2971





| F.A.Q|
  • Kubinyi
    #2651
    A Games for Windows és a Games for Windows Live között tehát nincs különbség? Vagyis tudnék mindkettő verzióval online-ban játszani?
    Mert egyiknél ki van írva, hogy "internet szükséges"... Amúgy köszi a választ! ;)
  • Syliander
    #2650
    A kézikönyv. :D

    Mindenki lessen ide.
  • Kubinyi
    #2649
    Mi a különbség az alábbi két Sf4 között?
    http://cdgalaxis.hu/PC/16961/street-fighter-4.html
    http://cdgalaxis.hu/PC/17018/street-fighter-4.html
  • xMokix
    #2648
    Mondjuk Cammynek nagyon nincs is overhead normálja :D Én viszont imádom :D Ryuval ilyen Chris Hu féle no riszpekt módon használom :D
  • Syliander
    #2647
    Hidd el. Nekem ezt nem kell magyarázni XD
  • Kizsde
    #2646
    Nem akartam ennyire belemenni, hogy miben különbözik, pl. azért se mert szerintem nem mindenki vágja mi az az overhead attack (sokáig én se tudtam), csak arra voltam kíváncsi, hogy valakit érdekel-e vagy játszik-e vele.
    Egyébként a SF több verzióján kívül még csomó más klasszikus arcade játék is van, mint a Samurai Showdown 2, Metal Slug X, Windjammers, Final Fight meg még vagy 6-8 egyéb 2D-s verekedős.
  • Syliander
    #2645
    Teljesen más a 3rd strike. Mert: Nem büntetjük a játékost ha bénázik(Ultra kombó), nem Turtle fighter, + van benne parry (nyomj előrét amikor bemegy egy ütés vagy let amikor bemegy egy alsó ütés, aztán azonnal büntethető lesz a következő mozdulat), air parry, van ultimate overhead attack (MK+MP), és a taunt erősíti a karaktereket (max 3x.)
    Úgyhogy nem csak az új karik miatt más. :D
  • Kizsde
    #2644
    Kicsit off-topic, de próbálta valaki innen a GGPO-t? Napokban próbálgattam és eléggé jó a netkódja, szinte lagmentes meccseket lehet játszani és jó móka.
    A Street Fighter III: 3rd strike-ot tesztelgettem és jó kis alternatíva/kikapcsolódás az SF4 mellett. Kicsit hasonló is hozzá, mert van benne Super kombó, EX mozdulatok, dash stb...ugyanakkor meg teljesen más mert csomó új karaktert hozott a régi SF-ekhez képest.
  • The Protector
    #2643
    A banner alatt.
    ha így sem megy a banner az amin eajta van a két karakter,Ken és Ryu+oda van írva h street fighter.VAgyis ami a lap legtetején van és alá van írva h FAQ.Remélem így érthető.
  • tiki79
    #2642
    valaki el tudná küldeni a metésben az összes karaktert a fiamnak kelleme köszi
  • tiki79
    #2641
    de az F.A.Q menüpont... hol van nem tudom
  • xMokix
    #2640
    Ha usb-s, akkor tuti jó.
  • Alert82
    #2639
    Sziasztok,
    Ezt talatam
    Nem tudom, hogy jo-e SF4-hez. Szerintem jo kell, hogy legyen:-), es az ara is baratsagos
  • xMokix
    #2638
    Akuma ezt 4 gombbal is tudja... :D De ha így nézzük... Gief hárommal. X)
  • xMokix
    #2637
    F.A.Q menüpont...
  • tiki79
    #2636
    hello tudna valaki segíteni hogyan kell az összes charaktert előhozni elöre is köszi
  • Syliander
    #2635
    Szerintem nem így érti. XD
    Zangief ultrája az ütés imputtal együtt 16 gombot tartalmaz. Én személy szerint mindig is 18at nyomtam le.
    Viszont szerintem roszul gondolkodsz, az aktuális imput nem 18 gomb lenyomása.
    Hanem:
    Kétszer pörgesd meg a stick kart+3 ütés. :D
    Mondjuk neki vannak a leghoszabb imputjai, de joyon nem vészesek. + Az aktuális 360° nem 360° csak 270. Nem kell lezárni a kört:

    360:
    Controller:
    B,D,F,U (Kontrolleren nem tekered teljesen körbe hanem a felnél nyomod meg) vagy F,D,B,U

    Billen:
    B,F,D,U

    720:
    Controller:
    B,D,F,U,B,D,F vagy F,D,B,U,F,D,B

    Billen:
    B,F,D,U,B,F,D.

  • norbi2fraktal
    #2634
    én egy hosszú combo-hoz, 5 gombot használok,ami fél életnél többet visz le,és nem nehéz ....ha nem tetszik ne játsz vele.... játsz tekken 3-am psx emuval
  • gabeone
    #2633
    Köszi, ezekben a pillanatokban nyitom meg a linket. Közben a nap folyamán kerestem kombó leírásokat és meglepődve látom, hogy mekkora kombinációsorozatok vannak.ITT 15 gombot kellene lenyomni egy szuperkombóhoz? Nekem bevallom ez nem szimpatikus.
  • The Protector
    #2632
    Gamepaddal lehet.De a banner alatt ott a FAQ és azon belül megnézheted h kell a device-t beállítani.
  • gabeone
    #2631
    Hello, akár kontrollerrel vagy anélkül egy gépen lehet ketten játszani a játékkal?
  • The Protector
    #2630
    ennél azért egy pöttyet több infó kell h segíthessünk.
  • Kubinyi
    #2629
    Hali!
    Haveromnak rendszeresen befagy a játék Arcade módban, az mitől lehet?
  • sasori1987
    #2628
    Vagy ki és be jelentkezel...
  • Jaka923
    #2627
    Igazad van, köszi szépen!
  • Kizsde
    #2626
    Attól, hogy be van kapcsolva egy opció, amivel engedélyezed, hogy "kihívjanak" online meccsre. Asszem ez alapból van így beállítva és neked kell kikapcsolni.
    Ha jól emllékszem meg kell nyomni a jobb Ctrl gombot és akkor bevisz egy ilyen menübe, ahol OFF-ra kell állítani az Arcade Request-et.
  • Jaka923
    #2625
    Megszereztem a játékot, de az a bajom vele, hogy játszok sima arcade módot, erre gyakran bedob egy multis meccsbe, csak úgy magától. Ez mitől van?
  • Kizsde
    #2624
    Nemtom láttátok-e már ezt az oldalt, de én most akadtam rá és eléggé jó cuccok vannak rajta (több száz új kinézet a karaktereknek, hangok, pályák, effektek stb...):

    http://sf4mods.pbworks.com/
  • Alert82
    #2623
    Mad elfelejtettem,
    Ezt az attalakitot, pontosan, hogy is nevezik?? mar valahol lattam, de nem jut eszembe. Ha valaki belinkelne, azt megkoszonnem!
  • Alert82
    #2622
    Dontottem,
    Egyenlore mindent sztornozok, sot meg azon is gondolkodom, hogy letorlom a francba a jatekot. Az SF fight pad, pedig valami 10 ezer, ennyit nem adok erte. A lenti cucc, ha mukodne valamifele attalakitoval, akkor eselyes lenne(3 ezer korul van + az adapter, meg igy is olcsobb lenne. Nem akarok belefeccolni 10 ezreket egy jatekba, ennyit nem er az egesz. Amugy is mostanaba nem surun jatszok, ha meg fent vagyok, akkor is szarra vernek. Serintem, most pihentetem egy kicsit ezt az egeszet :-)
  • Syliander
    #2621
    Ha rám érted paul akkor azt tudom mondani, hogy:
    Az SF4 Fightpad Kompatibilis minden játékkal. Másrészt pedig. Egyaránt alkalmazható PS3-hoz és PC-hez, vagy XBOX360-hoz és PC-hez. Attól függ melyiket veszed. Én pl azzal tolom az emujaimat, az Xbox fighting game-jeimet, és a PC-n az sf4-et.
  • The Protector
    #2620
    Nem feltétlenül mert ha nagyon szereti a játékot és komolyabban tolja akkor megéri mert könnyebb vele.
  • xxxpaulxxx
    #2619
    jah és kidob az ablakon 10en ezret és aztán máshoz nem is tudja használni
  • xMokix
    #2618
    Amerikai style :D Hát ha a gép felismeri, akkor a SF4 is fel fogja. Az én noname Logic 3-amat is felismerte minden gond nélkül.

    Amúgy SF4hez erősen ajánlott a 6 gombos 8 pontos Pad :D
  • norbi2fraktal
    #2617
    így van én Logitech ChillStream-al próbálkozom kicsit még nehéz de nagyon király
  • Syliander
    #2616
    Vegyél SF4 Gamepad-ot. Azzal még jobban megy.
  • xxxpaulxxx
    #2615
    vegyél x360 controllert, azzal faszán megy
  • Alert82
    #2614
    Erre en is kivancsi lennek, jo lenne talalni valakit, akinek vannak tapasztalatai ezen a teren. Feleslegesen nem szeretnem megvenni :-)
  • DarkSl4yer
    #2613
    Hmm..
    Kíváncsi lennék rá,h felismeri-e a játék...
  • Alert82
    #2612
    Es ha mondjuk, ehez vennek egy attalakitot,PS-->PC usb adaptert?
    Csak ezt talaltam.