seggét nyalta kb, és idegesítő az egész beszéde szerintem, Gundel idegesitőbb talán csak nála

  • IXEMGabeo
    #11049
    lehet, hogy én másik szemmel néztem a meccset, amikor kontra lehetőség volt Uruguay eldönthette volna a meccset nem tudom figyelted e az 1. félidőt, Uruguay volt aki kezdeményezett Ghána át sem jött a térfélen belőttek egy távoli gólt (muntari) természetes, hogy uruguay befosott és visszább húzódtak...ám a 2. félidő eleji taktika az lehetett, hogy gyorsan találjanak egy gólt ez sikerült az 55. percben utána pedig nem kockáztattak többet mivel rohadt nagy a tét, Ghána sem mert azért olyan nagyon kitámadni, mindkét csapatnak órási siker lett volna, ha a legjobb 4 közé jut,

    Ghána a 2 vb-jén 1. afrikai csapatként a 4 között
    Uruguay pedig 40 év után jutottak volna be az elődöntőbe (nekik sikerült most)
  • Pio
    #11048
    Nem, ha mondjuk valaki véletlenül beleér kézzel az szabálytalan, de nem csaló.
    Aki viszont tudatosan szabályt szeg az csaló, függetlenül Uruguay-tól, a focitól, a vébétől, mindentől.