14374
Foci VB 2010
  • pinnacle
    #11770
    Maradonat egy pályaedző, másodedző, csapat közelében lévő motivátorként tudnám elképzelni. Hihetetlen módon viselkedett a játékosaival, ami számomra szimpatikus volt.

  • Molnibalage
    #11769
    Az kell, hogy mondjam a "nagy" csapatok közül eddig Németország az egyetlen aki futballozik és nem éppen kis nemzetek ellen. Legalábbis papíron. Az argentín válogatott bemutatta azt, amit sejtettem. Papírttigrisek voltak...

    (És Maradonáról bebizonyosodott, hogy nem jó edző. Focizni tudott, válogatottat irányítani nem.)
  • geo91
    #11768
    csak ezért nézed a vb-t te szégyentelen :ASDASD
  • tommygear
    #11767
    felőlem, csak csupasz legyen :D
  • sadi57
    #11766
    :DDD egyébként a spanyol csapat lehet megijedt a németektől.
  • SLICK
    #11765
    Úgy tűnik mindenkinek a magyarokkal kellett volna felkészülési meccset játszani... Íme mind két csapat szárnyal a Vb-n :DDD
  • AntiHero
    #11764
    Remélem csak így mutatják.
  • AntiHero
    #11763
    Hajrá Spanyolország!
  • Marci0115
    #11762
  • chalezlopez
    #11761
    Csak észt osztani jött be ahogy látom.
  • Zoliz
    #11760
    Mert ők nem értik a német precizitást és inkább a laza amerikai mindent lexarok stílus jön be nekik, mert ők maguk is olyanok. Legyen egy sztár Villa, vagy a kakás brazil, csak legyen egy sztár és nem a csapatjáték a lényeg..
  • Unreal1942
    #11759
  • tommygear
    #11758
    nagycsecsű csajt mutassák oszt cső
  • desigo
    #11757
    Spanyoloknak ezt kötelező lenne hozni...
  • ManoNegra
    #11756
    Olasz drukker vagy? :-)
  • ManoNegra
    #11755
    Pedig Maradonában megvolt az a + hogy a játékosok felnézzenek rá és azt csinálják amit mond. Ha nem megfelelő embereket válogatott, az az ő hibája.
  • Buddy
    #11754
    Végre ismét sikerült az önkényesen maguknak csapatot választó tudatlan bunkóknak a pofájukat befogni. A "na majd az angolok", "na majd az argentínok" -féle dumát lehet lassan befejezni, kezd unalmas lenni...lehet pl. a saját háztájon kotorászni.

    Amit még nagyon szeretek, az itt is elhangzott pár "látványos játék"-féle mentegetőzés - namost gólra megy minden, a látvány meg mindig adott ember csapathoz húzásának hatványa. Pontrúgások, szögletek, kiugratások, mittudoménmi...MINDENT be kell rúgni és kész...a játék része, ezt hiába is magyarázni töketlen surmóknak. Az Inter is szétverte a Barcát akármennyire is pattog akárki látványos játékokkal meg ilyesféle baromsággal.

    És milyen érdekes, ezek mindig a németek ellen jönnek elő, az úgynevezett, mindegy, csak ne a németek...de a "miért" kérdésre már nincs válasz...választott lusta, csürhe csapattal szimpatizálás, tipikus tudatlan buta hozzáállás. El kéne menni akkor egy-két hétre Argentínába, Dél-Afrikába, valamint hasonló helyekre azt megtudná mindenki minek szurkol.

    "Die Fahne hoch, die Reihen fest geschlossen"
  • Unreal1942
    #11753
    Ez nem csak Maradona hibája. Az elmúlt néhány VB-n szintén nagyon erős játékosoknak nem sikerült igazán nagyot alkotni.
  • JYeti
    #11752
    Jaj hagyjátok már ezt a szerencsétlent, látszik a nyílvánvaló flame, egy olyan aggresszív kismalaccal, aki utálja a németeket, nem lehet érdemben vitázni.

    Y
  • ManoNegra
    #11751
    Egyénileg fantasztikus játékosok az Argentinok, viszont csapatként nem működött a dolog.
    Ez pedig vagy Maradona hibája, vagy pedig azé aki összeállította a csapatot.
  • Tyler1
    #11750
    ennyi erővel akk a spanyoloknak sem lenne itt a helye. mert a legkönyebb csoportban is kikaptak, a portuk ellen meg lesgóllal nyertek...
  • chalezlopez
    #11749
    Mit Stohlozol? A szerelmed vagy mi? Eltévesztetted a topicot szvsz.
  • sz4bolcs
    #11748
    Nem tudom, hogy jobbak lennének, nekem nem jött le. Én személy szerint örülök, hogy egy jó focit játszó német válogatottat láttam, nekem szimpatikusak, ahogy az Argentínok is azok voltak.
  • Balázs 17
    #11747
    hol?
    selejtezőn alig jutottak ki, a csoportjuk meg nevetséges volt, itt az első komoly ellenfél és ennyit tudtak
  • Zoliz
    #11746
    Magyarul az Argentinok még mindig jobbak, de a németek ma egészen véletlenül alázták őket. :D De megint vicces, hogy csak a vesztesek vannak rivaldafényben és sajnálni kell őket. Inkább örüljünk annak, hogy német világháborús bajtársaink GYŐZTEK.
  • sz4bolcs
    #11745
    Hagyd már abba, Maradona zseniális focista volt, és edzőként is remekül tudta motiválni a játékosait, ma ez nem volt elég. Ennyi.
  • gercse
    #11744
    Nem tudom mi ez a hőbörgés..., Argentínának is adott volt a lehetőség, hogy ne kapjanak gólt, főleg az elején, elcseszték, megitták a levét, maguknak köszönhetik.
  • Zoliz
    #11743
    Drogos Maradonád, akárcsak Stohl a sztárod. Eljön az idő amikor a tehetségesek nyernek és nem az idióta celebek.
  • Tyler1
    #11742
    ecsééééééém mennyi szakértői véleményt lehet itt olvasni ásztápicsa :D:D:D
    lassan már én érzem elszégyelve magam, mennyire nem értek a focihoz xD
  • ManoNegra
    #11741
    egy komment az nso-ról: TorghelleSanyiazIsten

    Maradona kérni fog Löw fikájából, abban van az okosság, nem a kokóban!

    :D
  • chalezlopez
    #11740
    Menjél már innen elfele te buta!
  • Gabe18
    #11739
    És ha a Spanyolok megverik a németeket akkor mi van?Persze nagyon fogom bánni,de simán benne van,mert én tudom és elfogadom hogy a Spanyol jelenleg a világ egyik legjobb csapata.Az hogy te nem tudod ugyanezt megtenni a németekkel kapcsolatban,az a te bajod.

    Amúgy majd ha esetleg a Spanyolok vezetést szereznek a Németek ellen,akkor gondolod nem fognak visszaállni,kontrázni... Az persze majd zseniális taktika lesz gondolom.
  • sadi57
    #11738
    sajna már tényleg értelmetlen a vita, mert ő azt hiszi, csak akkor foci, a foci, ha Messi végig megy 66435435 védőn majd gólt lő. vagy amikor megáll a középpályán a játék, és nincs helyzet. mert milyen szar már izgulni a kontráknál.
  • Gabe18
    #11737
    Tehát akkor 1-0 után továbbra is támadni kell.Messi-Tevez párost ott hagyni egy az egybe a védőjével,had élvezze a közönség a nagyszerű összecsapást.Sőt 3-4-3-at kell játszani előnybe is hogy jobb legyen a meccs.
    Azért edző ne akarj lenni a jövőben,mert lehet gyakran kirúgnának...
  • Jakuza001
    #11736
    Majd visszaterunk erre, miutan a spanyolok jol megszivattak oket.
  • sadi57
    #11735
    a Görögökre lehet mondani hogy beállnak védekezni, mikor 10 emberből 9 a 16-on belül van. az argentinok néha el se jutottak odáig, mert jól zárt a védelem.
  • Jakuza001
    #11734
    Hat olyan paraszti esszel, mint amivel teged aldottak meg baratom, attol szerinted mert van kontrajatek a szar makos focit nezni elvezet, ahol a talaljunk egy golt valahogy nem szamit hogyan es utana beallhatunk kontrazni ennek a jateknak a szepsege.
    :D
    Igen jatszottak az Irek is es igy nyertek merkozeseket, hogy a langaleta csataruknak felivelgettek mar a sajat tizenhatos elotti teruletrol a labdakat az meg becsuztatta 40bol egyszer, aztan bealltak kontrazni.
    Na de ha olyan buta valaki mint te es ezt a latvanyos focival egyenertekunek latja, az korhazi eset.
  • HunnernesKonge
    #11733
    Egyet kérek tőled, a döntőt majd Holland pubban nézd (tegnapi kommented alapján :D )
  • Balázs 17
    #11732
    Németország jobb volt, NEM CSALT megérdemelten jutott tovább, erről ennyit, nem kell sírni, hogy az ostoba Maradona nulla tudásával lejáratta az Argentin válogatottat
  • sz4bolcs
    #11731
    ÓÓ szegények elkedvenetlenedtek, mentek volna haza. :)