14374
Foci VB 2010
  • G_ArchAngel #11689
    Egy 2 eves iphone + Hipsamatic app:)
  • Unreal1942
    #11688
    Argentína mindig ilyen csapattal bír. Kiváló játékosok ,de mint csapat nem megy nekik. Persze a nagy számok törvénye alapján időnként jobban kijön nekik a lépés VB-n, de ezt nem tudják hosszútávon tartani.

    Maradonát meg lehet nem szeretni, de vitathatatlan, hogy szívből csinálja amit csinál és nagy showman. Színesítette a VB-t.
  • GAthersw
    #11687
    Ha érdektelenül nézed a meccset akkor lehet Neked sótlan. Én egyik meccs után sem mondtam, hogy bárcsak mást csináltam volna. Azt meg meg kell érteni, hogy bár a nézők miatt van VB, a játékosok mikor felmennek a pályára nem a mi kedvünket keresik, hanem nyerni akarnak. Ha tördelik, tördelik. De még mindig kevésbé mint pl. a '06os győztes színészválogatott. (Mellesleg az az öngól inkább egy jó lövés volt egy kis kapushibával megtámogatva.)
  • IMYke2.0.0.0
    #11686
    Nemzetin is írják, hogy öngólt rongyolt, de a táblázatba nem tudtam beírni - töltsd le a táblát látod majd magad is - és ezért Sneijder-t jelöltem, aki első szándékból gólra tört.
  • Takezó
    #11685
    te nagyon buta vagy:(
  • 5c0rp330n
    #11684
    minden elemeben jobbak voltak, amiben nem volt benne a foci.
  • Speed092
    #11683
    Én is Snaijdernek adtam volna, de tegnap a hivatalos kiírásba más volt.
  • barcames
    #11682
    ez a védelem maradónáéknak juj burdisso azt se tudta hol van szégyen demikélisz jaj
  • chalezlopez
    #11681
    Sajnos azt kell mondjam, hogy a korai német gólon ment el a meccs. Ha még begyötrünk 1-et, akkor egész más lett VOLNA a 2. félidő. Sajnos a védelmünk nem bírta el a német kontrákat, és Mascherano édes kevés volt egyedüli védekező középpályásnak. Maxi és Di Maria védekezését inkább hagyjuk. Kb az angolok jártak szinte ugyanígy. Nekik kellett hajtani és beleszaladtak egy 4-esbe. Megérdemelt a német győzelem - bár utálom őket mint a szart - mert igazi csapatként tudtak játszani.
  • IMYke2.0.0.0
    #11680
    Milyen géppel tudtál ilyen jó képet lőni?
    [Könyörgöm, csak azt ne mondd hogy mobiltelefonnal...]
  • Gabe18
    #11679
    Persze.
    Ami tény,a játék minden elemében jobbak voltak a németek,ami végül egy igencsak megalázó vereségben teljesedett ki.Pedig papiron az Argentin csapat jobb volt szerintem,de Maradona "szaktudása" meg néhány játékos gyenge teljesítménye ezt eredményezte a lelkes,és jó német csapat ellen,akinek a kispadján egy igazi szakember van.
    Az első 15 percben támadásban,utána kb. az 50. percig védekezésben,aztán meg a tudatos kontrajátékban múlták felül az Argentínokat.
  • S4sa
    #11678
    Németek megint bizonyítottak.
  • Speed092
    #11677
    Több mint egy hónapja készülhetett
  • Solten
    #11676
    antifoci wtf??? En evek ota a nemet gorcsos erofutballt lattam, vegre megtanultak szepen is jatszani (elobbi is eredmenyes volt btw) - amolyan "technikasan-hollandosan"... :D
  • IMYke2.0.0.0
    #11675
    Nem. Az öngólt általában a labdát kapura gyötrőnek szokták adni a végeredményeken.

  • Solten
    #11674
    alkoholista...
  • IMYke2.0.0.0
    #11673
    A táblázat alapját megtalálod itt: [URL=http://www.nemzetisport.hu/nso_adatbank]Nemzeti Sport Online - "Szurkolói szoftver"[/URL] = Excel tábla, amibe bárki otthon beleírhatja az eredményeket magának.
  • sz4bolcs
    #11672
    Most komolyan..:
    Müller fekvésből elkövetett indítása.
    Sweini zseniális kapura vezetése, és bepassza.
    Özil ívelése a másik oldalra.

    antifoci???
  • chalezlopez
    #11671
    Fúú de vártalak már!!
  • Speed092
    #11670
    Bert van Marwijk mondta azt, hogy hollandiának meg kell tanulnia csúnyán is nyerni. Eddig amikor szép teljesítményt nyújtottak nagytornákon, semmit sem értek vele, most pedig legjobb négy között vannak. Elég szomorú, hogy nem fordítva van, de én mindesenesetre nagyon örülök hogy ott vannak.
  • 5c0rp330n
    #11669
    hulyeseget beszelsz folyamatosan. lasd: #11662
  • desigo
    #11668
    meglepően sok a suna
  • Tyler1
    #11667
    ja igen, 06 után ismét német...a picsába :D
  • Tyler1
    #11666
    müller lesz a vb legjobb fiatalja azt most megmondom :)
  • Gabe18
    #11665
    Igazából veled nem érdemes vitatkozni.4-0 után nem tudom hogy képzeled hogy bármely semleges szurkoló előtt megállna a véleményed.
    Még egy 1-0-ás meccsen mondhatnád,ott is hülyeség lenne,de esetleg.Na de így...
    És a 4 gól mellett még volt vagy két olyan helyzet ami simán gól lehetett volna.
    Mondj már egy Argentin helyzetet ami gól közeli volt.Annyi tellett az argentinoktól hogy 20-25-ről lődöztek,ezen kívül semmi.
  • G_ArchAngel #11664
    Udv London legjobb nemet pubjabol! Megmondtam mi lesz? Megmondtam!:)))

  • Speed092
    #11663
    Most mégsem Felipe Pélóé az a gól?
  • 5c0rp330n
    #11662
    sok gol=minosegi foci? megint teljes fogalomzavar van itt, gyerekek.
  • pinnacle
    #11661
    FOCI...

    3 perc alatt lőttek egy gólt, utána természetesen nem 6 csatárral rohamoztak, hanem védekeztek, mivel az argentinok nyomtak. 1 félidőben végig kiegyenlített foci volt, néha nagyobb argentin nyomással. ( Érthető, mert hátrányba lévő csapatnak kell többet támadnia. Ergo nagyobb labdabirtoklással. ) Folyamatos előrejáték volt a németek részéről is.

    2. félidőben argentinok még nagyobb elánnal nyomtak, németek pedig mutatták, hogy az argentinok nem nyilhatnak ki nagyon, mert életveszélyes kontrákat tudnak csinálni. Aztán egy remek összjáték után végig tudták vinni a támadást, nem úgy mint az argentinok. Utána meg már történelem...

    HOL NEM VOLT JÁTÉK ?
  • WuFraZselic
    #11660
    háháh :D

    amúgy nem szeretem a németeket, de mint mindig, már megint ott vannak a végjátékban :D mondjuk ehhez azt kell mondjam, kellett Ballack sérülése, szerintem nagyon lassítaná a játékot. ezt kellett volna az olaszoknak is, fiatal tehetségeket behívni, és bízalmat szavazni nekik
  • sz4bolcs
    #11659
    Van egy olyan sejtésem, ha a németek 10 gólt rúgnának a döntőben, akkor is 'fúj antifoci' lenne...
  • Jakuza001
    #11658
    Imike ki csinalta ezst a tablazatot, mert Villa mar vagy egy honapja Barcelona jatekos. :D
  • Tikal #11657
    Nem tudom milyen egy igazi focimeccs, nem sok focit nézek, de az nekem is lejött hogy az argentin védelem egy nulla volt, amikor meg támadtak az argentinok akkor mindig beleszaladtak vagy 8 németbe...az argentinoknak szurkoltam, de tény hogy gyengék voltak...
  • Jakuza001
    #11656
    Nem sotlan ?
    Ugyan mar a Hollandok ugyanigy nyertek tegnap.
    Jellemzo, hogy Helyzetuk nem volt egesz merkozes alatt csak a vegen, amikor mar egy vedovel es egyel kevesebben jatszottak a Brazilok.
    Jol olvasod, mert helyzetuk nem volt.
    Talaltak egy ongolt, meg egy szogletgolt es ennyi, ellenben fetrengtek, tordeltek a jatekot a biroval egyutt es ennyi volt a nagy Holland foci.
  • sz4bolcs
    #11655
    xDDDDDDDDD
  • 5c0rp330n
    #11654
    es a foci hol marad? nem pont azt probaltad megmagyarazni? :)
  • Speed092
    #11653
    Egyáltalán nem antifoci volt, és egyáltalán nem látványtalan a játékuk, inkább okosan játszanak a kis szemetek. amikor elkezdtem követni a futball nagytornákat, akkor nyomtak ilyen "anti" focit, hisz 1-0-ás bekkelésekkel sokáig eljutottak vele, emellett a durvaságukról voltak híresek. Mára ez megváltozott, és szerintem jobbak is lettek, de fontos, hogy nem szimpatikusabbak.
  • sz4bolcs
    #11652
    Valami rosszat ehetett, aki antifociról beszél. :-)

    (egy Messi-fan)
  • Voyager5
    #11651
    :DDDDD +1
  • daniel93
    #11650
    "Öhhh ez mind a 4 gól lesgól volt, a bíró engedte tovább őket, MAradona megmondta a tuttit a meccs előtt"