2971





| F.A.Q|
  • stevenson1988
    #1051
    nekem nem kicsi, win7 alatt anélkül hogy az asztal szélétől elkéne húzni a gadget-et ki lehet rakni nagyban (van rá külön gomb) :)
    amúgy megnéztem amit te linkeltél, jónak jó, csak nem nekem való, haver gamercardja nem izgat :)
  • blur55
    #1050
    kösz, amint lesz időm azonnal nekiállok - kösz mégegyszer
  • andrew1988
    #1049
    Slaine's Multiple Xbox Live Gamercard

    ez jobb sztem
  • andrew1988
    #1048
    Windows Gamercard Gadget - ezzel 1 gond van...

    nekem rohadt kicsit a betűk :D
  • andrew1988
    #1047
    steve, ez jó lesz :D

    mindkettő link :D
  • Syliander
    #1046
    blur55
    Hozok neked fel egyszerű példákat a cancelekre és a linkekre. csináld meg ezeket a kódokat és rá fogsz jönni hogy mire is gondolok valójában.
    Válaszd ki Ryu-t.
    (F= Forward, B=backward, D= down, U= up, P= punch, K= kick, L= low, M= medium, H= high, DF DB UF és UB a féloldalas irányok)
    Cancel:
    4 példát hoznék.
    1.
    D+HP, Hadouken. (Ezt úgy csinálod majd meg hogy: D+hpmajd nem várod meg hogy ryu visszahúzza a kezét hanem közvetlen utána lenyomod a következőt: DF,F+P)

    Ugyanebből a fajtából:
    D+HP, Shoryuken (Révén az F,D,F kapott egy alternatívát a DF,DF-et ezért ez így fog kinézni: D+HP,DF,D,DF+P. Kicsit bonyolultabb :P)

    Shoryukenből Supert. Vagyis F,D,F+P,D,F+P. Észre fogod venni hogy ryu nem ugrott fel a Shoryukennél hanem megállt és eltolta a superjét.

    HK, Super. Vagyis: A high kick első rúgása megy csak be. Közvetlenül a rúgás első és második találata előtt kell bevinned a supert. tahát akkor kell leütnöd az ütés részét a mozdulatsornak(B,F,B,F+!P!)

    A cancel lényege hogy megszakítod a mozdulatot és a találatra időzíted a másik mozdulat indítását.

    Link:
    Példa:
    gugolva: LK, LK, LK
    A link lényege hogy az előző mozdulatot nem szakítod meg. Helyette úgy időzíted, hogy amikor az befejeződik te akkor indítod a következőt.

    Juggle(Ez nagyon bonyolult lesz.)
    A juggle amikor felütöd az ellent a levegőb és ott találod el.
    Példa: Shoryuken, FADC(Focus attack dash cancel), ultra.
    Vagyis Felütöd a levegőbe, canceleled a mozdulatot egy fókuszba, nyomvatartod a fókuszt, nyomsz egy előre előrét, elengeded a fókuszt, és megcsinálod az ultrát eltalálva ezzel a lefelé zuhanó ellenfelet.

    Bonus infó:
    Minden támadás a kombóban csökkenti a következő dmg-ét(nem hitek szerint megy hanem hogy hány támadást indítottál pl. egy super hiába 8 hit egy támadásnak számít)
    1. hit:100%
    2. 100%
    3. 80%
    4. 70%
    5. 60%
    6. 50%
    S így tovább.
  • stevenson1988
    #1045
    hehe, mit találtam: Windows Gamercard Gadget
  • stevenson1988
    #1044
    nem, elég ha játék alatt megnyomod a Home gombot, kijelentkezel a jelenlegi offline accoddal és bejelentkezel az online live accountoddal, majd a bejelentkezés során aztmondja a gép, hogy érvénytelen a cd kulcsod, de no para, try again-re nyomva be lehet írni egy másikat
    a LIVE rendszerén belül online is működő acc készítéséhez pedig tekintsd meg a topic bannerja alatt található faq-ban is feltüntetett videót
  • alex88
    #1043
    üdv!


    na most akkor hova és melyik kódot kell beírnom és mikor hogy tudjak multizni?újra kell rakni az SF4-et és akkor az elején beírni a másik játék kulcsát?
  • stevenson1988
    #1042
    ha igen akkor ez a te oldalad: http://www.xboxlc.com
  • stevenson1988
    #1041
    mit értesz gamecard alatt? hogy fórumokon aláírásba egy dinamikus képet beszúrni, hogy éppen milyen fasza gyerek vagy az adott gémben? :)
  • andrew1988
    #1040
    steve, nem lehet vmi gamercardot csinálni ezekhez a gamekhez?
  • stevenson1988
    #1039
    erre csak annyit mondanék, hogy én a FUEL-t, Gears of War-t, The Club-ot (hamarosan shift+delete :)), Street Fighter IV-et a gears of war kulcsával tolom online :)
    asszem ez elég alapos válasz :)
  • andrew1988
    #1038
    neki is meg kell venni
  • norbi009
    #1037
    Megrendeltem a The Clubot, és majd azzal a kulcsot én is meg egy haverom is tudjuk majd használni egyszerre? vagy neki is meg kell venni?
  • blur55
    #1036
    végre valaki leírta a rendszert - köszszépen

    bár még mindig nem tudok egy combot se megcsinálni de valami kiindulási alapom azért van (:
    annyit még, ha épp akarnék tolni egy combot akkor elindítom, és mi, kisrúgással vagy kisütéssel megszakítom és belekezdek egy újba? jól értem és erről van szó?
  • Gerbill
    #1035
    Kérdés, ha most megveszem a The Club-ot, akkor azzal is és a street fighterrel is tudok online játszani, vagy egy kulcs csak egy játékhoz rendelhető?
  • alex88
    #1034
    üdv!

    warez a játékom, de vásároltam egy Games for windows live játékot.

    na most akkor hova és melyik kódot kell beírnom és mikor hogy tudjak multizni?újra kell rakni az SF4-et és akkor az elején beírni a másik játék kulcsát?
  • stevenson1988
    #1033
    Home gomb, bejön a games for windows live felület és onnantól gyerekjáték
    de ha online accod van és az aktív a játék során akkor is ment
    de azt ne várd el, hogy az arcade módban az állásodat menti, mármint, hogy pl 3. ellenfélnél vagy és kilépsz, majd vissza és a 3. ellentől folytatod, ugyanis kb 20-30 perc alatt végigtolja az ember lazán, ha meg siet és 1 körös egy meccs akkor kb 10 perc :)
  • keepernext
    #1032
    és hogy kell?
    mert van egy de az asszem online
  • keepernext
    #1031
    köszi
  • LeventeV
    #1030
    hozz letre offline accountot.
  • keepernext
    #1029
    Hogy lehet menteni?
  • mue
    #1028
    Kombókkal én is nagyon szenvedek.
    Lehet hogy nem billentyüzetre találták ki öket, de most kb 80-adszorra sikerült a high punch - hadoken combót összehozni.
    Ugy tünik a nagyon-nagyon gyors és a nagyon-nagyon-nagyon gyors között kell eltalálni, ügyelve, hogy ne legyen nagyon-nagyon-nagyon-nagyon gyors, mert akkor már rossz... mintha el kellene találni a megfelelő századmásodpercet. Vagy rosszul csinálok valamit.
  • keepernext
    #1027
    nekem nem
    Mindig ujra kezdi
    warez miatt?
  • stevenson1988
    #1026
    a játék automatikusan ment
  • keepernext
    #1025
    Hogy lehet menteni?
  • stevenson1988
    #1024
    majd vegyél fel LIVE-on ha megjött azt tolhatjuk (akár a The Club-ot is :D): steve1988HUN
  • norbi2fraktal
    #1023
    a te cd kulcsoddal?
  • andrew1988
    #1022
    kedden jön a Club... :D

    aki akar majd játszani online, írjon privátot itt
  • oregon1987
    #1021
    C.Viper-nek nem is olyan nehezek a comboi én simán csinálom mindet, kedvenc! :D
  • norbi2fraktal
    #1020
    én meg ajánlok egy jó beállítást bill-re!!

    nyilak az irány, majd numpad--1=PPP,2=kis rugás,3=KKK,4=kisütés,6=közepes rugás,7=nagyütés,8=közepes ütés,9=nagy rúgás,/=Focus....képzeletben igy van PS3-on,,,...

    próbáljátok ki mer nagyon könnyű így,én így használom
  • Shep
    #1019
    Na akkor azt még megvárom :)
  • norbi2fraktal
    #1018
    pedig most akartam mentést adni
  • Syliander
    #1017
    én is ezért kérdeztem mert ha billel tolja akkor lassú, vagy felcserél egy egy gombot véletlen a kapkodásban, vagy ha joy-on akkor lehet hogy a hátra csúszik el. Tudok egy olyan tanácsot adni billentyűzetre hogy: az egyik újjaddal nyomkodd a kisütést mint egy őrült míg a másik kettőt odakészíted a kis rúgásra és a nagy ütésre, majd hirtelen abbahagyod a nyomkodást, egyik kéz nyomja a hátrát azonnal, kis rúgás egyik új nagy ütés másik új. ennél a 4 új 4 gombra módszernél nincs gyorsabb ^^
  • Shep
    #1016
    Hát én azt hiszem inkább törlöm, aztán ha nagyon verekedős játékhoz lenne kedvem (nem igazán szokott) akkor ott a Marvel vs Capcom.
  • norbi2fraktal
    #1015
    egyszerű nagyon, pláne bill-el, na most, kétszer kisütés,majd nyomsz egy előre-t, és kisrúgás majd nagyütés, ha sorban ezt csinálod akkor mennie kell,és az ultra is ua. csak hátra fele..
  • petecz
    #1014
    Billel sikerül akuma comboi, csak gyorsnak kell lenni.
  • petecz
    #1013
    Köszi Syliander, sejtettem hogy van egy ilyesmi trükk rá. :)
  • Syliander
    #1012
    Erre nem tudok mit mondani.LP LP B LK HP a kód és elvileg működnie kéne.... hm joystickal vagy billentyűzettel játszol?