2971





| F.A.Q|
  • Syliander
    #2451
    Ejnye mue, de eltűntél. :D
  • The Protector
    #2450
    jó lenne
  • BlueTorch
    #2449
    nos, lesz valami a bajnokságból?
  • zenya
    #2448
    Király megvan Gouken is.Köszi szépen!
  • zenya
    #2447
    Oké,megpróbálom.már csak Gouken és Seth hiányzik.
  • The Protector
    #2446

    Gouken
    Először oldd fel a már említett 7 karaktert és vidd végig az Arcade módot Akuma-val. Majd egy tetszőleges karakterrel tegyél eleget a következőknek:
    1 körös meccsek esetén legyen 1 Perfect kör, 3 Super/Ultra Combo Finish, 5 First Attack, vagy több
    3 körös meccsek esetén legyen 2 Perfect kör, 5 Super/Ultra Combo Finish, 10 First Attack, vagy több
    5 körös meccsek esetén legyen 3 Perfect kör, 7 Super/Ultra Combo Finish, 15 First Attack, vagy több
    7 körös meccsek esetén legyen 4 Perfect kör, 9 Super/Ultra Combo Finish, 20 First Attack, vagy több
    Illetve nem használhatsz Continue-t. Amennyiben megvered Seth-et és eleget teszel a kitételeknek, akkor Seth után jön egy bónusz pálya ahol Gouken ellen kell megküzdened. Győzelem esetén elérhetővé fog válni számodra.

    Szal van feladatod.Nem elég megverni hanem a követelményeknek is eleget kell tenni.
    Mellesleg ha vmit nem tudsz aott a FAQ a banner aljn és ott minden kérdésedre megkapod a választ.
    Ha nem akkor írd ide és segítünk.
  • zenya
    #2445
    Már csak egy kérdésem lenne.Megverem Goukent és nem adja meg a karakterek közé.Miért?
  • zenya
    #2444
    Köszi,sikerült ezer hála!Le sem fekszem amíg nincs meg minden karakter :).Felraktam az új ruhákat is nagyon királyak!
  • The Protector
    #2443
    Ha létrehozol egy online vagy ofline profilt csak akkor maradnak meg a mentéseid.
    Online profilhoz eredeti cd kulcs kell.
  • zenya
    #2442
    És akkor megmaradnak a mentések.Mert azelőtt sem csináltam magamnak ilyen profilt és nem volt semmi gond.Nem tudom mi lehet?
  • The Protector
    #2441
    Létrehoztál magadnak games for windows live profilt?
    Mikor elindítod a gamet a HOME billentyűt nyomd le és ott tudsz létrehozni.
  • zenya
    #2440
    Sziasztok!Van egy problémám a játékkal.Újra kellett telepítenem a gépet és a Street 4 is.De most,hogy újra elkzdtem megszerezni az embereket egyszerűen nem menti el.Ha kilépek a játékból és újra visszalépek megint kezdhetem előröl.Nem hoz létre mentési maooát sem.Mi lehet a baj,mert előtte tök jól ment?
  • The Protector
    #2439
    Hy.Ha indulna a nagy meccsezés akkor akit velem azaz:ConstantinHUN-nal összesorsolnak az privibe írjon nekem.Az a nagy harci helyzet h Péntek 15órűától vasárnap 17 ig tudnék meccset bonyolítani mert koleszos vagyok.
  • Tayuya
    #2438
    Még itt is meg lehetne próbálni: PC Dome
  • Syliander
    #2437
    Esetleg még itt.
  • Syliander
    #2436
    Itt még nem próbáltam meghírdetni.
  • Syliander
    #2435
    8 ember. Kezdésnek elég. Aztán ha beindul a cumó bizonyosan jönnek még.
  • BlueTorch
    #2434
    valahol el kell kezdeni, eleinte nekem is nehezen ment, de ha kialakul a stílusod és megtalálod a megfelő karaktert, akkor majd alázol :D
  • SewerRat
    #2433
    Kipróbáltam neten, látványosan aláztak be. Egymás után. Még gyakorolni kell:P
  • BlueTorch
    #2432
    Igazad lehet :D
  • Tayuya
    #2431
    Én is jelentkeznék! Bár már 2 hete nem tudtam játszani, és eddig sem voltam valalmi nagy player. :D
    GfWL: Kisah1me
  • BlueTorch
    #2430
    illetve 7, vagy nem tudom :D
  • Syliander
    #2429
    Nem csak ezzel van a gond. Sokan nem mernek versenyezni. Csak tudnám miért? :D
  • BlueTorch
    #2428
    Szerintem több helyen kellene reklámozni, mert elég kihalt ez a fórum, és nem hiszem hogy csak 6 ember tolja Mo-n :)
  • Kizsde
    #2427
    nemtom, akárhogy számolom nekem ez 7 Mondjuk sokat nem változtat a tényen, hogy még mindig kevés :)
  • mue
    #2426
    nos figyelem folyamatosan a fórumot, de az eddigi 6 fő még bőven elég kárász.
    Kicsit nagyobb érdeklődésre számítottam, de lehet hogy csak a marketingem nem elég hatékony, és több csatornán kellene hirdetni a dolgot. Na majd meglátjuk, egyelőre még bízok. :)
  • Syliander
    #2425
    MokiSenpai még jelentkezik. A fent említett néven.
  • Alert82
    #2424
    Erdekel!!!
    ID:enemygyilkos
  • xxxpaulxxx
    #2423
    nem kell eredeti, a gow kódoddal eredeti a sf4 is:D
  • Alvess
    #2422
    hi lenne 1 kérdésem engem is érdekelne a bajnokság de ehez eredeti játék kell mert nekem nem eredeti van de van GfW kódóm (Gears of War-bol) azzal is össze jöhet a dolog vagy eredeti kell hogy legyen a game??
  • Syliander
    #2421
    Érdekel és riasztom a GS fórumozókat :D
    ID: Syliander
  • BlueTorch
    #2420
    Érdekelne :) ID: BlueTorch91
  • Dwnfall
    #2419
    ID : Dwnfallosz
  • The Protector
    #2418
    Engem nagyon is érdekelne.
    ConstantinHUN
  • Kizsde
    #2417
    Engem érdekelne, csak a közeljövőben eléggé rendszeretelenül és ritkán leszek gépközelben, ha igen, akkor is ilyen 22-23 óra körül vagyok fent.

    Egyébként meg jó ötletnek tartom.

    GFWL ID: Rashool
  • mue
    #2416
    Minden kedves SF4 rajongó!

    Arra gondoltam, hogy csinálnék egy MAGYAR ONLINE SF4 BAJNOKSÁGot.
    A terv a következő lenne.
    Aki részt akar venni, jelentkezik a Games for Windows azonosítójával. Sorsolással kiválasztanánk, hogy ki kivel játszik első körben, és menne bajnokság rendszerben.
    Egy kör lejátszására rendelkezésre állna mondjuk egy nap, ezalatt kellene a feleknek megoldani, hogy felvegyék egymással a kapcsolatot Games for Windowsban és lejátsszák a meccset.
    Mivel replayt nem lehet menteni, ezért a nyertesnek és a vesztesnek IS screenshotot kell küldenie a meccs végéről. Ha megegyezik mindkettő, akkor érvényesnek tekintjük a meccset, és megállapítjuk a nyertest.

    Ha van érdeklődés, akkor kidolgozom a részleteket, összedobok egy weblapot és szervezek vmi nyereményt is.
    Ha lenne min 20 fő, akkor már megérné, de nyilván annál érdekesebb lenne, minél több a jelentkező.
    Ugyhogy akit érdekel, az írjon ide a fórumba, aztán meglátjuk.
  • SewerRat
    #2415
    Igen, de a haver piacon vette a játékot, tehát lehet, hogy eleve rosszat vett. Újratelepítettem az SF4et a gears of wars kódjával + regiztem angolra, és már megy az online funkció, szóval valszeg jó:)

    A mentés megoldódott, érintkezési hibás volt a kábel, amely a meghajtót kötötte az alaplapba, és így néha eltűnt a dokumentum mappa, úgy ahogy van...

    A tűzfal meg lett oldva, mindent kienged, míg játszunk ,aztán vissza normál módba.

    Köszi a segítséget, és bocs a sok zargatásért... majd felveszem azokat, akik megadták nevüket.
    (nagyon kezdő vagyok)

    Köszi!
    ID-m: Wratek
  • Tayuya
    #2414
    *Arcade módban. :)
  • Tayuya
    #2413
    A mentések a dokumentumok mappában található Capcom mappában vannak.
    A mentések azért tűnnek el, mert nem csináltál offline GfWL accountot. Vagy mert többet csináltál, és mindíg másikkal lépsz be. Vagy mert nincs is mentésed. Csak akkor ment, ha teljesítesz valamit. Pl. ha Action módban még nem ölted meg Seth-et, akkor legközelebb az adott karival elölről kell majd kezdened. Csak Seth után van mentés. Ugyanez igaz az összes feladatra.
  • Tayuya
    #2412
    A Gears of War Live-os, szóval jó SF4-hez. Ha nincs neki netje, akkor nincs még használva a kód, mert ahoz net kell, hogy beregisztrálja GfWL-en.
    Szóval csak annyi a teendőd, hogy létrehozol GfWL-en egy online profilt, és beírod a Gears of War serialját, és már mehetsz is ütni.