3885
  • Rainbow15
    #3845
    ma este 8?
  • Balumann
    #3844
    Játék menüjében:
    outgoing voice: ON VOLUME: 10 , Sensitivity: (először 10-es aztán próbálgatod mikor kapcsol be).
    Windowsban a "Rögzítőeszközök"-nél (felvétel fül) a mikrofon legyen kiválasztva "alapméretezett eszköznek", többit esetleg tiltsd is le ha nem használod.
  • Rainbow15
    #3843
    Biztos jól beállítottad?
    Ha nem jó, szerintem TeamSpeak-al is vagy ákármivel meg tudjuk oldani :)
    (TS szervert tudok csinálni)
  • kisokka
    #3842
    Van, eddig is volt, de a játékban nem működik, miért lehet ez?
  • Zeller01
    #3841
    Akkor tunngle-n találkozunk én kb 20:40től fenn leszek. kisokka, hozz mikrofont... akárhonnan, de szerezz :)
  • kisokka
    #3840
    A füst az neked kell, hogy téged ne lássanak, felveszed a hőérzékelőt és úgy lövöd őket a füstből.
    Na ezt meg nem is tudtam, hogy AD-ben van gáz is o.O
  • Rainbow15
    #3839
    Értem. Kár, hogy Thunt-ban nincsen :)
    Most a füstöt próbálgattam, nem tudom, van-e valami értelme az AI-val szemben. Gondolom nem talál el. De a füstön átjönnek? Pl. a hátam mögött levő ajtóba be dobom, és jön az ellenség, akkor átjön rajta? Mert így már van értelme, sokszor kapunk a hátunkba :P
  • Balumann
    #3838
    Most megnéztem, Versusban (attack and defend módban) ott van, Terrorist huntnál tényleg nem listázza ki - lehet hogy story coopnál ill. másik módban sem. De van itt is "tear gas" néven, nálam mondjuk lakatolva van még ott is, mert nem vagyok elég szinten.

    A köhögés az itt is van, arra teljesen tisztán emlékszek, hogy mi történik a attack and defend módban a túszokra dobod, próbáljátok ki :DD (sokat hülyültünk vele).
  • kisokka
    #3837
    SWAT4-ben találkoztam én is a köhögőssel, de szerintem R6-ben nincs ilyen, meg nem is volt.Legalábbis én nem találkoztam vele
  • Rainbow15
    #3836
    Akkor lehet mégis volt :D
    Ilyen zöld színű valami, nem?
    Mert gázálarc van a játékban. THuntra akartam beállítani gázgránátot, de ott nem volt.
  • Balumann
    #3835
    Kezdjünk 9 -kor.
  • Balumann
    #3834
    Én is úgyemlékszek, hogy volt ebben is gáz, bár mintha nem nagyon használtuk volna valamiért. De a civilmentős részben emlékszek, hogy ha gázt dobtunk rájuk akkor köhögtek és bebugzott a hang xD
  • Rainbow15
    #3833
    De lehet azzal keverem össze.
    Nekem mindegy mikor kezdjük, a többiek írják meg.
  • Zeller01
    #3832
    Nem a SWAT4-re gondolsz? Este mikor kezditek?
  • Rainbow15
    #3831
    gáz gránát nem volt ebben a játékban? Vagy összekeverem valami más játékkal? Mert nagyon nem találom :)
  • Rainbow15
    #3830
    Jön ma valaki? Én leszek, meg elvileg Balu is
  • Rainbow15
    #3829
    terroristhunt, név: kisokka, jelszó: magyar
  • kisokka
    #3828
    Az se rossz, de valamiért nekem nem működik a játékban...Sosem multiztam még speakerrel, így nem tudom mi a hiba.
  • kisokka
    #3827
    Privátban is beírhatnánk tunngle-n, már rájöttem hogy kell :D
  • Rainbow15
    #3826
    Teamspeak lenne a legegyszerűbb :P
  • Rainbow15
    #3825
    Én is kerestelek, most hogy mondod, nekem is csak 15-20 ermbert láttam :)
    A hang beakadást én is utálom :S
  • Balumann
    #3824
    Szerintem mielőtt beléptek valahova írjátok le melyikre mentek, ide a fórumba (meg azt is ha kiléptek :D)
  • kisokka
    #3823
    Nekem kisokka.Kerestelek téged, de tegnap például kiírta, hogy 90-en vannak a Rainbow six szobában, mégsem láttam bent csak 3-4 embert.Újraindítottam nagy nehezen, de akkor is csak 10-15 ember volt bent(biztos, hogy több volt, de én valamiért ennyit láttam csak).Aztán egy ilyen újraindításnál már láttam bent vagy 40-et, akkor már voltak hostok a játékban is.
    Általában, ha versust tolok, akkor egy SanTa nevű arcnál vagyok, ha az nincs, akkor valamelyik TDM-ben, esetleg DM hostban.Attól függ melyik nem laggol.Még az nem is zavarna annyira, de ha a hang beakad, attól a falra mászok.
  • Rainbow15
    #3822
    Én is toltam. Kár, hogy nem lehet megnézni, ki hol játszik.
    Egyébként neked mi a Tunggle neved?
  • kisokka
    #3821
    Én toltam vele, versust is, de nem láttalak titeket ma.Egyébként tunngle ma nagyon sokat szarolt, nem tudom mi volt vele...
  • Balumann
    #3820
    Mégse jövök ma, sry. Holnap talán, de holnap is este programom van, nem tudom lesz-e hangulatom a játékhoz.
  • Rainbow15
    #3819
    szóljatok ha összegyűlt a csapat :)
  • kisokka
    #3818
    Ebben igazad van, mert nem egyszer nyírtam ki ellent, hogy csak a lábát lőttem, mert az látszott csak.Valamennyi realitás ilyen szempontból talán csak a Storyban, vagy Terrorist huntban van, mert néha nekem is égő, ha már belém lőtt egy tárat valaki, én meg egy lövéssel elintézem, mert nemrég kezdte.Hát ez ilyen :D
  • Balumann
    #3817
    Eleinte én is így éreztem, hogy csak a védőfelszerelések miatt van különbség, de - valószínűleg persze közrejátszik időnként lag is vagy hogy valakinek rosszabbul fut a játék - sajnos nagyon pontatlan a sebzésrendszer, ez leginkább 2-3 hónap mindannpos versusozás után vált zavaró. Fejre tudtommal például nem lehet páncélzatot tenni, mégis volt hogy egyértelműen fejlövés után fordult meg és lőtt le, ráadásul nem is fejre célozva. A másik, hogy normális esetben a legnagyobb páncélzatúnak sem kell egy egész tár, hogy belehaljon, pedig ilyen is volt, már tiszta vér volt mindenhol körültte. Nekem első sorban a pályák megunása mellett ez lett a legnagyobb gondom a játékkal. Persze miután áttértünk az Armed Assaultozásra, az a realisztika után meg pláne nehéz elviselni ezt multiban :D
    Ha hátulról elkezdek valakit lőni felsőtest és fej magasságra célozva és el is találom rendesen, akkor ne fordulhasson már meg és lőjjön le előbb.

    Leszek este, de csak fél 10 fele, illetve valószínű 10 óra fele fogok jönni játszani.
  • kisokka
    #3816
    Én leszek, ha minden igaz.
  • Rainbow15
    #3815
    Oké már beszereztem a swatot :)

    Ma este lesztek?
  • kisokka
    #3814
    Versusban nekem eleinte volt zavaró, hogy valakit lövök, mint az állat és leporolva magát agyanpuffant engem.Ez annak köszönhető, hogy védőfelszereléseket is lehet kapni, így van kidolgozva a pontrendszer(gondolom ez nem meglepő).Manapság csak néha tűnik úgy, mintha az ellenfelet nehezebb lenne kinyírni, pedig nem így van.Én jókat szoktam szórakozni versusban, igaz, aki az elején van egy karakterrel, annak nehezebb.
  • Balumann
    #3813
    JAh jól meg szivatott a végén minket az a pálya, mindegyiket megcsináltuk 1-re vagy 2-ra 3 -an, legnehezebb fokozaton, erre azt a pályát még 10-jére sem. :I Azthiszem az a legjobb megoldás, ha balra indulunk majd el, nem ott jobboldalt (mindig arra jutottunk a legtovább, de már csak 1 élettel :D).
    Közben azért töltsétek a SWAT 4 -et is, én ha megcsináltuk az összes terrorist huntot legnehezebben, akkor mehetnénk arra is (swat4 szeritem amúgy nehezebb :P).

    Mondanám a versust is, de valahogy eszembe jutottunk a negatívumai, hogy szinte rendszeres volt, hogy elkezdünk valakit sorozni test meg fej magasságba, aztán megfordul és egyből lelő célzás nélkül, az aránytalanságok, valahogy nincs kedvem hozzá mégse :-( És ezen még a hardcore mód sem segített sokat, bár nekem úgy jobban tetszett. Neten egyébként 5 realisztikusmód készült a játékhoz, lehet ki kellene próbálni versusban!
  • Rainbow15
    #3812
    Jaja. elején nem kell meghalni.
  • kisokka
    #3811
    Hát nem könnyű:D Meg lehet azt is csinálni, csak az emeleten most nem ment nekem se az irtás...
  • Rainbow15
    #3810
    Jaja ezt tettem.
    Tegnap jó nehéz volt az a pálya :D
  • kisokka
    #3809
    Néha nekem sem mutat semmit tunngle, ilyenkor ki kell lépni a Rainbow szobából és vissza.Nem tudom miért csinálja ezt, de csak az utóbbi időben kezdte.
    Aztán rájöttem hogyan lehet privátot írni, jobb felső sarokban a két emberes ikon lesz a hunyó :D
  • Rainbow15
    #3808
    Én is vagyok. Nem tudok privit írni, nem jövök rá, hogyan kell :D
    T hunt-ban egy szervert sem látok, lehet elromlott a Tunnglem?
  • Balumann
    #3807
    Nah én is most léptem fel, csak kisokka -t látom Tunngle-n. Az a rossz, hogyha játékban vagytok, nem látom melyik szerveren. Tunngle -n jó bugos a chat. Fenntleszek Tunnglen is, szóljatok ha vagytok.
  • Rainbow15
    #3806
    Kicsit kések majd, ne várjatok, de majd jövök