2971





| F.A.Q|
  • Murder3
    #2331
    Hello nekem a kombókkal van bajom.

    Az lenne a kérdésem h a charge vagy mi amit kiír annál mit kell csinálni?
    egyszerre nyomni a két nyilat vagy mi?
  • xxxpaulxxx
    #2330
    hopp erre nem válaszoltam:D
    Szóval köszi de ez így se működik:S
  • enlightened
    #2329
    Sagatból manapság elég sok lett tényleg, én Cammy-vel toltam eddig, most kicsit váltottam el fuerte-re, mert az emberek annyira elfelejtették, hogy már arra se emlékeznek hogy is kellett ellene védekezni, szal most tarolni lehet vele, majd egy ido után megint beletanulnak akkor visszaváltok Cammy-re. Érdemes váltogatni, mert mindig mással lehet győzni.
  • Tayuya
    #2328
    A Link, és a Cancel hogyan működik pontosan? Ezekkel lehet egymás után fűzni a move-okat azt tudom, de nekem sosem siekrül.
    Pedig egymagában minden move-ot meg tudok csinálni. De a ezek összefűzése kombókba már nem megy.
  • xMokix
    #2327
    Jól van, milyen néven vagy fenn? A tükörmeccset én is ki nem állhatom, mivel a prioritások össze vissza vannak alatta :D

    Blankának vannak jó defenzív fogásai, viszont alapjába véve egy offenzív figura, szóval sose ragadj le vele Paul, mert egyszer zár ki mondjuk egy spammelő Sagat és akkor nagyon agyalnod kell, hogy mit is csinálj. Ugye a legjobb az, ha tudsz váltani menet közben, legyél kiszámíthatatlan. Ne ragadj le egy mintánál se. Pölö ha én, ha mondjuk első kört egy hop ultrával nyerem, akkor fel tudom használni ezt arra, hogy legközelebb, ha van ultra méterem és előre hoppolok, akkor az ellenfél magasan fog védeni, erre becsúszok :D

    Amúgy most álltam rá a villámok szórására. Eddig általában légvédelemnek és büntetésnek használtam, de most már az áramos beugró combot is beépítettem a játékomba, mivel rengeteg karaktert képes igen hamar beszédíteni :D Akuma pl három villám után már beszédül xD
  • xxxpaulxxx
    #2326
    Én most kezdtem el játszogatni multival és eddig Blanka defenzív játéka jön be a legjobban... ezzel tudok nyerni:) És már kezdek egyre jobb lenni.. .csak persze ezt is gyakorolni kell mint minden mást:D
  • Brundle1
    #2325
    Nyílván nem a ponttól függ a tudás,de legtöbbször tényleg tükrözi azt.Nekem az a tapaszalatom hogy 2k-6k ig szinte mindig győzök mind1 mivel jön. 6k-10k itt már vannak jobb játékosok.Mert aki ennyit szerez az már komolyabban játszik,és sokat.10k fölött meg persze g1 ben vannak igen jó meccsek.Komolyan múltkor elvert egy srác,és írtam neki hogy végre egy jó játékos,mert már nagyon szeretnék feljutni g1 be,hogy jobbakkal játszak!Sokkal jobb egy nehéz meccsen győzni ,mint noobokat alázni,mégha tized annyi nyereségem is lesz.Most 12k pontom van talán pár hét múlva már g1,mert most nincs időm sokat nyomni.

    xMokix én is Blankát erőltetem, és blanka ellen kurva szarul játszom :P Ha gondolod vegyél fel friendsbe és gyakorolhatunk ha van kedved!
  • xMokix
    #2324
    4-6 másodperc rohadt sok. Annyi idő alatt bekapsz egy overhead ütést és lecibálják rólad az életed háromnegyedét :D Egy másodpercnek is jó az, gyakorlással ki kell tapasztalni, hogy mennyi kell a chargenak.

    Nah ma gondoltam egyet és felvittem magam G2-be. Blanka hozott a konyhára ma 8 championship győzelmet :D 35 mecsből 30-at megnyertem vele.

    Amúgy ma nem találkoztam egy Kennel sem baxxxus. Nem tudom mi van velük X) Viszont helyettük volt egy tonna Sagat és Akuma. Gondolom rájöttek a Kenoobok, hogy Akuma tud dobáááni föntrűű is labdákat, meg arra, hogy Sagat jobban bírja' azütéééseket, ezért átálltak rájuk :D Nyomatták a wakeup felütéseket napestig. Nem győztem őket büntetni érte bazz xD

    Volt egy Akuma bazz, aki leütött a levegőből, majd leestem és felálltam majdnem háromnegyed képernyőnyire tőle. Erre elkezd felém sétálni és nem csinált semmit bazz :D Sétált sétált... áramoltam a pofájába xD Majd megint... ekkor már sírtam és fogtam, majd átdobtam :D Szal ezek mit csinálnak bazz? És mind ott voltak 1400 1900 ponttal. Egy hónap múlva már ezek is G2ben lesznek vazz. Kb addigra vesztenek annyi meccset, hogy felkerüljenek xD
  • zsotesz
    #2323
    hopsz, ezt nem ide akartam
  • zsotesz
    #2322
    próbáld úgy, hogy rendszergazdaként futtatod a setup.exe-t
  • norbi2fraktal
    #2321
    tartsd srégen hátra+le,4-6 mp-ig,és hirtelen előre hátra és fel, de ez legyen egy mozdulat(ez fontos) és KKK, bill-el nem nehéz...:)
  • xxxpaulxxx
    #2320
    Guile-nál hogy a francba kell előhozni a super és ultra combókat?:S
  • Brundle1
    #2319
    Kösz a híreket!
  • Syliander
    #2318
    Ejnye nem láttad a nagy trailert? Hát megint belinkelem.
    http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-super-street/56948
  • Syliander
    #2317
    Emberek most jöttek a hírek frissen:
    http://www.gametrailers.com/video/tgs-09-super-street/57019

    És mégegy:
    http://xbox360.ign.com/articles/103/1030280p1.html
  • vki
    #2316
    Hi!

    Nem tudja valaki, hogy miért van az, hogy ha rámegyek a controller settings-re, akkor kifagy a launcher? Eddig Win7 alatt tökéletesen működött, de most Vista alatt nem akar. Mind a kettő x64-es volt :S
  • mrpuzzling
    #2315
    Arcade gombokat nem tud valaki szerezni?
  • Brundle1
    #2314
    Sorry! :)
  • Brundle1
    #2313
    Ja igen én azért gondoltam a survival,vagy time attackra ,mert azt írtad hogy meghalsz,és ott a lvl 4 még nagyon könnyű.(már értem hogy arra gondoltál hogy nem bírod megcsinálni:) )
    Ja trialban csak 5 lvl van :)
  • Kizsde
    #2312
    Ja szerintem is itt egy kis kavarás van a challenge meg trial mode között...
  • xxxpaulxxx
    #2311
    trialban level 20?
  • Brundle1
    #2310
    Nem azért halsz meg mert billentyűzeted van,azért mert nem tudsz még játszani,én bill-tel a normalt végigvittem (lvl20) hardon meg lvl2 ig jutottam.Bill-tel is lehet jól játszani,csak a durva kombóknál szar,de hogy lvl 4 nél vagy és erre fogni,ez lol :P
  • Syliander
    #2309
    Már meg is nyílt az új sf oldal.

    Meg kaptunk némi nemű infót is.
  • xxxpaulxxx
    #2308
    mert iszonyat durva emberek vannak:D:D:D
    Amúgy köszi:)
  • norbi2fraktal
    #2307
    állítsd 1 gombos-ra a 3 ütés/rúgást és nem lessz gond

    amugy miért fogok meglepődni?
  • xxxpaulxxx
    #2306
    majd onlineon fogsz meglepődni:D:D:D

    Amúgy az mért van, hogy trialban elfogadja a super combókat, de az ultrákat legtöbbször supernek érzékeli, pedig nyomom a 3 ütést/rúgást
  • norbi2fraktal
    #2305
    slow motion kell? indítsd a pcsx2-őt, majd a vírusírtón hogy keressen vírusokat, közben futtas le egy töredezettség mentesítést,és SF4

    amugy nekem is csak bill-em van és azon nyomom, de a normal-ban nem volt semmi nehéz feladat, de hard-ban nem megy mind ((nagy Street-es vok amugy:))

    LIVE-keyem hamarosan lessz,és jöhet az online mérközés
  • xxxpaulxxx
    #2304
    és ilyen fightpadja mindenkinek van itt a topicból?:D
  • norbi2fraktal
    #2303
    igen japánban fel vannak cserélve a nevek, Bison==Vega, Vega=Balrog

    fasza fasza, kiderült hogy Super Street Fighter IV lessz 2010-ben új karakterekkel, kombókka, megerősített online játékmóddal, PS3/X360 van csak a listán, tehát kb 3-5 hónap? mire lessz konzolra, aztán még pár hónap mire pc-re kidobják:(:(
    forrás
  • The Protector
    #2302
    Nincs mód.Fightpad.
    Basszus úgy örültem hegy csomó ideig strke-ban 20szor nyertem és jött egy cviper aki 2x vert perfectre.Kb így éreztem magam
  • xxxpaulxxx
    #2301
    Nincs valami módszer, hogy leegyszerűsítsük a Trial módot?
    Normal lvl 3-4nél már meghalok mert billentyűzetem van és így gondolom még nehezebb....
    Esetleg van hozzá valami slow motion mod vagy bármi, amivel meg tudnám csinálni a trialokat?:D
  • xxxpaulxxx
    #2300
    Bison=Vega???XD
  • Kizsde
    #2299
    na az előző kommentből kimaradt a link...

    http://streetfighterblog.blogspot.com/2009/09/logo-of-super-street-fighter-iv-and.html
  • Kizsde
    #2298
    Mondtam én...

  • Kizsde
    #2297
    Hát nemtom, Syliander kettővel lentebb linkelte, hogy miféle "sejtések" vannak, de egyik sincs hivatalosan megerősítve. Még az sem biztos, hogy kieg lesz, akár teljesen új játékként is kiadhatják (pl.: Super Street Fighter 4).
  • The Protector
    #2296
    Mire lehjet számítani a kiegben?Mik lesznek az újdonságok?
  • Kizsde
    #2295
    Valami készül.....

    http://www.capcom.co.jp/newwarrior/index.html
  • Syliander
    #2294
    Szerintem senki.

    Küldtem nektek híreket.

    És még egy képet arról, hogy kik azok a karik akik biztos benne lesznek majd a játékban.

  • mrpuzzling
    #2293
    hali! az lenne a kérdésem valaki rakott-e már otthon össze arcade/figt stick-et....vagy milyennel nyomja?
  • Syliander
    #2292
    Borzasztó dolog ha nem tudsz éber lenni. Főként ennél a játéknál. Szegény karim hátra előrés kódjaiból hátra fel lesz és le fel helyett is cask tehetetlen ugrálok. Nem tudok vécekezni mert elfelejtem nyomni a hátrát. :P
    Kellemetlen. Ilyenkor is kiállok bárkivel de ha folyamatosan csalódok akkor megyek inkább pihenn. :D Főként mert rengeteg battle pointot veszítettem ennek hála.

    Viszont, még mindig tartom az igéretemet. Ha bárki akar jönni, hogy játszhasson egy keveset, Honda, Cammy, Akuma, Guile, Fuerte, Balrog, Sakura, Zangief, Ryu, esetleg Dan ellen. Akkor az csak szóljon.