2971





| F.A.Q|
  • SewerRat
    #2291
    Nálam már lapul egy eredeti játék. Csak nem az enyém, hanem tesóé. HA minden igaz hétvégén már játszhat neten. (Lehet, hogy nem fog, mert hétvégén érnek haza a nyaralásból.)

    És akkor már gyakorolni sem fogok tudni, mert a kontroller is az övé, csak kölcsön kértem míg nincs itthon. Hajh...

  • xxxpaulxxx
    #2290
    Fasza! Mától elvileg én is nyomhatom neten! Csak még meg kell oldani a liveot:D
  • Syliander
    #2289
    Na mostantól elértek online. Egészen 11.ig. Lehet jönni ^^
  • Tayuya
    #2288
    Engem is bejelölhettek Live-on. Bár még új vagyok. Most nézegetem, hogy melyik karaktert tanuljam ki elsőnek. Kisah1me néven vagyok fennt.
  • Brundle1
    #2287
    Ok persze örömmel! Küldök barát hívót!
  • Syliander
    #2286
    Én is, Én is. Fel lehet venni engem is Syliander néven futok.
    Brundle1 felvennél engem te? Nekem azt írja ki, hogy nem talál téged a rendszer.
  • Kizsde
    #2285
    Én is csak este szoktam, leginkább 22 után. Adj hozzá Live-hoz ha gondolod és játszhatunk, ha olyankor fent vagy.
  • Brundle1
    #2284
    Én este szoktam csak játszani,te milyen néven játszol?
  • Kongy
    #2283
    Akar valaki Live-ra jönni, meccsezni?
  • Brundle1
    #2282
    Eddig vagy 100 meccset nyertem úgy ultrával hogy beletettem 1 hoppot és megleptem őket.
  • Brundle1
    #2281
    Ja ez így van a hop ban rengeteg lehetőség van. :) Az a kezdés amit írtál nem mindig jön be,de 4 ből 1 szer én is szoktam úgy indítani,mert arra készülnek hogy blokkolját a beast rollt,de arra nem hogy kicsit nyomok és előttük állok meg és akkor jöhet a dobás :)
  • Syliander
    #2280
    Blankához két szó vezet. Az egyik a Hop, a másik a throw. Sok játékos indítja úgy a mecset hogy átdob egy beast rollból,vagy elhoppolgat úgy hogy közben megmaradjon a charge-a. Megszakítja a kombóját a vége előtt és átugrik a másik oldaladra, hogy átdobjon vagy még egy hoppal megint átszáguldjon rajtad.
    Egy jó Blanka player, rengeteg mind gamet tud tolni, hogy változatosan tartsa a játékot. + kellő mix-upal bír, hogy ne nagyon lehessen ellene védekezni.
  • Brundle1
    #2279
    Erős ,tudom,de mikor annyira nem tudok vki ellen semmit sem tenni,ha rázom,blokkolja vagy kigáncsol,a beast rollokat könnyű blokkolni és visszatámadni,az alácsúszás csak kezdőbbek ellen jön be sokszor,mert a rutinosak már előre tudják,h.mi jön.Szal szerintem egyikkel sem könnyű,csak vkinek ez jön be vkinek meg az.
    Múltkor találkoztam vagy 2 Dhalsimmel,és alig tudtam megütni őket,olyan faszán nyomták velük,pedig már van pár meccs mögöttem. :)
  • SewerRat
    #2278
    Amennyire én tudom régen Blanka volt a legdurvább kari. (Már a játéktermekben)Hát..változnak az idők:)
    Nem mondtam, hogy könnyű vele játszani. Azt mondtam ,hogy erős nagyon:)
  • Brundle1
    #2277
    Ha szerinted könnyü blankával játszani,akkor azt javaslom hogy próbáld ki,jobb játékosok ellen ,pl g2-döntőkben,és meg fogod látni hogy nem egyszerű.A jobbak már ismerik hogy mit tud és könnyen kijátszák.
    Ja és néztem karaktre rankingsot(csak érdekességképp,mert nem kell olyan komolyan venni úgysem) ,ott sagat toronymagasan vezet,utána ryu,majd zangrief,a blanka vhol csak a közepén van.
    Nekem az a tapasztalatom,hogy mindegyik karival lehet jól játszani és nyerni,csak ki kell használni az előnyeit.Mindenki menjen azzal ami tetszik neki,és ha kezdatben ki is kap majd belejön és nyerni fog.
  • SewerRat
    #2276
    Majd mókolok vele akkor. Valahogy Vegával sokkal jobban megy az offline játék. Dhalsimnál viszont jó, hogy nagyon hasonlóak a combok.
  • Syliander
    #2275
    Egyszerű a megoldás, A supered sokkal röghözkötöttebb mint az ultrád. Ultre közben megütheted, rákombózhatsz, mögé teleportálhatsz hogy két oldalról üsd. Így érthető hogy többet sebez a super
  • SewerRat
    #2274
    Úristen...mennyit szórakoztam mire siekrült a Super és Ultra...az a baj, hogy csak véeltlenül:P (Dhalsim). Miért van az, hogy a Superem 350 et sebzett, míg az Ultrám 300at? Kétszer próbáltam, egyszer közelről, egyszer távolról. Olvastam, hogy ilyenkor mögé kell teleportálni és elgyepálni. A teleportálás viszonylag jól megy...tűzfújások is... tréningen, de ha támadnak nincs időm előhívni:) Még gyakorolnom kell.
  • RETROB0Y
    #2273
    Nah ezen a gépen úgy látom jól döcög a gém

  • SewerRat
    #2272
    HA nem bánod meg adom a neved Tesómnak is. Ő ha minden igaz jövőhéttől ha ideje engedi fog neten játszani.

    Amúgy én nem hiszem ,hogy Vegával lehetetlen volna jól játszani... max nehéz és ritka, de hiszem, hogy lehet:P

    Asszem kicsit gyúrom Dhalsimot is...csak borzasztóan kevés comboja van neki is.
  • Syliander
    #2271
    Hm. Az internet tele van meglepetésekkel.
    Ma találkoztam egy zseniálisan jó kennel. Ajánlom mindenkinek aki szeretne egy kicsit fejlődni/kikapni. GramasCS.
    Íme a példa hogy jól lehet játszani spammerekodás nélkül is. ^^
  • Syliander
    #2270
    Jelölj be Live-on. Az épp elég. Ugyanaz a név mint itt. :D
    Gyűjts és gyűjts, mert ez még változni fog. Jön a kieg. + még jönni fog egy. -_- Mindig van egy harmadik. -_-
    Álltalában a képességek is megváltoznak, a karik új képességeket tanulnak/elveszítenek pár régit, megváltozik a kód, a prioritás, sebzés, hatótáv.
    + jönnek az új karik.
    Mindig ezt csinálják.
  • SewerRat
    #2269
    Én meg szívesen adnék:P Ha lesz beírom, ígérem. (Ha szeretnéd privibe is elküldöm). Először még kontrollert is kell vennem, úgyhogy ki kéne szorítanom 5500 FT-t h. játszhassak. Nem tudom mikor lesz meg, de mindenképpen megveszem...valamikor.

    Blankával könnyű játszani. Egyik legerősebb kari, Tesóm is azzal játszik.
    Ezért én nem:P

    Egyenlőre most Dhalsimmal, Guileval és Vegával tanulok meg játszani, offline. Aztán amelyik jobban megy online, az marad.
  • Syliander
    #2268
    Brundle1 szerintem elírtad a live-os neved. Legalábbis nékem azt írja, hogy ilyen felhasználó nem létezik.
    SewerRat Tőled meg szívesen vennék egy live nevet. ^^
  • Brundle1
    #2267
    Ne gép ellen játsz hanem emberek ellen,a gép még hardesten is iszonyat könnyű.(kivéve sethet) Talán a hard challengek nyújtanak némi kihívást,amíg bele nem jössz.
    Én blankával nagyon könnyen verek szinte minden Vegát,viszont a boxer,és guile nem megy könnyen.
  • SewerRat
    #2266
    AZ jó. Bár mondjuk nem hiszem, hogy Kane meg Líccsel játszanék neten.

    Most Vegával gyakorlok. Mediumon mindenkit elverek. Zangieff ellen nem megy állt elsőre:P

    Szerintem nem olyan béna karakter mint leírták... messzire elér a keze és lába. Gyors. És nagyon érdekes vele a játék szerintem.
  • grebber
    #2265
    Van aki 1 kóddal 7 liveos game-et nyomat szal ki kell próbálni.Én kedden kapom kézhez FUC-et és Residentezek majd vele remélem!
  • SewerRat
    #2264
    Guilenak kb csak sonic boomja van...ezzel operál. Nem túl változatos. Dhalsimmal sé Vegával trükközni kell úgy láttam. Főleg VEgával. Vele mi van? Azt olvastam angol honlapon, hogy gyorsan hal és kicsiket sebez...sztem ne m sebez annyira kicsit, de hát noh:P
  • Brundle1
    #2263
    Guile azért jó ,mert a lövésével eléggé lehet szivatni,mert tud kurva gyorsat és lassút is lőni,lősz egy lassút és letámadod,nem adsz neki helyet..
    Dhalsim szerintem nehéz vele megtanulni,de ha sikerül akkor nagyon nehéz elverni.
  • SewerRat
    #2262
    Aham, köszi. Akkor marad kikapcsolva:P ARcade Stickel játszunk:)

    Most ekresek magamnak karaktert.
    SZóba jöhetnek:
    Guile
    Dhalsim
    Vega
    Melyik a leg játszhatóbb? Guile azért nem jön be, mert kevés kombója van. Dhalsim lomha, de jó. Vega meg gyors és jókat sebez...csak gyorsan hal:)

  • Brundle1
    #2261
    Elvileg csak 1-gyel játszhatsz,legalábbis nekem mással nem működik a live,kér product keyt.
    A turbó gomb: beállíthatod bármelyik gombra hogy milyen gyorslegyen.Mintha a billen gyorsan nyomkodnál egy gombot.A turbó ezt helyettesíti,magyarul amire beállítod,azt elég megnyomnod és nyomva tartanod,akkor azt éred el vele mintha gyorsan nyomkodnád.Ez sok karakternél nagyon megkönnyíti a játékot.Mert billen hiába nyomkodod olyan gyorsan ahogy tudod (kényelmetlen is), vmikor mégsem adja be a mozulatot olyan gyorsan,mintha ráállítasz egy turbót.Remélem így érthető.
  • SewerRat
    #2260
    NAgyon szépen köszi a választ. Már amúgy is szemeztem a Kanevel:) És akkor ezek szerint ha egy kódom van akkor az jó az összes játékra? Vagy csak egyel játszhatok/kód?

    Brundlel: A turbó gomb az mire való?

    Más:
    Majd játszik velem (és tesómmal) valaki online? Olyan játékost szeretnénk, aki nem spammel és nincsen programozható gombja. Mi sem használunk. Szenvedés és régi játékterem feeling for ever:)
  • Maxtreme
    #2259
    ha jól tévedek az is használható online is. Csak be kell vele jelentkezni. Kérni is fogja rögtön az aktuális game key-ét
  • grebber
    #2258
    Tehát akkor létre kell hozni egy új profilt az offlineos nem jó?
  • Maxtreme
    #2257
    home/singup
  • grebber
    #2256
    És a játékon belül hogyan hozom elő hogy online profilom legyen??
    Mert nem igen látok ilyen opciot a liveon belül játékon belül?
  • Maxtreme
    #2255
    mert gondolom offline profillal nyomod! :)
  • grebber
    #2254
    Elvileg van mert elég sok gameben van live és ugye benne vagyok!
    De mikor kéri mire kell menni mert akkor kérné minden warez game is nem vagy ezt hogy full nem értem?
  • Maxtreme
    #2253
    Ahogy elindítod a játékot (amennyiben van beregelt accod) kérni fogja a live a serialt. Ekkor beírod neki, és cső :)
  • grebber
    #2252
    Lehet atomhülye kérdés lesz,de mivel nem volt még eredeti live-os game-em így nem tudhatom!

    Szóval ha veszek egy live-os játékot (Esetemben a kiszemelt a Kane and Lynch ez a legolcsóbb )
    Akkor ennek a kódját hova kellene beírnom hogy a Resident Evilhez (vagy teszem azt más live-os játékhoz) jó legyen!