625
Mutasd be kedvenc autód a játékból, a többieknek! Lesznek versenyek, stb!
  • Katun
    #184
    A Viperen azok a kiálló SZÉNSZÁL (carbon :D) izzék nagyon nem tetszenek amúgy nem rosszak
  • BiG G
    #183
    Speed challange






    Drift






    Grip






    Drag






    Wheelie




  • Dominic901
    #182
    okok már megteláltemXD
  • BiG G
    #181
    a legelső pillanattól fogva. belépsz a karrier módba, de mielőtt rámennél a térképre, a karrier-menüben találsz egy olyan menüpontot hogy Cars (magyar verzióban gondolom autók, verdák, stb akármi)
  • Dominic901
    #180
    sry hogy ide írom de mikortól lehet saját autót venni?
  • Szabi1991
    #179
    jah, majd az nfs12 ben :p
  • Gibor
    #178
    bár igez.. de az autosclupt izé bizéja mmegtudná oldani elvileg hogy a model UW mapját nyujtsa ugy ahogy kell....
  • Szabi1991
    #177
    itt az autosculpt miatt a játékban lévő model nyujtás miatt lesz ien a rács :p

    míg egy sima modellre, azért könyebb rács texturát tenni :p
  • Gibor
    #176
    bár most ezt miért íretamm ikor az autosculpt nak semmi de semmi köze hozzá.
  • Gibor
    #175
    naés?-.- ott nem a versenyzés a lényeg...
  • Szabi1991
    #174
    de abban nincs autosculpt -.-
  • Gibor
    #173
    Naja ilyesmire énis felfigyeltem... előre szólok hogy ne makarok vitát níitni de a mi garázsprojectünk ami grafikailag messze van ettől nomrálisan mgetudja jelenyteni a rácsokat... :D
  • Szabi1991
    #172
    de szép a rács xD

  • szabod
    #171
    na így is jó, de legalább behozza a képeket.
  • szabod
    #170
    na ez nem lesz jó, megpórbálom még 1x:
    drag kocsim
    hajsza kocsim1
    hajsza kocsim 2
    drift kocsim1
    drift kocsim 2
  • szabod
    #169
  • redbull0304
    #168
    Jaja! Majd fesd át és muti az új képet! :)
  • Szabi DEMON
    #167
    Hehe. Tegnap én is így szoptam ezzel. :D Együttérzek.
  • Yoda001
    #166
    fogod, bemásolod a kép alatt lévő linket az url-s és egyéb szirszarral...
  • szabod
    #165
    Ez nem igaz, hogy kell a http://photohost.extra.hu/-ról linkelni képet?
  • szabod
    #164
    na újra:
  • Yoda001
    #163
    hát ez az alapszín, majdmég próbálok belőle valamit kihozni, a subaru feliratot kicsit kisebbre venni, és olyan aranyszínűre festeni, meg még a felniket néztem, ez se valami szép így :D
    "Így megmarad az autó jelege, mégis szebb, mint a gyári! :)" <- egy ilyen autónál hagyom az überbrutál tuningot :D
  • szabod
    #162
    Drag kocsim, kicsit egyszerű, de nekem tetszik. A kompresszort nem lehet kihúzni, mint a carbonban, mert akkor hasonlítana a Halálos iramban lévőre:

    Hajsza kocsim:


    Drift kocsim:

  • redbull0304
    #161
    Nagyon ronda ez a fajta kék! :) Próbálj inkább valami sötétebb kicsit csillogósabbat! És a Subaru felírat az oldalán meg lehetne arany! :) Látom te is ezt a szolid épp, hogy hozzányúlunk az autót tuningot szereted! :) Így megmarad az autó jelege, mégis szebb, mint a gyári! :)
  • tompka
    #160
    mázlid van. ha a narancssárga szin helyett más lenne, nem teccene. de így még belefér :)
  • LeWyTy
    #159
  • LeWyTy
    #158
    #94
  • Yoda001
    #157
    natúr, de egy ilyen autótól mit vársz? :) azt a rallys festést? :D sajna nincs, pedig jobban nézne ki... D
  • tompka
    #156
    ennyire egyszerű vagyok? :D
    (na ezt akartam betenni)
  • LeWyTy
    #155
    Nagyon natúr.De a felnik-k.
  • tompka
    #154
    az aranyozott felni fasza :)
    (egy hüvelykújjat akartam betenni de nem tom mert lefagy a ff :))
  • Szabi DEMON
    #153
    Az elejéhez képest számomra túl csupasz a hátulja. Amúgy jó. De azért a felnit cseréld ha lesz zsé.:)
  • Yoda001
    #152
    subarura vélemény?
  • tompka
    #151
    Őszinte vélemény?
    Nekem a felni is teccik! Én egyszerű ember vagyok. Nem szeretem a full matricázott verdát.EZ teccik
  • Danman
    #150






    Véleményt (kivéve felnire, arra már nem volt pénzem:D) :)
  • Yoda001
    #149
  • greenvelvet
    #148
    mikor lehet a body kitből stage2 szerezni??
  • Szabi DEMON
    #147
    Második versenyzőm :P:


  • LeWyTy
    #146
    Mint ez
  • Szabi DEMON
    #145
    Én is de normális színűekből már mind volt a házi galériámban, csak azokat nem mutogattam itt. :) Meg ehhez az autóhoz valahogy alig illik cak pár szín. Amúgy erre mondja valaki hogy összecsaptam... Elfogadom ha nem tetszik valakinek, de sokat dogloztam vele. Még annyit, hogy sajnos a kártyalapok miatt hamar elfogyott a 20 layer egyébként nem versenycsíkokat akartam.