2971





| F.A.Q|
  • SewerRat
    #2411
    NAh és újabb:

    Tehát nem a neten ment? Akkor hova lettek a mentések? És azóta megitn csinált egy új save datát... miért tűnnek el a mentéseim maguktól?


    Másik: nem tudtunk csatlakozni netre, de amint kikapcsoltuk a tűzfalat ment, holott eddig nem volt baja. Sygatet használunk. A játék ki van engedve.
    (Ez a két problematika egyébként tesómnál van, akinek teljesen eredeti játéka van.)
  • SewerRat
    #2410
    Hát lehetséges. Nekem ugyan játszhatatlan volt, de az is lehet, hogy én vagyok a béna.

    Viszont volna még egy kérdésem....hogy örülhettek:P

    Egyik ismerősöm megvásárolta a Gears of Warst...magán személytől. Nem ment neki, mivel állítólag internet kell az elindításához (neki nincs), így ide adta.
    Na most ez a játék is GAmes for Winfosos. Honnan tudom, hogy a hozzá kapott kód (amit neadjisten én a SF4-hez használnék) nem-e használt? Ki írja?
  • Kizsde
    #2409
    Hát én ezzel azért vitatkoznék....tény, hogy bizonyos mozdulatokat kötülményesebb bevinni, mint mondjuk kontrollerrel, ugyanakkor vannak olyan dolgok amik nevetségesen egyszerűbben előhozhatók mint ha valamilyen stick-kel vagy paddel próbálkoznál.

    Ajánlom figyelmetekbe Dwnfall korábban beszúrt linkjét a2354 hozzászólásban.

    Amúgy meg minden csak gyakorlás kérdése.
  • Dwnfall
    #2408
    http://www.eventhubs.com/guides/2008/oct/17/street-fighter-4-tiers-character-rankings/
  • stevenson1988
    #2407
    a játékállást nem tárolja a neten, csak a gyűjtött G pontokat stb.-t, de azt nem, hogy teszem azt kiunlockoltál mindenkit, meg hasonlók, szal ha újrarakod a gépet és nem csinálsz backupot a mentésekről akkor kezdheted előről, csak annyi, hogy a G pontok (achi-k) megmaradnak
  • SewerRat
    #2406
    Billentyűzet szerintem elég gáz. Szinte lehetetlen azzal játszani az én tapasztalatom szerint, természetesen tévedhetek.

    Legerősebb kari van? Talán csak legerősebb játékos:)
  • hannibal01
    #2405
    most szereztem meg a játékot, lenne pár kérdésem: nagy hátrányban vagyok ha billentyűzettel nyomom? és meik emberrel éri meg tanulgatni ? szóvl meik úgymond a legerősebb? köszi előre is :)
  • Tayuya
    #2404
    Most nekem megy.
  • SewerRat
    #2403
    Újabb problem: Eredeti játékkal nem tudtunk csatlakozni a livera máma. Miért? Server down volt?

    Ezért csinálni kellett egy save game izét, és így újabb mentések vannak. HA egyszer csak online leszek melyik mentés él majd? Ami a gépen van, vagy ami a neten? Esetleg feltölti?
  • SewerRat
    #2402
    Valahogy sikerült! Nem tudom, hogy, de valahogy sok görcsölés után elkezdte érzékelni a dolgokat.
    Probléma ettől függetlenül még van: Beállítani a 2. player controllerét nem lehet, csak az alap beállítással lehet játszani, ami elég logikátlan, rossz.
    Menüben beállítom mindkét player controllert, kilépek és szar. Visszamegyek és az első controller úgy van, ahogy beállítottam, a második viszont kikapcsolta... és nem hajlandó elmenteni.

    Megoldás? Eredetivel és másolt játékkal sem megy.
  • SewerRat
    #2401
    Szaisztok!

    VAn két ugyanolyan controllerünk ,de az istennek nem akar beálíltódni, hogy tudjunk játszani egy gépen. Megoldás?

    Sehogy sem sikerül beállítani a 2. kontrollernél a start gombot. A legelején a controller settings nem ismeri fel a 2. padot, a tréningben, meg ha beállítom törli, amint kiléptem a memnüből.

    Ugyanolyan tipusú és márkájó arcade stickünk van.
  • jer1cho
    #2400
    Köszönöm szépen, ez hasznos infó.
  • Tayuya
    #2399
    A Dasht úgy tudod megcsinálni,hogy gyorsan egymás után tolsz két előrét, vagy hátrát.
  • jer1cho
    #2398
    Sziasztok!

    Pár napja megvan már a játék, próbálkoztam eddig. Tegnap sikerült vennem egy FightPad-et. Sokkal jobb a gombok elrendezése, kényelmes a fogása, és a D-pad is jobban kezelhető, pontosabb, mint a Box joy. A Turbo gomb is jól jön néha.

    Egylőre elég béna vagyok. Eddig Bison-nal nyomultam, azzal sikerült már 5 győzelmet összeszednem, amit tegnam több tucat vereséggel sikerült lenulláznom, mivel kipróbáltam Rofus-t.

    Egyrészről, ha valaki szerene majd (majd ha megtanultam) játszani, vegyen fel nyugodtan, vagy csak ha gyakorolni akkar, akkor is, LIVE acc: b4bylon. Csak annyi, hogy dobjon egy üzit, hogy SF4, hogy tudjam, honnan jött.

    Viszont lenne kérdésem is:

    Mit jelent a "dash", "timing of dash", meg ezek? Nem igazából értem, és a
    Trial részeknél ennél rendszerint elakadok

    Bison-nál is elakadtam a Trialban. Az egyik kombó az lenne, hogy guggolva ütés után közvetlenül <-(tart)-> <- ->+HK. Ezt nem tudom olyan gyorsan megcsinálni, hogy még kombónak vegye. Van valakinek erre valami tippje.

    Az utolsó pároldalt olvasgattam a topic-ban, és már abból is sokat tanultam, köszönöm.
  • Kizsde
    #2397
    Hali!

    Player VS. Player-t úgy játszhatsz, ha mondjuk egy billentyűzet meg egy kontroller is csatlakoztatva van a géphez.

    Online játékkal kapcsolatban meg ajánlom figyelmedbe a #2346 hozzászólást meg az arra jött válaszokat.
  • sztvan
    #2396
    Sziasztok!
    Én most kezdtem el játszani ezzel a játékkal PC-n. Nagyon bejön, de abban nem tud valaki segíteni nekem hogy online vagy player vs player módban hogy kell játszani? Ha csak az acarde-okat csinálom akkor hamar megunom :(
    Online sem tudok játszani mert kódot kér azt meg nem tudom...
  • xxxpaulxxx
    #2395
    értem! Köszi:)
  • Kizsde
    #2394
    Hát attól, hogy magadnál mennyivel több/kevesebb ponttal rendelkezőt versz meg. Pl. ha egy 2000 pontos megver egy 200 pontosat akkor kb. 10 pont lesz a nyeremény. Ha a 200 pontos veri meg a 2000-est, akkor kb. 200-250 pont lesz a nyeremény.
  • xxxpaulxxx
    #2393
    Ranked-nál mitől függ, hogy ki mennyi pontot kap?
  • Tayuya
    #2392
    Köszi, így tényleg sokkal könnyebb :)
  • BlueTorch
    #2391
    Seasons Beatings IV Élőben Streamen:
    http://www.ustream.tv/channel/seasonsbeatings4

    Saturday
    • Street Fighter IV - 11 a.m.
    • Super Smash Bros. Brawl - Noon
    • Guilty Gear: Accent Core - Noon
    • BlazBlue - 3 p.m.
    • Marvel vs. Capcom 2 – 3 p.m.
    • Street Fighter II: HD Remix - 7:30 p.m.
    • MAIN EVENT – Daigo Umehara vs. Justin Wong, Street Fighter IV - 9 p.m.

    Sunday
    • Finals Top 8 HD Remix, BlazBlue, Street Fighter 4

    Ez ottani idő szerint van.
  • norbi2fraktal
    #2390
    jah és még annyi hogy ha hardban mész Challange Trial-ban akkor ott is szerepel ez
  • norbi2fraktal
    #2389
    nah igen, ezt gyorsan kell benyomni,mégpedig.pl: Ryu-nál, felütés,és gyorsan rá kell nyomni a EX attackot,és ha szeretnét folytatni a combót akkor ex után 2xelőre,és üsd vágd, remélem össze jön:-)
  • xxxpaulxxx
    #2388
    van amiket meg lehet szakítani... ha jól tudom még itt a faqban olvastam erről
  • The Protector
    #2387
    Ebben a videóban 2:perc 22nél van.De c viper végig nyomatja azt h nekiállja a földhöz ütés kombóját de nem fejezi be.
    Videó
  • xxxpaulxxx
    #2386
    fasza ma úgy látom akuma nap van...
  • norbi2fraktal
    #2385
    nem teljesen értem mire gondolsz:-( szívesen segítenék
  • The Protector
    #2384
    Lenne egy kérdésem.Hogyan lehet abbahagyatni a fogást a karakterrel.Tegyük azt h egy shoryukennek nem repelük fel az ellenféllel hanem a földön maradok.rengetegen csinálják de én nem tudom h kell.VKI?
  • norbi2fraktal
    #2383
    nah gamepad helyet egy Kane & Lynch-et rendelek, kell a LIVE nekem, nem kell gamepad, jó ez bill-es is
  • xxxpaulxxx
    #2382
    Hát csak az árból ítélve ez biztos szétmegy 2 nagyobb meccs utánXD


    Amúgy találkoztam életem első cheaterével... öröm volt:)
  • norbi2fraktal
    #2381
    hát őőő, nekem személy szerint nem jön be a X360 Controller, én inkább a PS formát kedvelem, hát nem is tudom én a Budget kategóriából ezt néztem ki magamnak KLIKK
  • xxxpaulxxx
    #2380
    Oo

    Azdefos:D
    És x360 controller az tényleg jófajta?
    Vagy valami mást ajánlotok pcre?
  • norbi2fraktal
    #2379
    attól függ... Street Fighter-es Fight pad?? akkor csakis 360Controller, mivel a SF Fight Pad csak ezt a játékot támogassa...
  • xxxpaulxxx
    #2378
    erre valaki?
  • mue
    #2377
    Ma pár ranked meccset játszottam egy sp***vmi nevü játékos ellen. 3600 BP-je volt, miután megvert engem (1600 körül mozgok), kapott +1 (!) BP-t.
    Ja és ütésem nemigen ment be, csak azért nem vert perfectre mert a kivédett ütés is fogyaszt.
    Ja és a legszebb, hogy mindig a randommal választott karaktert, ami azt jelenti, hogy mindenkivel iszonyatosan tudott játszani...
  • The Protector
    #2376
    Nekem ilyenem van és tökéletes.Minden játék felismerte eddig.
    Anno vettem 8ezer ftért és megérte az árát.ez már vagy 5éve volt.ÉS tökéletes állapotban van.
  • xxxpaulxxx
    #2375
    FaszaXD
  • norbi2fraktal
    #2374
    igen igen a legfontosabb dolog hogy ps2-es controllerhez legyen köze a hasonlóságnak, mivel annó sokat nyomtam és Street-et csakis olyannal lehet tolni:)
    ez nem lehet annyira rossz
  • The Protector
    #2373
    a lényeg az h analóg legyen rajta és 8pontos gombok legyenek rajta.A mai napig van gamepad ami nem 8 pontos.
  • xMokix
    #2372
    Jah azt kifelejtettem, hogy a Dhalsim ellen, második körben, amikor számolt vissza a csávó, leugrott az életem nullára és megölt egy guggolós, nyújtott nagy ütéssel. 98 másodperc volt még a meccsből. Szerintetek?