104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Darthmushroom
    #104500
    "Clear Cache" be van kapcsolva? legtöbbször csak annyi a probléma ha jó helyre másoltad, meg ajánlott bekapcsolni h az skin újratöltést elfogadáskor h ne kelljen a játékot újraindítani
  • zsocmoc
    #104499
    sziasztok!

    tudna alaki segíteni: FM19hez logo, kit meg egyéb grafikákat szeretnék letölteni, de nem működik:
    hiába teszem be a graphics/logos stb mappákba nem jelenik meg, sőt az addigi alap FMes kép is eltűnik. Pl beteszek egy logo packot, akkor a kamu angol címerek és minden egyéb címer eltűnik, a helye egyszerűen üres.
    Skin meg pl a real name patch az működik, de amit a grapichs mappába tennék be azok nem

    Van ötlet? Neten találtam pár hasonló hibáról bejegyzést, de megoldást nem

    köszi szépen
    Utoljára szerkesztette: zsocmoc, 2019.06.22. 23:27:34
  • Balázs 17
    #104498
    Üdv
    Friss magyar átigazolást nem tud valaki?
  • Darthmushroom
    #104497
    sokat számít már kinek hány éves szerződése van, ha rövidebb akkor olcsóbb. top klubnál jó taktika az h eleinte csak érdeklődsz érte, és rossz ajánlatokat teszel érte amit elutasítanak, aminek az lesz a haszna h a játékos egy idő után ált.ban mérges lesz a klubjára esetleg átadólistára kéri magát ami csökkenti az árat.
  • McEachran3
    #104496
    Hát megváltozott a világ :) Neymar, Mbappé sem 40-60-ért kelt el, a játék csak követi a valóságot :) Első szezonban mindig nehéz igazolni, a második szezonban már lehet reális áron elhozni játékosokat. Amúgy a klub bevételek is nőttek szóval nem olyan vészesek azok az árak.
  • Yodamest12
    #104495
    Hali,

    Az FM 2018-at kezdtem el csapatni és játékos igazolásokkal kapcsolatban lenne kis gondom. Bármilyen játékost akarok venni, (Arsenal vagyok) mindenki baromi drága! Értsétek ez alatt, hogy ha kinézek pl. egy Andrea Pinamonti szerű 18-éves, de tehetséges játékost, még őt sem tudom 40-50 misi alatt elhozni.... sztárocskákra, jobb játékosokra meg ilyen bődületes 150-180 misis kéréseket kapok.... lehetetlen árak. Emlékeim szerint anno még ez nem volt így a régebbi FM-ekben, ott fiatal tehetségeket azért ilyen 7-10 misi környékén simán meglehetett venni és jobb játékosokat is pl. Pogba, Dybala ilyen 40-60 misiért. A 2018-ban miért vannak így elszaladva az árak? Bezzeg tőlem senkit nem vesznek meg, Bellerínt akarta a Barca elvinni ilyen nevetséges 10 milliós összegért... pedig stabilan hozza a 7.3-as értékelést. Erre valami tipp esetleg? Nagyon zavaró és elgondolkodtam, hogy visszamegyek a 2012-vel játszani, mert abban még nem így volt.
  • Piko888
    #104494
    Segítsetek, ha tudtok, fordítók jelentkezését is várjuk:
    FMBetyarok.hu magyarítás
  • nono28
    #104493
    Igen újat.De úgy sem volt jó,ezért teljesen töröltem a játékot,majd újra telepítés után jó lett.
  • Darthmushroom
    #104492
    új karriert kezdtél? mert azt hiszem csak akkor működik.
  • nono28
    #104491
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni.A leírás szerint telepítettem ezt:FM2019 Real Names and German National Team Fix File for FM19 v3.0 és a játék inditás után a játékosok nevei nem eredeti nevek.Eredeti a játék!
  • Torzhus
    #104490
    Arról mit tudtok, hogy a frissítés óta (19.3.2) minden játékosért pontosan 10x annyi monthly fee-t kérnek ha kölcsön akarom venni őket, mint korábban? Konkrétan egy 600e-t érő játékost havi 185e-ért(!!) akarnak elengedni, pedig a korábbi mentésemben(19.2.3) 18500 volt.
  • Piko888
    #104489
    A magyarítás 50%-on áll, amennyiben használni szeretnétek, látogassátok meg az FMbetyarokat
    Utoljára szerkesztette: Piko888, 2019.03.09. 21:13:57
  • Piko888
    #104488
    Segítsetek, ha tudtok.
    FM magyarítás
  • adame1996
    #104487
    Sziasztok. Valaki fel tudná tölteni vagy elküldeni a 2011-es játék magyarítását?
  • nono28
    #104486
    Jó reggelt!

    18/19-es válogatott mezeket honnan tudnék letölteni?Előre is köszönöm a segítséget!
  • Fonseca
    #104485
    Nálam teljesen OK.
  • Torzhus
    #104484
    Sziasztok!
    FM Scout weboldal nektek működik?
    Vagy csak én bénázok vmit?
  • Zanetti
    #104483
    Én a 3. szezon végén vagyok a Real-al, de ilyen komoly sérülésünk még nem volt, csak Bale hozza a formáját és dől ki időről-időre pár hétre, vagy max 1-2 hónapra.
  • Zanetti
    #104482
    Igen, lehetséges, de offline akkor tudsz csak játszani, ha a játék naprakész állapotban van, vagyis minden frissítés telepítve van.
  • szabocsaba1983
    #104481
    Sziasztok!

    2019-ben másnak is van tapasztalata a horror sérülésekkel kapcsolatban?
    Már a 3. játékosom esik ki 5-7 hónapra, és még csak november van :)
  • boscorelli2
    #104480
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy az FM 2019 Touch játszható e offline? Beruháznék rá, a steam-et is feltelepítem a gépre, de utána csak offline szeretnék játszani vele. A steam-be történő bejelentkezés is offline lenne. Lehetséges e ez?

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
  • nono28
    #104479
    Köszönöm szépen!
  • Fonseca
    #104478
    Szai,

    Igazából egy egyszerűbb képszerkesztőprogram és Windows jegyzettömb programja is elég. A logókat és játékosok képeit is egy formára kell méretezned, majd a hozzájuk tartózó ID számmal kell őket ellátni. A jegyzettömb programba még hozzá kell fűzni egy pársoros utasítást és beilleszteni a megfelelő könyvtárba.
    Röviden ennyi. Nem bonyolult, csak nagyon p@csölős folyamat.

    Ha nem valami egyedire vágysz, egyszerűbb letölteni pl. innen: www.fmscout.com

    Ha szerkeszteni akarsz, akkor: https://www.youtube.com/watch?v=3y4GlxBi4iQ
  • nono28
    #104477
    Sziasztok!

    Szeretném megkérdezni hogy,hogyan lehet face illetve logó packot csinálni?Kell-e hozzá valami program?
  • LasDen #104476
    Köszi!
  • nono28
    #104475
    Köszi!
  • nono28
    #104474
    Köszi!
  • Fonseca
    #104473
    Szia,

    Itt van róla egy video, hogy hol találod:

    https://www.youtube.com/watch?v=7LnC0paLERM
  • Balázs 17
    #104472
    ha az in-game editorra gondolsz, akkor játék indításnál engedélyezni kell és utána lesz elérhető a mentésben
  • nono28
    #104471
    Jó estét!Ma megvettem eredeti FM 19-hez az editort!Az lenne a kérdésem hogy ezt vásárlás után hol találom?
  • AdaKiller
    #104470
    megvettem délután. eddig bejövős :)
  • Piko888
    #104469
    Tavalyi részt teljesen újraírták, az idei már kiforrotabb. Béta megjelenése óta 100 órát nyomtam bele, pedig mellette fordítom is.
    SZóval ne hezitálj, simán megéri.
  • AdaKiller
    #104468
    nálam a cm 2002 volt az etalon, majd az FM15-nél megállt az élet (ilyen téren). a tavalyiról több rosszat mint jót olavstam, viszont hiányzik egy kis menedzselősdi :)

    mennyi órád van benne?
  • Roodie76
    #104467
    Relatív, kinek mi éri meg, de szerintem voltak akkora változtatások benne, hogy azt mondjam, megéri upgradelni a régebbi verziókról. Bővült a taktikai repertoár, a felület is sokkal összeszedettebb lett, és a meccsmotor is fejlődött sokat. A 2018-at utólag megbántam, hogy megvettem, ezt még nem.
  • AdaKiller
    #104466
    Sziasztok,

    megéri megvenni az idei verziót?
  • SLICK
    #104465
    ahh értem. Köszi a választ :)
  • Balázs 17
    #104464
    lebutított FM
    nincs média, staffból egy van minden posztra, nincs dynamics stb.

    annak találták ki, aki nem akar ilyenekkel foglalkozni és inkább a játék, csapatépítés érdekli és gyorsan akar haladni
  • SLICK
    #104463
    az FM touch az mire szolgál?
  • yamato41
    #104462
    https://www.allkeyshop.com/blog/buy-football-manager-2019-cd-key-compare-prices/
  • SLICK
    #104461
    Köszi szépen :)