2971





| F.A.Q|
  • oohyeeah
    #1091
    Azért challenge módban ez a trial-hard elég kemény.Eddig összvissz egy combot bírtam megcsinálni
  • norbi2fraktal
    #1090
    hát én is nyomatnám neten,pont most nézegettem hogy meg kellne vegyem a Club-ot hogy legyen LIVE-os key-em,és azt írja a CD galaxis hogy 890Ft,és Bolt ár 990,tehát,én elnézek egy pár Pc-s boltba,és megveszem,aztán nyomhatjuk,amugy az egyik emberem Ken, de nem a felütések miatt, nem vagyok én genny, amikor 2-en gamelunk,(( régen haverokkal PSX-en sem voltam az, ott eltanultam a jó technikát,)) kb egy combóval 20hit-et csinálok ami fél életnél többet húz, de nem alkalmazom azt versusban....
  • The Protector
    #1089
    Szivesen kiállnék veled egy meccsre.Jelenleg 1050 battlepointom van.
    Mellesleg amikor nekiálltam játszani adtam a fai playnek.Most már nem.A sok csicska mindíg ugyanazt csinálja.Kent utálom a legjobban a világon.CSupa balfasz játszik vele,csak azt az egy kurva lángoló felütést csinálják.Idegesítő(volt) míg meg nem találtam az ellenszert.Fei Longnak hívják.Vele szarrá verem.Elég hosszú a lába h istenesen pofánrúgjam a kölköt mikor készül a szar fogását használni.Csak magyarokat nem szivatok a neten,meg akikben látom h hajlanak a fair playre és nem mindíg ugyanazt csinálják.De ha kis szemétkedőket találok elfektetem aztán kapja a húzott rúgást(amit befeszít és védhetetlen vmint egy ütést kibír) meg a folyamatos dobálást.Nem hagyom őket felkelni.Tisztára agresszív leszek tőlük aztán jöhetnek a fuck you levelek(eddig 1et kaptam a kis ken-es csicskától).
    Magyarok fair play mások badplay.
  • norbi2fraktal
    #1088
    nem nem, amikor elinditod,akkor home-bill,és válszd az offline-t,és beírsz egy nevet....kódót nem kell
  • kashuka
    #1087
    beírod a felhasználónevet + a kódot és már benn is vagy a játékban?
  • norbi2fraktal
    #1086
    én is offline vok,és nem kér kódót,

    amugy nekem csak seth hiányzik, de nem állok neki mer még 5 karival kell végig vinni,és szar idő van,kikpacsolom a gépet:S:S::S
  • kashuka
    #1085
    de ha nincs kódom hozzá akkor is műkszik?
    mert már csináltam, de kéri a kódot!
  • sith7
    #1084
    Csinálj offline acc - ot
  • csabesz1987
    #1083
    viszont akit még birok az rose tetszik a lélek spirálja
  • csabesz1987
    #1082
    ja engem má rufus feje is felidegesít oan jó lesik ütni a nagybüdös háját
  • kashuka
    #1081
    az, hogy lehet, hogy ha nyerek egy bónusz karit, akkor játékújraindítás után már nem lesz meg?
  • sith7
    #1080
    Megvan Akuma !
  • andrew1988
    #1079
    jó az xd
  • sith7
    #1078
    "ebbe a street fighterbe akkora a combja mint Hondanak"

  • LeventeV
    #1077
    ami negem k*rvara felidegesitett az az volt mikor Seth mindig Zangief dobasat hasznalta , de vagy 4szer egymas utan. ugy felidegesitett, hogy utana Chun-Livel majdnem perfectre vertem, de minden kombo nelkul, csak a sarokba szoritottam es utottem, rugtam, mar remegett az asztal a billentyuzet alatt. tisztara idegbol vertem meg.

    amugy Rufusnak a verekedes elotti introja idegesit de nagyon. "You fought the rest, now try the best." mar egy parszor perfectre vertem, szoval... nem hinnem, hogy o lenne a best.
    nekem Chun-Li az abszolut favorit, megha ebbe a street fighterbe akkora a combja mint Hondanak
  • andrew1988
    #1076
    abelnek odabasz a színváltós szeme :D

    eye color changer title vagy mi a title neve :d
  • sith7
    #1075
    Igazad van, Rufus is nagyon idegesítő ...
  • norbi2fraktal
    #1074
    2 embert utálok de kiba*zottul....
    El Fuerte és Rufus XDXD
    ezeket kár volt bele tenni,ááááá.nem illenek a Street-be
    de pl. uj kari-nak Abel nagyon is jó
  • ChuckyHUN
    #1073
    szupörrr dinámikk kuking tájjjjm :D
  • reaper4
    #1072
    :D ugye?
  • sith7
    #1071
    Idegesítően rohangál... mint egy idióta
  • Jani21
    #1070
    Nálam Ryu és Ken a favorit. Még régen a kocsmában is velük toltam a 2-t . Emlékszem unokatesóm Blanká-val tudta csak végigvinni úgy, hogy folyamatosan egy helyben használta az elektromos rázását. M.Bison kőkemény ellenfél volt, igazi főellenség. Ma sikerült egy bugba belefutnom: ki akartam oldani Gouken-t, ehhez Ryu-t használtam. Szépen eljutottam hozzá le is vertem, azonban utána mégse oldotta ki a játék a karaktert. Már akkor gyanús volt, hogy nem oldotta ki, mikor a now saving felirat előtt nem villant fel, hogy kioldódott egy karaker. Ez kicsit szíven vágott .
  • csabesz1987
    #1069
    mi a baj vele?
  • sith7
    #1068
    El Fuerte ???

    Meglátom 20000000000 a vérnyomásom
  • ChuckyHUN
    #1067
    Abel a legszerethetőbb karakter, viszont vegával és azzal az indiai varázslóval, kombók nélkül is nagyon lehet darálni :D
  • csabesz1987
    #1066
    bison a király de nem csak a technikái miatt hanem az egész kinézete és viselkedése miatt :D
  • stevenson1988
    #1065
    én is így voltam vele, aztán meg lett Akuma :)
  • andrew1988
    #1064
    Abel - best! :D
  • sith7
    #1063
    ok

    Nálam Sagat a favorit ...
  • LeventeV
    #1062
    mikor elkezded az arcade-ot akkor valaszthatod ki a nehezsegi szint alat, hogy egy meccs hany korbol alljon. ajanlatos 1et valasztani, mert azt hamarabb megcsinalod es akkor eleg egy Perfect "title". nekem eddig Chun-Livel sikerult csak ugy nyerjek, hogy nem kellett continuet hasznaljak.
  • sith7
    #1061
    Ne foglalkozz vele, köszönjük

    Egy kérdés:
    Ezt hogyan kell érteni ?

    Akuma
    "3 körös meccsek esetén legyen 2 Perfect köröd"
    Minden meccset 2 perfecttel kell megnyerni, vagy az 5-6 meccs alatt legyen 2 perfect kör ?
    Gondolom az utóbbi...
  • andrew1988
    #1060
    én training manual néven találtam rá.

    mindenbe bele kell kötni? :D
  • stevenson1988
    #1059
    az csak ugyanaz ami a command list-re előjön plussz a karik háttértörténete, szal nem éppen training manual, csak manual (ugyanis ez a játékhoz adott füzetecske)
  • andrew1988
    #1058
    Street Fighter IV Training Manual

    egészségetekre :)
  • andrew1988
    #1057
    csak 1 perfect kell
  • csabesz1987
    #1056
    1 kérdés akuma előhozásához 1 körös mecsek esetén 1 perfect kör legyen az lenne a kérdés h egész végig mig végig nem tolom csak 1 perfectnek kell lennie vagy minden mecsemnek perfectnek kell lennie?
  • stevenson1988
    #1055
    már nem, a patch-hez nem találtam crack-et :)
  • stevenson1988
    #1054
    nyílván, de akkor meg egy avatar van a képernyőn azt csá :)
    szal akkor inkább már ez
    na de hadjuk a témát, kicsit off gyanús :)
  • andrew1988
    #1053
    shadowrunozol? :D
  • andrew1988
    #1052
    egyet is lehet használni, nem kell többet... csak kitörlöd a másik nevet