300
2008. augusztus 29-én jön ki!
  • DORSANAX
    #180
    OFF!Próbáld majd meg egyszer a Still Life-ban a festő ajtajának zárját álkulccsal kinyitni.
  • DORSANAX
    #179
    Nincs mit,nem szabad ilyen könnyen feladni,én is nézelődtem egy keveset ott a parkban,mert nem figyeltem,hogy mehetek tovább balra is.Írtam,hogy ez szivatós a játékban egy kicsit.:D
    Bár ehhez hasonló a Syberia-ban is van,bár úgy emlékszem,hogy ott talán jelezte valami,hogy tovább mehetek...
  • bogyoka
    #178
    hjaa, értem akkor el voltam tévedve rendesen:D

    Köszönöm szépen:))
  • DORSANAX
    #177
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem a kupacot kell piszkálni,hanem a szemétkupactól balra a hídon a járdán van egy kék kő,azt kell kipiszkálnod.Nem szabad feledni ilyen könnyen.:D

    Ne add fel...
  • bogyoka
    #176
    Már kezdem unni, elegem van:( Ennyire nem fogott ki rajtam egy játék.
    Ez nálam olyan mint nálatok a levél átadás.
    Valami nincs rendben nálam, már újból is elkezdtem, nem változik a dolog.
    Már vagy 2 órája szenvedek vele.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen megcsináltam, elhúzott egy fekete furgon, aztán még körömlakkal is kijavítottam az autóját a Rossinak. És ernyővel nem engedi piszkálni a kupacot, még kanállal is próbáltam
  • DORSANAX
    #175
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha az óramutatóról ráejted a kocsira asszem a gyertyát,akkor beindul a láncreakció,jön egy videó és elhúz egy autó a barátaival,stb.Ezt már megcsináltad?
  • bogyoka
    #174
    Köszi, akkor próbálkozom az autóssal tovább:)
  • DORSANAX
    #173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha elment az autó,ami lefröcskölte a munkást,akkor takarítja le asszem a hidat.Akkor lesz látható a kék kő a járdán,amit az ernyővel lehet kiszedni,ha jól emlékszem...
  • moonster
    #172
    spoilert hasznaljatok
  • DORSANAX
    #171
    Ott kell lennie a korlát mellett a járdán,asszem...
  • DORSANAX
    #170
    Nem kell a munkás,nincs ott a kék kő?Ott kell lennie,ha letakarította,akkor látható lesz.Ha jól tévedek,akkor egy ernyő kell.:D
  • bogyoka
    #169
    Köszi, mentem én balra, de nincs ott seholsem a munkás:D Eltünt.
  • DORSANAX
    #168
    Takarítás után bármikor,csak ott is az a szivatós dolog van,t.illik menj tovább balra a hídon /nem jelzi a lehetőséget!/és,ha már feltakarította az antimelós,akkor kiszedheted...:D
  • bogyoka
    #167
    Igen, mert mikor már leírtam akkor jöttem rá, hogy az invertorymban van olyasmi, és az lesz az. Csak módosítottam.:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A hídról mikor tudom, vagy hogyan tudom elvenni a kék kockát? Már mind a 4 helyén van, már csak az kéne nekem.
  • DORSANAX
    #166
    Kösz,mert már azt hittem,hogy én nem látom jól a kérdést.
    T.illik én összeraktam a két verziót.Azt hiszem,ezt írtam is,de lehet,hogy nem volt egészen világos.
    Szóval ahhoz,amit én leírtam a #145-ben,mindkét verziónak meg kell lennie.
    A két fájl/magyar loca.spr és video.spr/a lemezen/vagy image-ban van,az onnan kicserélhető...
  • moonster
    #165
    :)
    A sima magyar verzió van nekem, módosított .inivel.
    levélátadásnál betlizett, de amúgy teljesen jó.
  • DORSANAX
    #164
    Ceruzának vastag,farönknek vékonyka.remélem nem veszed cikizésnek.:D
    Egyébként már leeshetett volna,amikor írtad,hogy "...lehet,hogy én ceruzának néztem?:D"
  • bogyoka
    #163
    Köszönöm mindenkinek, már megtaláltam, nálam volt, csak én ceruzának néztem:D

  • DORSANAX
    #162
    Megvan,nálam is volt egy mentés tényleg ott van ahol moonster írta...
  • DORSANAX
    #161
    Várjatok,nem a hídnál van a szemétben?Már én sem emlékszem pontosan sajna...
  • CéZé
    #160
    Lejjebb van itt mentésem Párizs elejére, próbáld ki. Egyszerre veszi ki mind a kettőt. Mármint nem kell kétszer keresni.
  • bogyoka
    #159
    a gyertyát kivettem még az elején, de nem akar már kivenni semmit, lehet, hogy én ceruzának néztem?:D
  • CéZé
    #158
    A gyertyának és a botnak kellenne bent lennie.
  • bogyoka
    #157
    Segítsetek légyszi!

    A temetőben a komposztnál nem vesz fel semmi farönköt nekem. Nem találok sehol farönköt.
  • DORSANAX
    #156
    Vigyázni kell,mert engem is átvert a játék.:D
    Pl. a parkban nem jelzi semmi,hogy balra is édemes mozdulni.Sztem szivatásből nem mindenhol jelzi az "átjárókat".Ott toporogtam én is a parkban,mint vak a sz@rban,mire észrevettem,hogy balra a padon ül valaki.
  • DORSANAX
    #155
    Bocs,hogy megkérdezem,de neked nem csak a magyar 1.02-es verziód volt .ini-ben"4"-re átírva?
  • bogyoka
    #154
    Bocsi, nem mentem el jobbra:D
  • bogyoka
    #153
    köszike:)
    Azt mondja nekem, hogy nincs semmi a komposztnál, hiába akarok felvenni valamit, pedig az ikon azt mutatja.
  • DORSANAX
    #152
    Jól emlékszel sztem.:D
  • moonster
    #151
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól emlékszem, akkor egy bot kell, ami a temetőben a komposztban van, ha jól emlékszem
  • BenG
    #150
    köszi
  • DORSANAX
    #149
    Nálam így jó volt a levélátadás is,nem értem.
  • bogyoka
    #148
    Nekem sem volt gondom a levél átadásánál, simán megcsináltam.:)
  • bogyoka
    #147
    Köszönöm az már meg van.

    De a majomnál kéne még nekem valami fatönk, nekem az nincsen, honnan szerezzek?
  • moonster
    #146
    Én végigtoltam, annyi gubanc volt, h ott a levélátadásnál nem működött a játék. Sztem az angol patch megoldja, remélhetőleg.
    Már le is töröltem.
  • DORSANAX
    #145

    Teljesen tökéletes és hibátlan,általam letesztelt NODVD-s verziót tudtok felépíteni a következő módon:

    1.német fel
    2.német exe/német 1.00-ás crack/
    3.magyar loca.spr a németbe
    4.magyar video.spr a németbe
    5.iniben 5-re!/archives.ini-t mentéssel átírni!/
    6.Játék hiba és DVD nélkül!
    Mégegyszer:ez a német verzió tökéletes magyar futtatása.
    Ha a video.spr-t nem írom felül,akkor a videóknál német marad a szinkron.
    Ha az iniben 4-es van,akkor is megy de kb.minden második felirat német marad.
    Így lesz egy tökéletes,minden tekintetben végigjátszható játékotok.Leteszteltem,kiírható DVD-re a telepített állomány/2GB/,legközelebb csak vissza kell vinyóra másolni,nem kell telepíteni sem."Idegen" gépen is futni fog a játék hiba nélkül...
  • moonster
    #144
    Bogyóka:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kacsákat lassacskán kell odacsalni. Először a Hídnál kell belefújni, ahol az utcaseprő volt, után a aparkban, ahol a szokokut van, majd a legvegen a krokodiloknal
  • bogyoka
    #143
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A térképes táblán használd a bicskádat, és kapsz 2 elemet, vedd le a lézert és az elemeket kombináld a lézerbe
  • BenG
    #142
    Kéne egy kis help. Mit kell csinálni, amikor Gatineau-ban vagyok, elküldtem a büfés kocsit, de a lézer meg behalt. A tükröt nem engedi a darura rakni, mert azt mondja, hogy nincs mit visszatükrözzön. Hogy kell megjavítani a lézert?
  • bogyoka
    #141
    Megbolondulok a kacsákat sem sikerül a hangutánzóval a krokodilhoz csalnom:((