3291
  • faláb
    #1331
    Te minek fordítottad volna?
    Amúgy nekem csak azzal volt baj, hogy nem volt torzítva a hangja H. Ichigonak.
  • armageddon666
    #1330
    ez most komoly? mármint hogy lefordítják ezt?... és így?...

    aztán az a hülye sznob aki aszondja szar a szinkron x)
  • Black Hawk
    #1329
    én az égmetsző holdagyarnál kikapcsoltam a lejátszót :D
  • RAZOR27
    #1328
    Aff... esküszöm megéri nézni az aktuális animaxos részeket is néha, széjjelröhögöm magam a szinkronon xD
    (a kardok nevénél már csak a kido-t fordítják szarabbul, még a számokat se hagyják meg...)
  • faláb
    #1327
    Én Yoruichit várom...
  • NeverwinterKING
    #1326
    jó lenne, de még Neliel is beszállhatna egy mell bedobással :DDD

    én is szeretnék ilyen fangirlöket :D
  • macleod2005
    #1325
    Igazából
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Halibel ellen Rangikut tenném be, esélytelen lenne igaz, de az a pár kép annál izgalmasabb . Hitsugaya sajnos a fangirl-ök álltal halhatatlan lett.....
  • NeverwinterKING
    #1324
    inkább renji, chad meg rukia :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    remélem halibel elkeni toshiro száját
  • 0Fritz0
    #1323
    Hogy mi?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát majd becsoszog a dupla nullás vécésnéni és mindenkit hazazavar. :)
  • NEOreg3
    #1322
    én már #991-ben is mondtam, hogy valami gáz van vele, hát ezt baszhatják Ichigoék
  • macleod2005
    #1321
    Mostani manga:
    aztabüdös*******************************
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Yammi 10->0 espada

    Kérem szépen mi lesz még itt???
  • LeventeV
    #1320
    akkor varunk :P
  • NEOreg3
    #1319
    még a mangában se mozdította meg eddig a seggét se Aizen
  • LeventeV
    #1318
    hat ja. szerintem lazan leszunk mar a 230. resznel, ha nem tobb, mire Aizen is meltoztatja elorantani a kardjat.
  • ronihun
    #1317
    ja kiderült belöle h kurva lassan fogunk haladni
  • LeventeV
    #1316
    feljottem a tegnap is de semmi hsz nem volt. targyaljuk ki a tegnapi reszt, habar nem sok minden van amit hozza lehet fuzni. bevezeto volt, szerintem.
  • BEAST #1315
    Szerintem a Chuunin Examig volt jo, azota csak huzzak halasztjak a dolgokat :d
  • nyirog
    #1314
    mi bajod a narutóval? Nem olyan gáz az ahogy azt képzelnéd, csak mostanában elhúzzák :\
  • LeventeV
    #1313
    nem fillerek, meg a narrator is mondta, hogy mielott tovabb mennekn a tortenetben szuksegunk van visszatekinteni a multba, hogy bizonyos dolgokat megertsunk majd a kesobbiekben. valahogy igy mondta, szoval nem fillerek, es az elmult ket resz se volt filler hisz azalatt tortent mig ichigoek a hueco mundoba jartak, es meg a vegere azt is belefuztek, hogy urahara megcsinalja a harcteret. es a 211. es 212. reszt feltetlenul nezd meg, meg tenyleg az egesz pendulomot mert jo ;)
  • Count Adyn
    #1312
    ő asszem ugy volt hogy volt a luricsiós filler HM közben, aztán mikor aizen átment a real worldbe és otthagyta a srácokat hueco mundoban, azutan jött 2 rész fogyatékos focis filler, aztan a múltas rész, aztan 2 rész karakurájzer ami félig filler
  • BEAST #1311
    A Hueco Mundo reszek kozti dolgok nem fillerek? Ha nem, akkor elnezest.
  • Count Adyn
    #1310
    Jó a karakurájzer télleg marhaság volt, de az utolsó másfél perce a második részének jó volt:)
    Amugy a turn back the pendulum arc nagyon jó volt szerintem is, ám ami utánna jön az eléggé lejtmenet valahogy. Mikor már a mangát is unottam tekerem át az gáz...
  • armageddon666
    #1309
    akkor miről beszélsz? végignézted... ne mond hogy bugyuta volt az egyik legjobb arc... ha meg a Karakuraiserre mondod, a 2 az 2 külön dolog :) szal az lesz mint #1301... más dologról beszéltünk valszeg...

    (egyébként nem is volt olyan szörnyű a KarakuRiser 1 xD a 2-t még nem néztem meg :D)
  • BEAST #1308
    Az elso (par) multidezos reszt megneztem, mert erdekes volt mas kornyezetben latni "oket", de amikor megint elkezdtek (szamomra) eroltetett poenosra venni a figurat azt mar nem birtam. Majd amikor "ok" atalakultak kezdtem orulni hogy na majd most!... erre jott a Karakura RISER!! es en lefordultam a szekrol.
  • armageddon666
    #1307
    "eleg gyorsan attekertem oket"

    szal gyakorlatilag meg sem nézted? :)
  • BEAST #1306
    Miert neznek narutot? ... Most el ne kezdjetek vergodni hogy azert mert nektek tetszettek ezek a reszek nekem is hirtelen tetszenie kell, mert az mar a legalja lenne.
  • armageddon666
    #1305
    droppold és menj natúrót nézni
    Turn back the pendulum volt az eddigi legjobb arc...
  • BEAST #1304
    kosz :d
  • BEAST #1303
    Valoszinuleg igen, en eleg gyorsan attekertem oket mert azon kivul hogy kiderult "ok" kik is voltak, engem nem igazan mozgatott meg.
  • Count Adyn
    #1302
    jóvoltaz:D ám jó a logod^^
  • faláb
    #1301
    Bugyuta? Filler minőség? Egy dolgot néztünk?
  • BEAST #1300
    Nem irtam hogy filler, de leg bugyuta reszek voltak, filler minosegben -.-
  • Black Hawk
    #1299
    azok nem voltak fillerek :D
  • BEAST #1298
    Mondjuk en arra szamitottam a filleres-multbatekintos reszekben talalkozunk vele is :o
  • nyirog
    #1297
    én is a 214. résznél járok, de ahogy olvasom neo hsz-ét, akkor a mangából sem derül ki több mint ami anno az animeből... :\, kár... :D
  • NEOreg3
    #1296
    nem tudunk meg róla semmit
  • LeventeV
    #1295
    en a 214. resznel jarok, de eddig csak egy reszben lathattuk, hogy shinigami volt, a 100. resz utan valahol. de engem is erdekelne hogy megtudunk-e majd tobbet? csak annyit irj hogy igen vagy nem. a tobbit spoiler koze legyszi ;)
  • faláb
    #1294
    Pontosabban? Hanyadik résznél jársz?
  • nyirog
    #1293
    Ichigo faterjáról megtudunk majd többet a most következő anime részekben?
  • LeventeV
    #1292
    Ichimaru gin, na o az a karakter aki tenyleg, hogy sunyi, nem tudod(tudtad, mert mar reg kapott szerepet :()mikor mit gondol, mit akar. urahara meg szorakozott, laza stilusbol egybol at tud valtani komolyba, o is jo karakter, kar hogy a kardjarol nem sokat tudni.