3291
  • armageddon666
    #1131
    nem úgy van hogy abszolut nem tudja használni a kardját? >.< szal csak brutális erő azt ennyi, nem?
  • faláb
    #1130
    Remélem nem nagy spoiler, ha leírom hogy Kenpachi nem tudott eddig még bankait a mangában se.
  • LeventeV
    #1129
    az animere, nem olvasom el elore a mangat
  • biomage
    #1128
    szóval akkor kenpachi nem mutatja meg a bankaiat :(, pedig hogy reménykedtem hogy a késöbbi részekben megtalálja :)
  • NEOreg3
    #1127
    206-ig
  • biomage
    #1126
    medig láttad a bleachet? :)
  • NEOreg3
    #1125
    nem
  • biomage
    #1124
    lene egy kérdésem, látható egy jelent ezen az EDn 00:21-00:34, csak azt akarom megtudni hogy amit 0:27-0:34 ig látható az endingben, az látható az animében?
  • NeverwinterKING
    #1123
    mire gondolsz? :D
  • LeventeV
    #1122
    az eheti resz is jo volt, mostmar lassan kozeledunk az igazsag fele, kivancsi vagyok mi fog meg kiderulni ;)
  • Black Hawk
    #1121
    a szentségit ezt most vagy 6 részen keresztül húzni fogják de majd fokhagymával meg karóval megoldja :D
  • Mirk
    #1120
    nagyon zsír:)))
    őt most már tényleg nem kéne legyőznie ichigonak...
    ulquiorra első támadásánál majdnem ott maradt a fél feje.
  • LeventeV
    #1119
    kosz hogy eloszlattad a ketsegeimet
  • Black Hawk
    #1118
    igen
  • LeventeV
    #1117
    Egy valami nem vilagos: Urahara a masodik osztagban, Yoruichi osztagaban volt harmadik tiszt? Mert ugye Yoruichi ajanlotta ot a 12. osztag uj kapitanyanak.
  • Black Hawk
    #1116
    Áhháhá ulquiorra the batman :)
  • faláb
    #1115
    Ebben is volt filler, de ilyen formában jöhet.
  • BEAST #1114
    Nekem is tetszett, jo volt ismeros arcokat latni a multban :D
  • LeventeV
    #1113
    Igazi feludules volt a mai resz a ket filler utan. Szerintem erdekes reszeknek nezunk elebe, vegre feny derul a multra.
  • Mirk
    #1112
    véééégre
    amire vártam
  • NEOreg3
    #1111
    a következő manga nagyon jónak ígérkezik:)
  • gandrus
    #1110
    Innen.
  • LeventeV
    #1109
    Annyira nem volt rossz, legalabbis a multhetihez kepest.
    Mar varom a jovohetet, legalabb rendes reszek lesznek, es egy kicsit betekinthetunk a multba...
  • Mirk
    #1108
    Tórent
  • p5775
    #1107
    üdv nekem volna egy kérésem kérdésem nem tudnátok megmondani nekem hogy honnan tudom letőlteni a mozi verziót?? meg egyáltalán abból csak 1 van vagy van több is
    válaszotokat köszönöm előre is
  • laylahamilton
    #1106
    imádom ichigot
  • Count Adyn
    #1105
    Átpörgettem a raw-ot, atomot nekik.-.-. De legalább jövő héten végre normális rész jön.
  • LeventeV
    #1104
    Lehet jobban jartal. Az elozo reszeket mikor elkezdtem nezni kis ido mulva mar latom hogy to be continued (mikor telt el az a 20 perc?) ennel meg mar azt hittem hogy fel oraja nezem, kozbe csak 15 perce.
  • Mirk
    #1103
    Én meg se néztem ezt a részt, csak belepörgettem, mondtam néhány jézusomot, meg úristent aztán bezártam.
  • LeventeV
    #1102
    Koszi. Mangak linkjet nem tudnad megadni? Angolul is jo.
  • faláb
    #1101
    http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4240&page=25
    Itt mindig ki vannak írva a címek előre, 206. rész az már a Pendulumot fogja feldolgozni :)
  • LeventeV
    #1100
    Filleren kivul johet, de a mostani filler resz kicsit idegesito volt. A multkoriakat mind megneztem, mondjuk az is kicsit elnyujtottra sikerult, de a vege az tetszett. De oszlassatok el a ketsegeim: ugye a 206. resz mar nem lesz filler?
  • faláb
    #1099
    Tuti fog még szerepelni fillerben, de lehet filleren kívül is lesz mint Nova, Cloud meg Ririn :O
  • LeventeV
    #1098
    Tenyleg zsar volt az eheti resz, de remelem a jovoheti lesz az utolso filler resz, es az utolso alatt azt ertem, hogy tobbet nem veszik elo Lurichiot.
  • faláb
    #1097
    Én megnéztem a részt, kritikán aluli a rajzolás, a rész szintén...
    De a focis rész jónak ígérkezik :D
  • Count Adyn
    #1096
    Hát jah... Ezt még én se bírtam ki, pedig..:D
  • armageddon666
    #1095
    filler? azt kihagyom megint asszem xD
  • BEAST #1094
    Amikor az ember azt hinne hogy az anime melyebbre mar nem sullyedhet... :/
  • NEOreg3
    #1093
    nincs felirat
  • skygt90
    #1092
    hi ! a Lunar és a l33t-raws féle verziókhoz tudnátok nekem adni felirat linket ?