90
  • temes69
    #1
    nálunk a tv2 egyszerüen ocsmányul jön be(antennával, mivel kábel nincs), és ezért nem is nézem. a szemem kifolyik mire valami műsort megnézek rajta, és nem csak nálunk hanem máshol is itt a környéken. milyen már az hogy országos csatorna és nem bír normálisan sugározni. mondjuk az rtlen tényleg jobb a helyszinelők péntekenként.
  • tpeterr
    #2
    "kétszereplős országos kereskedelmi tévés piacon"-és a Viasat 3? Vagy az ennyire jelentéktelen? Javítson ki valaki, ha tévedek, mert az könnyen meglehet, ez csak saját gondolat.
  • Cat #3
    Viasat már akkor is örül, ha egy adása mérhető nézettségű a 800 fős AGB panelen, nem zavar sok vizet.
  • MrPrise
    #4
    Viasat csak kábelen megy, tehát ilyen szempontból nem országos, mert nem lehet mindenhol csak úgy fogni mint a TV2-t, RTL Klub-ot.
  • tpeterr
    #5
    Rendben, köszönöm a felvilágosítást. :-)
  • Magnificat
    #6
    "Az RTL Klub egy Steven Segal-filmmel, a Félholttal agyabugyálta, ööö, félholtra a TV2 új sikervárományosát a kereskedelmileg fontos 18-49-es korosztályban (közönségarányok: 28,7% - 36,1%)."

    Ez sajna nem feltétlen a műsort vagy a csatornát minősíti, hanem az átlag tvnézőt. Szerintem egyébként egyáltalán nem rossz műsor ez a vetélkedő...
  • tpeterr
    #7
    Nem csodálkozom ha a tisztel közönség inkább Steven Segal-os filmeket néz, mert elég gyenge a felhozatal időnként (na meg személyszerint én szeretem e Segalos filmeket, kövezz meg most ezért nyugodtan :-D ).
  • tpeterr
    #8
    Discovery meg Animal Planet rulz.
  • Magnificat
    #9
    hát nem tudom... nekem a gyenge felhozatalban ugyanúgy benne a van a steven seagal-os film (nem segal, seagal :D). 1-1x meg lehet nézni, de szvsz a filmművészet lapjaiban eléggé z betű alatt lehet :)
  • Magnificat
    #10
    egyetértek... ha tv-zek, az esetek 80%-ban discovery, animal planet és national geographic megy...csak sajna ezek mindegyikén pofátlanul sok az ismétlés (azaz gyakorlatilag már csak az megy :( sajna nincs más hasonló csatornánk... (ja és travel and living és travel channel is rulz :D),
  • 1Obi1
    #11
    Ilyen ocsmányul idegesítő gyerekekkel ne is próbáljanak meg bankot robbantani.
  • tpeterr
    #12
    Seagal, én kérek elnézést. :-D
    Én sem a filmművészeti értékei miatt szeretem, hanem azért, mert mulattat, ahogy ki tudom találni a történetet a szokásos akciófilmes sablongondolatok nyomán, meg az, hogy mindenkit és bármennyit lever, meg így az egésznek a feelingje. :-D
  • Magnificat
    #13
    mi bennük az idegesítő?
  • Magnificat
    #14
    hát ez engem nem boldogít, sőt ellenkezőleg... igyekszem kerülni a sablonos filmeket... és szeretek meglepődni a csavarokon. Ezért rulz pl a hatodik érzék :D
  • lipike008
    #15
    Discovery, Eurosport, Sport 1-2 .... EZ nekem a Tv :D
  • tpeterr
    #16
    Igen, igazad van. Szerintem a Discovery Channel-re ráférne egy kis újítás, mert szerény véleményem szerint kissé unalmas már az autó- és motorépítős műsorok. Azt sérelmezem igazán, hogy a Túlélés törvényei című műsort márt alig-alig sugározzák, általában valamikor hajnali egy óra táján kéthetente, vagy néha délután. Szerintem jó volt a szerda 21:00, heti rendszerességgel. Nekem nagyon tetszett ez a műsor.
    Meg tényleg rengeteg az ismétlés.
  • tpeterr
    #17
    Ja igen, a sportcsatornákat én is kihagytam. De igazán a kosárlabdát és a pókert nézem, de szoktam azért focit meg figh club-ot is nézni. :-D
  • Cat 02 #18
    hmh Heroes, House, Frei jó :
  • Magnificat
    #19
    house a legjobb már régóta
  • tpeterr
    #20
    A House is jó, nekem még tetszenek a Knihgt Rider, Lost, X-Akták, Sliders, csak kár, hogy már adják mindegyiket.
  • tpeterr
    #21
    hogy már nem adják mindegyiket.
    -korrigálva-
  • jeti00
    #22
    ne mond h Te el tudod viselni őket :D okoskodnak mert ők már rajok, fújj h ütném meg mindet

    első rész után látszott h szutyok, nemtom miért adták tovább
  • tpeterr
    #23
    Mondjuk nem újdonság, hogy az RTL elveri a TV2-őt...
  • Teppik Amon
    #24
    Monk meg a House az jó. Mondjuk mást nem is veszek fel a tv-ből :) (csak a 24et a cool-ról :D Jameg Jericho, Küszöb.)
  • rolika
    #25
    kíváncsi vagyok, meddig lehet egyre és egyre megbukni...
    egyszer elfogy a pénz, nem?
    vagy ez túl nagy üzlet ahhoz, és egy ilyen műsor aprópénz a tv2 költségvetéséhez képest?
    azt sem értem, kifélék döntenek ezekről a beruházásokról, és milyen alapon. mert ha valamihez én nem értek, akkor inkább nem szólok semmit, vagy utánanézek, mielőtt mondanék valamit.
  • djukel
    #26
    Bazmeg egy ötödikes is megmondta volna a tv2-nek hogy ez a vetélkedő istentelen szar és ne erőltessék.
  • Griphons
    #27
    Az összes filmet és sorozatot, amit a gagyi csiga kettő megy a hasonlóan szánalmas retekklub lead hd és dvd minőségben le lehet szedni (reklám nélkül) a netről fájlmegosztókról. Kérdem én: miért nézzek tv-t? A rossz minőségért? Az agyzsugorító reklámokért? A mega-gagyi talksókért, vagy a nagyfogyás-szerű szánalomműsorok miatt? Köszi, inkább nem fizetek havi többezret a rámzúdított szemétért, és maradok a netnél. Naprakészebb, frissebb, és jobb a minőség is.
  • winnie
    #28
    mert, ami istentelen sz*r az szerinted nem lehet siker. jól van, leülhetsz.
  • winnie
    #29
    "Kérdem én: miért nézzek tv-t?"

    nyilván nem te vagy a célközönség.
  • Magnet
    #30
    Spektrumot meg sem említi senki? xD Tv2-n csak a house-t nézem, amúgy meg travel chanel és lennt már említett társai.
  • donceleger
    #31
    Az hogy ki a célközönség, a 18-49 évesig, eléggé bunkóság. Persze ők vannak többen, de akkor az idősebbekre nem is gondolnak, szarnak rá? Hát akkor ez eléggé bunkóság. Ők nézzenek sportot vagy természet csatornát, az ő véleményük senkit nem érdekel?
    Igaz Magyarországon élünk, de azért fejlődik a technika, egyre több helyen lehet elérni a Viasatot is. meg a többieket is. Kábelen, iptv-n, de a tányéros televízióval bárhol lehet fogni, úgyhogy szerintem a versenybe igenis számolni kell a Viasattal, akik eléggé jól fejlődnek. Ott is mennek sorozatok, filmek, sport is van, mi kell még? Én pl szívesebben nézem délután a Viasatot, márha tvzek, mert ezekből a hülye showkból ( Balázs, Mónika stb ) kurvára elegem van, semmi értelmük, a fele nem igaz stb. Ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Kéthetente itt van a Bajnokok ligája, ilyenkor is ezt nézem, nem pedig a tv2-t vagy az rtlklubot. Igazából szurkolok egy hasonló csatornának, hogy majd egyszer verje el ezt a két csatornát. mert szerintem ők semmi mást nem csinálnak, csak folyamatosan egymást utánozzák. Ha az egyik kitalál egy műsort, akkor a másik megpróbálja leutánozni, természetesen sikertelenül. pl.: heti hetes, a tv2-n sajnos a címére nem emlékszem, de hasonló volt. azonnal megbukott. big brother, az rtl klub való világ. De még sokat mondhatnák. A lényeg hogy egymást utánozzák, és mivel minkét csatornán ugyanaz megy, az ember meg nem akarja nézni, kénytelen elkapcsolni. Olyan az egész, mintha egy csatorna lenne, csak kétféleképpen próbálják megvalósítani. Minkettő szánalmas, remélem egyszer leverik őket.
    A Heroes jó volt, eléggé sokan nézték, ezt jól választotta a Tv2. De nem volt nagy a nézettsége, mert a háziasszonyokat nem érdekelte Peter Petrelliék világmegmentő akciója. De kit érdekelnek a háziasszonyok? Rajtuk kívül szinte mindenki nézte, mégis bukott sorozatnak számít, mert nem megfelelő a nézettség? Attól még lehet jó! És jó is és sikeres. Még jó, hogy nem az SG-re alapoz a Tv2, mert akkor tutira nem jönne a második évad. Így viszont jön, és már nagyon várom.
    Összességében a Tv2 és az RTL Klub bekaphatja, mert csak majmolják egymást, ugyanakkor HAJRÁ VIASAT!!!
  • koschwarz
    #32
    én paprika tv-t nézek.
  • Mr. Perfect
    #33
    Ez nagyon szép vélemény de nem értem,hogy jön ide a két csatorna vetélkedéséhez? Ha nem nézel tévét az a te dolgod. Nagyon sokan viszont néznek, pl. képzeld el vannak olyanok akiknek még netjüksincs, nemhogy onnan szednének le filmeket.
  • winnie
    #34
    "Ők nézzenek sportot vagy természet csatornát, az ő véleményük senkit nem érdekel?"

    nem a tévéket, hanem a reklámozókat nem érdekli mari néni, akinek a fogyasztói szokásai már nem nagyon fognak változni, másrészt a gyereke (is) alakítja, aki benne van a 18-49-ben.

    "De kit érdekelnek a háziasszonyok? Rajtuk kívül szinte mindenki nézte, "

    ja, a fiatalok, akiket fent leszólsz. mások nem nagyon nézték. ha nézték volna az idősebb nők, máris pár százezerrel nagyobb a tábor. ha jönnek az idősek még nagyobb, stb.
  • Mr. Perfect
    #35
    Egyébként ebben a műsorban szerintem egy valami nagyon gáz Hogy lehet hogy ezek a gyerekek mindíg mindent tudnak? Ez nagyon irritáló és nem valószerű. Ja és ezen kívűl még tényleg rettentő ellenszenvesek is. Szóval egy kicsit jobb gyerekválasztással és valószerűbb előadással sokkal-sokkal jobb lehetett volna ez a műsor, mert az alap elgondolás nagyon jó.
  • sathinel
    #36
    ehh TV2, RTL ??? viasat3, AXN sokkal jobb mint az első kettő. akik banánokközt, meg brazil tévésorozatokat játszanak megérdemlik hogy tönkremennek a nézettség hiánya miatt. Voltam kinn múlt héten romániában. Hát a magyar felhozatal már a béka segge alatt a nálluk lévőhöz képpest. Gyógyszerreklámot alig láttam, itthon 1 reklámidőben lenyomnak minimum 1-et. Aki ért a nethez és van normális elérése az a TV-t már alig nézi. A barátaimat elnézve ugyanez a helyzet. A reklámok miatt inkább kifizetem a sorozatokat hogy le tudjam tölteni, és mindent reklámok nélkül nézhetek. Ja és legálisan van meg a sorozat magyarul.
  • winnie
    #37
    "Hogy lehet hogy ezek a gyerekek mindíg mindent tudnak? Ez nagyon irritáló és nem valószerű."

    te nézed egyáltalán?:) nem tudnak mindent. többször is hobáztak, az egyik lány következetesen elrontja a megyéket, amúgy meg csak akkor mutatják a megfejtéseket, ha mind jó. amikor nem mutatják, az azért van, mert valamelyik hibás volt - csak olykor mutatni kell a rosszat is, mert nem sinkófálhatják le:)
  • Sance231
    #38
    Annyiban egyet lehet érteni Mr. Perfect-el, hogy a kissrácokat egyértelműen "tanítják" a műsor előtt. Ez több dologból is látszik, pl. sok válasz megfogalmazása részükről egyértelműen előre bemagolt válaszokat sejtet. Ezzel nem is lenne gond akkor, ha a kérdések valóban az ált. suli első osztályának tananyagaiból lennének, de bizony nagyon gyakoriak az olyan feladványok, amik jóval mélyebbek annál, és tutira nincsenek benne az első 5 osztály tananyagában. Ettől pedig mesterkélt, irritáló lesz a műsor, realitását is elveszíti, na meg engem is, mint nézőt.
  • assdf
    #39
    Na és persze a résztvevő felnőttek is érdekesek...

    A multkor az egyik olyan hülye volt mint a s.ggem. A másik meg egy csaj elkezdett hisztizni hogy légyszi légyszi csináljuk vissza...
    Komolyan nem hittem el hogy 2007-ben a tévében egy vetélkedőn egy huszonéves lány úgy viselkedik mint egy 15 éves csitri a haverok körében...
  • immovable
    #40
    Nem is tudtam, hogy van ilyen műsör.
    Látom nem maradok le semmiről, hogy nem nézem ezeket a hipergagyi adókat!