165
Ki hova szeret randizni járni?
  • RedDragonist
    #165
    Most mindenki online találkozik, ez nagyon kényelmes és gyors. én magam csinálom
  • manson222
    #164
  • zsandi89
    #163
    Egy ujj oldal nagyon jó.

    http://noklapja.hupont.hu
  • Abruzzi
    #162
    Hello!

    Hétvégén valószínűleg jön hozzám barátnőm Bp-re, de mivel nem ide valósi vagyok olyan helyeket nem nagyon ismerek ahova lánnyal jó elmenni, szóval ha mondanátok 1-2 ötletet megköszönném :)
  • Csuhai G
    #161
    Én kissé különös "randihelyeket" ismerek. :)))
    A barátnőmmel mindketten szeretjük a romos, omladozó, elhagyatott épületeket, tereket. Vonz minket a misztikum, a történelem és ez "szörnyű" atmoszféra. Míg mások normális, tiszta helyet keresnek randira, mi megpróbáljuk felkutatni a legelhagyatottabb épületeket a városban. :)
    Érdekes és sokszor elég félelmetes, de roppant jó időtöltés, persze csak annak, aki szereti. :)
  • Nuki
    #160
    Vörös oroszlán teaház. :)
  • lac556
    #159
    első randihelynek mien beülős kávé tea randihelyet ajánlotok?
    coffe heaven? az jo mert ott nincsenek pincérek de viszont 5.6.után mindig sokan vannak vmi meghitteb?összebujos? jah és ne tul drága
  • kretyás
    #158
    te vagy itt a bakter vagy mi a retek? :D
  • huntofa
    #157
    Tök8 hol randiztok , ha nem jöttök be egy csajnak vagy pasinak akkor mindegy hogy egy puccos étterembe vagy a sarkon taliztok...

    topic zárható
  • horvdavid
    #156
    mi a balatonfüredi sétányt szeretjük ott készült a kép is:
    Klikk a képért!!

  • neevous
    #155
    "Jó célra, szeszkóra nincs egy kis egy kis apród?" kalózbá:).
  • Molnibalage
    #154
    Hát ha engem köpdösne valaki akár férfi akár kislány lekevrnék neki egy nagyot. Azért mindennek van határa. Nem kérek a TBC-ből.
  • chhaya #153
    Kéregetők pedig vannak mindenfelé, és négy arcot látok rendszeresen. Van valaki, aki egy kis cigánylánnyal intézi el a dolgot... Tényleg kicsi, fiatal, kb fele akkora, mint én, de ha nem adok neki pénzt, akkor olyan válogatott káromkodással küld el melegebb éghajlatokra, hogy öröm hallgatni... és úgy ordít közben, mintha nyúznák, volt akit már le is köpdösött. :/ Idióták mindenütt vannak.
  • Molnibalage
    #152
    A segítettem alatt értem, hogy mondtam hogy akkor szálljon le és szépen toltam. Ha ellenkezett volna akkor rugdaltam volna. Egy csak le is szállt még ezután is. Meg tudom érteni. A kesztűmet otthon azért lemostam biztos ami biztos alapon.

    Bennem az emberiesség bizonyos szinten elhagyott. A Boráros téren és csepelen egy kövér és ősz alkesz rendszersen leszólít. 4 éve még egész jó állapotban volt. Tiszta ruhákban és emberszagúan járt. Csak sörre kért és meg is kínált aztán abból amit vett. Most már üvöltözik és agresszív. Egyszer ő is kihúzza majd a gyufát valakinél..
  • Molnibalage
    #151
    Így is lehet. Csak sajnos ma is A Boráros és a nyugati között 3-an próbáltak pénzzel lehúzni. Magán a villamoson is rendszeres. Múltkor egy hajléktalan a patkányával bohóckodotté s tapperolta az embereket. Mikor fékezett a villamos akkor félig ráesett egy hölgyre. Na ott segítettem neki leszállni a villamosról.

    Okádék egy város. Eddig csak pesten próbáltak kéregetni tőlem...
  • Nuki
    #150
    Születésem óta Budapesten élek, megszoktam már ami itt van és mások dzsuvának nevezik :D

    Ha barátnőmmel találkozok, mi inkább a szebb dolgokat keressük nem a csúnyaságokon búsulunk. ;)
  • Molnibalage
    #149
    Apámék is most voltak lent. Szépen lassan minden vidéki várost végigjárnak és csak azt tudják mondani, hogy a vidék szép a főváros meg egy trágyadomb. Gyula is nagyon szép.
  • chhaya #148
    Ezért szeretem Szegedet. Van zöld, tiszta, mégis város. :)
  • Molnibalage
    #147
    Most képzeld el, hogy én naponta átutazok rajta kétszer és a leggányabb helyeken. Blaha, Nyugati-tér, Boráros tér. Nem azért járok be, mert szeretek, hanem mert muszáj.

    Mikor a barátnőmmel találkozok lehetőleg a legkevesebb időt töltünk az utcán. Ha jó idő lesz, azt is a budai oldal hegyei között kell eltölteni. Az még nyugisabb. A pesti oldal szinte tényleg nagyrészt egy pöcegödör. Én inkább utazok, de egyszerűen semmi nem vinne rá, hogy beköltözzek. Otthon kiemgyek a lasából és zöld terasz, Duna part és parkok várnak és csend. Pesten bűz, kosz és zaj.
  • chhaya #146
    Na ja, előbbi felkiáltásom nem is ezeknek szólt. :)
    Pécset se nagyon szeretem, mert szerintem elég koszos, BP meg annak a hatványa. Nem is vonz a gondolat, hogy ott éljek, de azért tény, hogy több lehetőség van az (értelmes) kikapcsolódás terén is. Már csak a város méreteiből adódóan. Amúgy nem vonz, életemben kb. 5-ször voltam Pesten és még nem is a lepusztultabb helyeken... de elég is volt.
  • Molnibalage
    #145
    Akkor mi lenne? Pesten vannak szórakozóhelyek amik hangulatosak. Ez tény. Addig jó amint bentvagy. Aztán kilépsz az utcára és szembecsap a valóság...

    Iszonyatoz zaj, koszos / büdös utcák aluljárók, olyan romos épületek mintha a II. Világháború két napja ért volna véget (még lövésnyomokat is látni simán!), kéregető csövesek, stb. Nem mindenhol van ez, de sajnos ez a Nagykörútra is igaz és a főváros nagy részére! És akkor még a tapló emberekről szó sem volt. Üvöltöznek az aluljáróban, a villamoson, stb. Viszont máshova nem nagyon lehet menni...
  • megalodon
    #144
    Remélhetöleg hamarosan meglesz a jogsim.
    Bp környékén ki tud valami jó kis randihelyet amit jó kocsival megközelíteni!? Télen ill nyáron? :)
  • chhaya #143
    óóó ha én pesti lennék...
  • klart
    #142
    n
  • klart
    #141
    képet kérümk:D
  • Kalozoner
    #140
    tényleg nagyon ritka...sajnos..
  • neevous
    #139
    Igazából nem az igazi, de nem rombolja szét teljesen az érzést. Persze, mint mondtam nem az igazi. Ez az egyik ok, ami miatt nem venném rossz néven, ha leszokna a dohányzásról.
    Végül Magusnál a pont, ha nem bírja hazamegy...max teáztam egy jót:)
  • magus
    #138
    nem úgy volt, hogy amúgy ki vannak tiltva január 1-től a dohányzók?
  • salsoul
    #137

    Ritka a kulturált dohányzó.
    Nagy részük tapintatlan önző tuskó.
  • Kalozoner
    #136
    egyébként én is cigizek, de ha valaki olyannal vagyok aki tudom nem cigizik, akkor egyértelműen nem gyújtok rá(még ha nem is zavarná, tudom, hogy szar ha pofádba füstölnek stb...), ha kell egész nap...
  • magus
    #135
    nincs dohányzó része. legalábbis ami a móricznál van, annak tuti nincs. de ha nem bír ki pár órát cigi nélkül, akkor úgysem vagy fontos neki
  • Kalozoner
    #134
    nagy szöveg, komolyan..

    [rágyújt egy cigire]
  • Nuki
    #133
    Ez nagyon jó kérdés... nem hiszem.
    Sok sikert a leszoktatáshoz ha összejön :]
    Nem rossz csókolózni úgy vele, hogy ő cigizett te meg egyáltalán nem?
    Nekem volt már ilyen barátnőm és nagyon rossz.

    #132: ejnye ennyire ne legyünk szélsőségesek
  • PrairyFarkash
    #132
    szerintem a vörös oroszlánban biztos nem lehet dohányozni és inkább dögöljön meg az olyan ember tüdőrákban, aki azt a pár órát nem bírja ki bagó nélkül. minden bizonnyal eldobja a csikket az utcán amikor kedve van hozzá, nem kukába, hanem random a földre, és valószínűleg cseszik figyelni a körülötte levőkre az utcán, akik nem akarják a büdös bagófüstjét szívni. szerintem amint lehet verd az alak fejét pépesre, köszi
  • neevous
    #131
    Sziasztok!
    Többen említettétek előttem a vörös oroszlán teaházat. Még nem voltam, de képek alapján hangulatos helynek tűnik.
    Kérdés: Esetleg van dohányzó része a helynek? -a kiszemelt dohányzik és azért még nem a második randin akarom megválltani a világot ilyen téren:)
  • magus
    #130
    lumú

    lumu meg müpa ugyanaz, érdemes egyszer megnézni
  • Nuki
    #129
    Szép piros híd a Duna felett. :)

    Nekem a nemzeti színház kívülről tetszik, emlékszem amikor jártam ott pont késtem egy előadásról, de valami dögunalmas volt :\
    Viszont a vécéje emlékezetes élmény maradt: sötétkék falak, sötétbarna fa díszítéssel, nagyon jól nézett ki!

    A Művészetek palotájának is emlékezetes volt a vécéje: amikor lehúztam a vécékagyló fölé kiugrott egy valami, az ülőke elkezdett körbe forogni miközben letakarította magát. Én meg ott hüledeztem hogy: mik nincsenek
  • Molnibalage
    #128
    Ludwig Múzeum?
  • Molnibalage
    #127
    Mi az a Lumú?

    Még soha nem volta sem a Művészetek Palotájában sem a Nemzeti Színházban pedig minden hétköznap legalább kétszer elgyek midkettő mellett 7 éve. Ideje lenne.
  • magus
    #126
    Lumú még jó szerintem, ha épp elcsíptek egy értelmes kiállítást (legutóbb 300 db festmény volt az iődszaki, mindegyiken egy kör, csak más színben...)

    este meg nyáron nagyon hangulatos hely szerintem, szép a parkja, a nemzeti jól ki van világítva, látod a citadellát meg a várat, el lehet ott chillelni