104658

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!

• korbin555
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nemi identitás nyílt felvállalása a legritkább esetben politikai indíttatású. Mozgalom támogatása sem feltétlenül.
    Propaganda pedig a Movember is, a játékhoz sincs köze, de nem emlékszem felháborodásra. Neked mással van problémád.

Első blikkre én is kiakadtam mit keres ez itt, de 2 mp. alatt túlléptem rajta. Semmi különleges, a sporthírek is mindig leközlik, ha valaki felvállalja a másságát. És nem korhatáros, gyerekek is olvassák. Bár épp a gyerekben nincs előítélet, azt a felnőttektől tanulja. Te a toleranciát láthatóan nem ismered, vettük az adást. Ordenáré káromkodás nélkül is megértettük volna.
  • yamato41
    Mivel ez nem politikai fórum, ezért nem fogom részletezni, de a szexuális identitás erőszakos elfogadtatása egy jól körülírható politikai eszmerendszer eszköze. Politikai fegyverként használják politikai ellenfeleikkel szemben. A szexuális identitás privátum. Nem tartozik az enyém másra, másé énrám. Nem tartok jobb színésznek, politikusnak, tudósnak bárkit azért, mert ismerem a szexuális identitását (nyilván addig a pontig, amíg az törvényes, pl. nem erőszakos, vagy kiskorú ellen irányuló). Ergo semmilyen releváns információt nem hordoz, hanem puszta politikai propaganda.
  • Lancelot1983
    Ezt én sem értem a közhírré tétele az miért politika? Szerintem a valóságban sajnos van létjogosultsága az ilyen úgy nevezett "coming out"-oknak az ismertebb embereknél. Mi ebben a gyomorforgató mocsokság? Propagandának, propaganda, de mitől alávaló?
  • yamato41
    Sajnos nagyon nincsen igazad. A Brexitnek van hatása a focira, ennek nincs. Az "áttérés" magánügy, a közhírré tétele politika. Gyomorforgató mocsokság, semmi köze ehhez a játékhoz, egyszerűen egy alávaló propaganda. Még egyszer a píszí k*rva anyjukat!
  • korbin555
    Így közölte Jacobson az örömhírt, hogy áttért. Ez nem politika, az a Brexit volt.
  • Solt
  • yamato41
    Alapvetően azért, mert egy politikai üzenetet vittek bele egy játékba. Persze, lehet bagatellizálni a dolgot, de attól még jelen van. Undorító jelenség.
  • Lancelot1983
    Én mondjuk azt nem értem, hogy amiatt az üzenet miatt, ami nem tudom saccra 5-10 évente megjelenik kb egyszer a csapatodnál, és akár egy kattintással át lehet ugrani, hogy lehet annyira kiakadni, hogy egy ilyen káromkodásokkal teli hozzászólást írj. :)
    Egyébként én sem raktam volna be a játékba, mert szerintem sem ad hozzá semmi extra élményt a focis játékhoz.
  • hamary
    Ejj, de régen jártam erre. :) Idén jó , ha több időt tudnék fordítani a játékra. Minden évben megvettem, de volt olyan, amivel csak 10 órát játszottam :(
  • yamato41
    http://www.bbc.com/sport/football/41796686

Menjenek a píszí kurva anyjukba. Ki a f*szt érdekel, hogy Józsi a Bélát kupakolja-e, vagy "a" Icát? K*rvára nem tartozik ez a sporthoz. Négy fal magánügye. Ez is jól mutatja, hogy az emberiség jócskán megérett a kipusztulásra.
  • korbin555
    Ha konkrét óhajod van pikcsör ügyben, jöhet. Egyébként nem tudok semmit. Játszani kellene.
  • bakkerman
    Na milyen a gamma? Aki bétázik dobhatna fel 1-2 képet :) Én idén nem rendeltem elő,megvárom a megjelenést
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.10.29. 09:06:31
  • korbin555
    Máris van Real Names Fix.
  • Piko888
    Köszi szépen
  • korbin555
    ITT a nyelvi fájl, amit kértél.
  • Piko888
    Van BETA!!!!!
  • Mor3llo
    Legkésőbb pénteken, sokan inkább a holnap-holnaputánt valószínűsítik.

Az fmscout.com pedig arról ír, hogy vannak pletykák mai (okt. 24.) béta-megjelenésről.
  • korbin555
    Nincs.
  • Piko888
    Ok köszi, ezek szerint nincs előtöltés?
  • korbin555
    Mihelyt elérhető lesz a játék, megkapod. Valószínűleg jövő hét pénteken.
  • Piko888
    Hi!
    Le tudod tölteni, ha igen lécci küld el example.ltc fájlt.
    Documents\Sports Interactive\Football Manager 2018\languages könyvtárban van.
    A magyarítás miatt szeretném megnézni a fájlt, hogy mennyi változás van a 17-hez képest.
    Köszi, Piko
  • korbin555
    Kiírja a Steam, ha elérhető lesz a Béta. Addig csak dísz a könyvtárban.
    A kódom pedig innen származik: muve.hu Mit ne mondjak, jó drága. Béta ide vagy oda. Bár ahogy most utánanéztem, máshol se sokkal olcsóbb. A 13 a felébe került, persze azóta van Touch, meg a 60 SI alkalmazottból lett 100. De legalább a közel 1 milla eladott 17-ből futotta most licencre is. Lesz német válogatott, 4 évre megszerezték a jogot. De elvileg csak a következő kiadástól. A 19-ben lesz német nyelv, és hivatalosan is kapható lesz a játék Németországban.
  • geo91
    de hülye vagyok, most nézem, hogy már rég megkaptam mail-ben :D de ugye letöltődni csak akkor fog, ha már van béta
  • korbin555
    Nem tudom honnan származik a kód, ajándék. Az öcsém küldte tegnap este email-ben, a közelgő szülinapom alkalmából. Aktiváltam, de nem tudom Béta-e. Majd megkérdezem hol vette.

Mondjuk nem hiányzott. Az előzővel 2 hónap után befejeztem, február óta pedig nincs is a gépemen fm. A szabadidőm most is annyi mint amikor 2200-2500 órákat toltam bele, de egy másik, még inkább időrabló hobbit találtam magamnak.
  • geo91
    amúgy szép gyűjtemény, nekem csak a 2011-től van meg
  • geo91
    hogyhogy ott van a 2018? én még nem kaptam meg a kódot, pedig előrendeltem a bétásat (persze tudom egy hét múlva jön kb)
  • McEachran3
  • korbin555
  • nono28
    Szia!

Köszi szépen!Megnézem hátha most már sikerül!
  • Fonseca
    Szia,

A youtube-on vannak jó kis videók a különböző csomagok beillesztéséről.

Ez pl. egy ilyen, amit keresel:
  • nono28
    Jó estét!

Tudna valaki segíteni?A játékos képekkel vannak gondjaim.Kicsomagolom a faces mappába és a játékban nincsenek benne.Esetleg tudna valaki segíteni?Előre is köszönöm!
  • bakkerman
    én ezért nem nézem a meccseket hanem only commentary
  • rg60
    Igaz legalább nem láttam, de lehet angolozni közben
  • zorrobomber
    A CM-ben nem volt match engine, még nem volt mit szidni, most legalább kiadtad a dühöd.
  • rg60
    Hello!

Na szóval!
    Fm 2017 a sorozat utolsó darabja amit megvettem, soha többet nem vagyok hajlandó pénzt fizetni ezért a játékért!
    Ennyi szart amit ebbe a játékba belepakoltak az több mint felháborító.
    10 meccset játszottam le 11 gólt kaptam,7 et úgy hogy az ellenfél 16 osánál támadtunk kapuralövés ami lepattant az ellenfélről,kontra gól.
    3 gól,ugymkaptam hogy felszabadított a játékosom de 2 a saját játékosomat lötte telibe egyszer az ellent.
    1 távolo bombát is kaptam egy olyan játékos lőtte akinek a távoli rugás értéke 8.
    Játékosom és az ellenfél fut a labdáért játékosom megáll. Miért? Kb 1 meccen 15x előfordul.
    Most ez igy hirtelen.
    Jah nem ma kezdtem én még a chamionship managerrel indítottam
  • Piko888
    Pár ember már teszteli és küldi a javítandó dolgokat.
    Reméljük a lefordított részeket most is át tudjuk emelni a 2018-ba. A 17-ben is kb. 20000 sor van a régebbi FM-ekből.
    A social média szövegállománya tényleg nagy részt tesz ki, az elején még mindenki szabadon választhatott blokkot, de most már hanyagoljuk ezeket és a többire feküdtünk rá.
  • Lancelot1983
    Ez a 33% ki lesz adva 2017-hez majd? Vagy felhasználjátok a 2018 és/vagy 2019-hez és, amikor közel 100% környékén lesz, akkor lesz kiadva csak az adott verzióhoz, mondjuk FM2019-hez? Ha ez utóbbi lesz, akkor szerinted kompatibilis lesz a 2017 és 2018-hoz is vagy nem?
    A szövegnek gondolom az utóbbi években egyre nagyobb részét teszi ki a média rész lenne értelme ezt közel teljesen elhagyni fordítás szempontjából?
  • Piko888
    Idei: szöveganyag
    Utoljára szerkesztette: Piko888, 2017.10.07. 09:41:29
  • zorrobomber
    Fordítóirodától függ. Nagyobb nemzetközi irodák szószám alapján számolnak.
  • yamato41
    Karakterszám a lényeg, az alapján van a fizetés. A szórás nagy, minőségtől is függ, szóköz nélkül 1 és 4 Ft közötti árak vannak.