65797
  • Plata
    #65637
    Mivel nekem megvan BF3 és játszom is vele,így azt hiszem tudom miről szól.Én a videóból sok újdonságot nem láttam.Max annyit hogy hülyén néznek ki a karakterek közelről és át repülhetsz a házfalakon.
  • Java33
    #65636
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám. Játék közben kiugrik a teljes képernyős módból és mintha valami keleti nyelvű konzol kapcsolna be és ilyen hülye írás megy a bal felső sarokban!

    Ötlet?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • scomcomputers
    #65635
    "egy két ház új festést kapot"

    Ez egy mód a BF3-hoz, amiben kijavították a bosszantó hibákat,pl: kékárnyalat a mapokon, hitreg,stb,stb:
    Infó
    De ezt csak az érti,aki tudja miről szól,vagy szólt ez a játék.......
  • Plata
    #65634
    Spectator Mod,az meg mi a búbánatos francnak?
  • Plityu
    #65633
    Spectator Mod tesztelés BF 3-hoz szerintem
  • Plata
    #65632
    Ezen mi a búbánatot kell nézni?Ha jól látom a Seine Crossing pálya át nevezve valami velencére.Meg talán egy két ház új festést kapott,de ezenkívül semmi újdonság nincs rajta.
  • janihunk
    #65631
    Mit kell nézni?
  • scomcomputers
    #65630
    De csak neked,kedves barátom:

    Bővebben a hivatalos oldalon!
    Boldog Karácsonyt!
  • Herold
    #65629
    Konkrétan mit?
  • scomcomputers
    #65628
    Amit a Dice elb@szott, az egy programozó(team) megcsinálta,még dolgoznak rajta,de mááááááár majdnem tökéletes.......
    COMING SOON!
    Closed Beta Test!


    Utoljára szerkesztette: scomcomputers, 2014.12.26. 18:19:27
  • 4850 hd
    #65627
    oszefosta magat a karacsonytol lol
  • 4850 hd
    #65626
    mar megint baszakodik ez a fos kibaszot szerver
    Error
    No contact with EA Online. Please try again later.
  • toza #65625
    The Game Statistics Engine is currently down. kul
  • alyr2
    #65624
    Reconnal jatszom en is! DE nekem a campelessel nincs problemam...igy is tobb flaget akarmit foglalok el mint a tobbi csapattarsam amikor 32vs 32 serveren vagyok a top 5ben benne szoktam lenni tobbynire azok eloznek meg akik felszalnak az elejen helikopterrrel es a vegen amikor valaki nyer kiesnek belole..mert mindenki campel, mert a jatekosok szerint az a jatek hogy meg kpval is campelnek valami ko mogott...szanalmas a jatekos allomany ebben a jatekban is..van a 2 veglet a szarra scriptelo csitelo meg az ultimate camper..meg elvetve akad 3-4 jatekos aki probal futkoraszni
  • alyr2
    #65623
    Én ugy vettem eszre hogy semmit nem szamit hany csillagos a fegyver illetve a class! De lehet en latom rosszul..a Csalokat egy ido utan te is utalni fogod...amikor 3 hegy mogul 10 alkalombol 10x fejbelo ugy hogy mozdulni sincs idod.. akkor szidni fogod..meg verni a klaviaturat hogy rohadna meg..aztan amikor a 64 emberbol 20 ezt csinalja akkor veszti el a jatek a szorakoztato reszet..
  • Livius
    #65622
    1 euro ez a fos 3 napig!!
  • Arantion
    #65621
    Köszi Gyuszopapa látod lehet ezt rendesen is!Elnézést az előző válaszomért de már nagyon sok fórumon játékon tapasztalni negatív kommenteket ha valakli nem úgy születik hogy rögtön vágja a játékot és Boldog Karit! :) Egyébként sok igazság van benne amit írtál!De mi barátommal játszunk és abszolút nem érdekel ha 3x annyit pusztulok mint amennyi killem van! Mi együt mozgunk "játszuk a játékot" és élvezzük.Nem érdekel ki milyen cheat-et vagy akármit használ előbb utóbb megunja mert nem lesz benne kihívás neki. Ha meg nem hát nem mi jól érezzük magunkat és ahhoz képest hogy egy hete van meg szerintem egész jól megy!A kérdés még mindig fen áll a sniper csúzlik golyó esése csökken ha növekszik a service star?és a Class S.star mit befolyásol?
  • Arantion
    #65620
    Végre épkézláb commentek! :) Rony igazad van abszolút de van pár indokom pl: nem igazán helytálló tudom de a BFBC2-ben is az volt nálam a favorit a másik pedig köszönet az újításoknak a 2-höz képest MAV-al és a Radio Bacon-nel szerintem nagyon szépen lehet aszisztálni.Emelett nem mondtam hogy csak recon-nal játszom, tolom mindennel és tanulok serényen :) és még mindig szeretnék választ kapni a lentebb feltett kérdésre ha valakinek van egy kis ideje és nem rest leírni.
  • Gyuszopapa
    #65619
    Most írnék neked valamit de karácsonyra való tekintettel inkább nem.Boldog karácsonyt.
    Ennek a játéknak azon kívül hogy Battlefield-nek hívják és vannak benne járművek mint a BF2-ben gyakorlatilag semmi köze hozzá.
    Ez arra készült hogy minél több agyatlan Cod játékost átcsábítsanak vevőnek az eladás megnöveléséért.
    A játék csapatalapú lenne ha a játékosok értelmi színvonala elérne egy elfogadható színvonalat ha lenne csapatmunka meg nem arról szólna hogy ki milyen killstriket szed össze és fényezgeti a statját nem törödve semmivel.
    Csalók és scripterek tömkelege,statpadderek minden mennyiségben.
    Már nem tudom miért játszanak jelenleg a játékosok a statért vagy a játék szeretetéért.
  • Herold
    #65618
    Viszont ha jó pozíciót talál, sokat spottolhat. Az is sokat segít.
  • Rony94
    #65617
    A kérdéssel semmi baj nem volt, neki azzal volt problémája hogy rögtön a recon-nal jöttél, ami köztudottan nagy kempelős kaszt, ergó nem nagyon szerez pontot a saját csapatának.
  • Arantion
    #65616
    Gyuszopapa köszönöm segítőkész hozzászólásodat!Sajnálom hogy nem mindenki agya helyén RAM van és csak a monitoron keresztül ismeri a való világot!Egyébként nem tudom mi a problámád a Recon-nal vagy azzal amit kérdeztem?!(tegyük hozzá nem is érdekel) Normális kultúrált segítőkész emberek segítségét várom!Köszönöm
  • Gyuszopapa
    #65615
    Recon?Látom érted a játék lényegét.Sok sikert.
  • Arantion
    #65614
    Sziasztok!Először is Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!Most jutottam hozzá BF3 játékhoz.Lenne pár kérdés ami nem igazán tiszta.Ha reconnal játszom ahogy a fegyver kapja a service star-okat fog javulni a golyó esése nagy távolságokra vagy befolyásol valamit mint a BFBC2-ben?Valamint még az érdekelne hogy a class specifukus service star-ok befolyásolnak-e valamit illetve itt vane a fegyverek között sebzés illetve pontosság beli eltérések mint a BF2-ben volt ha van hol lehet ezekről adatokat találni?A válaszokat előre is köszi! :)
  • giornalista
    #65613
    ha valaki lemaradt volna a múltkori ingyenes akcióból, most 0.99 euróért szerezheti be a BF3-mat az Originen.
  • blackparty
    #65612
    Nekem is ez volt a problémám, de nálam megoldotta az origin frissítése és a játékpanel kikapcsolása. Nem kell letörölni az origint csak leszeded a klienst az oldalról és ráfrissítesz egy próbát megér
  • alyr2
    #65611
    Ma mertem FPS-t...FPS dropok vannak durvan..80 FPSrol le10re aztan vissza ez akaszt..
  • Herold
    #65610
    Origin játékértesítések?
  • alyr2
    #65609
    Nálam is ez a probléma, rettentoen zavar..kb 3 hete jött nálam elő..kb 2 percenkent megakad 2 masodpercre mindig akkor amikor epp nem jon jol..
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2014.11.18. 17:28:59
  • patchaou
    #65608
    Tegnap járt le az ingyen prémem, így gondoltam délelőtt tolok egy kis bf3-at. De hát nem XD
  • Tono34
    #65607
    Passz, tank miatt a bf4-et sem vettem már elő egy jó ideje. Még a gépemen vannak hátha ..., de a kevés idő az a tankra megy, majd ha elfogy a prém :)
  • patchaou
    #65606
    Köszi :)
    Egy ilyen update mint ami most is van meddig szokott tartani?
  • Tono34
    #65605
    Keress üres szervert, ott lehet próbálkozni :)
  • patchaou
    #65604
    Hali!
    Nekem még viszonylag új a játék, mivel csak nem régóta van olyan vasam ami elbírja... arra van valami tippetek, hogy hogyan lehetne megtanulni a légi járművek irányítását? offline módot nem találtam erre, élesben meg elég gáz, hogy 50 métert nem tudok úgy haladni hogy földhöz ne vágnám a cuccot :)
    Plusz, ha valakik még tolják itt, akkor szívesen csatlakoznék ts3-al, bár csak az alapjáték van meg.
  • Dzsabba
    #65603
    Sziasztok.

    Sok idő után újra raktam a játékot és most van egy olyan gondom,hogy random mikro laggol,sokszor olyan mintha szélviharban futnék vagy amikor pont töltök amikor laggol akkor olyan mintha jégen csúsznék,se jobbra se balra csak egyenesen halad.
    Már felraktam a 14.11,14.9,14.04 drivert egy 7850 2Gb-ra de semmi változás.
    Az advance warfare tökéletesen megy high beállításon.Gondolom akkor ennek is mennie kellene lennie.
    Esetleg tudjátok,hogy mi a megoldás?
  • Maak
    #65602
    Aha, kozben rajottem hogy az volt a hiba.
  • Vadnokedli
    #65601
    engedélyezted a pluginokat?
  • Maak
    #65600
    at megvolt, meg gepet is inditottam ujra, de mar megoldodott thx.
  • Herold
    #65599
    indítsd újra a böngészőt
  • Maak
    #65598
    Ok, most mar azt is kiirja, hogy upgrade elerheto, (meg mindig a web plugin) , de ugyanazt a verzioszamot tolotene le.