14374
Foci VB 2010
  • kaposi1
    #10166
    Most ebben mi volt a gond mert már pontosan nem tudom felidézni a hozzászólást!
    Azt hiszem pontos címet nevet nem mondtam vagy tévednék!
  • morleone
    #10165
    :D:D fene azt a mohó pofáját! :D
  • rumkola
    #10164
  • mflex #10163
    Hagyd már a reklámot, mert banhamákra mész wazze! :)
  • mflex #10161
    Ellenkező esetben, az edző felzabálja az összes játékos orrában lévő fikát! :D
  • kotapis10
    #10160
    - moderalva -

    Tobbiek is mennek utana ha nem allnak le.
  • morleone
    #10159
    én már az előző 2 vb óta a németeknek drukkolok :D rájuk lehet számítani (többnyire) :D
  • Gabe18
    #10158
    Nekem persze hogy fájó pont.Én 2 éve is Német szurkoló voltam,meg 10 múlva is az leszek nemzetközi vonalon.
    Ettől függetlenül én voltam talán az első aki elismerte hogy pl. az Angol gól szabályos volt.A bíró egyformán hibázott a Német,az Argentín,a Spanyol meg jópár meccsen.Még a Spanyol hiba volt a legkisebb,de ettől még ugyanúgy szabálytalan lesz mint akármelyik...
  • Gabe18
    #10157
    "Ez nem vitás, itt is lenne már az ideje, mocskosul utálom ezt a török - afrikai - lengyelbérenc - mexikói vegyesfelvágott csapatot."

    Igen?Na talán a drogbáró vezette Argentínáról is elbeszélgethetnénk,mint színpatikus csapatról...
  • rumkola
    #10156
    ahol nem megállapítható elsőre SZEMMEL, hogy les, azzal butaság foglalkozni szerintem

    lolmár számítógépes modellezés
    :DDDD
    itt lenne vége a focinak

    amúgyis én nagyon a jelenlegi les szabály ellen vagyok
    szerintem az legyen a les, ahol a 2 játékos között térbeli üresség van, ahol már összeér valamijük azt hagyni kellene tovább menni

    talán több gól lenne
  • kaposi1
    #10155
    "mennyire voltak szúnyogok ott a Tócsárdában?:)"
    Lehet hogy nem komolyan kérdezed:)
    Én is meglepődtem hogy egy darabbal se találkoztam.
    Pedig még hosszujjút is vittünk pont ez miatt!
    Viszont szép lányok annál több!
  • morleone
    #10154
    nem hiszem hogy 0-0 lesz, én a helyükben túl megalázónak érezném 11-essel kiesni. szerintem az fog nyerni aki az első gólt rúgja.
  • Gabe18
    #10153
    "Hülyeség, a nagyobb stadionok már tele vannak tömve kamerával"

    Az lehet,csak egy bajnokságba biztos nem lehet úgy bevezetni hogy 3 stadionba van,a többi 15-be meg nincs.Igy is a legnagyobb gond a dologgal hogy nem lesznek egyenlőek a feltételek az Angol első meg mondjuk a Román harmadosztály között.Abba tuti nem fognak belemenni hogy még egy bajnokságon belül is valahol legyen,máshol meg nem...
  • Megtörhetetlen
    #10151
    A negyeddöntők közül szerintem csak az Argentin-Német, meccs lesz igazán "véres" a többi hacsak a bírok nem néznek be megint valamit de nagyon akkor nem fog meglepetés születni. Viszont az az Argentin, Német.... uuuh de várom már :)
  • sadi57
    #10150
    minek fárasszák ki magukat szlovákia ellen? miért mutassanak be mindent amit tudnak?? lesz itt meglepetés, csak Persie-t ne rakják pályára.

    az argentinok pedig minden meccsükön rúgtak lesgólt.( na jó 1 kivétel)
  • kaposi1
    #10148
    Én tegnap is kivetítőn néztem Komáromban egy Tócsárda Sörsátrában!
  • Speed092
    #10147
    Akkor majd nézed az Euroliga selejtezőket:D
  • morleone
    #10146
    szvsz biztos nem lesz hosszabítás. mindkét csapat azon lesz, hogy minél hamarabb eldöntse a meccset, ami jó is; túl csúnya lenne bármelyiknek is 11-esekkel kiesni.
    ajj vettem vagy 10 üveg sopronit a meccsekre, de elfelejtettem, hogy most már nem mindennap van. :(( mi lesz ha vége lesz a vb-nek? :'( :D
  • Speed092
    #10144
    Négy éve az Argentínok jobban játszottak, és a németek bemakkolták a tizenegyespárbajt hazai környezetben. Most már nem fogják...
  • krapekap
    #10143
    Na igen a donkey kuyt-ben én sem nagyon bízom, de sztem most a braziloktól sem kell nagyon elszállni, a dunga féle újítások azért megtették a hatásukat és nem annyira jók már. Németek, argentinok, spanyolok a legesélyesebbek.
  • morleone
    #10142
    az biztos, hogy az lesz a vb meccse... 2 iszonyat agresszív csapatról van szó! :D
  • G_ArchAngel #10141
    ez lehetseges, de ahhoz a mozgo toronydaruhoz kell brazil vedo kell majd, az pedig visszauthet...

    mondjuk amilyen kapu-impotens a tobbi holland sztar-csatar, lehet fel is lehet ra akasztani ket embert...
  • trabiubi
    #10140
    Én még mindig azt várom, hogy mi lesz az Argentín-Német meccs eredménye... Valahogy túl elfogult vagyok a Németekkel kapcsolatban...
  • USAMEN POWER
    #10139
    Mindenképpen Brazilia megy tovább, nem tudom hogy egy páran miért vannak elszállva a Hollandoktól, Szlovákok ellen is épp hogy nyertek. Ráadásul a Brazilok egyszer nem fogják megenni Robben "hatalmas" cselét.
  • krapekap
    #10138
    Eddig nem volt annyira nehéz a braziloknak, szerintem hollandiával azért bajban lesznek némileg. De majd max luis fabiano lő egy kétkezes gólt azt rendben lesz! :)
  • USAMEN POWER
    #10137
    Pedig én abban a tudatban voltam, hogy ő is ott van / volt a VB helyszínén... :)
  • Monoton
    #10136
    Ha Robbent sikerül kivonni a játékból akkor Brazília simán továbbmegy szerintem.
  • Speed092
    #10135
    kicsit leírják a hollandokat, szerintem ők mennek tovább
  • Speed092
    #10134
    Hála a jó magsságosnak...
  • Monoton
    #10133
    Nincs Dél-Afrikában, Paraguayban ilyen kivetítős, felvonulásos helyeken van általában.
  • G_ArchAngel #10132
    es egy alapvonal hosszusagu csikert tuti meg is tolhatja
  • mflex #10131
    Hollandia - Brazília
    1 x 2
    3.5, 3,1, 1,9 szorzókkal.



  • morleone
    #10130
    szerintem mi meg sem szólalhatunk thomas sowumninkal válogatottban :D
  • USAMEN POWER
    #10129
    Szerintem Paraguay szurkoló táborában van még legalább 10 - 20 ilyen csay, viszont a kamera nem fogja végig pásztázni a több 10 ezres közönséget. Ez a Larissa is azért lett ilyen népszerű (azon kívül hogy modell) mert valószínüleg olyan helyen ült, ahol esetleg könnyen rátalál egy kamera a nemtom hányból. A többi csapatról ne is beszéljünk, biztos van még pár jó csay, és arra várnak a meccs alatt hogy rátaláljon egy kamera.
  • krapekap
    #10128
    spanyolország elég tuti tipp paraguay ellenében nem? David villa még vág 1-2t szerintem. Esélyes a torna játékosa címre is, kár, hogy arra nem lehet tippelni! Amúgy meg tényleg kár a nemzetiségeken vitázni, mindenhol annyi féle fajta ember él/játszik ezalól senki sem kivétel. Képzeljétek el ha jó 50 évvel ezelőtt a német csapatba egy fekete játszott volna.. :D
  • Takezó
    #10127
    Igen, nagyjából minden nemzetről el lehet mondani ugyanez, ezért is butaság, amit a kolléga mondott. Tizenegy ősmagyart sem tudnánk találni, akik megfelelnének a szigorú követelményeinek: )
  • Monoton
    #10126
    Maradona is vetkőzik szurkolj az Argentínoknak.
  • gercse
    #10125
    hát én tegnap nem tudtam kinek szurkolni, így a tizenegyeseknél már inkább Paraguaynak szurkoltam a csaj miatt :D
  • Speed092
    #10124
    remélem azért a többi 7 csapatnak is van betárazva ilyen szurkoló:P
  • poppe
    #10123