56
Régen sokat lógtunk együtt, mára eltávolodtunk, van visszaút?
  • KolkaF
    #56
  • lemongrass
    #55
    hát, engem Csehovi drámaként 3 nővérrel áldott meg a sors...
    gyors jelentés... faternak, és muternak volt 1-1 első házassága, amiből született 1-1 leánygyermek! aztán összeházasodtak, és mexületett Lívi tesóm, aztán én... a faterom lánya /nevezzük Emesének/ a muterjával maradt... a muterom lánya /Timi/ ugyancsak! így hát 3db testvér éldegélt együtt...(meg ugye a szülők) /Emese meg 50km-re/

    na, hát, ha le kéne bontanom, h milyen a kapcsolat...akkor...

    Emese: soha nem lesz szerintem 'testvéri' a viszony /15évvel idősebb, mint én/ nincs közös téma, nincsenek élmények... évente 2x találkozunk... az vagy vmi esküvő, de inkább temetés....

    Tímea: /+12 év/ hát Timinek sokat köszönhetek már így felnőtt fejjel is... első melómat ő szerezte... az ő lakásukban volt anno a Nagy nap az első lánnyal.... etc... persze a sok segítség visszafelé is műxik...
    született egy fiuk /nevezzük Tominak/ akire néha vigyázni kell, mivel anyu, apu igen elfoglalt karrierista emberek lettek időközben /tesóm az egri színházban középvezető, a férje meg egyszerre 5 helyen van... szintén főnök/ szóval mostanában a már 6 éves Tomikára vigyázok szabadidőmben... jól elvagyunk... pizza + cola + Cartoon Network... :D

    Lívi: na ő egy külön kaszt! az 'édes'testvér! Sugam írt egy találót az #51-ben -> 1x idegbeteg és lehet vele kommunikálni 1x nem. (hát nálunk is ez van!)baromira fel tud idegesíteni, úgy érzem sokszor nincs igaza... ->ez is stimmel!
    amúgy van köztünk vmi rokoni kapocs amúgy... :D félszavakból is megértjük egymást... belekezd a mondatba, és körülöttünk senki nem tudja, h miről beszél... csak én... /hajlamos félbehagyni a story-kat és egy újba kezdeni, aztán X idő múlva eszébejut és folytatja/
    na, amúgy naki is köszönhetek egy csomó mindent... kicsi koromban ő tanított meg írni-olvasni-számolni /4-5 évesen/ pénzügyekben is kisegített... etc... meg még 1000+1 ami nem jut eszembe most...
    szeretjük egymást, de néha kitudnám nyírni!

    amióta nem 1 fedél téma van, azóta kifejezetten jó testvérek vagyunk....
  • NeverwinterKING
    #54

    nekem bátyám van. de ha nem lenne akkor teljesen más ember lennék.
  • campy
    #53
    a testvéri kapcsolat arról szól, h a tesók segítsék egymást ha baj van, összetartanak jóban rosszban, vitatkozni néha kell:D, a testvérek által és kialakulhat más emberek közötti kapcsolat is barátságok akár még szerelem is! a későbbiekben amikor idősek 2 testvérpárnak a szülei azon vannak együtt h a szüleit segitsék! ha az egyik szegény a másik tesó ad neki kölcsön pénzt mint példa... sok mindenre utalhat a testvér szó, amit én nem kaptam sajnos meg az élettől:( az én személyiségemnek egy nővér jól jött volna! nem félnék beszélgetni, sok helyre sok kapcsolatom lenne így meg néha megszólalni se bírok egyes emberek előtt...
  • campy
    #52
    hát nekem van egy féltestvérem aki most lesz Nov. 28-án 30 éves én 17 vagyok! nem itt van a probléma! 4-5 éves koromig velünk élt aztán egyszer csak elment! elég rossz gyerek volt (1994-95 körül volt)... sok mindent csinált autot lopott, lopott, csalt, anyámnak is hazudott, 7 éves koromban 12 éves koromig börtönben volt...:( aztán 5 éve kint van de igazából alig van közöttünk testvér kapcsolat pedig szeretem attól függetlenül! ő viszont sajnos elég önző alak, és nem tudom h szeret e engem! szívszoritó! talán még mindig olyan mintha egy kamasz lenne:S
  • Sugam
    #51
    van 1 bátyám, 5és fél évvel idősebb mint én.. lenéz is meg nem is. egyszer ilyen egyszer olyan, (ércsd: 1x idegbeteg és lehet vele kommunikálni 1x nem. ) alapjába véve jóarc nagyon, jól kijövünk, kiskorunkban ütöttük vertük egymást :D .baromira feltud idegesíteni, úgy érzem sokszor nincs igaza... jól megvagyunk :D
  • Zillo
    #50
    nekem van egy batyam 2 evvel idosebb nalam 20 eves es kiskorunkba utottuk vertuk egymast mint ajotestverek..mostanaban nagyon jol megvagyunk bar öt ritkan lehet kirobbantani a szamitogep elol ami egy kicsit gaz aggodom is erte rendesen...szinte sehova nem jar el.Ilyen idos korban mar nagyban elni kene a nagybetus eletet nem pedig idiota szamitogepes jatekokkal jatszani
  • sanya90s
    #49
    nekem van egy növérem de nem bir velem XD
  • V43 1105
    #48
    Nekem van egy hugom, okos mer elmegy boltba XD amúgy meg pöfff kitúr war közbe géptől .. : X D
  • ForzaInter
    #47
    én az utálom báttyámba hogy egyfolytába kötekszik, néha eltudunk nomrálisan dumálni, de mikor kötekszik olyankor leülném a gecibe:DD
    6 évvel idősebb amugy.
  • PJack
    #46
    nekem is van egy 8 éves öcsém (én most 14 vok).
    én szeretem őt persze, sokat segít, meg soxor van hogy a segítsége nélkül nem sikerül valami, és ezért hálás vagyok neki, de van amikor olyan idegesítő, hogy kitudnám taposni a beleit
  • Dodo55
    #45
    Nekem 1 hugom van, 1.5 évvel fiatalabb nálam.
    Mióta tud beszélni, azóta mindig is voltak veszekedéseink, de azért úgy megvoltunk.
    Pár éve viszont nagyon ellenem fordult, de szinte már nevetséges szinten.
    Mindenre, ami nekem tetszik, azt mondja, hogy szar, mindenre, amit csinálok azt mondja, hogy hülyeség, stb...
    De teljesen egyértelmű, hogy direkt, mondok egy példát. Számítógépet elég sokat használom, eléggé értek hozzá. Ő természetesen leszarozza, azt a látszatot próbálja kelteni, hogy utálja. Bezzeg amikor azon veszekednek anyukámmal, hogy ki üjön a másik géphez... Meg valamelyik reggel arra ébredtem, hogy Heroes II-zött! Fél napig eljátszogatott vele. Meg amikor jó kedve van, Counter-Strike-ozni akar velem :D

    Ez csak az egyik része a dolognak.

    A másik, hogy nem veszi észre, hogy én nem akarok neki ártani. Mostanában elég durva dolgokat enged meg magának, de én nem akarom bántani, és abból is elég komoly környezeti károk szoktak keletkezni, ha simán megvédem magam, ha nekem jön, úgyhogy sokszor azt se teszem, úgy se tud semmi kárt tenni bennem :) Mert legutóbb amikor csak magam elé tettem a kezemet, a következő ütést az asztalom kapta, és 300 cd repült neki a falnak... Persze volt már, hogy elszaladt a kezem, akkor általában sírás volt a vége, meg egyszer lakásból kizárás a szüleim részéről, de az már régen volt :D

    Mostanában inkább már csak orditozik, meg sérteget, de már azt se, kicsit felvilágosítottam a múltkor, hogy nem lesz jó neki, ha eljár a szám 1-2 dologról. Talán végre felfogta, hogy nem akarok neki rosszat.

    Bár lehet nem úgy kéne vele néha beszélnem, mint G-Man Gordon Freemannel, de egyelőre a jövőbeni terveimet kockáztatná, ha nyíltan elmondanám neki, hogy miket tudok, és mik is a céljaim, ezért kénytelen vagyok csak célozgatni 1-2 dologgal kapcsolatban...

    Amúgy sok esetben jól elvoltunk egymással, szóval kijövünk mi, csak ő valamiért nagyon velem ellenkező akar lenni.
  • hunbasser
    #44
    áhh,nem ismerem...neki sajnos nem a család a legfontosabb,sokmindent nem tudok róla.normálisan nem is lehet vele leülni beszélgetni sajna,csak így néha beszélgetünk,de személyes dolgokról soha sem,csak pl olyanról,hogy milyen nyomtatót vegyen :\ és csak ilyenkor vesz komolyan.
  • light00
    #43
    igazából erre mondják azt, hogy "Akkor ismersz meg valakit igazán, ha együtt is élsz vele" :)
  • hunbasser
    #42
    nekem egy bátyám van,8 évvel idősebb :SSS régen mindig lenézett,kicsit még most is érzem,persze ha vmi segítség kell,akkor egyből mijó vagyok,utána meg kicsit más lesz :( ő ilyen,ez van.a kapcsolatunk soha nem volt a legjobb,bár mostanában jóban vagyunk,de mostanra már inkább ő idegesít fel engem,és nem én őt.majd ha megint elköltözik,akkor más lesz a szitu(egyszer már elköltözött itthonról,akkor teljesen más ember volt,remélem most is ez lesz,akkor vhogy jobban tudott engem értékelni,meg én is őt)
  • Nuki
    #41
    Én is egy évvel (najó másfél) vagyok idősebb a hugomnál, és nagyonnagyon jól kijövünk. (az a mázlim hogy egy iskolába járunk így napközben is sűrűn látjuk egymást) Aztán ez egyetemen úgyis meg fog változni.
    Elmondhatom magunkról hogy nagyon-nagyon szeretjük egymást, problémák nagyon ritkán adódnak, de azokis csak körülbelül 5 percig, utána elmúlik :)
  • hunbasser
    #40
    :DDDDDddddddddddddddddddd
  • Lammer
    #39
    erdekes... batyad szerintem tok jo fej :p
    novered meg khmmm ->

    ---
    #1:
    naszoval nalam: van 2 lanytesom... az 1ik idosebb nalam 8 evvel o" 37, nagyon-nagyon tisztelem a peldas munkabirasaert(sajat szabo-varro vallalkozasa van) es tok jol megertjuk egymast, bar nagyon regen nem lakunk 1utt, de mindennap tobbszor talizunk hisz a varroda 2 lepcsohazra van, nagyon szeretjuk egymast ofkorsz :D... a masik lanytesommal 1utt elek(19)... illetve elnek, ha 1 napot van itthon akkor sokat mondok(inkabb baratjanal lakik mar ugy kb majdnem 1 eve) viszont o"vele sokkal bensosegesebb a kapcsom... imadjuk egymast a szo igazi pozitiv ertelmeben... "namegilyenek" [nem akar nyalas lenni]
    ehhh mondjuk sokat szamitott, hogy regen sajnos egy szobaban nyomorogtunk meg minden (szegenyseg rulz)... viszont ami roppant erdekes, hogy amig kishugim kicsi volt, uvoltoztem vele, meg ha nagyon felidegesitett eljart a kezem(1-2X) amit borzalmasan sajnalok a mai napig... azota padlo 180fok(kb 5 eve)... erdekes... mint egy nyalas filmben... ha 1utt vagyunk rajtam csung, meg minden
  • light00
    #38
    Fúh, van 4 testvérem, így tudok mesélni :D
    Szinte minden testvéremmel rosszul jövök ki, régebben nővérem utált minket, most tök jól elpacsizok vele, viszonylag.
    Bátyámra mindig testvérként néztem fel, mikor együtt költöztünk el, azóta nincs olyan ember, akit nála jobban gyűlölök. Pedig tényleg. Szemét egy kis alak, az biztos.
    Öcsém szokásos 14 éves korszakát éli, a legkisebb még jó arc, 3 éves létére...
    Ráadásul mindkét oldalról 4-4 év különség van, pont középső vagyok, idősebb testvéreim mindig lenéztek, kcisiként kezeltek, öcsémhez meg nem tudtam beilleszkedni, annyival fiatalabb.Így nálunk is max egy heló-heló szia-szia megy, oszt' annyi.

    Végeredméynben azért ne hagyd veszni semmiképp sem, ha egy mód van rá, tényleg próbáld megőrizni a testvéreidet.
  • BiG G
    #37
    1 megabit
  • NeverwinterKING
    #36
    sztem beszéld meg vele. v várj, lehet h egy kis idő után jobb lesz...
  • NeverwinterKING
    #35
    nekem bátyám van.2évvel idősebb. jól megvagyunk.sokat segít nekem.régebben (kb 4-5 éve) mindig verekedtünk és akkor negyon nem szerettem. de most nagyon bírom. sokat dumálunk. igaz h egész más stílus mint én de talán épp azér vagyunk meg :DD
  • NeverwinterKING
    #34
    ez kész :ASD:AS:DAS
  • Lullaby
    #33
    kisebb koromban örökké verekedetünk, baszogatuk egymást aztán fene se tudja hogy, "megbékéltünk" és jól elvagyunk. otthonról 200 km-re lakók már egy éve és vele tartom a kapcsolatot leginkább.
  • minigirl
    #32
    Köztünk nagy a korkülönbség bátyámmal (12 év). Amikor kicsi voltam, nem igazán találkoztunk, mert ő mindig bulizott. :) Kb 16-18 éves korom között elkzdtünk szóba állni egymással (bátyám belátta, h értelmes emberi lény vagyok). :)
    Mostanság megint nem sokat találkozunk, mert én Pesten lakom, ő meg Miskolcon, de ettől függetlenül majdnem naponta beszélünk telefonon, vagy msnen. :)
  • Rage47
    #31
    Thomsen
  • degenerator
    #30
    kockák egymás közt.
  • LasDen #29
    egy 8 évestől nem nagyon várható el, hogy értelmes legyen és ne nyavajogjon......ha minden igaz én 8 évesen őrült voltam :D össze-vissza rohangáltam mint a mérgezett egér és fetrengtem mindig :D
  • LasDen #28
    régebben nem voltunk jó viszonyban, de most egész jó....igazából eléggé más a személyiségünk, de azért vannak közös témáink és eltudunk beszélgetni....azt nem mondanám, hogy ismerem a haverjait, de tudom kik...de ez fordítva nincs meg....jól elvagyunk ennyi kész :D
  • offkorz
    #27
    nekem van egy öcsém,8 éves.én 17.eléggé felbasz sokszor.nem vagyunk túl jó viszonyban.főleg mikor nyavajog hogy níd for szpídezni akar,meg nem akar visszaengedni :S
    olyankor agyon tudnám vágni.utána persze én segítcsek neki.mondom kúrva anyád.hagyj:DSA_DAS:D
    végül persze megesik a szívem rajta!:)
    olykor elvagyok vele.
    és van még 1 nővérem 20 éves.eléggé rüheltem kiskoromban őt.és mondjuk ez kölcsönös volt.pár éve kicsit jobb lett.talán még beszélgettünk is néha.de most mióta barátjával ittlaknak.és gyerekük is van.azóta kinem állhatom.a barátját is.olykor köszönök nekik és ennyi.hülye fasz nővérem van :-ccc
    sajnálom hogy nincsenek értelmes testvéreim. :(((
    mondjuk öcsémben bízom még:)
    mert azért van pár dolog amiben egyetértünk már most.kicsit embert faragok belőle és ő jófej lesz.
  • degenerator
    #26
    erről jut eszembe, volt itt a fórumon vmi idióta, aki arról nyitott topikot, hogy a hugát kukkolta zuhanyzás közben...
  • Dave John
    #25
  • degenerator
    #24
    egyébként 3an vagyunk testvérek, régen rühelltük egymást, mivel én voltam a legkisebb, és köztük csak két év korkülönbség volt, együtt jártak bulizni, míg én otthon a szülőkkel stb.
    aztán úgy esett, hogy nővérem elköltözött otthonról, és a szüleimmel bátyámmal halálosan összevesztek..csak én tartom vele a kapcsolatot, mostanság sokat látom...bátyám meg elég érdekes. segít ha baj van, volt rá példa, hogy együtt buliztunk, de kb ennyi.
  • degenerator
    #23
    szigorúan analóg
  • Rage47
    #22
    De van, pl. "őt" :p
  • trogerzsiger
    #21
    Az rossz lehet.. pedig mekkora lehet egy ikertesó, mint a két Lotti:-)
  • Prince of Máté
    #20
    óóó milyen érdekes, ezt a topikot is te nyitottad xD
    és még mindig nem tanultad meg, hogy személyes névmásnál nincs tárgyrag :/
  • Zizou5
    #19
    en nekem sajnos meg sem szuletett a tesom. pedig ikrem volt, de meghalt meg anyam meheben. :/ pedig tudom, hogy ha lenne, akkor sokkal konyebb lenne az elet szamomra.
  • Magnumrolcsi
    #18
    Két bátyámmal jól megvagyok. Viszont Ők egymással már kicsit nehezen, szinte csak köszönő viszonyba.
  • zoolee
    #17
    Mostanság jóban vagyunk, de mikor felhúz nagyon toom utállni..-.-

    (hugom van 1 évvel fiatalabb nállam)