1129
  • Waczkor
    #889
    Nem.
  • piamania
    #888
    Sziasztok!

    Igaz,hogy a játék nem magyar szinkronosan jelent meg?
  • CzKaresz22
    #887
    Sziasztok!

    Akit érdekel XBOX360-re rendezünk folyamatosan Fifa10 bajnokságokat! Emelet természetesen Club meccseket is játszunk egészen jó kis közösségben! Rendszeresen 30-40 közötti csapatszámmal!

    Aki akar csatlakozzon hozzánk!

    http://fifalivehungary.hu/



  • GoLLeO
    #886
    Légy profi módban hány idényt lehet végig tolni? Milyen szinten érdemes kezdeni és milyen erősségű csapatnál? Előre is köszi a válaszokért!:)
  • mate317
    #885
    a teljesben már javítva van, de ott is megpróbálják néha. duplán nyomd a háromszöget, és akkor visszamegy a kapujába. így jól meg lehet szivatni az ellent, aki nem számít rá hogy megtorpansz, és nyomja az emelést, ami így a kezedbe hullik:D
  • sebtib
    #884
    Ha valaki akar és van ideje segíthetne nekem a Ton Up trófea megszerzéséhez. Utána én is tudok segíteni.
    PSN: predi98
  • juventus
    #883
    Lehet hogy ez a PS3 sajátossága mert én Xboxon nyomom és még egy ilyen gólt sem kaptam pedig már jó pár száz meccset lejátszottam.
  • shevy
    #882
    sziasztok, a demoval játszottam ps3-on, és állandóan úgy kaptam gólt, hogy át emelték a kapusom felett, ez a hiba a végleges játékban is benne van, vagy mit lehet ez ellen tenni? nem nyomom a háromszöget, mégis kijön egy kicsit a kapus

    műesést hogy lehet csinálni, ha lehet?
  • balljuggler
    #881
    http://playstationlive.gportal.hu/
  • Waczkor
    #880
    Srácok,nem tudja valaki,hogy lehet saját klubban fejleszteni a védelmet,kapust,középpályásokat?Mert ugye mi 4-en vagyunk,tehát a saját virtual proink csatárok és őket ugye mindenki magának fejleszti.
    De mi a helyzet a többi játékossal?
    Mert lenyomtunk elég sok meccset,de egyszerűen nem fejlődnek,a védőink lassúak,a kapusunk nagy potyákat kap.Akiktől kikapunk,azoknál mind a védelem,mind a támadósor irreálisan gyors,ezért nem értjük hogy megy ez.
    Ha valaki megdobna egy magyarázattal,azt nagyon megköszönnénk!
  • sapkafej
    #879
    nem írtam oda, de nem neked írtam
    :D
  • sebtib
    #878
    nem írtam oda de ps3-ra gondoltam.
    sorry
  • sapkafej
    #877
    ja, xboxon
  • sapkafej
    #876
    csináljunk má egy bajnokságot az online leagues-nél! sehova se tudok belépni mert minden jelszavazott
  • sebtib
    #875
    A Team Player trófea teljesítéséhez létrehozok egy klubot. Aki szeretné megcsinálni az vegyen fel.(a trófea teljesítéséhez 10 ember szükséges)
    psn: predi98
  • sebtib
    #874
    Tudja valaki hogyan lehet kilépni a profi klubból? Nekem sehogy sem sikerül.
  • Waczkor
    #873
    FIFA 10 Virtual Pro Accomplishments:
    Katt

    Titkos teljesítmények is le vannak írva.
  • Totti5
    #872
    Mindig van valami új, viszont ugyan olyan gyenge és monoton így én spanyolt hallagatok, annál jobb nincs:) és az tényleg hangulatos és olyan amilyennek lennie kellene mindegyiknek.
  • sapkafej
    #871
    ja, és gyanítom hogy ennek ellenére semmi új szöveget nem tudnak Faragóék, de javítsatok ki, ha mégis
  • sapkafej
    #870
    pl. Cristiano Ronaldoval pálya végigsprintelése minden támadásnál
  • sapkafej
    #869
    YEAH! Vehetek kibaszott 800 pontos ms kártyát hogy megvegyem a 80 pontos magyar kommentátort a játékhoz. Beszarok hogy ezért is fizetnem kell, persze a 09-hez ez ingyé volt. Mondjuk abból alapból magyar verzióm volt.

    Ezeket a csiteket is láttam amit totti ír, egyszerűen szánalmas h ilyet beleraknak. De letölthetünk ingyér egy plusz stadiont, amit biztos nehéz lett volna rátenni a dvd-re! YEAH!
  • Totti5
    #868
    "kíváncsi leszek, idén mi a multiplayeres aduász, amivel mindenki ócska módon nyer"

    mondjuk klubozásnál az hogy a csicskák megvásárolják a skilleket az embereikhez és sétálva lefutnak, semmi esélyed ellenük, hisz neked még csomót fejlődni kell. Nem is értem hogy hogy jön össze a kettő. Csinálj embert és fejleszd, de amíg te vért izzadsz és nyúzod a játékot, jön a hülyegyerek aki 20-80 ms pontokért megveszi a tapasztalatokat és máris skilled az embere, ez egyszerűen vicces... de sok ilyen nyomi arcát elkentük már, annál szebb győzelem nincs a világon:DDdd
  • Renátó1985
    #867
    miért a 09-ben mi volt?
  • beigliboy
    #866
    üdv, tudja valaki hogy a nyerj 10 szabadot csapadotnak mit is jelent pontosan? mert elég sokat faltoltak ellenem már, de még mindig csak 1/10. a másik meg a juss tovább egy klubbal bap vagy menedzser módban? ez mit takar? hova kell továbbjutni?:)
  • piamania
    #865
    Talán fejlesztened kéne az átigazolásokért felelős részleget.Nem?
  • Totti5
    #864
    Már miért lenne gagyi? az egész játék arra épül hiszen saját embert tudsz létrehozni. Én letoltam egy évadot csatérként próba, hogy fejlődjek ez meg is történt, ez a legjobb lehetőség rá és maximálisan rendben van, egyedül a kupa átadás és ünneplés animációkat hiányoltam, mert olyan nincs vége érezete van az embernek, de minden más rendben van és nagyon élvezetes.

    Grafban még mindig az EURO 08 legszebb, de ez is nagyon szép, de nekem nem is kell szebb, már a 08 is maximálisan jó volt, a lényeg hogy a gameplaj mindig erőteljesen fejlődik.
  • sapkafej
    #863
    na, megvettem a gémt, első gondolataim:

    - már megint úgy érzem hogy a demó szebb volt. tavaly is ezt éreztem basszus
    - miért nem lehet letölteni live-ról a magyar kommentátort mint a 09-hez lehetett?
    - köcsögség hogy gold kell a gameface-hez
    - nagyon tetszik a cselezés, sokkal dinamikusabb minden
    - tetszik
    - a be a pro egy nagy bullshit, gagyi, feleslegesnek tartom
    - kíváncsi leszek, idén mi a multiplayeres aduász, amivel mindenki ócska módon nyer
  • BaLeeX
    #862
    Mi a francért nem tudok igazolni egy normális játékost manager módban?
    Bundesliga 2ből kezdtem oda még megértem, hogy nem biztos, hogy jönnének másik első osztályú klubból de, hogy egy feljutott csapathoz se hiába kínálok 2x (vagy 3x igazából tök mind1) többet a piaci áránál meg 3x annyi fizetést akkor is csak jön az üzenet, hogy nem sikerült a szerződtetést. Bővebb infó viszont nincs, hogy miért nem.

    Mitől lehet ez?
  • sebtib
    #861
    A 09-ben nincs virtuális profi. Ez a fifa10 egyik újítása.
  • Hut
    #860
    igen igen de én a fifa 09-ről beszélek abban nem tudod hogy kell?
  • Waczkor
    #859
    Főmenü/Virtuális Profi/Teljesítmények
    Itt vannak,hogy miket lehet fejleszteni.Labdakészségek,védelem stb.
    Rámész pl az elsőre,akkor ha végigmész a téglalapokon,akkor kiírja hogy mit kell csinálnod,alatta hogy ha megcsináltad akkor hány pontot ad és mire.pl labdairányítás +1

    Egyel vissza van a képességek/statisztikák,itt megtudod nézni hány gólt lőttél,hány sikeres passz stb,így tudod mennyi kell még hogy feloldj ezt-azt.
  • Hut
    #858
    és azt megtudnád nekem mondani hogy hol van az a virtuális profil?
    (bocs hogy ennyit kérdezek most kezdtem)
  • Waczkor
    #857
    Nem a kézikönyvben,hanem a virtuális profin belül van ilyen hogy teljesítmények,ott írja lebontva hogy mit kell csinálni hogy fejlődjön a lövés,védelem,fizikum stb.Ahogy megcsinálod amiket ír,adja a pontokat és erősödik az embered.
  • Hut
    #856
    hát a "kiskönyvben nincs semmi erről írva
  • Waczkor
    #855
    Teljesíteni kell amiket ír a kiskönyben és úgy fejlődik,hogy ad pontokat.
  • Hut
    #854
    ss
    vki nem tudja hogy hogy kell TP-t szerezni hogy a játékosomat tudjam fejleszteni ?
    előre is thx
  • juventus
    #853
    Jaja , Murgu = Mutu. Nem tudom miért már évek óta nincs benne a játékban , lehet a drogos ügye miatt vagy nem engedélyezte hogy szerepelhessen a neve? Nem tudom.
  • BigDTR
    #852
    Hy! Lenne egy kérdésem. Hogy lehet xbox 360on a FIFA 09-be saját csapatot csinálni? Mert a PC-n lehet, de az xboxon nem találom sehol azt a menüpontot. Egy acsihoz kellene, hogy érj legendás sztátuszt el a csapatodnak.
  • GoLLeO
    #851
    Hali!
    A Fiorentinában miért nincs benn Mutu?:O:S
    Van egy ilyen Andrei Murgu nevű valaki, aki román és csatár. Ő lenne az?:O
  • baca01
    #850
    Sziasztok!

    Na megcsináltam a csapatot a FIFA10-ben, SG Team Hungary a neve.
    Akinek van kedve csatlakozni hozzá a játékosával, az keressen rá a játékban és jelentkezzen! :)
    Eddig 2-en vagyunk greenvelvettel, meg lilpac17 is írt, hogy lenne kedve hozzá csak még nem jelentkezett. Mindketten csatárok vagyunk, szóval ha lehet, akkor középpályások és védők jelentkezzenek inkább. :)
    Egy szó mint száz, várunk mindenkit sok szeretettel!