2971





| F.A.Q|
  • BlueTorch
    #2531
    Na most akkor lesz valami bajnokságféle? : D vagy félreolvastam valamit :D
  • DarkSl4yer
    #2530
    Én is,hiszen eddig minden nagyobb játékukat kiadták:Resident Evil 5,Devil May Cry 4,Street Fighter 4.
    Szerintem tuti,h lessz Pc-port,csak mikor?
    Kb jövő ősz.
  • norbi2fraktal
    #2529
    én nagyon bízok CAPCOM bácsiban hogy átportolja PC-re.... de miért ne?:-)
  • BlueTorch
    #2528
    ezt akartam énis linkelni (:
  • Syliander
    #2527
    http://www.eventhubs.com/news/2009/dec/18/ssf4-character-select-screen-more-shots/

    Bizonyos a 10 karakter
  • norbi2fraktal
    #2526
    nah feltettem egy Kane & Lynch rendelést, talán holnap már meg is jön, aztán tolom én is LIVE....
  • Syliander
    #2525
    Én most a GS aktív SF 4 játékosainak részét gyarapítom, és meg kell valljam, van egy kettő nagyon tehetséges odaát. Ideát pedig a valaha általam látott legjobb blanával találkoztam, és szerintem vannak itt még jó játékosok.

    Igaz, én nem tudok weboldalt csinálni, de van egy javaslatom a versenyel kapcsolatban. Van egy csak a street fighter miatt létrehozott msn címem. Ha szeretnétek, hogy legyen verseny vegyetek fel, így látok kb, hogy mennyien vagytok. Ha összejön az a 8 fő akkor benne vagyok. Aztán majd csatlakoznak mások is. :D (Lásd: Újjak mindig jönnek, megunni meg nem lehet :D)

    Fórumon mondok mindent, ha megvan a győztes akkor a képeket az email címre kérem majd, ha bármi probléma van, akkor azt fórumon vagy emailben rendezzük.
    [email protected]

    Ennyi is lenne.
  • SewerRat
    #2524
    NAh próbálkoztam még picit tanácsotokra. Hát találtam pár nálam is bénább játékost. Azért örültem neki:)

    A Kombókat érdemes kitanulmányozni? Ha kombóban ütök le pár ütést az többet sebez, mintha egymás után ütném?

    Köszi a bátorítást:)
  • sasori1987
    #2523
    oksa köszi
  • Kizsde
    #2522
    #2516-os hozzászólást ajánlom figyelmedbe...anélkül nehezen mész online
  • sasori1987
    #2521
    Tolnám én is online csak nem tiszta hogy kell felmenni :D
  • Kizsde
    #2520
    Szerintem is érdemes online tolni kitartóan. Offline szinte értelmetlen, mert hamar unalmassá és egysíkúvá válik. Itt is érvényes az örök igazság, hogy tanulni csak a jobbaktól lehet...
  • BlueTorch
    #2519
    pontosan :D elírtam :D
  • Syliander
    #2518
    Úgy érted G3ban ment elég jól :P
  • BlueTorch
    #2517
    pontosan. G2-ben lesz ám csak igazán nehéz. legalábbis nekem az, pedig G1-ben elég jól ment :D G1-be bele se merek gondolni :D
  • BlueTorch
    #2516
    egyszerűbb ha veszel el olcsó Windows Live -os játékot, és akkor nem kell IP-zni sem.
  • Syliander
    #2515
    Attól, hogy elvernek nem kell kikészülni. Online lehet csak fejlődni igazán. Ezt itt mind tanusíthatjuk, főként akik már g2esek.
  • SewerRat
    #2514
    Megoldódott.

    Aki tud az tud. Szánalmas. Felmentem játszani, ellenfelem beállította h. randomba adja ki a karit neki...bármit kapott elvertXD

    Aszem maradok offline pár évig. Gondoltam, hogy béna vagyok, csak gondoltam kipróbálom.
  • sasori1987
    #2513
    Köszönöm a segítséget de még annyi kérdésem lenne mi az a hamachi és nemtudom semmi ip címet aki jáccanak a játékkal még. Nagyon kezdő vok az online játékok terén. :)
  • norbi2fraktal
    #2512
    ha ingyen akarsz játszani akkor szedd le ezt::

    Street Fighter IV Online 2.0

    és az uj hamachit

    majd lépj be ide: SF4hama
    pw: 123

    majd,másold be az sf4 onlinet a sf mappába, indítsd a sf4 online-t,add meg a partner hamachis ip-jét,és 2 klikk rá
  • sasori1987
    #2511
    sziasztok, megszeretném kérdezni hogy hogy lehet kimenni online-ra, vagy honnan lehet szerezni cd kulcsot mert offline ba egy picit unom és kiszeretném magam próbálni más playerekkel is.
  • lightmyfire
    #2510
    Hali!
    Nem tudja valaki, hogy, vagy hol lehet replayeket nezni xboxon?
    Valahogy nem akar osszejonni. Championship meccseket lehet ugye feltolteni es ezeket szeretnem megnezni.
  • SewerRat
    #2509
    Hogyan tudom megcsinálni Akuma 3. Trialjanak 1. feladatát?

    állva high punch, majd fireball. Csak az idő lejár a hard punch alatt. Hogyan tudom megszakítani?

    Blankánál is van egy ilyen. Neki kell ugrani az ellenségnek, majd megrázni. Csak a nekiugrás után átugrik a pálya másik oldalára, onnan emg nehéz rázni, ugyebár.
    Ezeket hogy?

    Most Akumával szórakozgatok...egész jó:)
  • BlueTorch
    #2508
    nekem mondod? :D G2-be vagyok Championshipbe, aztán mais kifogtam egy ilyen Guile-t. Majdnem sikerült megvernem, csakhát nem mindig sikerült védenem a sonic boom-ot. szét spammelt (:
  • Syliander
    #2507
    Nem értem a gondod. Kezdjük ezzel, guile egy low tier character. A sweepje bünetethető és nincs sok speciális mozdulata. Az egyetlen mód ahogy képes játszani defensive/agreszív játékot az a sonic boom. Ezzel tolhat akár 4/5 hites normal move-okból álló kombókat. Tiszteletben kell tartanod ezt az oldalát. Ráadásul a sonic boomokat nem lehet spammolni a charge time miatt.

    Mitől lenne roszabb egy guile mint egy ken?
  • DarkSl4yer
    #2506
    A mai naptól azt kell mondanom ,h kib*szottul megrüheltem a Live-on lévö Guile-okat.
    Mindig csak sonic boom sonic boom és sonic boom vagy lábsöprés vagy flashkick de egy épkézláb kombot nem tud felmutatni egyiksem...
    Nem tom ti ,h hogy vagytok vele de én probálok azért stílusosan játszani de az ilyen spammolós sz*revők mindig kiakasztanak főleg ,h még ki is kapok tölük...
  • Syliander
    #2505
    Nem szabad közel engedni, ez a titka. Most mondod hogy jó, de ott van a közeledős ütése. Üsd meg jókor, Védd ki az ütést és dobd át, védd ki és büntesd. Az a mozdulat egy elég lassú visszaállású mozdulat tehát no para, simán megoldhatod. :D
  • DarkSl4yer
    #2504
    Próbáld meg másik karival,nem csak Guile van a játékban.
  • SewerRat
    #2503
    Gépi Zangief ellen lehet valamit tenni? Épp szájba rugom, mikor is ő megszakítja ezt a mozdulatomat az feldobásával, ami a HP-m negyedét leveszi Guileval. Távol maradni meg nem lehet, bár lomha, de még mediumon is a zöldes pörgő ütésével közlekedik.

    Ötlet?
  • DarkSl4yer
    #2502
    Az derék...:D
    Na most toltam ki a Street Fighter Alpha 2-t Guy-al és azt kell mondanom ,h valami iszonyat jó kari
    Úgyhogy Capcom ide a SSF4-et de izibe!
  • BlueTorch
    #2501
    :D az komoly :D
  • The Protector
    #2500
    KIskoromban nagy videósok voltunk.REngeteg kazettánk volt meg minden szar.Egy csomó eredeti.AZtán üdítőt ittam üvegből és kiborult az egész.Ráment a videóra a kazettára és minden tönkrement.Még arra is emlékszem h Indiáncseresznye szörp voltXD.Tesómnak volt szülinapja és national geographic kazettát kapott a címe a király kobra voltXDÉs azt is szarrá locsoltam.Tesóim nagyon basztattak érte meg stb.Onnantól fogva semmi tehnikai jellegű dologhoz nem mertem hozzányúlni.2évig még számítógépezni sem mertem nehogy baja legyen.Amikor meg újra elkezdtem gépezni akkor nálunk az egér mindíg a bal oldalon volt mert a tesóim bal kezesek.Én meg annyit nem mertem h áttegyem az egeret a jobb oldalra.Hát így tanultam meg dúrván az egeret bal kézzel tanulni.Ma meg már jobb kézzel nem is nagyon menne.Röviden ennyi.
    Nem nagy cucc de engem kb 4.-es koromban földhövágott.
  • BlueTorch
    #2499
    várjuk a sztorit :D
  • The Protector
    #2498
    Jobb kezes vagyok.De bal kézzel használom az egeret.Mindent jobb kézzel csinálok de gépezni csak bal kézzel tudok.
    Ennek is érdekes sztorija van h miért van ez így.Lenne szakadás.:)
  • DarkSl4yer
    #2497
    Nekem ez pont fordítva van
    Nálam ha az ellenfél balra áll akkor jön elő ez a szarság...
    Elég sok meccset bebuktam már emiatt de a legidegesitőbb ha championship final-be járok így...
    Az valahogy mindig felb*ssza az agyam...
    Amúgy te balkezes vagy?
  • The Protector
    #2496
    De a legjobb az ha hamar ki tudod tapasztalni az ellenfeledet.Hogy mik a gyengéi.Nekem van pl egy irgalmatlan nagy gyengeségem:)Ha tólem jobbra áll az ellenség lassabban tudom beütni speckó támadásokat mert abba az irányba annyira nem állnak rá az ujjaim.
  • DarkSl4yer
    #2495
    Dehogyis Live-ra.
    Live-ra szerintem nincs jó taktika ott inkább az számít ,h mennyire tapasztalt az ember...

  • zsee69
    #2494
    http://www.hackthat.net/df/ddos/84780/index.hack
  • The Protector
    #2493
    Aha értem.Azt hittem h Live ra adsz tippet.
    Mellesleg nemcsoda h Zangief jó kari a challengekben mert nagyot sebez és neki van a legtöbb hp-ja.De sokan bepróbálják liveban a pörgést.
  • DarkSl4yer
    #2492
    Igen ez 1 láma taktika de a CPU meg még ennél is lámább mert besz*pja.
    G2ben eredményt elérni?Még G3-ban sem...
    Bár Zangief-et sok SF4-es oldalon sztárolják h vele a legkönnyebb végigvinni a time illetve survival chalenge-ket.