104784

A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • smylie
    #104220
    Átlag két percenként egy kapura lövés hat percenként egy kaput eltaláló lövés = 1-2-es vereség...

    Utoljára szerkesztette: smylie, 2017.07.11. 16:20:22
  • Vorangee
    #104219
    Ebben nem tudok segíteni, de ha már a Touch verziót szóba hoztad; tableten játszol? Ha igen, hogy varázsoltad rá?

    Többiekhez is szól a kérdésem; ha megvásároltam dvdn a játékot és a steamben elérem a Touch verziót (mivel DLC-ként járt hozzá) akkor a tabletről fellépve a steambe miért nem tudok vele játszani sem telepíteni?

    Google Play nem is listázza (csak a mobilos verziót ami egyrészt egy teljesen más progi, másrészt külön fizetnem kellene érte).
  • Boscolahm
    #104218
    Sziasztok!

    Érdeklődni szeretnék, hogy szerintetek van a játékosoknak „tapasztalati” (experience) mutatója a háttérben? Mármint lehet jelentősége ha egy fiatal tinit állítok a kezdőbe vagy egy idősebb játékost, ha az értékeik megegyeznek? És szerintetek ha van ilyen mérce, amit mi nem látunk, akkor meccsek alapján növekedhet ez az érték titokban, vagy már maga a játékos kora után növekedhet? Gondolom ez főleg gyakorlati úton látszik, ha már valaki sokat játszott a gémmel, az érzékelheti.
    Én a touch verzióval nyomom. Látom, hogy a teljesnél van olyan mérce, vagy mutató ami mutatja a csapat összeszokást, ha egy formációt és instrukciókat sokat gyakorolják, akkor ez az érték folyamatosan növekszik és ezáltal jobb lesz a csapat összhang is. Touch verziónál nincs ilyen mutató. De szerintetek lehet ebben a verzióban is egy titkos mutató vagy itt minden meccsre külön taktikával is fel lehet állni, nem nézi a program az összeszokottságot?

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
  • kosheen
    #104217
    sziasztok,
    kis segítségre lenne szükségem. Valami miatt (tuti h a taktikám sz.r) a legótvarabb csapatok is szivatják a védelmem állandóan.
    FM16, Liverpoolal megyek, és nem egyszer van olyan, hogy akár FA kupa meccsen alsóbb osztályú csapat játékosa úgy húzogat a 16-osomon belül mintha Neymar játszana 3 évesekkel, meg olyan labdákat osztogatnak egymásnak, hogy csak kamillázok sokszor, és naná hogy kilép az ellenfél csatára a 2 bivaly középhátvédem között.
    Oké, néha a gyengébb kerettel állok ki, de nem ok arra, hogy ennyivel gyengébb játékosokkal ne bírjanak el.

    Rendszeres az, hogy 10-15-20 kapuralövése van az ellenfélnek, és ezt simán megcsinálják a kiesés elől menekülő csapatok is a saját otthonomban.
    4231
    a 2 szélső védő fel-fel fut, de akkor sem értem. Egy számomra sokkoló statisztika ... 5. helyen állok most 26 meccs után, ezen a 26 meccsen pedig 44/38 a gólarányom. Csak a 4 utolsó kapott több gólt, mint én, viszont a 44 rúgott gól teljesen rendben van, a 20 ponttal előttem lévő MU 3-al rúgott többet.
    Szóval mi a fenét tehetnék az ilyen adok-kapok ellen?
  • geo91
    #104216
    liszensz
  • Boscolahm
    #104215
    Sziasztok

    Football Manager 2017-ben (2016-ban is) nincs német válogatott, legalábbis a Touch verzióban. Érdeklődnék, hogy ez valami beállítás beli probléma vagy licence beli esetleg (vagy valami más)? Német játékosok sosem utaznak le a meccsekre és a nationalelf kerete is kamu nevekből áll.

    Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.
  • bexinho
    #104214
    kis off, de tegnap óta van már virágbolti is :)
  • smylie
    #104213
    Vigasztaljon hogy a PSG is három ezüst után nyert végre.
  • geo91
    #104212


  • smylie
    #104211
    Hazai szinten elég magabiztosan uralkodunk,

    Legutóbb ez volt.


    A többi csapatban alig van magyar játékos, a jobbak nálam vannak, vagy külföldön.
  • Lancelot1983
    #104210
    Már az is mák, hogy ezzel a kerettel egyáltalán nemzetközi kupában indulhattál
    Egyébként grat. innen mér a döntőt is be kell húzni és végül is akkor is idegenbeli több góllal nyersz :)
    Nem követtem mostanában a topikot, szándékosan csak magyar játékosaid vannak?
    Többi csapat mennyire erős a bajnokságból, és így te milyen eredményeket értél el az elmúlt 7 évben hazai szinten, így tisztán magyarokkal?
  • smylie
    #104209
    Egymás után három párharc idegnben szerzett több góllal eldöntve. :)
    Mi a mák ha nem ez?


    Utoljára szerkesztette: smylie, 2017.06.17. 19:59:37
  • korbin555
    #104208
    Kb. egy éve próbáltam, hasonló végeredménnyel. Nekem ugyan simán feltelepült win 10-re, csak éppen nem indult el. Próbáltam xp módban, csökkentett színmóddal, semmi. Mondjuk nagyon nem bosszantott fel. Csak néhány, azóta már nyugdíjas pofát akartam megnézni, nem akartam játszani.
  • nono28
    #104207
    Windows 7-re is probáltam,de ott is ezt irja!
  • nono28
    #104206
    Igen
  • LasDen #104205
    Kompatibilitás probléma lehet. Win10?
  • nono28
    #104204
    Ez mit jelent?Ez miatt nem telepíti a 2007-t!Van rá megoldás?

    Summary not available.

    This may be a result of an invalid summary type request --e.g. requesting an install summary when an uninstall has occurred.
  • LasDen #104203
    túl nagy a kép. Nem tudom elolvasni a betűket...
  • nono28
    #104202


    Sziasztok! Ez mit jelent?Nem tudom telepíteni az eredeti Fm 2007-et!Ha valaki tudna segíteni annak megköszönném!
    Utoljára szerkesztette: nono28, 2017.06.17. 12:13:19
  • LasDen #104201
  • korbin555
    #104200
    Részemről a két linkelt webshop rendben van. A CJS egy időben az fm hivatalos forgalmazója is volt, nem kamu bolt. A G2A-ról vannak rémhírek, de fél tucat kódot vettem ott, és semmi problémám nem volt.

    A menetet leírták előttem. Kódot veszel, és aktiválod a Steam-ben. Konkrétan: bal alsó sarokban "játék hozzáadása - termék aktiválása." Beírod a kódot, a többit intézi a Steam. Letölti, telepíti...játszol.

    A "gyári" editor ott van a Steam kellékek között. Ha megvan a játék, hozzáférsz. Vagy veszel plusz pénzért másikat, de YR emeléshez felesleges pénzkidobás.
  • yamato41
    #104199
    Nem kell lezedni "valahonnan". Veszel steam keyt keyshopban, azt beírod a steambe, letölti mindenestől.
    http://www.allkeyshop.com/blog/compare-and-buy-cd-key-for-digital-download-football-manager-2012/
  • 00mate
    #104198
    Nem tudom, ha nincs dvd olvasóm már, akkor azt úgy lehet feltelepíteni hogy leszedem "valahonnan", majd megveszem a steam kulcsot hozzá? A youth rating-et felraknám 75-re a magyaroknak.

    Ha jól tudom csak eredetinél lehet ezt megcsinálni. Vagy rosszul tudom?
  • 00mate
    #104197
    És ez a két oldal mennyire megbízható?
  • yamato41
    #104196
    Nincs osszegzesi ertek. Ez egy osszetett jatek, nem arkad. Ez van. Minden poszthoz mas tulajdonsagok kellenek. Ha osszegzo tulajdonsagot akarsz,a fifazz, ez mas elmenyt nyujt,a lenyege a sok adatban, tulajdonsagban es statban rejlik. Ha lenne osszegzo ertek,a az fm-es tarsadalom felhaborodna,m ez nem az a jatek.
  • Rdinho10
    #104195
    Lehet:D de azert megprobalnam,akkor nem lehet gondolom beallitani? Kiscsapatoknal eleg szopo veginyalazni,h most az enyem ebben jobb az uj abban lenne jobb,szoval egy osszegzesi ertek jobb lenne.
  • yamato41
    #104194
    Ud, ha nem tudsz 20+ ertekbol rajonni,h most jobb jatekos vagy nem? akkor inkabb valassz masik jatekot,m az fm nem neked valo! szivesen
  • Rdinho10
    #104193
    Udv Urak, elkezdtem jatszani a fm manager 17-el(mobilos valtozat) az lenne a kerdes,h a jatekosok statjat,h tudom beallitani egyszerubbre?szamomra furcsa,h 20+ ertekbol jojjek ra,h most jobb jatekos vagy nem?koszonom
  • korbin555
    #104192
    1
    2
    Amazon-on, eBay-en van dobozos is.
    Utoljára szerkesztette: korbin555, 2017.06.14. 19:02:33
  • 00mate
    #104191
    Az Fm 2012-t még meg lehet valahol vásárolni?
  • Lópikula
    #104190
    meg hatot nyaltál, Neuer túl van értékelve, és az FM tudja ezt
    Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2017.06.08. 22:05:34
  • G.Freeman
    #104189
    Mindketten adtunk szerződést és a játékos döntött. Ez igazából csak később volt gond, amikor a top fiataloknak kezdö játékos szintű fizetést adtunk, hogy a másik elől el tudjuk vinni.
  • smylie
    #104188
    Igazából ez a terv ezzel a karrierrel hogy mire megyek csak magyar játékosokkal. Most is a volt Man. U.-s Blackett az egyetlen légiós. Vannak szép eredmények, csak a védelem nagyon gyenge, sok gólt kapunk. Meg hát támadó a taktika is
  • zorrobomber
    #104187
    Az szép. Valamit én csinálok akkor retek szarul, mert klasszisokkal jobb kerettel sehol sem vagyok, nem hogy El döntőben, tegnap kaptam ki épp a Villareal-tól 4:2-re a második kieséses körben.
  • smylie
    #104186
    És négyet vágott Neuer-nek. :)
  • smylie
    #104185
    Szerintem egész jó kis játékos. És elég tevékeny részt vállalt abból is hogy EL fináléba jutottunk.
  • zorrobomber
    #104184
    NB1ben csodákra képes egy kis gyorsaság, de itt tényleg valami mágia lehet a háttérben :)
  • bakkerman
    #104183
    Mocsok gyenge játékos még nb1-es szinten is
  • zorrobomber
    #104182
  • McEachran3
    #104181
    Az igen, ezt nevezem! :) Szép kis karrier mindkettőtöktől :)

    Az elején, az igazolásoknál, hogy oldottátok meg, ha egy játékost mind a kettőtök akart? :)