14374
Foci VB 2010
  • IXEMGabeo
    #11127
    erről van szó végre nem csak én látom így:)
  • USAMEN POWER
    #11126
    Erről van szó.
  • Murder3
    #11125
    "Igen csak h itt egy 100%-os gólt cserélnek egy 50-50-re amihez még ezernyi lelki dolog is társul nehezítésnek.
    Tehát a fair play szellemét az utolsó másodpercekbe megszégyenítették az uruk."

    nem tudtok értelmezni, vagy lusták vagytok olvasni?????????
  • WuFraZselic
    #11124
    uccsó 2 mondatot nem neked szántam, elfelejtettem az entert
  • chalezlopez
    #11123
    pontosan! 11-est nem lehet kihagyni, csak szarul rúgni. Vagy hogy van...
  • Pio
    #11122
    Annak a meccsnek 4:1 lett az eredménye, senki nem tudja mi lett volna a meccs vége, ha akkor ott nem történik az, ami (amiről nem is a németek tehettek mellesleg). Lehet, hogy a németek nyertek volna, lehet, hogy nem.
    Itt egész más szituáció volt, mindenképp Ghána győzött volna, ha nem csal Uruguay. ;-)
  • IXEMGabeo
    #11121
    evvel ez erővel Argentína is csalással ment tovább, meg a Spanyolok, Japánok, Afgánok minden isten nyila...
  • Különc
    #11120
    "Ki kell állítani azt a játékost, aki a labda szándékos kezezésével gólt vagy
    nyilvánvaló gólhelyzetet akadályoz meg. Ez a büntetés nem abból a
    cselekedetbl fakad, hogy a játékos szándékosan kezezi a labdát, hanem
    abból az elfogadhatatlan és sportszertlen beavatkozásból, amely egy gól
    elérését akadályozza meg."

    Football szabálykönyv, google, nincs mit.
  • Egerwin
    #11119
    Na ez jó meccs volt, Uruguay megérdemelte a továbbjutást, mer jobban játszott, mint Ghána. A kezezést meg szerintem mindenki bevállalta volna olyan helyzetben. Mucsi meg jó lenne a döntőre kommentátornak. :D
  • Casillas
    #11118
    akkor nézd meg újra ;)
    ráadásul mi ez a baromság, hogy "50-50 helyzetre" cserélte a 100%-ot? ha már mindenképp százalékozni akarsz, az büntető legalább 90, de inkább 95. arról már nem ő tehet hogy egy tizenegyest nem képesek berúgni, mert ökör módon rávágja a felső lécre...
  • Murder3
    #11117
    "ez nem csalás. kiváncsi vagyok a nagy igazságérzettel rendelkezők mit tettek volna hasonló helyzetbe"

    előbb olvasd el h ÉN mit írok és aztán válaszolj....
    ÉN beszéltem a csalásról???NEM
    de ha idézel akkor elhiszem neked
  • WuFraZselic
    #11116
    aki nem focizott, annak magyarázhatod :)
  • USAMEN POWER
    #11115
    Keverik a szezont a fazonnal és nem veszik észre, el se hiszem. Mondom, ezeknek lehet magyarázni.
    Most akkor lehetne vitázni azon is, hogy a németek csalással jutottak tovább, de mivel itt 90 % a Németeknek szúrkol, menne a kapálózás hogy az nem volt csalás, meg amúgy is lényegtelen. :D
  • IXEMGabeo
    #11114
    Magyarországért a focipályán simán megteszem h kézzel ütöm ki sztem minden nemzeti érzetű ember így van vele...
  • WuFraZselic
    #11113
    megviseli az Urukat a 11es párbaj során***
  • chalezlopez
    #11112
    "Igen csak h itt egy 100%-os gólt cserélnek egy 50-50-re amihez még ezernyi lelki dolog is társul nehezítésnek.
    Tehát a fair play szellemét az utolsó másodpercekbe megszégyenítették az uruk."

    Ez valahol faszság!

    Én is rántottam le embert utolsóként, mert tudtam, hogy 1:1-ben mehet majd kapura. Csaló lettem? Kétlem.
  • gercse
    #11111
    fogalmi zavarok vannak itt szerintem, csalni nem lehet egy meccsen, max ha a kapus kesztyűje túl nagy, vagy doppingolsz, vagy mit tudom én, de kézzel beleérsz, az csupán szabálytalan...
  • WuFraZselic
    #11110
    VB elődöntőbe jutás nem adatik meg minden 4 évbe, ő "feláldozta" magát, vállalta hogy kibasszák, és ezáltal minimálisra csökkentve csapata esélyeit (mert valljuk be, ha ki is hagyják -mint tették-, azért egy Suarez hiánya megviseli az Urukat). ez nem csalás. kiváncsi vagyok a nagy igazságérzettel rendelkezők mit tettek volna hasonló helyzetbe
  • Láma!
    #11109
    itt mindkét csapat továbbjutást érdemelt volna. ezerszer szimpatikusabbak voltak az összes eddigi csapatnál...

    de a foci sajnos ilyen...
  • IXEMGabeo
    #11108
    Suarez mostantól ezennel 24 év után veszi át a címet Maradona Isten kezes góljától:) ez egy Isten keze mentés volt
  • Tetsuo
    #11107
    Jah koszi, azt mar adja a BBC az legelabb nezheto, nem ugy mint az iTV.
  • AntiHero
    #11106
    Topik zárás^^
  • Murder3
    #11105
    nem érte volna el fejjel esetleg.
  • Casillas
    #11104
    reflexből, olyan helyzetben nyilván nem gondolkozik az ember, csak ki akarja védeni a gólba tartó labdát
  • Murder3
    #11103
    mi nem így működik???????
  • chalezlopez
    #11102
    AZ bazmeg!! Itt fetrengek!
  • Murder3
    #11101
    és szted miért kézzel ért bele?
  • WuFraZselic
    #11100
    most új kedvenc csapatot kell keress magadnak, szar lehet :DDD
  • AntiHero
    #11099
    Szerintem zárjuk be egy kicsit a topikot. köszönöm.
  • IXEMGabeo
    #11098
    Azt se tudja mi az a Rennes:D, fogadjunk h nem tudja hány gólt lőtt az Udinese színeiben és melyik nagycsapatnak...
  • Pio
    #11097
    Mókás látni, hogy az Uruguay fanok "érvrendszere" az abból áll, hogy személyeskedve fikázzák a másik oldalt. :)
    Amúgy én letojom melyik csapat hova jut, de a csalás az csalás.. ;-)
  • gercse
    #11096
    Durva ez a nagy szakértés itt
  • WuFraZselic
    #11095
    egy szóval nem mondtam, hogy nem tehetséges. csak ő azt írta, hogy a világ legjobb csatára. azért álljunk már meg :D
  • attiGT
    #11094
    buzievagy? várj erre már igen a válasz
  • JYeti
    #11093
    Én EZT is a csalás közé sorolnám :P

    Y
  • sadi57
    #11092
    jó játékos, csak őt többre értékelem, mint a Francia, Portugál, Olasz válogatottat együttvéve. de a foci sajnos csapatjáték, és ez az ő balszerencséje.
  • Casillas
    #11091
    miért lett volna 100%-os gól? ha nem üti ki kézzel, még mindig meg lett volna az esélye, hogy kifejelje, simán ott állt :)
  • Különc
    #11090
    Nap vicce
  • chalezlopez
    #11089
    Ez miez? Fociztál már életedben valamikor? Ez nem így működik!
  • IXEMGabeo
    #11088
    rendben én lezártam...

    Uruguay - Hollandia elődöntő...