2971





| F.A.Q|
  • xMokix
    #2611
    Alert, olyan sajnos nem létezik. Vaterát kövesd, de oda is nagyon ritkán raknak fel, akkor is valami noname cuccot. Rendeltesd meg valakivel külföldről, azzal jársz a legjobban.

    Mondjuk megkérdezheted a Media Marktban, hogy tudnak-e behozni. Fightpadot árulnak, szal lehet, hogy rendelésre tudnának hozni, de valszeg aranyárban lenne tőlük.
  • Alert82
    #2610
    Sziasztok,
    Nem tud valaki ajanlani, olyan uzletet Magyarorszagon ahol olcson lehet kapni Arcade sticket?????????
  • Kizsde
    #2609
    Hát úgy látom, csak nem halad ez a bajnokság...Sajna mivel én 22 körül tudok csak felmenni SF4-re, szinte sose találkozok Necre0n-nal, amikor meg találkoztam, akkor meg már neki nem volt ideje, mert max 23-ig maradt, szóval nemtom hogy lesz ez megoldva. Azóta is szinte mindig csak azt látom, hogy előttem egy órával volt utoljára fent :S
    Más hogy áll a saját meccsével?
  • xMokix
    #2608
    Aki esetleg regisztrálva van a GS fórumra... az ottani SF4 topicban már egy ideje megy az új ultrákra való nyáladzás :D Aki akarja őket látni, az fáradjon ide: http://www.gamestar.hu/forum/index.php?showtopic=12357

    Még regisztrálni se kell hozzá :D Folyamatosan frissül ráadásul, azaz azonnal posztolunk rá Syliander senpai-al, ha van valami új infó :D
  • The Protector
    #2607
    azt a büdös kurva eget.nagyon faja.
  • Dwnfall
    #2606
    Ez elég kemény lesz , remélem a PCsek sem maradnak ki.. Cammy Bison cuccban alapneed ^^
  • norbi2fraktal
    #2605
    királyság, de nekem nem jön be ez a Zangief, de a többi nagyon ott van
  • Syliander
    #2604
    Ha már gief, akkor mecha gief:
    http://www.gametrailers.com/video/exclusive-features-super-street/60457
    + egyébb nyalánkságok :D
  • Kizsde
    #2603
    Óbazz nem mondod, hogy sok Gief van.......mocskosul tudom rühellni amikor három 360-as dobásból megnyerik a meccset...remek móka lesz
  • Dwnfall
    #2602
    Szerintem teljesen jól lehet haladni Cammyvel , van kb 4-5 ember aki nagyon jól tolja vele.MamonT_best vagy mi a csávó neve , az nagyon küldi.
    Mondjuk az egy kicsit cink , hogy sok Zangief van , szvsz legnehezebb matchup.
  • Kizsde
    #2601
    Kösz Dwnfall...akkor szerintem döntőzni még jóideig nem fogok :P Amúgy hogy lehet Cammyvel haladni? Most itt a G2 végére már egész simán jöttek a döntők sorba, de nemtom G1-ben mennyire életképes Cammy. Bár tény, hogy én nem vagyok egy kombókirály...
  • Dwnfall
    #2600
    Én 19k pont körül járok , találkoztam azért rengeteg flowchart kennel meg reversal DP spammerrel.Elődöntőben meg döntőben azért már komolyabb arcok vannak , nem ritkán rak be 50k+ GPs embereket.
    Ha 15k alá esel akkor nem fogsz kiesni g1ből , jött már ellenem jópár 14k pontos player.
  • Kizsde
    #2599
    Van valakinek komolyabb tapasztalata G1-ről? Tegnap sikerült átlépni G1-E-be, de ott már eléggé brutál arcokkal találkoztam egyből. Volt minden, FADC, atom kombó, footsies, meg amit akartok. Itt mindenki ilyen veszedelmes vagy vannak azért verhető arcok is? :)

    Meg még az a vicces, hogy ha az első körben kikapsz akkor GP pontot vesztesz. Ez azt jelenti, hogy ha 15000GP alá kerülök megint, akkor visszaesek G2-A-ba?
  • xMokix
    #2598
    Jah, és néha fel szokott kerülni pár 10 000 000 meg 100 000 000 CP-s meccs. Mind G3-ból xD Sok haxor nyomorult xD
  • xMokix
    #2597
    Hát adtam neki elmarasztalást xD Jah és ha kilépek, akkor az én arányom rontódik :D

    Mondjuk egy flowchart Kenen hamarabb felbaxom magam. Ezen a Dhalsimon csak röhögtem, hogy ilyet hogy lehet csinálni xD Egyszer írtam egy Kennek, hogy Living by the flowchart, ey? Erre írta, hogy, idézem: "Sorry, no understand english" XD
  • DarkSl4yer
    #2596
    Szerintem aki ilyet használ online,az egy szerencsétlen sz*rházi akinek el kellene törni a minden egyes ujját,h egy darab gombot se bírjon lenyomni.
    Ezek a rohadt cheaterek rohadtul fel tudnak b*szni.
    Moki!Remélem azért írtál utána neki 1 kedves levelet... ^^
  • xxxpaulxxx
    #2595
    nah igen... pont erre gondoltam:D
    Azért ez elég noobság, hogy "engedik" a trainereket neten használni:D
  • xMokix
    #2594
    Én toltam egyszer egy traineres Dhalsim ellen xD

    Bejön a fight írás és azt látom, hogy az életem lemegy nullára, majd megölt egy c.Hp-vel :D Következő körben átugrom, megütöm... életem lemegy nullára, az övé visszatöltődik... hirtelen feltöltődik a super barja és baaaaam. :D
  • xxxpaulxxx
    #2593
    remélem trainert is használtak:D
  • PunkZoli
    #2592
    először játszom a játékkal erre bejönnek az übernácihaxor masterszenszejek... :D

    nem volt olyan mókás dolog:D
  • xxxpaulxxx
    #2591
    örülj neki, legalább ellenfeled is akad:D
  • norbi2fraktal
    #2590
    a főmenüben nyomj egy CTRL-t és ott van a fight request tedd off-ra
  • PunkZoli
    #2589
    hogyan tudom azt kikapcsolni, hogy a single playerben ne joinoljanak be mindig hozzám? :D azaz ne requesteljenek...
    el sem tudom kezdeni a gamet :)
  • The Protector
    #2588
    Természetesen.De egér nincs a menübe csak a live alatt.De pillanatok alatt eljutaz a menüből a multiba.
  • gabeone
    #2587
    Hello! Szeretném megkérdezni, hogy original sf4-el lehet-e egy-két kattintás után online játszani? Ha igen, ellenfelet is lehet találni? Köszi előre is a választ! BuéK
  • DarkSl4yer
    #2586
    BUÉK mindenkinek!
  • Syliander
    #2585
    Boldogat is. Osszátok be :D
  • Syliander
    #2584
    Boldogot az új évből. :D
  • PunkZoli
    #2583
    steamen most egy napig 2500Ft a játék
  • Kizsde
    #2582
    Na egy másik haveromnál meg a Fallout 3 is elfogadta, bár az nem kifejezetten multi játék, de van Live komponense. Akkor asszem konstatálhatjuk, hogy működik a dolog :)
  • xMokix
    #2581
    Nálam a Resident Evil 5 elfogadta.
  • Kizsde
    #2580
    Hát nincs mit. Majd aki kipróbálja, esetleg jelezzen már, hogy neki is működik a kód, csak ilyen megerősítésként...bár nálam simán megette.
  • xMokix
    #2579
    Thx, nekem öt elég lesz X)
  • Kizsde
    #2578
    Még mielőtt valaki azt hinné, hogy dealerkedek ide bemásolom a metódust:

    1- Menj erre a linkre http://www.bgamer.pt/cdkey.ud121?oid=11078997

    Itt lesz egy sárga keretben egy üzenet: Para receberes a tua CD-Key regista-te já ou se já és nosso membro, efectua agora a tua identificaçao.

    Na itt klikk a "Registra-te"

    2- Kitöltöd a regisztrációt.

    3- Miután ez megvan belogolsz (klikk az "identificaçao"-ra)

    4- Na most ha belogolás után visszamész az http://www.bgamer.pt/cdkey.ud121?oid=11078997 oldalra és a "Minha Cd Key"-re klikkelsz akkor elküldi az email címedre a kulcsot (ha esetleg nem érkezik meg akkor egy egyszerű oldalfrissítéseel ott is megjelenik.

    Gyakorlatilag egy magazin weboldalán egy szimpla regisztrálással kapsz egy Kane & Lynch kulcsot, ami ugye jól tudjuk jó pl. SF4-hez is. Néha az oldaluk kicsit túlterhelt és akkor szüneteltetve van a CD kulcs adás, de nekem ma este 22 felé már rendesen ment. Gyakorlatilag ahány email címmel regisztrálsz, annyi kulcsot kapsz.

    Ennyi.
  • The Protector
    #2577
    nah és hogyan?
  • Kizsde
    #2576
    Ja és még valami, az ajánlat 2010 január 3-ig él.
  • Kizsde
    #2575
    Ja és félreértések elkerülése végett, természetesen teljesen legálisan. Komolyan.
  • Kizsde
    #2574
    Ok akkor csak hogy ne unatkozzatok....Ki akar fél óra alatt 10-15 ingyenes games for windows live CD kulcsot? :D
  • DarkSl4yer
    #2573
    WTF?
    Ki van halva a fórum...
  • DarkSl4yer
    #2572
    Ja,Hoss elég brutál arc.Sokat tanultam én is tőle de legfőképp azt ,h kell emeltfővel veszíteni. XD