14374
Foci VB 2010
  • Solten
    #11649
    "Tulajdonképpen nem történt meglepetés. A németekről a vébé előtt is tudni lehetett, hogy jók lehetnek, Maradonáról meg azt, hogy egy vicc. Szegénby argentin játékosokat lehet a legkevésbé hibáztatni. A felelős a szövetség, aki egy tapasztalat nélküli őrültet ültetett a kispadra, és az argentin közvélemény, amiért elhitte, hogy aki zseni volt a pályán, az nagy edző is lesz. Pelé legalább soha nem égette le magát ennyire."

    Birom ezeket a magyar "sport"-oldalakat, utolag mennyire okosak tudnak lenni...
  • IMYke2.0.0.0
    #11648

  • Gabe18
    #11647
    Nem?Akkor mért nem nyertek az Argentinok?Mért lett az egyenes kieséses szakasz legnagyobb különbségű meccse?És nem az Argentinok javára...
  • 5c0rp330n
    #11646
    szerintem viszont fogalmad sincs rola hogy hany focimeccset lattam es faszsagokat beszelsz. ellenben ha neked ez egy jo focimeccs volt, az rolad es a meccsnezesi szokasaidrol nagyon sokat elarul.
  • USAMEN POWER
    #11645
    Nekem egy kívánságom van már a VB -re, mivel az összes olyan csapat akiknek igazán szurkoltam kiesett. A Hollandok, és a Németek is essenek ki.
  • Oziris666
    #11644
    Azt is háttal:P
  • pinnacle
    #11643
    Ember, ne idegesítsél már fel.

    1. gól: Rögzített helyzet, bumm.
    2. gól: Háromszögelés, kicicázták az argentinokat. Sakk-matt.
    3. gól: Igazi rohadt antifoci mi ?
    4. gól: Szétesett argentin válogatottat, lefutották és csodás passz után, remek gól.
  • 5c0rp330n
    #11642
    egyebkent sok vizet nem fognak zavarni. az eddigi kerdes az volt, hogy hollandia a spanyolokkal vagy argentinokkal jatsza-e a dontot. az elobbi lesz.
  • limperatore
    #11641
    te meg életedben nem néztél meg 10 focimeccsnél többet
  • GAthersw
    #11640
    Voltak fordulatos meccsek (tegnap a hollandok is fordítottak), hosszabításban történő egyenlítések, 93. percben piroslap és kihagyott 11es :D. Szerintem egyáltalán nem sótlan, csak mindig találni kell magadnak valakit akinek szoríthatsz.
  • 5c0rp330n
    #11639
    a nemetek nem tudnak jatszani, szoval a feltetelezesed alapvetoen hibadzik.
  • sz4bolcs
    #11638
    Majd kikezezik a gólokat. xD
  • Gabe18
    #11637
    Csak 4 antigólt kaptatok.Most képzeld el ha még játszottak is volna a németek,akkor mennyi...
  • 5c0rp330n
    #11636
    igen, te viszont ugy tunik nem, vagy nem lattal meg igazi focimeccset.
  • Speed092
    #11635
    Német csapat erősségei:
    a)Atom védelem egy meglepően jó kapussal
    b)Nagyszerű kontrák, remek helyzetkihasználással
    c)Pontrúgások veszélyessége, valamint sok rátermett játékosuk van, aki pontrúgás után minimum helyzetet tud kialakítani.

    Talán ez az, aminek köszönheti a német válogatott az eddigi fölényes szereplését, annak ellenére, hogy egyáltalán nem volt akkora különbség köztük és az ellenfél között. Na de mi volt a szerbek ellen? Egyfajta rossz nap, amikor az előbb említett pontok nem funkcionáltak, valamint számos ziccert hagytak ki.
    Del Bosque majd tesz arról, hogy bronzágra kerüljenek.
  • Tyler1
    #11634
    foci nélkül? :DDDDDDD melyik meccset nézted? cicáztak az argentín hangsúlyozom az ARGENTÍN védelemmel. a 4 gól meg tényleg antifocira utal...

    (nem germán drukker)
  • chalezlopez
    #11633
    Na pont az ilyen okoskodókról beszélek mint te. Összehordjátok ide a sok faszságot. Ennyit tudsz, hogy Maradona egy vén drogos. Gratulálok. Csinálj egy anti Maradona topicot, aztán mehettek oda fikázni a barátaiddal.
  • Gabe18
    #11632
    Hát igazából 4 gól lett a különbség,majdnem eltaláltad.Ja a csapatot is majdnem...
  • sz4bolcs
    #11631
    Az első félidő második felében rezgett a léc, de beindult a tigristank. xD
  • IMYke2.0.0.0
    #11630
    Én is fürdőváros közelében élek - kulturálatlanul viselkedő fiatal/idő németeket bőven látni.
  • pinnacle
    #11629
    milyen foci nélkül?
    jézusom... nézted te a meccset?
  • Digitman
    #11628
    Ki személyeskedik okosgyerek????????
    Én a szurkolóról írtam, hogy a meccs után normálisan viselkednek. Nem azokról az emberekről, akik nap, mint nap lerészegednek. Az ivászat, pedig nem csak a németekre igaz. Ja és nem is tudtam, hogy minden nyáron VB van!? Mert ugye, te a fociszurkolókról írtál.
  • limperatore
    #11627
    azért hülyeségeket ne írj már
  • JYeti
    #11626
    Felesleges mocskolódnod, a németek jobbak voltak, ennyi :P Már egy ideje szapulod őket, nem unod még ?

    DEUTSCHLAND ÜBER ALLES :P

    Y
  • 5c0rp330n
    #11625
    egyebkent kurvaszar meccs volt, igazi anti(latvany)foci amit a nemetek csinalnak.
  • 5c0rp330n
    #11624
    ez egy kibaszott vicc volt. a kovetkezo meecsukon azert nagyon remelem h lehervad a mosoly a pofajukrol. hihetetlen h foci nelkul eddig el lehet jutni.
  • sz4bolcs
    #11623
    Özil egy érdekes jelenség, ennyire ambivalens játékost már régen láttam. Müller passza bakker mekkora volt, így kell játszani, nem fetrengeni.
  • Tetsuo
    #11622
    Ez inkabb az angolok szokasa..
  • USAMEN POWER
    #11621
    Na 421 új üzenet... Sajnálom hogy kiestek az Argentínok, eddig az összes csapat kiesett akiknek igazán szurkoltam, igaz ott van még Uruguay, de ők a következő körben biztos hogy kiesnek. Ezek után azt szeretném ha kiesnének a Németek is, Spanyolországtól várok valamit (ha elverik ma Paraguayt -t).
  • Takezó
    #11620
    Na, ki beszél?: )
  • Takezó
    #11619
    Na, ki beszél?: )
  • Jakuza001
    #11618
    Ahogy megmondtam, vicc ez a VB.
    Valamelyik csapat talal egy golt, beall vedekezni 70 percig nem csinal semmit majd bebrusztol egy golt egy kontrabol es ezzel el is dol a merkozes.
    sok VB-t lattam mar ez mar a 9. de egyik sem volt ilyen alacsony szinvonalu es sotlan, mint a mostani.
  • Zoliz
    #11617
    Kaka nemtom mikor talán, mikor Elefántcsontparttal játszott, annyira sokat képzelt magáról, mikor hátat fordított az egyik afrikainak, hogy majdnem lehánytam a TV-t. Brazil egy f@s. Argentinának is leláldozott..

    A foci Európából indult, legyen Európai ország a legjobb.
    Német vagy Holland lesz a győztes...
  • Takezó
    #11616
    Németországnak szurkolok a nagyok közül, és nagyon antipatikus volt Maradona meg az egész beképzelt argentin csapat, de picit sajnáltam most a vén drogost. Valahogy velem is elhitették, hogy ők a legjobbak az egész VB-n, pedig nagyon szerettem volna az ellenkezőjét. Gondolom, maguk mennyire hihették el, és egy 0:4. Remélem, nem rúgják ki Maradonát, és tanul ebből.
  • chalezlopez
    #11615
    Jobb volt ma Németo. megérdemelten nyertek. A kis kárörvendő 14 éves köcsögöknek meg gratulálok. Az SG amúgy sem magas színvonalát süllyesztik egyre lejjebb.
  • limperatore
    #11614
    maajdnem eltaláltam, 4:1 :D
  • Unreal1942
    #11613
    Sajnálom Argentínát. Főleg, hogy nekik szurkolok minden VB-n
    Tudtam, hogy e németek meg fogják verni őket. Az első perctől kezdve nem volt kétséges a győzelmük.
    Gyakorlatilag Argentínának nem ment a támadó játék. Az nem volt kétséges, hogy a védelmük nem fogja megúszni kapott gól vagy gólok nélkül, de benne lehetett volna, hogy többet lőnek, ha a csatárzseniknek megy a játék.
    Ez ma így alakult.
    A német holland döntőt meg a VB előtt megtippeltem egy házi VB tippjátékban :) Lehet legalább ez összejön.
  • Tyler1
    #11612
    én meg látom bazdmeg minden nyáron h mit csinálnak. ha nem tudsz vmit akk ne személyeskedj okosgyerek
  • limperatore
    #11611
    kakaval nem az a gáz h hazamegy, hanem h minek ment ki?:D
  • Oziris666
    #11610
    Jaja,énis pont ezt akartam írni:P