2971





| F.A.Q|
  • xMokix
    #2691
    Hát...

    Felső sor ütés, alsó sor rúgás :D Kis közép nagy :D Elvileg vannak a játékban előre kiosztott minták, szal válogass azok között, ha nem akarsz pepecselni a gombokkal.
  • Alert82
    #2690
    Sziasztok,
    Vettem egy stickket. Na erre kellene egy jo gomb kiosztas. Ha valaki tudna valamit tanacsolni azt szivesen vennem. Itt egy kep a stickrol
  • ricsa008
    #2689
    nekem win7en meg sem mukkan mi lehet a gond? rákatt az ikonra és semmi
  • norbi2fraktal
    #2688
    Super Street Fighter IV Arcade masinára bejelentve!!!!! most már biztos a PC-s verza

    amugy ma szereztem meg az Összes Achievement-et
  • Syliander
    #2687
    De cool. Minden sorban szóismétlés. Elnézést érte. Az ID-m már secound syl.
  • Syliander
    #2686
    A legjobb tanács amit adhatok hogy találj egy maint. A 2. legjobb z hogy az ne sagat legyen.

    Ken szerintem egészen szerethető lenne. Rengeteg trükkje van ha szeretnéd, mondhatok párat. Szeretem a medium tier karikat. :D

    (Mint pl ken near crossupja, godlike kara-ja, és a legtöbbet sebző normál bnb combo a játékban. :D)
  • norbi2fraktal
    #2685
    main? hát őszintén? Blanka, Gen, Fuerte, Rufus, Balrog, Vega,na ezekkel soha nem vagyok :D a többivel mind vagyok, de legtöbbször, Guile, Sakura,Ken,Sagat,Bison-al vagyok, van a gurulására ellenszerem, mégpedig amikor gurul akkor guggolva nyomom a kisütést, azt nem védheti le soha, az ultrától nem félek Abel és Chun-Li ellen van egy jó módszer, kis ütéssel mesziről lövök egyet, majd ő áltálában ilyenkur ultráz, még G1-ben is, aztán én is nyomhatom az ultrát mer addigra rég vissza húzza a kezét a karim,de csak ha kisütéssel csinálom....nem istenítm magam, de szerintem nem nyomom rosszul, de itt G1-ben volt pár figura aki tényleg kemény dió volt
  • xMokix
    #2684
    Abel ellen az első dolog az, hogy találj egy módot a karaktereddel arra, hogy kimenekülj a mixupjából. Bár nem hiszem, hogy olyan sok mixup master járna arra fele, viszont így is úgyis, a tick command grabek nem gyerek játékok, szal ha közelben van Abel, akkor tarts hátra, menekülj. Backdash is csak addig jó, amíg nincs ultrája. Onnantól még okosabbnak kell lenned :D A gurulás marha könnyen képes összeomlasztani a zónázásod. Persze bármikor átdobható belőle, azt ne felejtsük el és a COD is dobható védés után. Plusz ha van olyan hülye az ellen, hogy COD mixupot használ, azaz a másodikkal lowra megy, akkor a harmadikat büntesd kegyetlenül :D

    Nem tudom melyik kari a mained, szal mélyebben nem tudok ötleteket adni :D
  • xMokix
    #2683
    Én is G2-ben vagyok, igaz lassan már vagy 4 hónapja 2180 GP-m van :D Nem igazán vonzz az, hogy a kemény munkával megkeresett CPket elveszítsem egy lagfesztivál során :D

    A barátlistámon van vagy egy tucat G1 játékos, annyi nekem bőven elég, hogy a skillem fejlesszem :D Amúgy a G1 is vicc :D Mindegyik grade-nek megvannak a jó és szörnyű játékosai. Ugyanúgy vannak marha jó játékosok g3-ban 2-ben és 1-ben és SGben is és ugyanúgy vannak kitartó scrubok is, akik a mashelésen kívül mást sem ismernek :D

    Szal én nem tudom, hogy miért kéne a G1nek nagyobb kihívást jelentenie, mint a G2nek :D Szimplán csak nagyobb pont intervallumot ölel fel, ennyi :D Mondjuk a G3-ban még összefuthat az ember atom kezdőkkel, így azt nem sorolom be.
  • norbi2fraktal
    #2682
    Engem egyedül Abel akasz nagyon ki, és G1-ben nem kellemes ellene a harc
  • The Protector
    #2681
    Én mióta kijött a game azóta nyomom online.Voltak kisebb nagyonn szünetek.De egy lófaszjóska vagyok még így is.G2-es vagyok.Most váltottam le az eddigi favot Cammyre.Egész jó a kiscsaj.De még mindíg vannak karakterek akik nagyon megszopatnak.Hál istennek most már egy Balrog vagy Dhalsim elleni meccs már nem olyan szörnyű.De Vega még mindíg kiakaszt.
  • xMokix
    #2680
    Hát igen, bizony kell hozzá elhivatottság, ha az ember jó akar lenni ebben a játékban :D Nem olyan, mint a mai játékok, hogy "felrakom, 10 óra és végeztem" dolog :D Szal én fél év aktív játék és 420 óra játékidő után se tartom magam igazán jónak, pedig engem már a hardest CPU se fog meg, kivéve a csücskös matchupok, mint mondjuk egy Sakura Vs. Sagat :D

    Meg amúgy is, talán a CPU a legszarabb a játékban :D Ugye inputra reagál magasabb szinten, ami azt jelenti, hogy az általad lenyomott gombra (nem startup animációra) ezred másodpercre pontosan előhozza a saját moveját :D Próbáljátok ki... válasszátok ki Fei Longot hardest CPUnak és toljátok ellene. Nyomjatok le egy normált, mondjuk középütés... lenyomod a gombot és baaang... rekka a szádba :D A maradék részben meg mashel a CPU és autocorrectel orrba szájba :D
  • xMokix
    #2679
    Kezdő játékosként nem is ajánlok magasabb szintet, mint a lehető legkönnyebbet. Először ismerd ki a játékot. Tanulj meg védekezni. Fentről jövő támadást, álló támadást állva, lefelé irányulót guggolva kell védeni. Válassz egy szimpatikus karaktert. Ismerd meg az alapmozdulatait, hogy melyik ütése milyen messze megy, hasonlók. Nézd meg az átdobást, hogy milyen messziről tudsz átdobni és hasonlók. Ismerd meg a moveokat és tudd őket előhozni. Szal először alakíts ki magadban egy általános képet a játékról, utána lépj feljebb.

    Unlockold a rejtett karaktereket. Majd ha már egy karakterrel megy néhány kombo, akkor jöhet a normal szint :D Normálon már az ellenfél is használja az ultra kombóit, plusz elkezdenek inputból olvasni, szal az már viszonylag pörög már :D
  • The Protector
    #2678
    Ez nem a tekken ahol az összevisszanyomkodás a nyerő taktika.
  • CalebJoe
    #2677
    Mivel ez nem egy gyerekjáték inkább olyan embereknek valók akik mondjuk annó játéktermekben az ilyen játékokon nőttek fel, szóval azért kell hozzá egy kis tapasztalat a bunyós játékok terén.
  • Afe
    #2676
    Iszonyúan idegesítő ez a játék. Próbálom Arcade-ban végig vinni, de úgy vettem észre mintha egy halál-continue után magától feljebb vinné a nehézséget. Kínomba már very easy kezdtem el de ha egyszer is meghaltam, bekeményített az ellenség. A Főellenség rendre perfect-re ver, hozzá se tudok érni. Very Easy hogyne. Gyerekek nem is tudnak vele játszani
  • zsotesz
    #2675
    pedig ez alapján úgy tűnik csak konzolra jön, legalábbis egyenlőre
  • norbi2fraktal
    #2674
    így volt az SF4 is, most 4-én lesz egy Capcom bejelentés,és reméljük az a pc-s SSF4 lesz
  • zsotesz
    #2673
    de az csak konzolra lesz, vagy nem?
  • norbi2fraktal
    #2672
    az egy különálló rész lesz
  • Dizson
    #2671
    A Super Street Fighter 4-hoz kell az alap SF4 vagy magában is menni fog?
  • zenya
    #2670
    Hát én nem értem ezt a sok problémát a gamepadokkal.Nekem kettő db ezer forintos 10 gombos logitec van.És gyönyörűen lehet vele játszani párosban is.Semmit sem kell beállítani.Csak bedugom és már mehet is.Lehet,hogy nem fontos de még a játék elindítása előtt be kell dugni mert ha közben teszed akkor nem fogadja el.
  • xxxpaulxxx
    #2669
    nekem x360 controllerem van... tökéletesen megy vele
  • Syliander
    #2668
    Erre nem tudok mit válaszolni. Eddig kb 5 joy-al próbáltuk ki és rengeteg stickel. Mindegyiknél érzékelt mindent. Nézd meg hogy más programok kompatibilisek e vele. Mert ha nem az azt jelenti, hogy bizony a hiba az ön készülékében van :P. Ha ez sem műűködik akkor:
    2 helyen lehet configurálni a joy beállításokat:
    Az első az indító menű, indító tálca. A kis felugró ablak.
    A 2. az options menű. Ha egyikben sem fogadja el akkor megint baj van.
    Ha bekövetkezne googlizz rá úgy, hogy: "genius maxfire grandias street figher 4"
    Ha nem talál semmit várj türelmesen hátha a következő ember okosabb lesz. :D
  • steweee
    #2667
    vki mondja már meg hogy pc-n megy e vmilyen gamepaddal normálisan. van egy microsoft sidewinderem, nagyon szuper strapabíró, de már 7. éves, még nincsenek rajta iránygombák. 10 gombos, de itt nem tudtam csak a 2*3-at konfigolni. na gondoltam sebaj, veszek egy újat, azzal tuti jó lesz. vettem egy genius maxfire grandiast, sztem ez is szuper, 7000ért. xboxos kiosztás, de ua mint a playstationokon is. erre ennek meg már nem 6, hanem csak a 4 gombját fogadja el, a középső "feliratos" gombokat nem is látja, a mutatóujj 2*2-jét is bénán....

    picsába, vissza azért nem vittem, de kurvára nem értem, hogy egy vadiúj márkás gamepaddal, aminek még külön telepítőszoftvere is volt, egy új játék miért nem tudtja rendesen lekezelni. billentyűvel faszság verekedőst jáccani....
  • xMokix
    #2666
    Csinálj egy körös arcade meccseket. Legyen egy perfect köröd a meccsek alatt, 5 meccsben mérd te az első csapást (first hit, te ütsz először) és 3 meccset fejezz be ultra vagy super combo-val. Tök mindegy melyik... lehet három super, három ultra, 2 ultra 1 super...

    Jah és kérlek legalább vesszőt rakjál, ha nagybetűt, pontot nem tudsz, mert kész kalandtúra, mire kibogozom, hogy mit is akarsz.
  • tiki79
    #2665
    most super vagy ultra combo és mi az a first attack mert csináltam ugyis hogy 3 körösnél 5 super combot és ugyis hogy 5ultracombot sehogy sem volt jó
  • xMokix
    #2664
    Gouken
    Először oldd fel a már említett 7 karaktert és vidd véig az Arcade módot Akuma-val. Majd egy tetszőleges karakterrel tegyél eleget a következőknek:
    1 körös meccsek esetén legyen 1 Perfect kör, 3 Super/Ultra Combo Finish, 5 First Attack, vagy több
    3 körös meccsek esetén legyen 2 Perfect kör, 5 Super/Ultra Combo Finish, 10 First Attack, vagy több
    5 körös meccsek esetén legyen 3 Perfect kör, 7 Super/Ultra Combo Finish, 15 First Attack, vagy több
    7 körös meccsek esetén legyen 4 Perfect kör, 9 Super/Ultra Combo Finish, 20 First Attack, vagy több
    Illetve nem használhatsz Continue-t. Amennyiben megvered Seth-et és eleget teszel a kitételeknek, akkor Seth után jön egy bónusz pálya ahol Gouken ellen kell megküzdened. Győzelem esetén elérhetővé fog válni számodra.
  • tiki79
    #2663
    hello hogyan kellkivenni goukent már mindehogy probáltam de sehogy sem sikerült valaki segítsen
  • xMokix
    #2662
    Z alakú nyíl = előre, le, előre
    charge szöveg = tartsd lenyomva a szöveg bal oldalán lévő irányt, majd úgy 2 másodperc után nyomd le a másik írányt és a meghatározott ütést vagy rúgást.
  • berlinboy6329
    #2661
    Azokra az idióta jelekre a kombó listában van vmi leirás?mert egy csomó kombó nem megy billel....Mi az amikor balra-jobbra van nyil és közé irva vmi?Mi az a Z alakú nyil?Fel-le közé irva vmi stb....
  • tiki79
    #2660
    hello hogyan lehet beállitani a játékot hogy 2-gamepad menjen mert nekem sehogy sem sikerült valaki irja meg legyenszives köszi
  • norbi2fraktal
    #2659
    tölthető Link
  • Alert82
    #2658
    Sziasztok,
    mar megint gamepad ugyben irtam. Az elozot nem tudom megvenni, valamilyen hiba folytan nem jo arat irtak melle, sajnos, meg a rendelessel is gondok voltak :-(
    Ezt viszont szinte ingye adjak. Tobb mint valoszinu, hogy veszek egyett. Ha valaki hasznal ilyet, nagyon megkoszonnem, ha irna rola valamit.
  • Kizsde
    #2657
    Jaja, anno én is kipróbáltam a GGXX-et, jó is volt, csak egy baj volt vele, hogy nem volt hivatalos online multiplayer mód (tudom, hogy meghekkelték és úgy lehetett, de az mégse az igazi). Single Player-ben meg hát ugye idővel elveszti a varázsát...
  • Syliander
    #2656
    Pont annyit mint az, hogy van guilty gear is pc-n. Ugyanis ugyanazok csinálják. :D Szóval az sf előtto legutóbbi verekedős játék pc-n a DOA online volt, meg 2004ben (Asszem) a guilty gear XX reloaded. Ami egy eszméletlen jó játék volt. Ez is baromi jó lesz a hagyományokon alapulva. (Ugyebár 90%ig ugyanúgy kell játszani mint a GGXX-et)
  • Kizsde
    #2655
    Nemtom kinek mennyire új a hír, de új bunyós játék érkezik PC-re, Games for Windows Live támogatással:


    http://ve3d.ign.com/articles/news/51385/BlazBlue-Calamity-Trigger-Coming-To-PC

    http://news.bigdownload.com/tag/tradewest

    Nekem tetszik.
  • xMokix
    #2654
    Akadunk :D
  • Kubinyi
    #2653
    Köszi! Már csak meg kéne rendelni :P
    Amúgy sok magyar játékos van?
  • Syliander
    #2652
    Igen, ugyanaz, mindkettővel játszhatsz. Kicsit trükkös, mert más országot kell megadni, de amúgy műkszik.