1129
  • Rinike
    #929
    Ne haragudj, nem akartalak ezzel megbántani.
    Biztos meghajtóprobléma van, mert azt Te mondtad...
    Igaz érdekes, hogy csak bizonyos esetekben romlik el a dolog és szerintem ha baja lenne a meghajtónak, akkor talán más játéknál is jelentkezne hasonló hiba.Szerintem az első 3 gondolatom korrekt, az utolsóba szerettem volna 1 kis poént vinni, de ezek szerint ez nem az az oldal, ahol ezt megtehetem,
    mások lehurrogása egy fórumban sokkal ésszerűbb...
  • Forza Italia
    #928
    értelmes válaszaid vannak...
  • Rinike
    #927
    Ha eredeti a játék, vidd vissza oda, ahol vetted, vagy a forgalmazót keresd fel.
    Ha letöltötted, akkor keress másik verziót.
    Vagy kezdd újra a Manager módot, hátha úgy jó lesz.
    Vagy törd ketté a lemezt, az a biztos
  • detoxic
    #926
    OK.
  • barcames
    #925
    akkor ne nyerjél
  • detoxic
    #924
    Köszi a választ :(
    De akkor sem értem,hogy miért csak a győztes meccseknél csinálja?
    BUNDA
  • Forza Italia
    #923
    Lehet lemez vagy akár meghajtó probléma is. Nekem is ez volt és meghajtó csere után jó lett
  • Forza Italia
    #922
    h te milyen hülye vagy

  • detoxic
    #921
    No,thanks

    Valami értelmesebb segítség?
  • Totti5
    #920
  • barcames
    #919
    ps3-on nem tapasztaltam
    vegyél ps3-at
  • detoxic
    #918
    Sziasztok.
    Xbox-on tolom a fifa 10-et,de van egy elég idegesítő hibája...Meccs végén,elég sokszor előfordul hogy lefagy a játék,semmit nem lehet csinálni,csak a boxot kikapcsolni :(
    A legnagyobb gáz az,hogy a győztes meccseknél csinálja....
    Olasz2-ben nyomom,a Piacenza-val.....Kupa,a nyolc közé jutásért,ellenfél a Fiorentina....Idegenben 0-0,itthon egy vért izzadós 1-0...
    És erre mi történik?Lefagy az a xar...Ilyenkor azt szoktam csinálni,hogy megint bekapcsolom,és nem játszom le a meccset,hanem szimulálom...Próbáltam 3-szor,mind a 3-szor a Fiorentina jutott tovább....Mit lehet ilyenkor csinálni?
    Ez az eddigi legnagyobb szopás,amit játékban láttam :(
  • Forza Italia
    #917
    megjelenés előtt 2 héttel szokott kijönni
    Úgyhogy olyan április 10 körül várható
  • barcames
    #916
    fifa wc 2010 demóról lehet már valamit tudni?
  • Forrest Gump
    #915
    Itt
  • eZo
    #914
    Sziasztok !
    A xbox live-ról feltöltött replay videót hol tudom megnézni ?
  • sebtib
    #913
    Hali!
    Beszereztem a Ultimate team-et. Csak annyi lenne a bajom vele, hogy a store nem elérhető és így nem tudok kártyát sem venni. Péntek óta van meg de azóta egyszer sem tudtam belépni.
    Valakinek hasonló tapasztalat?
  • CzKaresz22
    #912
    Sziasztok!

    Akit érdekel XBOX360-re rendezünk folyamatosan Fifa10 bajnokságokat! Emelet természetesen Club meccseket is játszunk egészen jó kis közösségben! Rendszeresen 30-40 közötti csapatszámmal!

    Aki akar csatlakozzon hozzánk!

    http://fifalivehungary.hu/

    Számítunk rád!
  • Rinike
    #911
    Sziasztok!
    Bekerültem ide!
    Én vagyok a kaki98.
  • blackfire001
    #910
    Áh, most ku**jó megint. XD
    Újrakezdtem (könnyített menedzsermódban), aztán ritkajó egy másik híres csapatot vezetni, és újra felépíteni a csúcsig.

    Majd ha ezt is megunom, akk az jön, hogy választok egy 1 csillagos csapatot, 5 éven belül jöhet a BL (nehezebb szinten)! :D


    Am ti milyen módban játszotok? Én profi..., de most készülök eggyel dúrvább fokozatra lépni. ;)
  • blackfire001
    #909
    Értem. Azt hittem, hogy valahol vannak ilyen események, amiken van választási lehetőséged. (Mint a régebbi fifákban...)

    Amúgy most már jó sok meccset lejátszottam, minden anyámkínját megnyertem, de meguntam az egészet, mert már nagyon pro a csapatom. (Barcelona).
    Mennék át egy másikhoz, de csak ilyen selejt csapatok vannak. XD (3 csillagos vagyok).
    Más lehetőség híjján kezdtem egy újat nehezebb szinten egy másik csapattal. ;) De ez akkor is gáz... :(
  • Waczkor
    #908
    Ja igen,akkor bocsi én azzal nem nagyon törődtem.Ezeket csak a saját emberemnél figyelem,gondolom ha adsz nekik rúgott gólért bónuszt,fizetésemelést,szerződést hosszabbítasz akkor javul.Ezt nem tudom,ennyire nem merültem bele,csak arra mentem hogy nyerjek mindent:)
  • blackfire001
    #907
    Hát ööö menedzser módban.
    Minden játékos teljesítményéről van egy szám. Pl.: 89
    Na,
    -ha ez a szám piros, azt jelenti, hogy teljesítményén alul teljesít;
    -ha narancssárga akk szintén, bár csak átlagon alul egy kicsivel;
    -ha fehér, akk hozza a formáját;
    -ha világoszöld, akk jól megy neki mostanában;
    -ha pedig zöld, akkor meg csúcsformában van;

    Ezt a játék nyilakkal is szimbolizálja. Azt szeretném, ha itt minimum mindenki a fehéren, vagy pedig zöldön lenne. ;)
    Amiről te beszéltél az a kimerültségének az állapota. Mennyire fáradt...
  • Waczkor
    #906
    Ilyet hol látsz?Mert szerintem amire te gondolsz az azt jelenti,hogy mennyire fáradt a játékos.Zöld akkor jó,narancs akkor fáradtabb,pirosnál meg kb egy sprint és annyit tud a meccsen.

  • blackfire001
    #905
    Köszi.
    És arra tudsz megoldást, hogy menedzser módban valahogy növeljem a játékosok morálját? Szinte mind narancssárga... :(
  • Waczkor
    #904
    Lehet laposan is,bal felső gomb meg a jobb stick előre(felfele) és az erőt ne túl nagyra.Vagy jobb felső gomb ha távolabbról lövöd.Próbáld meg kb úgy beállítani,hogy középen legyen a képernyőn és max onnan finom hangolás.
  • blackfire001
    #903
    Szabadrúgásnál van vmi tipp, hogy hogyan rúgjam meg a labdát ahhoz, hogy gól legyen? Csavarás, v valami...
    Néha beszokott menni, de csak úgy, h elmegy a sorfal közt a labda. Valami csel biztos van, nem?
  • barcames
    #902
    edzők is ki lesznek majd dolgozva ááá:) grafika sokkal szebb lesz:)
    meg kell venni
  • Rinike
    #901
    ps3 felhasználók! csatlakozzatok klubunkba: Hungary Citiboys a klub neve.
  • Waczkor
    #900
    2010 FIFA World Cup Interview

    Fasza lesz nagyon!
  • beigliboy
    #899
    ha valakit érdekel...
    FIFA10 pro
  • Waczkor
    #898
    Nem sajna:(
  • piamania
    #897
    Már nem.Tudsz vmi megoldást?
  • Waczkor
    #896
    Igazolási időszakban vagy még?
  • piamania
    #895
    Az miért van, hogy ha van 2 kölcsönjátékosom, akkor nem enged már venni játékost?
  • piamania
    #894
    Idő közben kiderült,hogy a gyerek egy kicsit benézte,mert valamiért azt hitte,hogy nekem a Need for Speed Shift kell.:)Majd vasárnap kiderül,hogy lesz-e még neki fifa,ami magyar szinkronos.
  • Waczkor
    #893
    Nem tudom,mert pc-n nem játszottam már régóta fifaval.
    De ahogy írtad a lényeg maga a játék és mivel ez lesz első fifad boxra,nagyot fogsz nézni a pc-s után:)
  • piamania
    #892
    Jah azt elfelejtettem,hogy magyar feliratos és kézikönyves.
  • piamania
    #891
    Teszveszen veszem,ha minden igaz,sikerült találnom egy olcsót.7E + postaköltség.Szerintem elég korrekt ár érte.Boltban, amit találtam legolcsóbb az 9E + posta.Ez lesz az első FIFA-m Xboxra.Különböznek a kommentátor szövegek a PC-shez képest?Mert ha nem,akkor megveszem ezt.Úgy se az a lényeg,hanem a játék maga.
  • Waczkor
    #890
    Viszont csak nálunk van forgalomban a magyar kommentáros,tehát ha pl Angliából veszed,akkor azon nem lesz magyar kommentár.

    Olyat vegyél ami magyar nyelvű és rajta van a Hajdú B. és Faragó képe a dobozon.