14374
Foci VB 2010
  • Oziris666
    #10206
    Nem volt az olyan drága,ahhoz képest h mekkora név volt akkor...
  • morleone
    #10205
    az sosem baj, ha különbözik a véleményünk, legalább mindannyian szeretjük a focit! :D
  • Tyler1
    #10204
    na igen, hogy embernek milyen azt majd mindenki akkor bírálja, mikor 2 mondatot beszélt vele. de amíg egy szennylap alapján ítélnek meg emberek más embereket, addig sztem nincs miről vitázni.

    én meg továbbra is a meccseken mutatott teljesítmény alapján ítélem meg a játékosokat. de én már csak egy ilyen régimódi faszi vagyok :)
  • Marci0115
    #10203
  • morleone
    #10202
    szerintem most írtad le a pontot ennek az egésznek a végére. :)
  • Tetsuo
    #10201
    Lampartot nem zavarja a kamera, tudja hogy muszaj a showbusinesshez, ami nelkul nekik is el kene menniuk dolgozni.. Ronaldo meg telleg jo focista, de embernek egy szar. Legalabbis ez jon le mindabbol, amit mutat.
  • Tyler1
    #10200
    főleg h miután elszerződött onnan, ki is jelentették h ő csak marketing igazolás volt, annyi volt a célja h több és drágább szponzorokat szerzett a csapat Becks révén, és igen a mezeladások és a még több belépő volt a munkaköre.
  • IXEMGabeo
    #10199
    Beckham legalább nem hisztizett amikor nem ment neki valami, nem köpött a kamera elé, nem csúszott be direkt a másiknak, nem reklamált azért h töröltessék el a sárga lapját egyszóval egy sportember még most is...
  • kaposi1
    #10198
    A legjobb példa talán Beckham szerződése a Real Madridba!
    Rohadt drágán igazolták le de nem aggódtak ez miatt Madridban.
    És az élet őket igazolta!
    Japánban a rajongók egy nap alatt annyi mezt vásároltak a Realos Beckham mezből hogy máris megtérült a vétel ára!
    Szóval üzlet az egész!
  • IXEMGabeo
    #10197
    rendicsek, amúgy is járok gokartozni a pályafutásom innen csak felfelé ívelhet

    (ez nem rólam szól, ettől még rühellhetem idén már 4x kellett volna megbüntetni az F1-ben, mondjuk 2007 óta amióta bent van azóta nem bírom)
  • Monoton
    #10196
    Jójójójó ON. Köfi.
  • Marci0115
    #10195
    hát ha úgy érzed hogy hamilton nem csinálja annyira jól a dolgokat, tessék próbáld ki hogy te mennyire tudsz, a lehetőség mindig adott
  • IXEMGabeo
    #10194
    úristen neked pont ezek a szemetek a kedvenceid? gratulálok...érdekes mi akkor nagyon ellentétesek vagyunk, Nadal, Hamilton, CR pont ezeket rühellem úristen, ne tudd meg 2008-ban milyen mérges voltam, annál rosszabb sportév nem lesz:D
  • Tyler1
    #10193
    ígyvan és ugyanúgy adja el az armani alsókat mint a róla szóló pletykalapokat, és amíg van olyan ember aki ilyen újságok alapján ítél meg egy sportembert, addig ebből szenzáció lesz h köpött egyet a kamera elött.
    Beckham-el is ugyanez volt, pl. milliókat kapott egy csaj, hogy egy szaros újságban a szeretője legyen...

    lehet h én vagyok a befásult hülye, de én leszarom, h CR hova köpött, Tiger kivel kúrt, Nadal kinek mutatott be, Hamilton gyorsan hajtott, stb...
    sportemberek! én ezért nézem és szeretem őket. a sajtó meg nyalja ki a....
  • morleone
    #10192
    0.22 m, egy cipő hossz ne jelentsen már problémát ilyen szinten.
  • kaposi1
    #10191
    "azzal többet keres"
    helyesen : az alatt többet keres
  • kaposi1
    #10190
    Tény hogy CR most a legnagyobb reklám érték a piacon és focizni is nagyon tud!
    Kellett valaki Beckham után és ennek Ronaldo tökéletesen megfelel.
    Jó képű (lányok szerint) kétségtelenül az egyik legsportosabb és a legkelendőbb "termék"
    És a piacon csak ez számít.
    Addig amíg szó szerint mindent el lehet adni a nevével a tenyerén hordozza a reklámipar.
    Aztán majd ha már nem kell dobják mint a Spice családot!
    Mellesleg ha edzés közben elmegy tojni egyet azzal többet keres mint én egész évben.
  • Voyager5
    #10189
    tullihegitek mar a dolgokat..
  • Tyler1
    #10188
    pont annyira amit egy ideálisan helyezkedő partjelő látott volna. mert ha már belinkelted akk nézd meg h hol állt...
  • morleone
    #10187
    http://www.youtube.com/watch?v=AQQVuQD3120
  • morleone
    #10186
    rumkola mondja a tutit: egy profi világklasszis ne köpködjön még ekkor sem.

    arról, hogy mennyire volt les nézd meg ezt!
  • rumkola
    #10185
    aha, de te nem a világ egyik legjobbja vagy a VB-n, ráadásul csapatkapitányként
  • rumkola
    #10184
    a kezdőkör íve látszik, ezek szerint előbb mutatta hogy kifelé, majd pár méter séta után köpött nekik egyet :D
  • IMYke2.0.0.0
    #10183
    "vajon miért...?"

    Mert Ronaldo egy olyan vesztes meccs végén köpött és mutogatott, amiben gyakorlatilag egyetlen épkézláb megmozdulása sem volt, azért...
  • Tyler1
    #10182
    bazmeg kiesnek a világbajnokságon, nem mellesleg lesgóllal. szted milyen viselkedési norma az idális ilyenkor?
    mert kb. én is úgy vágnám földhöz a kamerát ilyenkor mint az állat.
  • rumkola
    #10181
    Beckset meg Ronit én bírom, semmi bajom velük, de kamera felé köpni ilyen gyűlöletes arccal.... Egyértelmű volt a helyzet. Ezt egy profi nem teheti meg, akkor sem, ha éppen rossz passzban van. Nem a megye 3-ban vagyunk vazze hanem a VB-n.

    Am meg azért köpköd mindenki, mert olyan italt isznak ami serkenti a nyáltermelést, hogy ne száradjon ki a torkuk.
  • mflex #10180
    Jó étvágyat!
  • morleone
    #10179
    nézd már meg barátom a 2. belinkelt képet. szerintem közvetlen a csula után jött. szerinted lampard csuláját is ez követte?
  • kaposi1
    #10178
    Bazki pont eszek!
  • mflex #10177
    Csulázik ott mindenki folyamatosan, de hát ez érthető, mit csináljanak, nyeljék le? :)
    Az már más kérdés, hogy a német edző, miért eszi meg amit az orrából kibányászik? :D
  • Tyler1
    #10176
    igen Ronaldot ennyire ismeri mindenki h nagyképű paraszt? sztem meg csak a naív emberek szépen nagypofával kajálják meg azt ami a címlapon van. de végülis ez a cél, polgárpukkasztás.
    Becks már lejárt lemez, ideje volt új alanyt találni. Ronaldo meg ha már a világ egyik legjobbja akk biztos paraszt köcsög, mert köpött egyett épp mikor az operatőr az agyáig tolja a játékosoknak a kamerát. szörnyű dolgok ezek tényleg.

    múltkor Lampard is akkorát köpött szabadrúgásnál, h a Szaharában kikeltek a pálmafák, de úgy látszik az elkerülte a a sajtót. vajon miért...?
  • morleone
    #10175
    bocsánat! akartam is kiegészítést írni, én a tegnapi teljesítményét értékelem 1-esre. tudom hogy volt 2 assist meg 1 gól is a nevén, de szerintem észak-korea ellen ez az egész 1-nek számít.
  • kaposi1
    #10174
    Nagy pofája ne legyen ,de azért nem a semmire!
  • morleone
    #10173
    az pontosabban úgy volt, hogy a gyökér kamerás odaállt az arcába, és mikor fordult belefejelt. engem is felb***ott volna, de kit nem? igaza volt.
    cé-ről meg mindenki tudja hogy nagyképű paraszt, hát Istenem. :D most nem ment neki, van még ideje. (csak ne lenne ekkora pofája a semmire :D)
  • kaposi1
    #10172
    Szerintem is véletlen volt!
  • rumkola
    #10171
    heinze véletlenül fejelte meg, mert a gyökér kameraman belemászott a szájába az objektívvel
  • Megtörhetetlen
    #10170
    Szánalom ez a köpködés is meg amit Heinze is csinált odamegy a kameramenhez megfejeli a kameráját és még neki áll feljebb... Nem hogy bocsánatot kérne a parasztja... Már elnézést, persze attól még lehet jó focista nem is a teljesítményét kritizáltam. Látszik hogy Maradona az apuci :D:D
  • mflex #10169
    Én , úgy gondolom, hogy a Brazilok "legnehezebb" ellenfele Hollandia lesz, de bedarálják őket, vagyis innen egyenes út a döntőbe, mákosok. A másik ágon, viszont meg kell szenvedni érte, aki eljut a döntőbe, lehet, hogy akkorra elfogy az ereje.

  • kaposi1
    #10168
    Addigra már elküldtem!
  • rumkola
    #10167
    itt a köpés aztán a mutogatás hogy takarodjatok: