14374
Foci VB 2010
  • Gabe18
    #11730
    Ha te nem látod a 2004-es német csapathoz képest hogy változott meg a 2006-ra,és onnan tovább idáig,akkor erről ennyit.
    De igazából én vagyok a hülye hogy veled vitázom.Nálatok az a lényeg hogy a végén a "xar németek" véleményt el lehessen mondani.Csak mikor a porba alázzák éppen a VB favorit Argentínát,akkor ez elég röhejesen hat.De láthatóan ez sem akadály.
  • sz4bolcs
    #11729
    Vagy ez melyik városi széchenyi tér? :D
  • sz4bolcs
    #11728
    Széchenyi téren van plazma tv??
  • sadi57
    #11727
    és ez nem a foci része? a kontra?? hallod te nagyon buta vagy
  • Jakuza001
    #11726
    Joember latom ertesz a labdarugashoz, amikor mar nem eleg a biztonsagi jatek es kikell tamadni akkor fellazul a vedelem.
    A masodik gol ugye nem volt kibrusztolos ? Az elso nem volt pontrugasbol elert potyagol ?
    Utana pedig szetesett a jateka Argentinanak elkedvetlenedtek a jatekosok, lehetett latni, hogy nem is futottak ebbol szuletett meg ket gol.
    De ugyanigy nyertek az angolok ellen is ahol mar a vegen csak ket vedo jatszott, konnyu lekontrazni mar egy ilyen csapatot ahol 6-7 jatekos kenytelen tamadni es ha atrugjak a labdat a felpalyan akkor altalaban emberfolenyt tud kialakitani a vedekezo csapat.

    Semmi rendkivuli nincs ebben a nemet csapatban mindig is ezt jatszottak, hiaba is probalja itt most az ellenkezojet barki is beallitani. 78 ota nezem a merkozeseket, semmit nem valtozott a stilusuk azota sem.
  • 5c0rp330n
    #11725
    kar, nezd meg majd. pl ugy nez ki egy jo focimeccs. a mai semmilyen szinten nem volt annak nevezheto.
  • Solten
    #11724
    Barmennyire is hisztiznek egyesek emiatt - a nemetek ma teljesen megerdemelten gyoztek. Jok voltak (gyorsak, pontosak) es kesz.
  • mflex #11723
    Épp a Széchenyi téren voltam, amikor nagy plazmán nézték ott az emberek, amikor láttam, hogy a 90-ik perc végén 0:4 az állás, azt hittem rosszul látok.
  • Solten
    #11722
    4-szer zorgettek az argentin halot, ja, a qrvanagy szerencse miatt...

    Szerintem egyesek golfot neztek a meccs helyett. Na mind1.
  • SzocsA
    #11720
    egyik biztos hogy ki fog esni majd a végén!
  • Gabe18
    #11719
    Egészen nevetségez ez a szerencsézés már amúgy.
    Ha a németek nyernek az mindig szerencse,ha kikapnak,akkor végre az isteni gondviselés igazságot tett,mindenki ünnepelhet.

    Tényleg mulatságos ahogy a felsztárolt válogatottak,klubcsapatok elbuknak,a németek továbbjutnak,akkor mindig jön a mekkora mák volt,csak szerencse volt.

  • sadi57
    #11718
    igen, most is a 4 gólból mind a 4 pontrúgás volt igaz?? sweinsteiger nem cselezte be magát a kapuhoz ugye?? messi csinált ilyet??? vagy özil beadása is pontrúgás volt?? te inkább menj, és játszd le a meccset FIFA-n amature fokozaton, pofozd el a németeket.
  • IMYke2.0.0.0
    #11717
    Hát, sajnos, lesakkozták a dél-amerikaiakat a németek.
  • sadi57
    #11716
    nem volt itt semmilyen antifoci, a németek simán megállították az argentín támadásokat.
  • Jakuza001
    #11715
    Bocs de azt jkell mondanom a nemetek szerencses buzernyakok.
    allandoan felejuk pattan a labda, szinte mindig oket segitti a szerencse, az esetek 99%-ban.
    Lasd 54 vagy volt olyan BMunich BL gyozelem, ahol tipikusan nemetesen a kapusrol lepattant a foldre majd a felsolecre es onnan ki.
    Tipikus nemet buzi mazli volt, mint ugy altalaban mindig ilyen bebrusztolos golt lonek, vagy pont rugasbol, mert mast nem tudnak csak a semak szerint jatszani.
  • mflex #11714
    Nem láttam a meccset, mert el kellett mennem, de ahogy elnézem már nem is akarom. Argentin zászló már nem játszik nálam. :(
  • Jakuza001
    #11713
    Tenyleg ? Akkor miert jatsza mindenki ugyanazt a sablon focit betomorulve a tizenhatos ele ?
    Nezd meg az eredmenyeket az Barca-Inter es a VB elott.
    Erdekes akkor voltak latvanyosabb nagyobb eredmenyu gyozelmek es teljesen mas jatekkal. Utana mindenki ezt a fost akarta jatszani , mert a gyengebb csak igy tudnak jatektordelessel antifocival es nagymerteku szerencsevel szoros eredmenyt jatszani.
    Ez pedig art az olyan merkozeseknek is, ahol jateknak kellene lenni, ahol ket azonos nagycsapat talalkozik, mert ok sem akarnak mar focizni, hanem beallnak es varakoznak a szerencsere, lasd tegnap Hollandia aki egyaltalan nem akart tamadni es megis nyert helyzetek nelkul.
  • Gabe18
    #11712
    A német antifoci.
    A csoportmeccseken csak Portugália,és Argentina lőtt több gólt.A kieséses szakaszban meg 8 gól két meccsen.Igaz,olyan kis csapatok ellen sikerült összehozni mint Anglia és Argentina.
    Hát igen.Az a fránya antifoci.

    Ha ez a meccs 4-0 az Argentinoknak,úgy hogy abból mondjuk egy szabadrúgás,meg két 11-es,akkor most idáig meg odág menne az ömlengés a fantasztikus Argentináról,a zseniális Digoról.Most meg előkerül az antifoci.
    De hát "öreg" német szurkoló vagyok én már,nem lepődök meg.Sőt,csak a szokásos.
  • Takezó
    #11711
    Pedig ők is nagyon jók, és támadni akarnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #11710
    Én is már csak bennük bízom.
    Csalódott Brazil-drukker vagyok, így marad a szerintem nívós EB-győztesért izgulás.
    Rohadt mérges lennék, ha a germánok győzedelmeskednének.
  • Gabe18
    #11709
    Esetleg elgondolkodhatnál azon,hogy antifoci helyett az a helyzet hogy a "kis" csapatok se olyan kicsik már?
    Ma már nem lehet mindenkit 4-5 góllal agyonverni,mert futni,hajtani még egy Új Zéland is tud.Még egy Ausztrália is kiharcol egy x-et.Netán egy Slovákia is képes nyerni.Stb...
    Persze néha kijön a lépés (Por-É.Kor),de már egyre ritkábban.
  • IMYke2.0.0.0
    #11708
    Az első kép bal oldalán, fekete felsőben lévő néni [innen legalábbis] fincsi...
    A másodikon csak német nőket látok :))))
  • sz4bolcs
    #11707
    Nem, sajna.
  • IMYke2.0.0.0
    #11706
    kimaradt egy "-e" is, de végül jó ez a mondat így is... mert [szerintem] Spain ott lesz.
  • Jakuza001
    #11705
    Remeljuk meg is nyerik, mert egyedul egy csapat akart itt tamadofocit jatszani itt a VB-n, az pedig az EB gyoztes.
  • G_ArchAngel #11704
  • szabii98
    #11703
    ez kérdés?
  • Tetsuo
    #11702
    lol
  • IMYke2.0.0.0
    #11701
    Paraguay-nak az esélytelenek nyugalmával kell(ene) kimennie a pályára.
    Spanyolország görcsölni és nyomni fog ezerrel - meglátjuk, ott lesz az EB-győztes az elődöntőben...
  • 5c0rp330n
    #11700
    +#11693: pl a tegnapi meccset lattatok? holland-brazil. az foci volt. egyszeruen nem ertem, hogy mit kell ezen magyarazni.
  • Tetsuo
    #11699
    Azert irtam, hogy ugyes, jol valasztotta meg. ;)
  • Jakuza001
    #11698
    Pontosan es elmondom az egy akkora potyagol volt, hogy mashol ilyen utan elzavarjak a vedot is meg a kapust is. De sajnalatos modon ezen a VB-n a golok fele ilyen potya volt.
    Ezen ment el a merkozes, mint az angoloknak a meg nem adott gol es 2 vedovel voltak kenytelen jatszani es kitamadni.
    Ennyire meghatarozza mar egy gol az ilyen antifocis idokben egy merkozest, ahol beallnak a csapatok.
    Hiszen gondoljunk bele, annyit fejlodtek kondicionalisan a jatekosok, hogy ha egy kicsit jobb csapat beall ennyire vedekezni, akkor szinte lehetetlen golt loni nekik, mert par negyzetmeterre 3 negy jatekos barmikor odatud erni.
    Jo pelda az itteni VB erre, a Svajci gyozelem spanyolorszag ellen, ahol bealltak mert talaltak egy golt es siman kihuztak, pedig a spanyolok nagyon jol jatszottak, vagy Uruguay merkozesei, Paraguay merkozesei, Hollandok Brazilok/Szlovakok elleni merkozese sot meg a Brazilok is ilyen antifocit nyomtak egesz VB alatt, koszonhetoen a Barca-Inter merkozes kovetkezmenyeinek.
    A foci kezdett vegre kilabalni a Catenaccio okozta szaraz focibol az elmult par evben es iden ujra visszakoszont ez a fos, ami megoli a jatek szepseget.
  • IMYke2.0.0.0
    #11697
    Az effekt adta meg a hangulatot, szerintem.
  • Tetsuo
    #11696
    Jo a kep, a komponalas is, de effekt nelkul gyenge lenne. Ugyes vagy.
  • gercse
    #11695
    Szánalom, ahogy az emberek nem képesek veszíteni...
  • IMYke2.0.0.0
    #11694
    Inkább hazudtál volna :))))
    Jó kép - jó gép.

    Szerk.: Fotóval foglalkozó emberkéről az az előítéletem, hogy nyakában, zsebében ott a fél profi fénygép :))))
  • Gabe18
    #11693
    Kíváncsi lennék szerinted hogy kellett volna a meccsnek zajlani hogy benne legyen a "foci".
    Nyilván a foci alapeleme lett volna hogy az Argentinok nyernek.De azon kívül?
  • IMYke2.0.0.0
    #11692

    [NSO]
  • sz4bolcs
    #11691
    Kezd érdekelni, te mit tartasz focinak. :)
  • Tetsuo
    #11690
    Az vitathatatlan, hogy ezen a meccsen a nemetek sokkal jobbak voltak mint az argentinok.

    A masodik felido elejen benan jatszottak a nemetek, a vedelmuk is szar volt, szerencsere nem kaptak golt. Azutan megtaltosodtak, jobban mint a gyors elso gol utan. Az argentinoknak volt jo megmozdulasuk neha-neha, de osszessegeben nem fociztak "nagyon jol" es nem volt semmi brillinas pillanatuk, a nemetek ellen min. ez kellett volna. Messi es Tevez is arnyeka volt onmaganak..