1129
  • beigliboy
    #849
    Ha érdekel valakit csatlakozhat hozzánk, akinek ps3-a van. A klub neve: Spílerek:D
  • baca01
    #848
    Kár
  • sebtib
    #847
    Xbox-os csak x-boxossal játszhat és fordítva.
  • Waczkor
    #846
    Szerinted?
  • baca01
    #845
    Ps3-as és Xbox-os verzióval lehet egymás ellen is játszani, vagy boxos csak boxossal játszhat online?
  • greenvelvet
    #844
    én benne vagyok
  • sebtib
    #843
    Ez érdekes, nekem simán felment firefox alatt is. A játékban kb. 5 mp alatt le is töltötte, de nekem ps3-am van.
    Ha valakinek van kedve létrehozhatnánk egy virtuális pro klubot.
  • baca01
    #842
    Ja ha nálad van a labda és úgy akarod ellökni azt nem tudom, de engem is érdekelne. :P
  • greenvelvet
    #841
    jó de ha nálam a labda és A gombot nyomom akkor elpasszolja
  • greenvelvet
    #840
    én csináltam már firefoxal, maxhtonal, explorerel egyikkel sem engedte letölteni. azt irta hogy nincs letölthető kép
  • baca01
    #839
    Hosszan nyomod az A gombot.
  • baca01
    #838
    Tényleg nem értem mi nálatok a gond.
    Én tegnap beírtam a googliba hogy fia10 photo game face, behozta a beta game face-es oldalt, csináltam magamról két képet, feltöltöttem, elhelyeztem rajta a pontokat, aztán kb 6-7 perc volt mire megcsinálta nekem mert ugyebár közel sincs olyan jó gépem mint amire írják hogy 10mp.
    Behozta a fejemet kopaszon, csináltam rá egy hajat, elmentettem.
    Azután bekapcsoltam a boxot, fifában letöltöttem kb 2-3mp volt az egész és már ment is. Természetesen explorerben csináltam mindent mert firefoxban nekem sem működött.
  • greenvelvet
    #837
    Hát elvileg azon. de csinálok egyet ottis ahol linkelted. amúgy a játékba hogy kell ellökni a védőt/csatárt?
  • Waczkor
    #836
    Itt csináltad a képet,amit belinkeltem,mert van másik gameface-es oldal is?
  • greenvelvet
    #835
    Nekem a képet sikerül megcsinálni nem is az a gond. a gond ott kezdődik mikor megcsinálom a profilt és boxon leakarom tölteni. azt irja hogy nincs game face amit lelehetne szedni
  • Waczkor
    #834
    Hát én se tudtam még feltölteni,mert miután elhelyezem a képen a pontokat és elkezdi elkészíteni,hibát ír,azt írja rakjam át a pontokat.
    Itt az oldal,ahol fel lehet tölteni:
    Link

    Bejelentkezel,elkezded és kezdődik a szopás.Firefoxban nem nagyon megy,szokásos fos ea-s oldal,többször kell frissíteni,mert böszmén túlterhelt,szar flash oldal,azt írják minimum 2 gigás géppel álljon neki az ember,hogy ne tartson annyi ideig.Mégis minek?Vicc.

    Mindig is rühelltem az ea oldalakat,képtelenek egy normálisan működő oldalt csinálni,ami nem hal be ha 1000-ren rácuppannak.
  • greenvelvet
    #833
    és hogyan? mert nekem nem müködik
  • Waczkor
    #832
    A beta oldalon próbáltátok?Mert a képet máshol kell feltölteni,mint a korábbi résznél illetve más játékoknál.
  • baca01
    #831
    Én megcsináltam, nekem is csak explorerben sikerült. Elmentettem, kiírta hogy készen van, a játékban rámentem hogy letöltés és nekem rögtön be is rakta elsőre. Nem értem hogy nálad mért nem sikerül. Nálam nagyon élethű lett. Jó lenne live-on indítani egy SG-s csapatot, nektek van hozzá kedvetek? Ha igen, akkor írjatok pü-t és egyeztetünk! :)
    n csatár poszton vagyok jelenleg.
  • greenvelvet
    #830
    nekem is azt irja ki hogy nincs mit letölteni. valaki tudna segiteni?
  • dadek
    #829
    örülök, hogy Neked is összejött:)
    Be tudtad rakni a játékba, mert nekem sajnos nem sikerült?
  • sebtib
    #828
    Tegnap végre összejött, sokadjára. Szerintem elég korrektül megcsinálták.
  • dadek
    #827
    Hali!

    Nekem nagy nehezen összejött a Game Face kép. Mozilla alatt nem, csak explorer böngésző alatt. Két képet használtam (szemből és oldalról). A pontokat a képen, mivel tükör ki kell cserélni, mert azt is nézi. Ennyit a sikerélményről.

    A játékba viszont nem tudom berakni:(

    Amikor letölteném azt írja ki, hogy nincs letölthető Game Face kép, menjek el az ea oldalára és csináljak. Nem értem. Az xbox live-ra regisztrált account alatt csináltam a képet, el is van mentve. Nem értem. Mindenestre a pES-ben ezt jobban megoldották.
  • beigliboy
    #826
    Nekem se jött össze a Game Face és rangsort én sem látok, ami szomorú, mert a 09-ben azért volt. Reméljük előbb utóbb lesz.
  • sebtib
    #825
    Sikerült már valakinek létrehozni a Game Face-t? Nekem a végén a Generation-nél kiír valami olyasmit, hogy a képen nem stimmelnek a pontok.
    Ja és másnál van magyar szemtől szembe rangsor?
  • simon7108
    #824
    nem egészen értelek:D
  • Forrest Gump
    #823
    Szimpatikus kis magyar ember vagy.
    Trianon meg van?
  • simon7108
    #822
    énsem nekik szurkolok hanem a Franciáknak:Dde azért jo látni,hogy nem csak a hokiban jok a szlovákok hanem már a fociban is tudnak valamit:)
  • norfeus
    #821
    Látom szlovákiábol vagy simon,én is,de én nem szurkolok a tótoknak,
    kérdésem lenne: Kpust mivel tudom irányítani?pl szabdrugásoknál Pc-n lehetett itt meg csak kifutni vele.
  • simon7108
    #820
    kár,hogy a szlovák válogatott nincs benne:(pedig ott leszunk jovore a VB-n is...
    na de majd jovore:Daddig ott a franciák:P
  • blackfire001
    #819
    Teljesen mind1. Fogjuk fel csak szimplán úgy, hogy most nem Bajnokok Ligája van, hanem Bajnokok Kupája. xD

    Am a menedzser mód téll durva, bár idegesítő is, h van pl 7 győzelmem, jön egy x a 13. helyen álló csapattal, erre narancssárga nyíl, h a vezetőség jobb eredményt akar. :( 8 meccse veretlen a csapat, és jobb eredményt... hülyék ezek?

    Am a "légy profi" mód az nagyon vad. Megcsináltam a saját karim, AC Milan tartalékcsapatából kezdtem, és játszhatok a Magyar válogatottban is. :) Olyan vb címek lesznek itt gyerekek...
  • simon7108
    #818
    de sztem mondjuk mind 1 mi a neve ugyanaz:Dcsak az "L" helyett "K" vanXD
  • Waczkor
    #817
    Igaz:(
  • bubu13
    #816
    Mert megvette a Konami a Bl jogait a Pes-hez
  • Waczkor
    #815
    Eddig se volt ilyen sajnos.Ugyanilyen a vb,eb is.Simán beleférne,de majd inkább kiadják őket külön játékban.
    Én azt is támogatnám,ha legalább a bl modot pontokért le lehetne tölteni.
    Nagyon sokat dobna,ha bajnokság megnyerése után bl következne:(
  • simon7108
    #814
    hát BL ben nem de van benne BK ami a BL játékbeli megfeleloje:)
    de nemértem miért nem lehet BL a neve....
  • GTimon
    #813
    Hello !

    Az lenne a kérdésem, hogy egy bajnokság megnyerése után indulhatok-e a bl-ben, vagy ez kimaradt a játékból ?
  • simon7108
    #812
    benne van a játékban is!
  • piamania
    #811
    Nekem nincs kézikönyvem.A neten valahol meg lehet találni a cselek kombinációit?Ha igen,akkor valaki belinkelné?kösszi szépen.
  • Hasan01
    #810
    Engem is most kirúgtak én legendáson tolom világklasszis vezetői szinttel és én is a Juvéval. Volt 6 gyözelmem 1 x-em meg 6 zakóm.Szerintem nagyon komoly lett sokkal nehezebb minden, kibaszott jó lett