300
2008. augusztus 29-én jön ki!
  • bogyoka
    #140
    Párizsban vagyok az állatkertben, a majomnál, azt csinálja amit én, de egy fatönk kellene a leírás szerint.

    Nincs fatönköm, csak 1 ernyőm van, hol találok valami hasonlót, hogy a lyukba tegyem?
  • crusaderzoli
    #139
    köszi
  • moonster
    #138
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    műszikla a roncsautoba, táblák kicserélése parkolo<->omlasveszely, szerencsesutik felnyitasa az arusnal, es ha a megfelelot talaltad, akkor azt visszasutteted es odaadod fodlmeronek
  • crusaderzoli
    #137
    Sziasztok, hogy veszem rá a földmérőt, hogy álljon arrébb a kocsival?
  • bogyoka
    #136
    Köszike, így már másképp megy a dolog:))
  • CéZé
    #135
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja igen rá kell venni a földmérőt, hogy vigye onnét a kocsiját, meg tedd a lézert az oszlop tetejére.
  • bogyoka
    #134
    Köszönöm, de úgy áll pedig, már nem lehet mozgatni sem, még próbálkozom akkor.
  • CéZé
    #133
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    forgasd el a lézerrel párhuzamosan, a büfékocsi felé álljon
  • bogyoka
    #132
    Segítség kéne még nekem:)

    Gatineau-ban vagyok, ahol a szobor kezére tettem a lézeres vízmérőt, de egy útjelzőtáblába akad meg, mit csináljak az útjelzőtáblával?
    Már mindent próbáltam.
  • Ashley36
    #131
    Nagyon szépen köszönöm a gyors segítséged.:)Belepillantottam és jó lesz.:)
  • CéZé
    #130
    Párizs a következő helyszín
    Talán jó lesz.
  • Ashley36
    #129
    Értem.:( Akkor várok hátha esetleg valaki azután a videó után készít egy mentés és feldobja ide. Max lemaradok egy videóról az még nem tragédia de a játék nagyon érdekelne...:)
  • CéZé
    #128
    Közvetlen azután nem lehet menteni mert van egy hosszú videó, majd jön a következő helyszín.
  • Ashley36
    #127
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan gondom van, hogy a hordós részt megcsináltam,(Austrebert) viszont amikor a csaj odaáll a nyitott hordó elé egyszerűen lefagy a játék.:( Ha valakinek lenne esetleg egy mentése ami közvetlen azután van, hogy kinyílik a hordó és feltenne ide egy linket azt nagyon megköszönném.
  • il
    #126
    sziasztok

    itt egy német végigjátszás ami fordítható, ha valaki naon elakadna

    http://www.gameswelt.de/tipps/walkthrough/5188-Geheimakte_2_Puritas_Cordis.html

    http://www.webforditas.hu/
  • moonster
    #125
    szivesen
  • bogyoka
    #124
    Köszönöm, ez volt a bibi, már tovább is mehettem végre:))
  • moonster
    #123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az újságot /a rózsaszin ruhás nő kabinja, ágy mellett/ tedd be az üres képkeretbe/étterem/.
  • bogyoka
    #122
    Igen tudom, de hiába beszélek a fotóssal még nem fotóz semmit.
    Már énekeltem is a mikrofonba.:D
  • moonster
    #121
    a kapitánynak kéne valami bizonyíték, hogy higgyen neked, talán egy fotó?
  • bogyoka
    #120
    Köszönöm, már sikerült rájönnöm:))
    Most meg nem történik semmi hiába használom a fülhallgatót a mikrofonon, egyedül van a szobában a pasi:D
  • CéZé
    #119
    [spoiler] A bárpultos elött vannak a kabinkulcsok. Mikor ott vagy nem beszélsz senkivel csak használod a ruhát. Ekkor elmegy Nina majd az álruhában jön vissza. Most beszélhetsz a pultossal aki nem tud segíteni mert nem tudja kinek melyek a kulcsa. Neked kell kideríteni a kabinszámot. Ha már tudod akkor kapod meg.
  • bogyoka
    #118
    Már rájöttem, sikerült:))
  • bogyoka
    #117
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De azt mondja, hogy perfecten össze van kombinálva, száraz a köntös is, hol öltözök át? Már nem tudok mit kitalálni olyan dühös vagyok, még így nem fogott ki játék rajtam.
  • CéZé
    #116
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor már csak egymásra kell őket tenni az invertoryban, de lehet még vizes a köntösöd amit a felső szinten tudsz megszárítani a légkondi ventillátorával. Csak a bárpincérnél tudod használni.
  • CéZé
    #115
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ninat tedd bele egy zsákba majd tegyél rá szemetet (szétvert kutyaház) ekkor lesz egy másik őr is akivel ha beszélsz le tudod dobni a pincébe a Ninas zsákot.
  • bogyoka
    #114
    már kompletten megvan az invertoryban szemüveg, kalap rózsákkal, és a rózsaszin köntös. A hajammal nem tudok csinálni semmit, hiába akarom a pálcikákat odarakni, valami habot emlit azt hiszem:))
  • mariann84
    #113
    oké nina kint, de
    1. nincs sisakom,2.akályháig nem jutok el, mivel ott ül az őr az ajtó előtt.
    azért köszi, próbálkozom még, hátha rájövök.
  • CéZé
    #112
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vázából öntsed át a sisakba a levest, szenet tegyél a kályhába majd meggyújtja és tedd rá a sisakot és kész is. A tv-t tedd az ablaknál lévő asztalra és kapcsold be, ha van rajt antenna akkor foci megy rajt ha nincs a varrógép fölött találsz egyet. Ha beszélsz a börtön ajtónál álló emberrel akkor elmegy járőrözni és meglátja a tv-t.
  • mariann84
    #111
    vki megmondhatná mit kell csinálni a vázás sajttal és a tévével...
  • mariann84
    #110
    kalap is kell, az megvan? vmi rózsákkal kell összerakni asszem.
  • bogyoka
    #109
    igen, az már megvan, már napozik a pasas, a zoknit is kimostam újból, és megszárítottam, de nem tudok mit csinálni már, nem tud valamiért átöltözni.
  • mariann84
    #108
    sztem a zokni jó úgy, én is csak összemostam és kész, majd megszárítottam fent a kapitány ajtaja mellett a szellőzőn.
    van már napszemüveged? a napozó hapsitól kell elcsenni úgy hogy megigéred hozol neki naptejet de csak szappannal töltöd fel a tubust.
  • bogyoka
    #107
    Nem megy, a zoknim még piros, már annyi mindent próbáltam már, de semmivel nem tudom rózsaszinüvé tenni:(
  • bogyoka
    #106
    Köszike:) A zoknim piros csíkos, de mást nem enged mosni, de megnézem akkor. A hajába akarom tenni a tűket, de valami habról beszél:))
  • DORSANAX
    #105
    Pl.a zoknidnak milyen a színe?
  • DORSANAX
    #104
    Ha a teljes ruházat készen van,akkor még az sem mindegy,hogy hol öltözöl át,de gyanítom,hogy nincsen készen...
    Itt van egy képekkel ellátott végigjátszás,most találtam.PDF formátumban még a gépetekre is menthetitek:

    http://www.adventurespiele.net/module-Loesung-showcontent-id-849.htm

    Ez is német,de tele van képekkel.Adobe Reader 9.1 kell hozzá,de az oldalon az is ott van,csak rá kell klikkelni.Jelenleg sztem ez a legrészletesebb végigjátszás.
  • bogyoka
    #103
    Segítenél nekem?:))

    Én is így vagyok, az első részben nem akadtam el ennyiszer.
    Nem tudok még átöltözni a hajón a fürdőköpenybe, pedig megvan a napszemüveg, kalapot csináltam minden összeáll, a tubust odaadtam a napozó hapsinak.

    Mit kell még csinálnom?
  • mariann84
    #102
    megint elakadtam,
    hogy az istenbe kell sajtlevest csinálni mikor se mikró se víz és hogy kell leültetni az őrt a tévé elé, az a rész mikor nina fogságban van.
  • mariann84
    #101
    Igen, de hogy egyéb helyzetben is segít-e a pap, azt nem tudom.

    Amúgy nekem az első rész sokkal jobban tetszett, és jobban is ment, itt állandóan elakadok, lassan megtanulok németül annyit nézem azt a német végigjátszást. az első résznél nem volt ilyen.
    amiket felsoroltál, nekem is kedvenceim, syberia1-2, still life, tunguska, ezekben el sem akadtam, longest journey1-2 is jó volt.de most ez vhogy nem megy, pedig ez ráadásul magyar is :D