14374
Foci VB 2010
  • Matthew Prosac
    #9264
    Ezt most dobtam össze hirtelenjében:
  • USAMEN POWER
    #9263
    Köszi a linket, én már leszedtem.
    De 64 kb/sec. Ugye nem youtubeos ?
  • USAMEN POWER
    #9262
    Két okból írtam (#9224) -es hozzászólásomat.

    Az egyik: milyen esetben lenne egy olyan nagy balhé, ami hatna a Fifára, és lépne ez ügyben.
    A másik: azoknak akik ide befirkálják hogy csalás (is) szántam.

    Matematikailag mind két csapat jogosan továbbjutó (hívatalosan, nem hívatalosan is), a bírói hibák ilyen szemszögből nem befolyásolták a végeredményt, az hogy mi lett volna ha az Angolok hangulata nem megy minuszba (a VB szereplésüket elnézve, nem kizárt hogy amúgy is bekapták volna a + 2 gólt), az ARG - MEX meccs győztese meg már amúgy is egyértelmű volt. Ezek után szerintem a Fifa qrwára leszarja a videó bírót, és az egyéb változtatásokat, és nem fog lépni az ügyben. Sárdobálás persze lesz, azt majd lecsitulnak.
  • desigo
    #9261
    respect nekik
  • zaki
    #9260
    ezdesz@r :D
  • Solten
    #9259
    Hahh :)))
  • AntiHero
    #9258
    Nekem is csak a háttér zene tetszik:D
  • G_ArchAngel #9257
    Dehogynem:)))

    (nekem mindegy, csak hulljanak a latin csapatok:D)
  • Livius
    #9256
    Csak én látom úgy hogy az nem volt les? És a gól szabályos?
  • Neoncsoves
    #9255
    no offense de sztem ez... gagyi az eredetihez képest
  • chalezlopez
    #9254
    Nah, szerencsét hozott a mez...remélem azért te nem sírsz!

  • Voyager5
    #9253
  • Cat 02 #9252
    Lehet már csak ilyen volt a boltban :D
  • gercse
    #9251
  • AntiHero
    #9250
  • Győri Devi
    #9248
    fölösleges rágódni hogy hivatalosan ennyi vagy annyi a lényegén nem változtat
    ha nem adják meg a jogtalan gólt teljesen más lett volna a meccs utána a mostani végkifejlettől de azt már sosem tudjuk meg
    azt meg hogy csak bírói hiba vagy bunda innen mi biztos nem tudjuk megítélni bár speciel azt hogy azt a helyzetet nem játszották vissza elég gyanús nekem de ez még nem bizonyít semmit...
    szal ennyi vége rágódni lehet még rajta de a tényen nem változtat hogy az argentínok jutottak tovább
  • Fresh Duke
    #9247
    Ez a VB eddig nagyon szánalmas. Voltak jó játszmák, de azért mindenki érzi, hogy ez így nem természetes.
  • USAMEN POWER
    #9246
    Ez már moralitás / hangulat kategória. Az igaz hogy utána szartak bele az Angolok, valószínüleg a meg nem adott gól miatt.
  • Speed092
    #9245
    látszik, ott gyakran találkozhatsz partjelzőkkel:D
  • Tyler1
    #9243
    ismét egy szakértő-.-
    vajon melyik konzol topik királya lehetsz....
  • Speed092
    #9242
    A pillangót úgy hívják hogy FIFA:)
  • banok
    #9241
  • USAMEN POWER
    #9240
    Mert az normális, hogy 100 -an beírkálják hogy csalás / bunda ? Akkor nem szóltam.
  • Speed092
    #9238
    Figyu, ha az angolok 2-2-vel mennek a másdik félidőre, lehet megnyerik a meccset. Ha a mexikóiak nem kapják be az első gólt, akkor 3-0-ra nyernek. Ez mindig benne van, még ha nem akkora eséllyel is, mint az eredetileg is nyerő csapatok győzelme.
  • USAMEN POWER
    #9237
    Erős a félreértés (és még több embertől is) én csak azoknak utaltam a nem hívatalos állással, akik csalónak titulálják a két továbjutó csapatot.
  • Tyler1
    #9236
    ha már mexikó úgy is kiesett akk csapatostól mentek volna rá a partjelzőre és verik halálra. és akk az a tragédia már biztos szabálymódosításra kötelezné a fifát...

    na jó ez gonosz volt, de még mindig nem hiszem el, h egy nap 2 ekkora hiba miatt kerülnek hátrányba csapatok.
  • limperatore
    #9235
    az hivatalos de ne írj már ilyeneket :D
    Pillangó-hatás-t nézd meg inkább :D
  • Oziris666
    #9234
    Hagyd má ezt a hülyeséget h mi jogos mi nem:D
  • Csirke4
    #9233
    Az a baj, hogy mindkét gól kulcsfontosságú, pl ha a német 4-ik gól ilyen az angol-német meccsen mint most az argentín első akkor is lehet felháborodás de akkor azért egyszerűbben ráhagyják, hogy na mindegy már kaptak X gólt ez már nem oszt nem szoroz. De így azért ...
  • USAMEN POWER
    #9232
    Mindkét csapat jogosan jut tovább.

    "De ez már tárgytalan mert vége a meccsnek, de amíg matematikailag meg van a nem hívatalos állásban az előny (ENG - GER - 1 gól) itt is 1 gól, addig nincs miről beszélni, mert jogosan nyertek az Argentínok, és a Németek is."
  • Speed092
    #9231
    én is erre gondoltam:)
  • chalezlopez
    #9230
    Ezt inkább ne folytasd...! Fociban az a hivatalos, amit a bíró fújt, és ennyi. Az utolsó mondatoddal viszont egyetértek Maximálisan Rodriguez!

    Hajrá Argentína!!
  • Betyárkörte
    #9229
    köszönjük emese
  • desigo
    #9228
    holnap sima Holland,Brazil továbbjutás
    ha a bírók máshogy nem akarják
  • Monoton
    #9227
    De ez nem a Nem Hivatalos VB :D
  • Mighty
    #9226
    Benne volt a Magyar címer. Biztos, hogy Magyar zászló volt.
  • Kandurex
    #9225
    Végül is a jobb csapat jutott tovább, szóval ne legyünk elégedetlenek,....de a FIFA -nak nagyon gyorsan kell most lépnie, akár még ezen a VB -n,...mondjuk +2 bíró vagy valami...
  • USAMEN POWER
    #9224
    Mivel van egy csalás gól, a jelenlegi nem hívatalos állás 2 - 1.

    Ha rúgtak volna a mexikóiak még egy gólt, akkor ebben az esetben 2 - 2 lett volna a nem hívatalos állás, de mivel hívatalosan 3 gólt lőttek az Argentínok, elúszott a bírói hiba miatt a mexikóiak továbbjutása.

    Ha a mexikóiak is rúgtak volna 3 gólt, akkor a nem hívatalos állás 3 - 2 lett volna, a hívatalos 3 - 3 és ha az utóbbi eset hosszabbításában győztek volna az Argentínok akkor az nagy botrányt szűlt volna (az első, és második esetben is) mert a játékvezetői hiba miatt nem tudtak volna továbbjutni, jogosan.

    De ez már tárgytalan mert vége a meccsnek, de amíg matematikailag meg van a nem hívatalos állásban az előny (ENG - GER - 1 gól) itt is 1 gól, addig nincs miről beszélni, mert jogosan nyertek az Argentínok, és a Németek is.

    Továbbiakban pedig hajrá Argentína !
  • Desiderata #9223
    a mexikói gólvonalas rugást tudná valaki linkelni? nem játszották vissza
  • AntiHero
    #9222
    Na majd kikockázza valaki, amúgy én is magyarnak láttam:)