2971





| F.A.Q|
  • Syliander
    #1011
    Küldeném ha eddig nem csak Xboxon lenne belőle mentésem :P. De ne add fel. Amit az előbb leírtam nagyon sokat tud segíteni. Az imput display borzasztóan fontos, Rengeteget segít és megmutatja hol hibáztál. Amúgy meg nyugodtan neki lehet esni easiesten, engem az elején azon a szinten is elvert a gép XD
  • Bartn73
    #1010
    Nos mivel látom hogy gyereknapvan:) én egy Akuma szakértőtől kérnék segitséget az ultra és a super combok Nos az ultra:Lkick-Lkick-hátranyil-Lkick-Hpunch a super combo is ugyanez csak elöre nyillal Nos igy szemre nekem egyszerünek tünt de valahogy mégse az És ha megszakadok se tudok csinálni Szóval valaki egyszerüen elmondhatná hogy hogykell ezt értelmezni:)
  • Syliander
    #1009
    Akinek nem mennek a kódok csak azt javasolhatom, hogy: menjen be a traningbe, kapcsolja be az imput displayt és nézze meg a command listet. A kódok -hál isten- nem nagyon változtak. Rá kell érezni a IV ritmusára, úgyhogy csak türelem. megéri. ^^
  • Shep
    #1008
    Valaki aki unlockolta a karaktereket nem küldené el a sav.dat file-ját?
  • Shep
    #1007
    Na jó de így nem az igazi :) Egyszer azért végig vertem volna mindenkivel a népet, meg jó lett volna unlockolni pár karaktert, de hát így nincs rá sok esélyem.
  • Syliander
    #1006
    Példák:

    E honda:
    (közvetlen közelről)
    D+MK(medium Kick)(közben holdolod a hátrát)
    HoldB,F+P(punch)
    HoldB,F,B,F+P

    Így fog kinézni: D+MK, HoldB,F+P, B,F+P

    Guile:
    HoldD,U+K
    Hold BD,F,B,UF+K (Down-Back (féloldalasan), Up-Forward(féloldalasan))

    Így fog kinézni: hold:DB,UF+K,DB,UF+K
    (és így benne van a szuper összes kritériuma a DB az F a B és a UF is ha megfigyelitek, mégha egy kicsi adódott is hozzá)
  • Seth
    #1005
    a telepítés helyén ott vannak a mappákban a videók(prologue,ending,opening), simán lejátszod őket. Rettentő gyenge mind sztoriban mind animációban az összes XD
  • Shep
    #1004
    Nem értem ezt a játékot, a megjelenés előtt azt olvastam ,hogy ha valaki emlékszik még a SF2 kombóira akkor itt is tudja majd őket használni, hát szerintem ez marhára nem igaz. Ryu és Ken kombói mennek ,de a többiek hát tiszta MK, Chun Li-vel pl, még a körbepörgő rúgást sem tudom megcsinálni pedig régen csak előre hátra és kész, meg régen le előre és ment a tűzgolyó itt meg semmi, azt hiszem ezt a játékot nem nekem csinálták. Kár pedig a videokat megnéztem volna. Nincs valakinek esetleg fullos unlockolt file-ja?
  • Syliander
    #1003
    Namost. Megint előjön a cancel rendszer. Mert a sima Hold-B;F;B;F el nincs is gond.(B mint back D mint Down F mint forward U mint up)
    Viszont amikor mondjuk két egy olyat hogy:
    hold b,f
    holf b,f,b,f
    akkor a kulcs a következő. Úgy csinálod meg az ultrát vagy a supert hogy: lenyomod az elsőt mondjuk egy HoldB,F+Punch ot. A második pedig egy hold B,f,B,F+punch akkor az a valóságban így fog kinézni.
    Hold-B,F+punch,B,F+punch
    kvázi nem csinálod végig az egészet csak úgy mintha az ultrát csinálnád, viszont az első hátra előrével kisütöd az első kódot a másodiknál meg a másodikak(amivel canceleled az elsőt és így mindkettő bemegy.)
  • petecz
    #1002
    Látom itt egy szakértő! akkor néhány kérdés nekem is. Van valami trükk a chargos karikra billenytűhőz? pl nehezebb trialoknál már egymás után kell két chargos dolog az nagyon nehéz.
  • Syliander
    #1001
    Na most C viperrel elég kevés alkalommal indul sima ütésekből a combó. Vagy azért mert nagyon egyszerű -mint egy hard punch thunder knuckle/hard kick super- vagy azért mert rendkívül bonyolult. (A bonyolultakat a hard trialban találod meg :P)
    Viszont: ha az ellenfél ugrik és te eltalálod hard thunder knuckellel akkor sikeresen juggleölted. amiből belevihetsz ultrát/supert/vagy csak mégegy hard thunder knucklelt

    Második lehetőség. Ex-Seismic Hammer két opciód van vagy egy ultrát viszel abból a mozdulatból bele, vagy utánaugrasz azonnyomban egy high jumpal és onnan beleviszel egy Burning Kicket.
  • Syliander
    #1000
    először is egy remek c viper mecs amíg csinálom: http://www.youtube.com/watch?v=DU5foP9BCjc
  • Syliander
    #999
    A chun lis gyereknek gyorsan válaszolva: igen de előtte levegőben indísd az első pár rúgást. Ezért javasoltam azt hogy előbb levegőből nagy rúgás aztán nagy rúgás. kvázi: nyomkodod a nagy rúgást mint egy hülye onnantól kezdve hogy az első nagy rúgást a levegőben megnyomtad XD
  • Syliander
    #998
    Fú nehéz fába vágtad a fejszéd. Chrimson viper elég bonyolultak a combói. Na szóval. Előbb leírom hogy mi a cancel juggle és link utána meg kicsit utánajárok mert chrimsonnal még én is csak tanulgatok(eddig nem kedveltem és csak nemrég jött meg hozzá a kedvem :P)

    Cancel: a járék alap kombó szisztémája. A lényege a következő. Ahelyett hogy a teljes animáció végigmenne, egyszerűen csak lenyomod a gombot megszakítva ezzel az animációt, egyszerűen átváltva a másik mozdulatba. Példa: Ryu: gugolva nagy ütés, shoryuken, super. Az első mozdulat után nem húzza vissza a kezét hanem már viszi is be a következőt és a shoryukennél sem ugrik fel. Ha két hites egy ütés az első hitnél meg lehet akasztani ezzel.

    Link ez a folytonos, mondhatni átcsurog az egyik a másikba

    juggle: ez amikor az ellenfelet a levegőbe küldöd és ott ütöd.

    Pill utánanézek pár kombónak C viperrel.
  • kuci06
    #997
    No, akkor egy kérdés Chun-Li-vel kapcsolatban :D

    Lehetséges úgy lenyomni a "sok gyors rúgás :D" mozdulatot, hogy ... egyből előjöjjön, és nem rúg előtte csak úgy random egyet-kettőt?
  • blur55
    #996
    ha volnál ilyen rendes, akkor a crimson viperes combokat igazán elmondhatnád (:
    azt se tudom mi az a cancel/link/juggle vagyis nagyjából sejtem csak nemtom hogy kell csinálni
  • Syliander
    #995
    Chun-Li pár általam kedvelt kombója:
    Target kombó (2 high punch a levegőben)chain kombó (hátra medium kick, medium kick, le fel medium kick)

    Target combo, gugolva high punch cancelelve medium Spinning Bird Kickbe.
    (jelen esetben csak az első ütést várod meg a cancelnél)

    Ugrásból high kick, a földön egy high kick, ex-Hyakuretsu Kyaku(izlés szerint dupla vagy trilpa kick-el, bár véleményem szerint jobb ha itt csak dupla kickel hozod elő az ex-et) és juggleingből ultra.
  • Syliander
    #994
    Ha nem megy a super vagy az ultra akkor menj be a traningben és kapcsold be az imput displayt majd próbáld meg úgy. Lehet hogy sietsz és ezért kimarad a mozdulat egy aprócska része, ami miatt nem sikerül.
    Ha kombóban szeretnéd használni a super/ultrát csak mond meg melyik karakterrel szeretnéd belerakni egy kombóba, és onnantól meg tudom mondani, hogy melyik rendszerrel kell bevinni.(cancel/link/juggle)
  • Kongy
    #993
    Hello

    Tud valaki mondani egy pár ütős Chun Li kombót? nekem nem sikerül előhozni egyet se billentyűzettel. :=((
  • csabesz1987
    #992
    mien gyorsan kell nyomni a gombokat a kombóknál me még nekem 1x se sikerült megcsinálnom a ultra meg a super kombót
  • Föcsök
    #991
    Esküszöm erre a kettőre gondoltam. Egyrészt a kép miatt amit linkeltem, aztán eszembe jutott, hogy az 1994-es filmből egyedül T. Hawk az, aki nincs benne a játékban, meg Dee Jay, pedig őket nagyon szeretik. Jó is lenne. Majd az SF5-ben.:D
  • Bartn73
    #990
    köszi mostmá értem megis csináltam de az istennek se reagálráXD
  • stevenson1988
    #989
    amikor indítod a játékot ugyebár bejön a Launcher ablak, na ott a controller settingsnél állítsd be a gamepadot (a gombkiosztását), majd indítsd a játékot. mikor bejött csináld meg az assign 1p device részt a billre és ennyi
  • Bartn73
    #988
    huh most nemértem odáig eljutottam hogy az assign 1P device billre álitottam de ezt nemértem "előtte pedig még a launcher ablakban a Controller Settings-nél állítsd be a gamepadot."hogyhogy elötte?amikor megvan a bill átálitás lépjek ki vagy hogy?Vagy az elejénn állitsam át gamepadra és a második lépés a bill-es dolog?
  • LeventeV
    #987
    ok koszi, mostmar vilagos
  • andrew1988
    #986
    látom balrog is kész :D
  • andrew1988
    #985
    jaaaaaa
  • stevenson1988
    #984
    nem-nem, C.I.A., csak beépült a S.I.N.-hez a BattleSuit miatt
  • andrew1988
    #983
    na ahogy elnézem nem kell tovább csinálnom a kombó listát :D
  • andrew1988
    #982
    S.I.N. Corporation
  • kuci06
    #981
    http://streetfighter.wikia.com/wiki/Crimson_Viper

    Valszeg CIA lesz tényleg.
  • andrew1988
    #980
    jah, bocsi elnéztem :)
  • LeventeV
    #979
    tortenetrol kerdes: Crimson Viper melyik cegnek dolgozi? mert amerikai es c-vel kezdodik, nekem a C.I.A. jutott eszembe.
  • stevenson1988
    #978
    merthogy? lényegében ugyanaz van odaírva mint a régi oldalon csak átfogalmazva
  • andrew1988
    #977
    akuma feloldása nem teljes...
  • stevenson1988
    #976
    na befrissült a FAQ
    adtam neki egy szebb külsőt, de a kombók listája közel sem teljes, jelenleg Abel, és Akuma van benne kész, de az eddigi faq rész az hibátalul megy :)
  • DoNorBi
    #975
    Ezekkel keveri a dolgot szerintem.DLC formában csak is ruha pakkok léteznek,karakterek nem.
    A konzolosban sincs több vagy kevesebb karakter tudtommal.
  • DoNorBi
    #974
    Egy kis SF4 csemege érdemes meglesni
  • norbi2fraktal
    #973
    a konzolosban is "csak" ezek vannak, lehet DLC-ről van szó...
    de sztem erről van szó
  • DarkSector
    #972
    karakter 1 és karakter 2 ....:D