65797
  • Maak
    #65597
    Hali!

    Felraktam ujra a gamat, de blognal mikor csatlakozni szeretnek egy szerverhez ker valami webplugint, feltelepitem de mintha nem tettem volna, ujra keri. Tipp?
  • SigS
    #65596
    Kár hogy nem voltak képesek ezt észrevenni és patchel gyengíteni őket... az meg hogy egy kis gyakorlattal rendelkező jetes nem használ heatseekert, az valamit jelent csak a fejlesztőknek nem :(
  • GaBika6
    #65595
    Freetrack vagy tracir müxik bf3 jet alatt? Ha jól emlékszem még a bal egérgomb nyomva tart és lehetett nézelődni repülés közben. Működhet valami programmal hogy szabadon nézelődjek? tHx!
  • Herold
    #65594
    Én már abbahagytam, miután realizáltam, hogy a lvl100-as jet pilóták gyakorlatilag lelőhetetlenek. Eléggé tönkre tudják tenni a játékélményt.
  • Rony94
    #65593
    Olyan nem létezik.
  • JethroHUN
    #65592
    Elég durván kihalt ez a játék. Alig pár szerveren van már csak játékos.
  • dave9004
    #65591
    én hülye arénával indítok reggel, hogy kiidegeljen :D
    kettő darab 4 manást kaptam egész drafton :D
  • Zozo76
    #65590
    a tobb ram sosem art, igy hulyeseg 32bites rendszert hasznalni legalabb 4GB eseten.
  • SZUsszan
    #65589
    BF3 100%, hogy fut Win7, win8, win8.1 64 bites verziókon is. Teszteltem.

    A 64 bit vs 32 bit difit guglizd ki, ha annyira érdekel, játékos szempontból a legfontosabb különbségük, hogy 32bites os maximum 4GB memóriát tud megcímezni. Ezt a videóram és system rammal együtt értendő. Tehát, ha egy játékhoz max. beállításokhoz elegendő a max. 1GB-os videókártya és a max. 2GB ram, akkor jó a 32 bites is (ne felejtsd el, hogy nem csak a játékok futtatásához kell memória kapacitás, tehát ezért hagytam le bőkezűen 1GB ramot a 4ből).

    Szóval kenheted a hajadra a 16GB ramodat a 2-3 GB-os VGA-ddal, ha 32bites OSt dobtál a gépedre, mert akkor is csak 4GB-ot fog belőle "látni" összesen.
    Utoljára szerkesztette: SZUsszan, 2014.10.13. 16:01:04
  • Rony94
    #65588
    Nem tesz semmit. Jó játékot majd a BF3-hoz. :)
  • Majkyy
    #65587
    Köszi. Ezentúl megpróbálom ezt fejben tartani.
  • Rony94
    #65586
    Nem, kérdésed lehet mint a tenger, de akkor azokat próbáld EGY kommentben írni. Az a szerkesztés gomb sem dísznek van, esetleg ha valami eszedbe jutott még, akkor gyorsan kattints rá és írd be a mondandódat.

    A floodolás az, mikor 10 perc leforgása alatt vagy 10 kommentet írsz egymás után. Ha 2 perc után nem válaszol senki, akkor nem azt jelenti hogy nem akar senki válaszolni neked, hanem egyszerűen nem nagyon járkál fel éppen senki a topikra. Ilyenkor türelmesnek kell lenni. Lehet hogy pár óra múlva jön válasz, az is lehet hogy csak holnap, de az is lehet hogy csak 1 hét után. A kulcsszó a türelem.
  • Majkyy
    #65585
    Okés értem. a floodolás alatt azt érted hogy egy adott témában túl sok kérdést tettem fel?
  • Rony94
    #65584
    Őszinte leszek, még nem próbáltam, de 99%-ban biztos vagyok benne hogy a Battlefield 3 fut 64 bites rendszereken is.

    Amúgy meg szokj le erről a floodolásról. Nem sértésként mondom, hanem csak simán figyelmeztetlek, mert itt ezért néhányan harapnak.
  • Majkyy
    #65581
    Vannak kompatibilitási problémák Win8 alatt? Ki mit tapasztalt?
  • Majkyy
    #65579
    Mennyiben másabb a 32 és a 64 bytes rendszer? ha van egyáltalán különbség a kettő között.
  • Majkyy
    #65578
    Ezer köszönet! Értettük azért a poént xD
  • Rony94
    #65577
    Nem, ott már kékhalált ad be.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak vicceltem, megy persze 64 biten is. :)
  • Majkyy
    #65576
    Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a BF3 elfut 64 bites op.rendszer alatt is?
  • scomcomputers
    #65575
  • ozimak
    #65574
    Egy kis single emlék...
    Saját mix :)
  • Plata
    #65573
    Nem tudom melyik milyen,rájöttem 1 és 2 gombal lehet váltani,és ha váltasz akkor nem tölt újra a gránát vető csak lő mint a fene.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2014.09.18. 13:17:25
  • Herold
    #65572
    A másik a füstgránát, gondolom unlockolni lehet idővel.
  • dr Kotász
    #65571
    Igen ez a kérdésedből világos volt.
  • Plata
    #65570
    Azt sem tudtam hogy két féle lőszer is van hozzá.
  • dr Kotász
    #65569
    Kétféle lőszert lehet vele lőni gyors egymásutánban. Azért érzed úgy, hogy kettesével lőnek.
  • Plata
    #65568
    Lenne egy kérdésem,hátha valamelyik pro tudja a választ rá.
    Amikor azt látom hogy valamelyik csapattárs kettesével lő az aknavetővel az bug? Vagy mitől lő neki kettesével?
  • Rony94
    #65567
    Legalább ebben hajaz a BF2-re.
  • CHROME
    #65566
    Meg is vettem, eddig nem bántam meg!
    A Karkandos pályát még nagyon nem sikerült megszokni...halok minden oldalról :D
  • Plata
    #65565
    Én 5 ezerért vettem a prémiumot,benne van az összes dlc,szerintem nagyon megéri.Mindegyik nagyon jó.
  • CHROME
    #65564
    Olyannyira nem vagyok ős, hogy mint írtam most kezdtem el vele játszani ;)
    Előtte egy BF-el sem játszottam....

    Itt találtam a DLC-t ócsóért....vki ebben a fórumban linkelte:
    http://www.cdkulcsok.info/origin.html
  • Herold
    #65563
    Hát, az alap BF3-ban nem sok normális pálya van, az tény.
  • Norby646
    #65562
    A road to jalalabad-ot én is szerettem, de a strike at karkand volt a kedvenc. Az operation blue pearl-t is bírtam, a bf2-ben jól eltalálták a pályákat. :)
  • Betyar070
    #65561
    Jaja, no meg a a C4 a zászlófogláskor :D (Nekem személy szerint a favorit pályáim a road to jabalaba és a wake Island volt)
  • Rony94
    #65560
    BF2-ben ez volt az a pálya ahol mindenütt gránát robbant (persze ha a szerver nem tiltotta a használatát). :D
  • Herold
    #65559
    Nem lehetsz valami ős BF-es, ha még nem vetted meg a B2KK-t.
  • Norby646
    #65558
    CD galaxisnál 5 rongy a premium, úgyrémlik én is ott vettem. Én főként az alap mapokon játtszom ott is inkább a szokásos noshar canals tdm, de néha dlc-zek is. Sztem ennyiért megéri, a pályák mellé kapsz pár fegyvert meg játékmódot is.
  • Vadnokedli
    #65557
    3000 az egész prémium. kb. (nem tudom még van e.)- forrás internet.
  • Betyar070
    #65556
    Back to Karkland 1600ft-ért ? Ez engem is érdekelne mivel 2900Ft alatt még nem találtam sehol.
    Egyébként az Armored Kill is nagyon jó DLC.
  • CHROME
    #65555
    Sziasztok!

    Most kezdtem el BF3-at tolni, és felmerült bennem a prémium service megvétele. Ez ugye tartalmazza az összes DLC-t.
    Megéri ez egyáltalán? Olyan 4 ropi környékén lehet megszerezni...de ahogy 1-2 véleményt olvastam, voltaképpen elég lenne megvenni a Back to Karkand-ot (kb 1600-ért), mert az az ami értelmes DLC.

    Mit gondoltok erről?

    Üdv!