90
  • Magnificat
    #10
    egyetértek... ha tv-zek, az esetek 80%-ban discovery, animal planet és national geographic megy...csak sajna ezek mindegyikén pofátlanul sok az ismétlés (azaz gyakorlatilag már csak az megy :( sajna nincs más hasonló csatornánk... (ja és travel and living és travel channel is rulz :D),
  • Magnificat
    #9
    hát nem tudom... nekem a gyenge felhozatalban ugyanúgy benne a van a steven seagal-os film (nem segal, seagal :D). 1-1x meg lehet nézni, de szvsz a filmművészet lapjaiban eléggé z betű alatt lehet :)
  • tpeterr
    #8
    Discovery meg Animal Planet rulz.
  • tpeterr
    #7
    Nem csodálkozom ha a tisztel közönség inkább Steven Segal-os filmeket néz, mert elég gyenge a felhozatal időnként (na meg személyszerint én szeretem e Segalos filmeket, kövezz meg most ezért nyugodtan :-D ).
  • Magnificat
    #6
    "Az RTL Klub egy Steven Segal-filmmel, a Félholttal agyabugyálta, ööö, félholtra a TV2 új sikervárományosát a kereskedelmileg fontos 18-49-es korosztályban (közönségarányok: 28,7% - 36,1%)."

    Ez sajna nem feltétlen a műsort vagy a csatornát minősíti, hanem az átlag tvnézőt. Szerintem egyébként egyáltalán nem rossz műsor ez a vetélkedő...
  • tpeterr
    #5
    Rendben, köszönöm a felvilágosítást. :-)
  • MrPrise
    #4
    Viasat csak kábelen megy, tehát ilyen szempontból nem országos, mert nem lehet mindenhol csak úgy fogni mint a TV2-t, RTL Klub-ot.
  • Cat #3
    Viasat már akkor is örül, ha egy adása mérhető nézettségű a 800 fős AGB panelen, nem zavar sok vizet.
  • tpeterr
    #2
    "kétszereplős országos kereskedelmi tévés piacon"-és a Viasat 3? Vagy az ennyire jelentéktelen? Javítson ki valaki, ha tévedek, mert az könnyen meglehet, ez csak saját gondolat.
  • temes69
    #1
    nálunk a tv2 egyszerüen ocsmányul jön be(antennával, mivel kábel nincs), és ezért nem is nézem. a szemem kifolyik mire valami műsort megnézek rajta, és nem csak nálunk hanem máshol is itt a környéken. milyen már az hogy országos csatorna és nem bír normálisan sugározni. mondjuk az rtlen tényleg jobb a helyszinelők péntekenként.