65797
  • SNICKER
    #65353
    minden szerver televan, alig tudok bejutni valahova
  • Chewy81
    #65352
    Helló Mindenkinek!

    Tegnap megvettem a Bf3-at , most olvasom, hogy ingyenes lett, LOL, így jártam. :)
    A lényeg,hogy keresek olyan klánt, vagy csapatot akik nem vér profik, és hajlandóak bevenni egy kezdő szintő játékost. (BF2-vel játszottam eleget. :) Egyedül, taktika nélkül gáz a játék.
    origin: Csello1981

    Kösz!
    Üdv,
    Chewy.
  • tirpitz
    #65351
    Lehet akkor épp nem játszottam:) Most viszont teljes diliház lett, leesett az állam, hogy mik vannak. A 800 méteren épp fordulóban lévő jetemet úgy lekapta az égről egy level1-es tankkal, hogy azt sem tudtam hol a fejem. De szerinte "luckshot" volt. Biztosan az...
  • Fpocok
    #65350
    lol

    Ez már nem az első alkalom, hogy ingyen volt BF3.
  • tirpitz
    #65349
    Na, akkor ezzel ki is végezték a bf3-at. Sok nyomorult gyökér rászabadult az ingyen bf3-ra, persze mivel frusztrált kis gyökér, ezért csal, trollkodik a bázison, ellopja a járművedet. Lehetetlen normálisan játszani, mióta ingyenes lett, még olyan szerveren is, ahol admin van, mert nem győzi pusztítani a kis seggfejeket. Akkor nagyjából ennyi volt a játéknak, ahogy nézem.
  • Adam Jonas
    #65348
    Akar a fene :D Utálom a csítereket.
  • hugopareiros
    #65347
    Minden játékkal foglalkozó oldal lehozta a hírt és ott le is van írva a dolog.
  • ACE
    #65346
    Nem kell abból kiindulni hogy mindenki angol tudással rendelkezik...
  • rudii
    #65345
    Köszönöm a választ! Sajnos az angol tudásom egyenlő a nullával, a google fordítás meg elég gyenge. :D
  • giornalista
    #65344
    nem értelek titeket, tényleg.

    oda van írva az originen:

    How long will I own the game?
    Once you’ve claimed your game, it’s yours to keep!

    úgy csinálnak néhányan, mintha a fórumok ügyfélszolgálatként üzemelnének.

    de azért leírom magyarul: egy hétig ingyenesen töltheted le, és utána örökre a tied marad. de egy picit legyetek már figyelmesebbek :)
  • rudii
    #65343
    Sziasztok! Most a BF3 1 hétig ingyenes csak? :O Vagy ha az 1 hét alatt leszedem akkor örökre az enyém marad?
  • ACE
    #65342
    Ja, ennyi erővel vissza is kérhetnénk a különbözetet, mert mondjuk egy idő után már olcsóbb a játék... :D
  • giornalista
    #65341
    ez alapján a két beírás alapján te inkább ne gondolkozz.

    ami nem megy, azt felesleges erőltetni.

    kaptál egy rakás játszótársat. de amúgy mit vársz, egy 50 dolláros csekket az EA-től, vagy mit? komolyan :) milyen emberek vannak, jézusom...
  • hugopareiros
    #65340
    csalni akarsz?:-D
  • Adam Jonas
    #65339
    Egészen pontosan, ezt az üzenetet kapom állandóan:

    "Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'AdamJonas' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Disallowed Program/Driver [89262]"
  • Zozo76
    #65338
    amugy meg hulyeseg ezen agyalni hogy ingyenes lett, en is megvettem anno es szarra jatszottam vele magam mar kozel 3 eve. leszedem, kiprobalom de ugyis maradok konzolon ugyhogy ennyi...
  • Zozo76
    #65337
    en meg nyomom a bf3-at xbox 360-on illetve a bf4-et xbox one-n. azt kell sajnos mondanom hogy konzolon mar szinte csak az alappalyak mennek. ahogy szepen mindenki atnyergelt bf4-re (ki ilyeb ki olyan platformon) ugy tuntek el a premium palyak.
  • toza #65336
    *lehet
  • toza #65335
    cserebe kelet pajtasokkal lanon vicceskedni.ingyen..
  • koschwarz
    #65334
    Hát én már nem vettem meg annak idején a BF3-at, de most sem fogom letölteni még ingyen sem. Egy évtized kompetitív multizás, főleg a csalók meg az anticsapatjátkos k/d-huszárok miatt, megölte bennem a vágyat. Arról nem is beszélve, hogy egy Battlefield-szint alá meg már nem is tudnék menni, úgy értem, hogy egy egyszerű, gyalogos ide-oda rohangálós ugribugri egyszerűen már nem éri el az ingerküszöbömet, de már a Titanfall demó sem tudott megmozgatni.

    Viszont ismerve a BF3 meg főleg a 4 problémáit, nincs alternatíva sem.

    (Ja, tegyük hozzá, hogy most csak az alap BF3-at lehet tölteni, még minimum kéne az összes kieg, hogy legyen értelme.)
  • toza #65333
    nyilvan kell a premium is a teljes elvezethez..az meg penzbe kerul.rengeteg szervereken inkabb csak premium mappok vannak..
  • Adam Jonas
    #65332
    Na igen, először kaptam egy kiírást, hogy a PunkBuster kivágott "rossz driver" címen. Ez most azt jelenti, hogy nem tetszik neki valamelyik meghajtóprogram vagy mi? (Esetleg a feltelepített BFBC2 PunkBusterével akad össze?)
  • Fpocok
    #65331
    Ők azt kapták, hogy nem most kezdték, hanem már három éve játszanak vele.
  • undY1ng #65330
    Szóval csak így ingyenes lett és kész? Hát ilyenkor elgondolkodik az ember, hogy anno akkor megvette a nagy semmit. :)
  • Fpocok
    #65329
    Hogy érted? Miért kéne bármit is kapni?
  • undY1ng #65328
    És akik megvették anno a simát + premiumot, azok mit kaptak, hogy ingyenes lett?
  • AnarchoiD
    #65327
    punkbuster csinalhat ilyet siman (ebben az esetben nem kilep hanem kirugnak)
  • Adam Jonas
    #65326
    Sziasztok!

    Most, hogy így ingyenes lett a BF3, gyorsan le is töltöttem, és kipróbáltam. Azonban eddig vagy 2 alkalommal, csak úgy játék közben kilépett az egész játék magától, és nem értem, hogy miért. Véletlenül valaki nem tudja, hogy erre mi lehet a megoldás?
  • giornalista
    #65325
    Battlefield 3 - INGYEN (Origin akció)
  • SötétBarom
    #65324
    BF4 valami miatt kaliberekkel visszafogottabb cheater szinten.
  • Norby646
    #65323
    Engem most kirúgtak az egyik szerverről mert nem tetszett az adminnak, hogy bénább nálam. :) Azért jó, hogy ilyen sok gerinces ember van.

    Hát igen van még a cheat-en kívül bosszantó dolog ebben a játékban.
  • Zozo76
    #65322
    elhiszem. engem az is felbosszantott amikor a bf3-ban a palyahibat kihasznalva kempeltek a tetorol ahova egyebkent nem is lehet felmenni. az istennek sem lehetett leszedni oket onnan.
  • mila69en
    #65321
    engem pl a csalok nem erdekelnek oruljenek a kis aimbot progijuknak azt verjek ki ra, de az mikor egy only sniper&knife palyara feljon egy gyoker es szant szadekkal szetbarmol mindent egy gepkarabellyal ugy, hogy ki se lehet bannolni, na az rohadtul feltud bosszantani, biztos hogy atnyomtam volna a gyerek fejet a monitoron:D
  • Zozo76
    #65320
    el kell fogadni hogy igy vagy ugy de talalkozik az ember csalokkal az fps-ekben, pc-n nem lehet megszabadulni nagyon ettol a dologtol, ez a pc-s gaming velejaroja, rakfeneje.
  • SZUsszan
    #65319
    Ezért kell LANozni, vagy szervert bérelni, lejelszavazni és fixen ismerősökkel játszani.
  • mila69en
    #65318
    Csak sajna szetlett barmolva egy tokjo csata:( az admin is hol volt?:D bejott eza skiller gyerek azt szetdaralt mindent, az ellen csapatbol kapabol 3-an jottek vissza valami aimbot + god mod-al de valoszinu en ezt csinaltam volna ha lett volna barmi ilyen eszkozom. szakadjon meg az ilyen, azert megneznem ilyenkor mit erezhetnek ezek? Tuti elelveznek a szar programjuktol
  • KaBuTo666
    #65317
    Az első értelmes hozzászólásod amióta megszülettél, +1.
  • Gyuszopapa
    #65316
    Sehol se jobb a helyzet,az összes Cod is az 1-től kezdve tele van ilyenekkel.Ezért fejeztem be a multifps-ekkel való játékot.
    Ez már a multiplayer játékok velejárója lett,ilyen a mai játékosvilág csalni 1000-el utánna meg büszkélkedni a suliban hogy milyen fas.a gyerek.Gusztustalan,mondjuk amilyen a világ lett.
  • scomcomputers
    #65315
    Nem gond az ilyen tesó, én mindig azt dúdolom ilyenkor hogy: "az anyjuk már sírba pihen,az én kutyám meg reá vizel...."
  • mila69en
    #65314
    Azt hozza teszem esl teljesen kulturaltan jatszott amig skiller megnem jelent es elnem kezdett daralni gepityuval only sniper palyan. Auto kick nem mukodott nala de a vote kick sem:D szepen le is lepett mindenki aztan jott meg egy tag xwampire god moddal felis vettem videora ahogy 3 an probaljuk szet keselni ketszer fejbe lovom hatulrol azt semm:Ddd