14374
Foci VB 2010
  • atila4
    #10122
    Na akkor majd máskor :D
    Marad a tippmix :D
  • USAMEN POWER
    #10121
    Akkor szerintem az afrikai csapatok kivételével, ezt ellehet mondani az összes csapatról nem ? Habár afrikaira is raknák egy (?) jelet, annyi közös bennük hogy mindegyik fekete, azon kívül pl. a jelenlegi Ghanai csapatban is biztos van egy kis keveredés, Afrika se egy országból áll. Amúgy meg a mai világ keveredik, ha már valaki beszéli egy adott nemzet nyelvét, esetleg állampolgár lesz, akkor fölösleges vitatni ezt a témát. Viszont a csoportos népvándorlást, mint ahogy jönnek ide a kínaiak, szerintem vissza kéne fogni.
  • Monoton
    #10120
    Hajrá Paraguay!
  • poppe
    #10119
    az egy elég komoly elődöntő lesz max... :)
  • mflex #10118
    Mivel egy ágon vannak, csak a döntőbe jutás miatt találkozhatnak.
  • mflex #10117
    A Brazilokra sokat raktam, tehát pluszban vagyok még :)
  • atila4
    #10116
    spanyol - német döntő akkor nem is lehet?
    (azokra tippeltem media markt-ba mikor vettem a telóm) De így akkor nem kapom vissza az árát
  • mflex #10115
    Jah, és utána tökön rúgni az asszisztenst, mert balfék volt! :D
  • Takezó
    #10114
    mocskosul utálom ezt a szedett-vedett Argentínát, ahol mindenki más népből származik: kecsua, spanyol, portugál, guarani, olasz, német, angol, francia; )
    ennyit a bevándorolt németekről; ne legyél buta, légy szíves.
  • morleone
    #10113
    hát ez kurva jó! :D:D:D
  • kaposi1
    #10112
    Kár hogy ez a kép is csak ilyen kis méretű!
  • USAMEN POWER
    #10111
    Villanak miután megkapta a labdát nem kapura kellett volna támadnia, hanem fölkapni a labdát és a földhöz vágni, a qrwa anyját lesen voltam... :DD
  • Takezó
    #10110
    Ne szépítsük, 4 volt nekik: ) Mind a négy meccsükön lőttek szabálytalan gólt...
  • Takezó
    #10109
    A Chelsea-Barcelona 2008/09 elődöntőt, meg az idei Bayern-Fiorentinát érdemes újranézni Övrebö munkásságával kapcsolatban: )
    Amúgy igaz, a mostani spanyol gól les volt ugyan, de nem láthatta a sporttárs. Ezért nem csalás, hanem hiba: ) Mert rosszul helyezkedett, van ilyen. És ezért akarják sokan azt, hogy lehessen az ilyen eseteket visszanézni.
  • USAMEN POWER
    #10108
    Nekem ha lenne, se fogadnék... Nekem nincs mákom, a pokerstarson olyanokat buktam, hogy még én se hittem el, szerencsére csak játékpénzben. (De lehet hogy csak a csaló gép tehet róla.)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #10107
    Látom neked nagyon fájó pont az az EB döntő. Többet foglalkozol a spanyolok fikázásával, mint a német válogatottal. Pár napja Torres (na vajon miért is) meg a láthatatlan gerenda, most meg egy olyan szituáció miatt pocskondiázod őket, amit igazából fel sem lehet róni a játékvezetőnek.
  • IMYke2.0.0.0
    #10106
    Én megint tudtam a meccsek végeredményeit [azt nem, hogy a 11-esekkel ki megy tovább], csak a gólok számában tévedtem... fogadnom kellene,... kár, hogy büdös petákom sincs rá :)

    Sajnálom, hogy veszítettél.
  • Unreal1942
    #10105
    Nekem jobban tetszik amikor szurkolóiban van. Így semmi izgalmas nincs benne. Jó jó, de ezerszám vannak ilyenek még.
  • kaposi1
    #10104
    Azt sajnálom hogy buktál, de a győzelemnek örültem.
    Úgy néz ki jó boltot csinált a Barca Villa-val!
  • Voyager5
    #10103
    AS.com-on is van par kep :P.
  • Narxis
    #10102
    :D
  • poppe
    #10101
    maradona max a sok kólától fog táncikálni
  • Narxis
    #10100
    Most az, hogy az őseik honnan jöttek rohadtul mindegy, németeknek vallják magukat és német állampolgárok. Argentinok szenvedni fognak ha sikerül egyáltalán megverni a németeket.
  • Zenszkij
    #10099
    Az argentinok biztos kiverik a német csapatként csúfolt válogatottat. Maradona ott fog táncolni, mikor az internácionálelf hazakullog. Ez nem vitás, itt is lenne már az ideje, mocskosul utálom ezt a török - afrikai - lengyelbérenc - mexikói vegyesfelvágott csapatot. Abban viszont nincs igazad, hogy a spanyolok lőttek volna gólt. A játék képe alapján meddő fölénybe voltak. Gondolom, ha már egy komolyabb pénzösszegről lenne szó, egy vasat nem mertél volna rá rakni....
  • Zenszkij
    #10098
    LOL
  • Voyager5
    #10097
    :DDDDDDDDD
  • poppe
    #10096
    jók a németek, de a döntőben kikapnak :D
  • Narxis
    #10095
    Spanyolok lesgóllal jutottak tovább, de majd a németek elintézik őket.
  • gyepesjoint
    #10094
    végrehajtották a feladatot,de 4 vb meccsükön lőttek 7 gólt,azt is egy meccsen,egy csapatnak,így számomra nincs helyük a legjobb 8 között! akár 4 góllal kaptak volna,akár 1-el,ez a portugál csapat is túl van sztárolva,ahogy az angolok,olaszok,stb...
  • gyepesjoint
    #10093
    már nem először olvasom basszamár meg,hogy a németek majd elpüfölik a spanyolokat...VALAKIT ITT ÉRDEKEL,hogy lesz egy ARGENTÍNA-NÉMETORSZÁG meccs is??????? valakit érdekel,hogy az argentínok eddig hogy teljesítettek???? vagy csak,püff bele a közepébe???!! a németek úgyis megverték a bűngyenge,agyonsztárolt angolokat,akkkor biztos megverik az edzőként még semmit se csináló Maradona csapatát...omg,jah,és még van egy paraguay-spanyol meccs is! de úgy szeretem,amikor CSUPÁN AZÉRT kezdenek el szidni egy csapatot,mert egy lesgóllal jut tovább...aha,igen,lehet,csak ott ha azt visszafújja,akkor utána nem adok rá 10 percet,hogy lőnek egyet Xaviék...a portugálok,meg BuziCris is csak kereste labdát! a gól az,amit a bíró megad,ennyi!
  • mflex #10092
  • mflex #10091
    Les gól ide, vagy oda, a Spanyolok jobbak voltak, buktam 100k-t :/ Ha idáig így játszottak volna, akkor nem ellenük teszek, Villa nagyon jó. :)
  • USAMEN POWER
    #10090
    "ha holnap azt mondanák legyen videóbíró,évek,ha nem évtizedek kellennek mire csak mondjuk a bajnokságok első osztályába mindenütt be tudják vezetni" ---> Hülyeség, a nagyobb stadionok már tele vannak tömve kamerával, csak egy két + ember kéne aki figyeli a kamerákon keresztül hogy mi történik a pályán, és szükség esetén értesíti a játékvezetőt rádión. Akár a következő meccsen alkalmazható ! Az meg hogy időigényes, szerintem a legnagyobb baromság ... fele idő alatt tudja a fél világ hogy mi történt mint amennyi állt. elmegy reklamálással, helyzetelemzéssel.
  • Gabe18
    #10089
    Nem a 22 centi a lényeg,hanem hogy les volt vagy nem.Ebből a szempontból mindegy hogy 22 centi,vagy 2 méter.
    A lényeg az elavult játékvezetés,a rengeteg vitatható ítélet,amire lehetne megoldás,csak a nyomorult Fifa inkább ugy dönt hogy ne ismételjék meg az esetet kikockázva,mert akkor kiderül az újabb hiba.
    A másik meg,hogy hova várnak még?Még ha holnap azt mondanák legyen videóbíró,évek,ha nem évtizedek kellennek mire csak mondjuk a bajnokságok első osztályába mindenütt be tudják vezetni kötelező jelleggel.Hiszen ezt sem lehet ugy hogy holnaptól mindenütt legyen,csak fokozatosan lépésről lépésre.VB-k/EB-k,Nemzetközi kupák,majd esetleg ez után lehetne a bajnokságokra kiterjeszteni.Úgyhogy nem csoda hogy háborog mindenki...
  • IXEMGabeo
    #10088
    hát azért sztem Argentína lesét nehezebb volt nem észrevenni, mint ezt, ezt be kell lássad:) Ha nem érdemelték meg volna a Spanyolok tuti azt mondanám, h csalás, de a Németek is, Spanyolok is lefocizták ellenfelüket mégha azok küzdöttek is...Mexikó esete picit komplikáltabb mert a les gólig uralták a meccset ráadásul az 0-0 nál volt utána rögtön kaptak 2-öt, őket tönkreverték, márcsak ezért is szeretném, ha a Németek megmutatnák az Argentínoknak, hogy szabálytalan gólokkal nem sokra mennek Maradonáék, abból nekik amúgy is 3 volt:);) csak ne sírjon ha majd kiesik a csapata, ha megnyeri a vb-t akkor azt mondom oké, tud valamit, vagy csak bűn lenne evvel a kerettel elveszíteni, mert tényleg hihetetlen minőség van (Cambiasso, Zanetti) nélkül is az Argentínoknál
  • Tomy Lee
    #10087
    Kár,hogy most nem volt
  • Tomy Lee
    #10086
    Videóbírónál az ilyen les lesz ám..
  • [HUN]FaTaL
    #10085
    Most komolyan 22 centin szórakoztok? A partjelző szemszögéből még szerintem annyit sem látott hogy tovább lett e sarkazva a labda...
  • IXEMGabeo
    #10084
    na de gyerekek, ezt hogy lehetett volna észrevenni? videobírót legközelebb:)
  • Kaplan
    #10083
    De ha jól emlékszem az nem ilyen kaliberű tévedés volt. (Könnyen lehet, hogy rosszul emlékszem.) Ettől függetlenül van az NSO-n egy lemodellezés a lessel kapcsolatosan és ott mutatják a partjelző szemszögét. Én egyáltalán nem hibáztatom most a bírói hármast ezért a gólért.