3291
  • armageddon666
    #1211
    oh, ezt én a fillereknél hallottam először... akkor azt hittem hogy ez a filler évad jobb lesz mint a Bountos... aztán visszasírtam a Bountokat és abbahagytam a fillerezést XD

    de jah, ez jó szám benne ^^ epic :D
  • Black Hawk
    #1210
    ha egy spoiler képtől 19 hsz jött akkor teszek még be párat :) (úgyse tesz )
  • NeverwinterKING
    #1209
    _ADS:FS_DF
  • NEOreg3
    #1208
    nem rossz, de én inkább ezt szeretem, mert még pörgősebbé teszi a harcokat:)
  • LeventeV
    #1207
    Ezt hallgassatok meg, az egyik kedvenc zenem az animebol.
  • armageddon666
    #1206
    először amúgy azt gondoltam hogy várom már hogy animálják :D
    aztán rájöttem hogy agyon lesz cenzúrázva :\ mikor a belső énjével harcolt Ichigo hogy megszerezze a maszkot az is tök más volt mangában O.o meg volt még pár rész amit eléggé "lebutítottak" ...
  • NEOreg3
    #1205
    #1185
  • armageddon666
    #1204
    a fenébe... hát lebuktunk... töröljük a képet >.<
  • biomage
    #1203
    akkor mi látszódik?
  • NEOreg3
    #1202
    hát nagyonnem
  • biomage
    #1201
    látszok hogy nem látsz jól, látszik a képböl hogy byakuya van rajta és hogy meghalt
  • armageddon666
    #1200
    és mit spoilerez el? :) random szarvas lukas hollow áll a képen... előfordult már párszor :C
  • NeverwinterKING
    #1199
    ebbe igazad van de akkor is spoiler.
  • faláb
    #1198
    Senki se mondta hogy ki van a képen. :D
  • NeverwinterKING
    #1197
    de hülye vagy. én spec még nem olvastam a mangát. szal nekem kurva nagy spoiler. és sztem ezzel nem csak én vagyok így.
  • armageddon666
    #1196
    nincs :D
    am kinek spoiler? mangások simán számíthattak rá...
    animések meg úgyis elfelejtik fillerek alatt :C
  • NeverwinterKING
    #1195
    SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4


    hg törölje...
  • faláb
    #1194
    Viszont 2 rész filler tuti lesz, de nem hiszem hogy erre gondoltak volna mint új cselekményszál.
  • faláb
    #1193
    De most a rész végén azt mondta Rukia, hogy Ichigo az új történetszál alatt is marad a Goldenben, hosszabb fillerből meg nem hinném hogy kihagynák Ichigot, viszont a fake Karakurás részekben a többség tudja mennyit szerepelt... :D
  • armageddon666
    #1192


    ha már nem temettem volna el komolyság szempontjából az animét mondtam volna hogy ejnyebejnye spoiler :D de hogy őszinte legyek már nem nagyon zavar x)

    jah, animében flashback után filler xD
  • NEOreg3
    #1191
    végül is alig spoiler kép
  • Black Hawk
    #1190
  • Black Hawk
    #1189
    váá ez a Lust 4 kuwa jó volt :D
  • armageddon666
    #1188
    áááh :D ideges Urahara ^^ jó lesz...
    kiderül hogy változtatja át Aizen a shinigamikat? :S
  • Mirk
    #1187
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem meg teljesen az
    ő lesz a félig hollow félig ember félig shinigami félig fiú félig lány 18 féle alakkal rendelkező érzékeny szuperhős
  • faláb
    #1186
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De most Ichigo harcolt vagy a hollow?
  • NEOreg3
    #1185
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem Ichigo már egy Vasto Lorde szintjén mozog, sőt mi több, félig az is
  • armageddon666
    #1184
    nem is rossz a manga... lehet el kéne kezdenem olvasni? :D most a The Lustos részeket megnéztem... és omg -.- imba ^^ végre történik valami :D
  • Mirk
    #1183
    Hát valami ilyesmire számítottam a mangától:)
  • ronihun
    #1182
    én egy jo hosszu szünet után :168-189 filler áradat amit kihagytam meg aztán sok ideig ezek miatt bleachtöl elment a kedvem, most ujra folytattam a 190. résztöl és ezek a harcok elég jok voltak bár talán tul volt nyujtva egyik másik,a 206. nál járok most kezdödnek a flashbackek. Nem jár tul közel a mangához egyébként az anime? mert a pendulumos részek után "nemsokkal" beéri . mondjuk remélem nem kezdik nyomatni a fillereket mert a bleach az olyan amit én mangában nem annyira élvezek sokkal jobb animében.
  • NeverwinterKING
    #1181
    flashback?
  • LeventeV
    #1180
    csak 2 filler ersz volt, a 204. es a 205., es mar lement 6 turn back the pendulum resz (rendes reszek, a mangaban is benne vannak), ami igazi csemege, foleg az eheti resz, nezd meg oket feltetlenul.
  • BEAST #1179
    Az eheti resz eleg jo volt... erre meg nem is gondoltam, de jo tudni hogy honnan jottek azok a bizonyosok :d
  • Count Adyn
    #1178
    Már nem hálisten, ezek fincsi részek mostanság:)
  • Bulykin
    #1177
    az anime most filler részeket nyomat? már vagy 10 résszel le vagyok maradva, és ha most fillerek vannak akkor még várok^^
  • macleod2005
    #1176
    csak mangásoknak SPOILER
    (a köröm alapján elvileg megbízható a kép)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mintha ichigo kezébe Ulqu keze lenne :)
  • faláb
    #1175
    Várd meg a Karakuraizer részeket XD 2 rész Pendulum rész után jön XD
  • armageddon666
    #1174
    Bleach ismét nézhető x) ezek a past részek faszák :D bár msot tök nyomasztó :S ijesztők így maszkban a sötétben :S
  • NeverwinterKING
    #1173
    várok míg nem lesz a g-portálon.
  • faláb
    #1172
    uraharashop-on nézd meg akkor.