2971





| F.A.Q|
  • xMokix
    #2371
    Ne is mond basszus. Ma is... Blanka vs... dobpergés... Sagat X) Első körben verem a srácot, nyomatja az alap dolgokat, kb a második normál trial szinten xD Második körben meguntam, némi labda mix up, fentről, lentről, kapta mindenhonnan, majd elkapott egy random ultrával xD Szal nyomott egy egész képernyős ultrát és a második felütése kapott el xD Oké, ez az én noobságom volt. Szal szépen chargolok, bufferelem az ultrám. Pro Sagat előveszi az ultimate taktikát, sarokban hátraszaltó, Tiger shot xD Nyomok egy Exes labdát, átmegyek a shotján, hopppp... crossup ultra... labda eltalálja, felrepül a levegőbe. Várom, hogy ráessen a golyóra, ezzel megszabadítsam a szenvedésétől és... ééés... connection lost. 11 000 pontos Sagat. Szánalmas. Utána írtam neki, hogy "Suck on my electric green penis" meg nyomtam egy elmarasztaló értékelést xD

    Jah és ma találkoztam egy Dhalsimmal, akinek 10000000 championship pontja volt ELSŐ körben és az élete "varázslatosan" újra töltődött, ha megütöttem. Trainer? Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem XD
  • Murder3
    #2370
    Olcsó logitech de már kicsit ramaty az állapotaXD
  • norbi2fraktal
    #2369
    milyen gamepad-od van? szerintetek a Tesco-s gamepaddal menne a game XD??
  • Murder3
    #2368
    elég szar már a gamepadom az az igazság akkor az a abj azért oylan nehéz:S
  • norbi2fraktal
    #2367
    igen, gamepadon egyszerűbb ha csúsztatod az ujjad
  • Murder3
    #2366
    gémpadon játszok.

    ott is ez?
  • norbi2fraktal
    #2365
    billentyűn a "Z" mozdulat === ELŐRE+LE+ELŐRE
  • Murder3
    #2364
    Már gugolva megy a charge:)
    simán még nem nagyon jön össze.

    A z betűs mozdulatot h kell?
  • xxxpaulxxx
    #2363
    Mit érdemes szerintetek venni ehhez a játékhoz?
    Fight padot
    Vagy 360 controllert
  • Murder3
    #2362
    LIVE CATALÓGUS

  • Murder3
    #2361
    http://www.microsoft.com/games/en-US/Live/Pages/catalog.aspx


    De pl asszem wikipedian is fel van vhol sorolva.
  • The Protector
    #2360
    volt vmi táblázat amin rajt voltak ezek a cuccok részletesen.
  • Murder3
    #2359
    Azért a boritón nincs mindog feltüntetve külön a live őpl a gowon is csak game for windows van de nincs ott a LIVE és mégis livos.

    meg kell nézni h melyik az ami live rendszerű.
  • Dwnfall
    #2358
    Nyomva tartod lefele , mellé pedig kétszer megnyomod az előrét + a megfelelő ütés/rúgás gombot
  • The Protector
    #2357
    :)
    Billen rohadt egyszerű.Elkezded vadul kapálni a LE és az Előre nyilat egyszerre meg a hozzárendelt bill-t.100% h összejön.Analógon meg srégen húzd le és jobbra egyszerre.
  • Tayuya
    #2356
    Sziasztok,

    Azt a move-ot hogy lehet a leggyszerűbben megcsinálni, amikor egy Z betű van a piros körben? Pl.:C.Viper Seismic Hammerje is ilyen ha jól emlékszem. Én úgy szoktam, hogy kétszer gyorsan sréhen le. De nem mindíg jön be. Ha a Z-t próbálok leírni az analóg karral, akkor meg sosem sikerül. :(
  • xxxpaulxxx
    #2355
    hát én ezt nem nagyon értem:D
  • Dwnfall
    #2354
    http://forums.shoryuken.com/showthread.php?t=206343
    itt egy kis help , hátha könnyebben fog menni így :>
  • The Protector
    #2353
    Mert csicska
  • xxxpaulxxx
    #2352
    Miért lép ki mindig valaki, ha vesztésre áll?:@:@:@
  • Nem3sis
    #2351
    billentyüröl játszva rohadt nehéz tud ez lenni, szivem szerint ropira törtem volna a billentyüzetem meg a monitort. kicsit sajnálom hogy combok nélkül esélytelen az ember..
  • stevenson1988
    #2350
    LIVE kulcs jó bármely LIVE kulcs -> LIVE játékhoz jó bármely LIVE kulcs :D
  • stevenson1988
    #2349
    nem teljesen igaz, pl a Shadowrun-hoz nem jó, meg asszem van még egy másik is, de most hirtelen meg nem mondom a nevét, de ezen a 2 játékon kívül bármely LIVE kulcs jó bármely LIVE kulcs
    csak arra figyelj, hogy ne sima Games for Windows játékot vegyél, hanem Games for Windows LIVE játékot
  • HeavyD20
    #2348
    Köszi a segítséget, akkor gondolom annak a kulcsa jó az SF4-hez is meg minden más játékhoz is.
    Hétvégén megveszem, előbb sajnos nincs rá időm.
    Szeretném a tudásom kipróbálni online módban is.
  • xxxpaulxxx
    #2347
    vegyél egy olcsó windowslive-os játékot
    Kane and lynch; The club; Flatout UC... stb:)
  • HeavyD20
    #2346
    Szeretném tolni neten, de live kulcsom nincs.
    Hol tudok ilyent beszerezni és kb mennyiért?
  • Dwnfall
    #2345
    grade point!=skill
  • enlightened
    #2344
    Neten mindenki sagattal akumaval vagy ryuval tolja. El fuertevel még nem találkoztam bár én vele tolom, mert ő stílusát tudom legjobban nyomatni. Egyébként aki G2-D-be van az vegyen fel légyszi, mert akkor gyakorolhatunk. G2-D alatt ne nagyon.
  • xxxpaulxxx
    #2343
    majd ha neten kipróbáltad akkor beszéljünk arról kivel könnyű kivel nem:D
    Nekem offlineban crimson viper volt a kedvencem... neten esélyem sincs vele:D
  • HeavyD20
    #2342
    Szerintem annak nem lesz nehéz aki neten is tolja.
    Én ott még nem próbálkoztam, de gondolom megéri :D
    Amúgy aki a könnyű utat választja annak ott van Zangief. A pörgős ütésével végig lehet tolni simán.
    Én Akumával+Goukennel is próbálkoztam, szerintem velük még elég könnyű...a combojuk nagyon erősek és könnyen kezelhető karakterek.
  • xxxpaulxxx
    #2341
    40?
  • HeavyD20
    #2340
    Sziasztok!

    Sikerült megszerezni a TIME TRIAL NORMAL+HARD és a SURVIVAL NORMAL+HARD összes arany medálját :D
    Arra nem jöttem rá, hogy mikor mennyi időnek kell megmaradnia és ez függ e a menetek számától vagy egyáltalán mitől függ...
    Aki tudja kérem ossza meg velem.
    Viszont a SURVIVAL HARD-oknál az a lényeg, hogy 40x győzz, utána hagyhatod magad legyőzni akkor is meglesz az arany medál :D
  • enlightened
    #2339
    Nem igaz már, hogy nem bírok egy rohadt menetet végigjátszani el fuertevel, mert annyira bántja oket hogy egy iylen karival alázom oket hogy disconnectelnek a vége előtt. Basszus be kéne vezetni szankciokat és nem csak annyit hogy jelzi hány százalék a disconnectjuk mer az semmi.
  • Brundle1
    #2338
    Figy! charge: nyomod a hátrát 2 másodpercig,majd előre+ütés/rugás. Ha leguggolsz és közben is nyomod a hátrát,akkor egyhelyben tudsz chargolni.Ja és ha ugrálgatsz hárafelé,majd mikor leérkezel és akkor nyomod az előre+vmit akkor is működik.
    Azt meg érezni kell hogy meddig kell chargeolni, sok gyakorlás kell hozzá.
  • xxxpaulxxx
    #2337
    nem értem a gondod:D
  • Murder3
    #2336
    Á ezt a chargot még most sem értem
    ha megynomom az előrét akkor előre ha a hátrát hátrál.
  • Murder3
    #2335
    Köszi a segítséget.:)
    Trialba gyakoroltam a kombókat csak ezeknél megakadtam emrt nem tudtam h nyomogassam őket:X
  • xxxpaulxxx
    #2334
    nem vernek szét, mert védekezel

    Ha ilyen valamettől valameddig megy... (pl egy negyed kör) akkor úgy kell nyomogatni, mintha te is leakarnál írni egy negyed kört a nyilakkal
  • Murder3
    #2333
    :O
    áá értem de addig simán szétvernek nem?
    Meg van 1 olyan amit nem értek h pl a ugrástól az előréig jön 1 nyíl akkor azt hogy kell megcsinálni?
  • xxxpaulxxx
    #2332
    ha pl ez van, hogy charga hátra+előre
    akkor pár mp-ig nyomod a charge-ot (kb 2-3) és utána előre, majd a többi része a kombónak